S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcap39%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcap35%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcap19%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcap6%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcap2%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
sadd
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
purke62
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
PoWeR
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
Placenik
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
Pr3D@tor
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
quicksilver
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
flexerca
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
djordje29
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
Dasha67
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeFri 12 Mar 2010 - 14:44

Ovde pričajte o S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky, drugoj igri u serijalu i prequelu igre S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl.


Last edited by quicksilver on Thu 3 Feb 2011 - 18:13; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
Strelok4556
Novice
Strelok4556

Broj poruka : 13
Datum upisa : 2010-03-12
Lokacija : Vršac, Vojvodina, Srbija

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 0:59

ne mogu a da ne primetim ocigledno
igra jeste dobra ali neke stvari su jako frustrirajuce.
recimo to sto je igra jako bagovita pri kraju
to me skoro najvise zivcira
prica je lepo odradjena ako mene pitate
e sad
sto se tice sitnijih detalja neko oruzje me nervira
recimo nasa pumpica SPAS-12
iritiraju me 2 stvari
1.sto tip mora da nategne poluautomatsku pumpu
2.zvuk,onaj iz soc-a je 100x puta bolji
a generalno sto me je nerviralo i sto me nervira u svim stalkerskim nastavcima jesu nisani
strasno je kad uzmem susat
jako bedno odradjena textura nisana
preferiram gnomusove
e sad
dosta sam pljuvao
stvari koje su mi se jako dopale:
1.faction wars
to mi se verovatno najvise svidelo od svega
mogao sam malo da iskuliram i da odem da se pucam bez ikakvog uticaja na glavnu pricu
i svidelo mi se sto vasa frakcija napreduje kako osvajate teritorije
toga nije bilo ni u soc-u ni u cop-u(mada kako uradise amk-ovci OL za soc ...)
2.prica
lepo sve se objasnjava zasto i kako za razliku od prvog,poprilicno konfuznog dela
3.sistem trazenja artifakata(mada nema nikakvnog smisla zapravo, tj nemoguce da artefakti budu nevidljivi ali dobro je)
4.sistem unapredjena oruzja i odela
to je bio pun pogodak
a nije bilo toga ni u soc-u
realno
90 % OL-a je 75 % CS-a
to je moje misljenje o igri.
Back to top Go down
RaZeR
Experienced
RaZeR

Broj poruka : 52
Datum upisa : 2010-10-12
Godina : 30
Lokacija : Sombor Ghost Town

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeMon 18 Oct 2010 - 17:51

Drugar ima problem sa Clear sky-jem, kaze kada se probudi prvi put u clear sky bazi samo tako stoji, ne moze da mrdne niti da pritisne esc, sta bi to moglo biti?
Back to top Go down
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeMon 18 Oct 2010 - 21:45

RaZeR wrote:
Drugar ima problem sa Clear sky-jem, kaze kada se probudi prvi put u clear sky bazi samo tako stoji, ne moze da mrdne niti da pritisne esc, sta bi to moglo biti?

neka proba novi lekic,i ako ima sve aktuelne patcheve ako niej stavio.
Back to top Go down
RaZeR
Experienced
RaZeR

Broj poruka : 52
Datum upisa : 2010-10-12
Godina : 30
Lokacija : Sombor Ghost Town

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeTue 19 Oct 2010 - 13:59

Hahaha nece te verovati u cemu je problem i zasto mu nije krenulo. Zapravo nije mu se ubagovalo kada se probudi vec kada Prvi put prica sa Lebedevom. Kako mi je on objasnio kada mu po prvi put Lebedev nesto kaze, onda za zabode. A problem je u tome sto on po prvi igra Stalkera i nije znao da treba da klikne na text koji hoce da kaze Smile Tri puta je reinstalirao igru i na kraju mi nije hteo da kaze u cemu je problem jer bi se smejao Very Happy Na kraju je rekao i pukao sam od smeha Very Happy
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeTue 19 Oct 2010 - 15:19

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky 4uc1lf
By markedone8 at 2010-09-25

