S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcap39%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcap35%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcap19%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcap6%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcap2%S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
sadd
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
purke62
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
PoWeR
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
Placenik
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
quicksilver
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
flexerca
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
djordje29
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
Dasha67
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Placenik
Veteran


Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 21:44

Spawnuju je zato jer su im ostale resurse tj zalihe(oruzja municije)to ti je isto prikazano koliko koja frakcija ima resusi, ako je sve potroseno i ti ih pobijes sve nece se vise pojavljivati.To je sav fazon sto se tice spawnovanja frakcija.
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 21:49

Primjetio sam te resurse, ali nisam znao sto u biti predstavljaju. Vidis, ovo mi je korisna informacija, hvala! Sad kad budem igrao i neupitno se pridruzio Freedomu (Swoboda!) Smile, pratit cu to stanje municije i sto mogu uciniti po tom pitanju.
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 10 Mar 2011 - 22:03

Sad nastavi dalje igru i javi mi kako si prosao,sad kad znas cemu sluze resurse Wink .
Back to top Go down
skorpius
Novice
skorpius

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 41
Lokacija : Prijepolje

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeTue 15 Mar 2011 - 23:30

Koje odelo je bolje da kupim Berill ili Seva suit
Back to top Go down
kaplan994
Moderator
kaplan994

Broj poruka : 94
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Obrenovac

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeTue 15 Mar 2011 - 23:53

skorpius wrote:
Koje odelo je bolje da kupim Berill ili Seva suit

berill je vise za neke obracune,ako me razumes,a seva je vise ono lov na artifakte,prolazak kroz neku anomaliju,radioaktivno polje i takve stvari..

pa sad sta tebi vise odgovara,ali dosta igraca ima dva odela,jedan lov na artifakte,a drugi za neke obracune sa drugim stalkerima.

moze neko da mi preporuci mod za CS.nesto sto dodaje neke nove quest-ove,fakcije,mutante,i neka nova oruzija,doduse ovo sa oruzijem ako ima neki takav mod.ako nema ubacicu ja neke puske i to ce posluziti.
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 8:52

Što se mene tiče, SEVA je mama. Ona je već opremljena za radijaciju i anomalije, a ako je dobro nadogradiš, izdržaćeš i vatrene obračune. Mada, ako si dovoljno vešt i znaš da se sakriješ iza zidova i izbegavaš metke, onda nema ni potrebe da imaš preteranu zaštitu od metaka. Smile
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
skorpius
Novice
skorpius

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 41
Lokacija : Prijepolje

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 15:01

Ili da uzmem exoskeleton i seva suit za lov na artefakte samo neznam koliko je exoskeleton skup za odrzavanje
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 15:13

skorpius wrote:
Ili da uzmem exoskeleton i seva suit za lov na artefakte samo neznam koliko je exoskeleton skup za odrzavanje


Ako ga redovno popravljas nije strasno,ako ga zapustis recimo da je 20% ostecen e onda bude skup za popravku.Ako imas dosta para,onda nemas brige,ako si kratak sa parama hm scratch ne znam.Najbolje sam da vidis.
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 18:11

Zaboravih, jeli u CS-u ima dodatak za exoskelton koji mu daje onu hidrauliku da mozes sprintat ? (znam da je u COP-u bilo to, inace odjelo neizdrzivo usporava igru)
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 20:37

CS jeste malo teži što se tiče skupljanja para.
Mislim da se može nadograditi Exo za sprint.
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 20:40

Oh da, s groznim tecajem cijena cak i kod prijateljskih trejdera i onim neizbjeznim dijelom igre gdje ti banditi uzmu svu tesko zaradenu lovu..Moze se reci da je tesko skupit pare Smile

Nek netko potvrdi za exo ako je siguran..
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 20:48

Ispravka. Evo, našao sam da je taj upgrade moguć samo u CoP.
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 21:41

Moguć je upgrade ali treb zamoliti čiču da to malo otključa.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Mar 2011 - 22:10

Haha, sa vama moderima sve je moguce Smile
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 7:17

Purke, što jes' jes'.

Naravno da je moguće, u tome je i čar moddinga.
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
kaplan994
Moderator
kaplan994

Broj poruka : 94
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Obrenovac

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 13:53

Red Schuhart wrote:
Moze se reci da je tesko skupit pare Smile
kako kome,ima par fora u igri sa kojima mozes da uzmes dosta para.ima jedna sa fridomom i stalkerima,svaki put kad bih napravio jedan "krug" dobio bih od 12 do 17 hiljada.sve zavisi od reputacije,i kako stojis sa fakcijama.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 14:09

kaplan994 wrote:
Red Schuhart wrote:
Moze se reci da je tesko skupit pare Smile
kako kome,ima par fora u igri sa kojima mozes da uzmes dosta para.ima jedna sa fridomom i stalkerima,svaki put kad bih napravio jedan "krug" dobio bih od 12 do 17 hiljada.sve zavisi od reputacije,i kako stojis sa fakcijama.