Ja se izvinjavam sto mi je slika prevelika, ali mislim da drukcije nemogu da iskazem misljenje...Tako se i meni desavalo pre kod nekih igara.Zato je tu sad forum.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
RaZeR
Experienced
RaZeR

Broj poruka : 52
Datum upisa : 2010-10-12
Godina : 30
Lokacija : Sombor Ghost Town

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSun 31 Oct 2010 - 13:19

E ljudi imam ogroman problem...Igram Clear Sky i sve do juce nisam dobijao nikakve crasheve i igra je tekla lepo i sve to dog nisam stigao do military warehouse-a..
Sejvovao sam igru u onom selu i kada je loadujem odma me vijaju 2 bloodsuckera, cim me jedan zakaci igra crashuje i izbaci xrEngine.exe has stopped working.Koristim Windows 7 ako vam ista to znaci..Do sada nisam nikada dosao u kontakt sa bloodsuckerima jer sam se drzao podalje pa sada kada su me napali verovatno je do njih bug. Pls pomagajte! Crying or Very sad

Evo ga log file

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line : 73
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ....t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\_g.script:973: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil)
Back to top Go down
dasa1
Zombie


Broj poruka : 1
Datum upisa : 2010-11-04

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeFri 5 Nov 2010 - 21:30

problem sa cistim nebom instalirao ga i onda patch 1.o5 i nista igra krene da ocitava pa pravo na desktop pomagajte Idea Idea
Back to top Go down
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeFri 5 Nov 2010 - 23:14

1.05? 1.0005? Ima vise takvih,reci koja?
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 2:37

Instaliraj poslednji, 1.5.10 i ne bi trebalo da bude ikakvih problema.
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 7:25

ali pazi ako imas 1.5.05,kad udjes jednom u Cordon,bug ti neda izac
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 9:23

Pa dobro, to je Cordon. Do njega možeš doći za pola sata, manje-više. Tako da ne verujem da je problem krenuti novu igru.
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSat 6 Nov 2010 - 11:08

Cek,zar nema questova vezanih uz Cordon,a da su vazni??? Osim toga,koja mi je verzija potrebna da dobijem AKM 47/2?Znam da je u Car Parku,na sufitu(tavanu na splitski),u frizideru(hladnjak na splitski).
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
ZonaG
Zombie


Broj poruka : 4
Datum upisa : 2010-12-20

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeMon 20 Dec 2010 - 18:57

RaZeR wrote:
E ljudi imam ogroman problem...Igram Clear Sky i sve do juce nisam dobijao nikakve crasheve i igra je tekla lepo i sve to dog nisam stigao do military warehouse-a..
Sejvovao sam igru u onom selu i kada je loadujem odma me vijaju 2 bloodsuckera, cim me jedan zakaci igra crashuje i izbaci xrEngine.exe has stopped working.Koristim Windows 7 ako vam ista to znaci..Do sada nisam nikada dosao u kontakt sa bloodsuckerima jer sam se drzao podalje pa sada kada su me napali verovatno je do njih bug. Pls pomagajte! Crying or Very sad

Evo ga log file

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line : 73
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ....t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\_g.script:973: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil)

Ja sam imao isti problem kod SOC, mučio se po forumima da nađem riješenje i nigdje nisam našao odgovor i skinuo sam s torrenta samo taj file(xrEngine.exe) i kopirao u igru preko starog i proradilo je. Imam još na mailu file za SOC, ali ne i za CS pa ako nekom treba.
Uglavnom probaj naći isti file za CS.Meni je samo tako proradilo i danas radi
Back to top Go down
Mихаило
Zombie


Broj poruka : 4
Datum upisa : 2011-01-13

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 13 Jan 2011 - 11:49

Придружио сам се "фридому" и сад почиње прича. На отпаду сам убио све, и бандите и "дјути" и стигао сам до заузимања путева за агропром. Међутим, моји из "фридома" никако да се појаве тако да чувам два места истовремено. Један је у оним брдима, иза оних возила и хеликоптера, а други су барикаде код тунела и и базе бандита.
Главно је то да мојих нема ни од корова, не појављује се нико.
Сад, да сам идем на Агропром, не бих баш сам, а да их чекам, досадило ми је.
Опремљен сам сасвим довољно, али шта ми вреди кад се увек обнављају чланови "дјутија".
Back to top Go down
Mихаило
Zombie


Broj poruka : 4
Datum upisa : 2011-01-13

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeFri 14 Jan 2011 - 2:18

ај хев ноу факинг ајдиа са ти печовима. Може линк?
Back to top Go down
Vortex
Experienced


Broj poruka : 62
Datum upisa : 2011-01-20
Lokacija : negde tamo...
Raspoloženje : :D

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 20 Jan 2011 - 23:21

poz!

Da li neko igra Clear Sky i da je stigao u Red Forest? Potreban mi je savegame, jer su mi savegame i autosave bagovali, neće da loaduju Sad i obrisao ih...

tnx!



Btw: nema se šta plašite, Vortex je samo nick What a Face a u zoni je vrsta anomalije, inače sam stari član M4RK0 (nego zaboravio šifru, e-meil neki stavio... nebitno) i znam se sa čika Purketa. Like a Star @ heaven
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeFri 21 Jan 2011 - 0:19

Vortex wrote:
poz!

Da li neko igra Clear Sky i da je stigao u Red Forest? Potreban mi je savegame, jer su mi savegame i autosave bagovali, neće da loaduju Sad i obrisao ih...

tnx!



Btw: nema se šta plašite, Vortex je samo nick What a Face a u zoni je vrsta anomalije, inače sam stari član M4RK0 (nego zaboravio šifru, e-meil neki stavio... nebitno) i znam se sa čika Purketa. Like a Star @ heaven
Evo, imam ja neke sejvove, pa iskoristi šta ti treba.

Savegames
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeFri 21 Jan 2011 - 0:30

Vortex wrote:
poz!

Da li neko igra Clear Sky i da je stigao u Red Forest? Potreban mi je savegame, jer su mi savegame i autosave bagovali, neće da loaduju Sad i obrisao ih...

tnx!



Btw: nema se šta plašite, Vortex je samo nick What a Face a u zoni je vrsta anomalije, inače sam stari član M4RK0 (nego zaboravio šifru, e-meil neki stavio... nebitno) i znam se sa čika Purketa. Like a Star @ heaven


Ja sam se pozdravio sa Clear Sky i to odavno.Igrao prvo bez patcheva i bugova pun djavo.Onda instaliram sve patcheve i igra mi je kao uuuuusssspooooooorrrrrreni snimak.Probao sam svakako i uvjek isto,iako imam jaku konfiguraciju kompa.Jak procesor,jaka graficka i opet isto.Na samom pocetku usporeno,dok prodje ona animacije treba pola sata,pa dok izadjem iz one barake treba mi 10 minuta.Tako da sam Clear Sky ostavio na dnu fioke(Fioka zaborava). Smile .Mozda nakon 5 godina cu probati opet da ga igram.
Back to top Go down
Vortex
Experienced


Broj poruka : 62
Datum upisa : 2011-01-20
Lokacija : negde tamo...
Raspoloženje : :D

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeFri 21 Jan 2011 - 1:32

@quicksilver hvala! Smile
Back to top Go down
ekibum
Novice
ekibum

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2010-10-24
Godina : 52
Lokacija : Krusevac

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSat 22 Jan 2011 - 20:32

Imam OS Windows 7 64 bit. Instaliram CS, krekujem igricu, zatim pachujem 1.5.10 i kada startujem igru pojavi mi se sledeca poruka "Insufficient privileges: you must be administrator when you run this application for the first time". Ja sam jedini korisnik racunara. Igru sam igrao na XP-u bez ikakvih problema. Ako ima neko nekakvu ideju o cemu se ovde radi neka javi pozzz Smile))
Back to top Go down
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSat 22 Jan 2011 - 21:59

idi desno dugme na ikonicu igrice,pa properties,pa compatibility,videces skroz dole stavku run this as administrator,stavi kvacicu na to i trebalo bi da je problem resen.
Back to top Go down
ekibum
Novice
ekibum