Dok sam igrao CS, isao bih do Agroproma, joinovao bih Duty, zatim bih otisao do Cordona i joinovao bih stalkere i sve tako u krug.Pa samo da napravis 3-4 puta tako i jos onaj poligon za gadjanje u Agropromu kod Dutyja...
Back to top Go down
https://valsogard.com/
kaplan994
Moderator
kaplan994

Broj poruka : 94
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Obrenovac

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 17:43

najbolje je biti u dobrim odnosima sa fridomom i sa stalkerima.onda joinovati fridom,obicno se onda dobije sig550 i guardian of freedom suit.onda sa guidom do cordona do stalkerske baze i tamo prvo joinovati stalkere,i onda prodati sve sto je dobijeno.ako si u dobrim odnosima sa njima oko 16 hiljada je sigurno.stvari koje se dobiju se nemogu prodati u fridom bazi,a kod stalkera je najbolje prodati.i tako par puta i pun si ko brod.samo prvi put kad se to uradi preporucujem da se zadrze i sig i odelo,zato sto su fantasticni.a sig bi trebalo upgradovati da bude vise kao snajper.onda je puska zaista fantasticna.
Back to top Go down
skorpius
Novice
skorpius

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 41
Lokacija : Prijepolje

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 18:18

Odlican je ovaj fazon sa fridomom i stalkerima Very Happy skupio sam u jednom krugu gomilu para a jos sam dzabe dobio i SEVA suit Very Happy
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeMon 21 Mar 2011 - 17:25

Drugovi, oprostite na izrazu ali to je meni jedno veliko sranje. Granici mi sa cheat-anjem. Ako netko zeli brzinski doci do love, nek si rijesi kakav mod, cheat, bilo sto, sve u redu. Ako zelis uzivati u surovosti Zone u znoju svoga truda, onda ces se grebati za svaki rubalj dok trejdas loot koji si se dobrano namucio da skines sa stabla ili artifakt zbog kojeg si umalo ostavio glavu u polju anomalija iskoristivsi 2 medikita i 3 antirad injekcije. Upravo to cini ovu igru posebnom, i zato cu opet reci, tesko je skupiti pare u CS-u.

Evo bas jucer scena; vracam se iz Yantara nakracan lootom, toliko da sam na granici da moram stati ili se necu moci pokrenuti. Zombiji pucaju po meni, a ja nemogu samo odsprintat, nego se lagano gegam i uzvracam paljbu. I napokon kad sam umakao na cistinu, ošine me upozorenje za emisiju! Nebo se crveni, Zona luduje oko mene, a ja se vucem do najblizeg skrovista koje je odjednom tako daleko, kad nemozes trcat. I odlucim ne bacati loot nego riskirati sve za tih bijednih par rubalja. Nemogu opisat osjecaj zadovoljstva kad sam dosao u zadnjim sekundama do napustenog tunela, sacuvavsi loot i život.
Back to top Go down
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 11:06

u brate nznm sta je prob tu al i ja sam imao MUKEEE sa time isto tako ja ix poubijam swe a owi nece da dodju i tako ja ubiwam na 3 mesta a ovi stalno dolaze iz agroproma i tako ja moram glumit terminatora a ovi widim ix na mapi krenuli pa stanu i swe tako al msm da moras otic do njix nekako stoje tamo werowatno zato sto ix je bio napao neko pa ili je taj neko jos tamo il su ga ubili nemaweze i msm da oni zbog toga stoje pa msm da kad bi otiso do njix to bi fix prob i naci samo odes do njix i oni ce krenuti xdd


A na koji ti jezik prevodis?Vidim podseca malo na srpski...
Ja bih te zamolio da pises bez tih fenserskih fora, nema W,X i ostalih gluposti,i takodje postoje tacka (.)i zarez (,),mogao bi malo da proucis to,pomoglo bi sigurno...
Back to top Go down
VojA
Experienced
VojA

Broj poruka : 69
Datum upisa : 2011-04-26
Godina : 27
Lokacija : Deep in the Zone(Obrenovac)
Raspoloženje : Im not in the mood right now!

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 25 Aug 2011 - 14:13

Da se tesko skuplja novac to jeste,a ima i dosta bagova: https://www.youtube.com/watch?v=_v1jNBf4qhk&feature=channel_video_title Ja se secam,da sam nosio PKM,Vintar,Bulldog,Akm 74/2,TRs 301 ako ne i jos neku pusku samo da