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2010-10-24
Godina : 52
Lokacija : Krusevac

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSun 23 Jan 2011 - 16:38

Hocu sada da instaliram Win7 SP1 pa cu videti sta ce se desitii sa igricom Smile)
Back to top Go down
Sunday
Experienced
Sunday

Broj poruka : 74
Datum upisa : 2010-03-24

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSun 23 Jan 2011 - 16:43

Kod mene je CS crash-ovao uvek na onom prelazu iz MW u Red Forest,sve dok nisam ubacio 1.5.0.7.Nisam sad proveravao,ali mislim da je 1.5.10 za MP,po meni ti je dovoljan 1.5.0.7.
Ne tvrdim da ti UAC pravi problem,ali,idi na User Account Control Settings i isključi ga.15-ak meseci koristim W7Ult.,uvek sa isključenim UAC-om.
Back to top Go down
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSun 23 Jan 2011 - 23:38

ekibum wrote:
Hocu sada da instaliram Win7 SP1 pa cu videti sta ce se desitii sa igricom Smile)

pazi prem informacijama koje imam sadrzi zloglasni update koji proverava legalnost sistema.
Back to top Go down
ekibum
Novice
ekibum

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2010-10-24
Godina : 52
Lokacija : Krusevac

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeSun 23 Jan 2011 - 23:47

Pr3D@tor wrote:
ekibum wrote:
Hocu sada da instaliram Win7 SP1 pa cu videti sta ce se desitii sa igricom Smile)

pazi prem informacijama koje imam sadrzi zloglasni update koji proverava legalnost sistema.
Opusteno Stalkeru, uzeo sam neki stari godisnji odmor a napolju pada sneg, idealna kombinacija za eksperimentisanje sa zloglasnim KB971033
Back to top Go down
ekibum
Novice
ekibum

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2010-10-24
Godina : 52
Lokacija : Krusevac

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeMon 24 Jan 2011 - 22:27

Kao sto rece Sunday u pitanju je bio User Account Control Settings koji je pravio problem. Kada sam ga iskljucio startovao sam igru i evo me u Zoni CS cheers
Back to top Go down
Sunday
Experienced
Sunday

Broj poruka : 74
Datum upisa : 2010-03-24

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeTue 25 Jan 2011 - 0:16

@ ekibum
Good hunting S.T.A.L.K.E.R.!
Spoiler:
Back to top Go down
ƑƟƦǧƟƮƮƎƝ Ⓑ
Novice
ƑƟƦǧƟƮƮƎƝ Ⓑ

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2011-01-22
Godina : 38

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeTue 15 Feb 2011 - 16:38

Kad smo vec kod Clear Sky-a, ne znam da li ste probali COMPLETE MOD, nije los, samo je opet moralo da se vrse neke izmene u sys config, da bi radilo bez crash to desktop.
Po dosta sekvencama igra mi je izgledala po atmosferi bolja od Cop-a, barem za sada dok ne izadje Cop Complete.

A inace jedina stvara koja mi vec danima oduzima vreme, i sto nikako ne uspem da popravim i ubacim jeste drugaciji HUD, video sam osnovu za jedan, ali ga ne mogu odraditi nikako, cak ga ne mogu ni downloadovati, nema ga nigde, samo slika: http://media.moddb.com/images/mods/1/16/15338/ss_nick_07-30-10_18-15-04_escape.jpg

Ako se neko razume bolje, jer ovo je za mene nemoguce izvesti, bilo bi lepo da se sklone i umanje nepotrebne stvari sa ekrana dok se igrate, lepo izgleda Smile
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 17:03

Evo ja sam krenuo ponovno sa igranjem Clear sky-ja. Ideja je bila da nadjem neki zanimljivi mod i da bude sto realnije (onako, da se svaki metak racuna), te da se vise pozabavim faction war-om. Nakraju sam zavrsio na enchanced modu i jos nekim za ljepsu grafiku.

Sto mi vi preporucate, a da je u skladu sa navedenim afinitetima? Ako sad snimim novi mod neki, mogu li nastaviti od zadnjeg sejva?
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 20:49

Red Schuhart wrote:
Evo ja sam krenuo ponovno sa igranjem Clear sky-ja. Ideja je bila da nadjem neki zanimljivi mod i da bude sto realnije (onako, da se svaki metak racuna), te da se vise pozabavim faction war-om. Nakraju sam zavrsio na enchanced modu i jos nekim za ljepsu grafiku.

Sto mi vi preporucate, a da je u skladu sa navedenim afinitetima? Ako sad snimim novi mod neki, mogu li nastaviti od zadnjeg sejva?


Svaki novi mod insistira novi pocetak igre,jer recimo npr.ako si igrao bilo kakav mod,ili vanila verziju i ubacis novi mod nemoguce je nastaviti od zadnjeg save-a.
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 21:05

Placenik83 wrote:
Red Schuhart wrote:
Evo ja sam krenuo ponovno sa igranjem Clear sky-ja. Ideja je bila da nadjem neki zanimljivi mod i da bude sto realnije (onako, da se svaki metak racuna), te da se vise pozabavim faction war-om. Nakraju sam zavrsio na enchanced modu i jos nekim za ljepsu grafiku.

Sto mi vi preporucate, a da je u skladu sa navedenim afinitetima? Ako sad snimim novi mod neki, mogu li nastaviti od zadnjeg sejva?


Svaki novi mod insistira novi pocetak igre,jer recimo npr.ako si igrao bilo kakav mod,ili vanila verziju i ubacis novi mod nemoguce je nastaviti od zadnjeg save-a.

Da, toga sam se i bojao. Ali eventualno, ako bih se natjerao opet krenuti ispocetka (ne igram precesto pa sam jos u potjeri za Fang-om po Garbage-u), sto bi preporucili? Kakav je onaj faction commander po vama, citao sam mijesane review-eve?
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 21:25

Najbolje ti je da odigras igru do kraja,da uocis razliku izmedju vanile i moda.Jer ako pocnes mod a nisi odigrao vanila verziju do kraja neces nikad znati u cemu se razlikuju vanila i mod.
Tako rade pravi stalkeri Wink .Faction commander mod je mod koji ima opciju da komandujes stalkerima.Da idu sa tobom da te prate da se borite zajedno itd.Mada meni su se uvjek gubili u anomaliji,ako naleti na nju ili jednostavno izginu ili od zivotinja ili u borbi protiv drugih frakcija.Pa trazi ponovo druge stalkere da ti se prikljuce.Sve u svemu nije los mod ali nije toliko ni dobar zbog gore navedenih stvari.(mnogo me nerviraju ti moji drugovi stalkeri jer su anomajliske kamikaze :kreki: )
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 21:35

Rekoh, igram ponovno igru, zato i hocu mod da bude drugacije iskustvo. U biti bih pored navedenih stvari zelio i freeplay da nemoram opet pratit pricu, i da mogu npr poci u Limansk i vratiti se (jer ako se dobro sjecam, jednom kad si usao tamo, igra postaje linearna).

Tako kazes za Commander mod? Citao sam da je ljudima predstavljalo problem to sto kad osvojis nesto, bez obzira sto si pobio sve protivnike (vidis to u statistici) oni se opet nadmocno spawnaju i zauzmu mjesta koja si prepustio svojoj frakciji..Neznam, ali ti frakcijski ratovi su mi napeti..Mozda neki drugi mod?
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 21:44

Spawnuju je zato jer su im ostale resurse tj zalihe(oruzja municije)to ti je isto prikazano koliko koja frakcija ima resusi, ako je sve potroseno i ti ih pobijes sve nece se vise pojavljivati.To je sav fazon sto se tice spawnovanja frakcija.
Back to top Go down
Sponsored content




S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky Icon_minitime

Back to top Go down
 

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky-
Jump to: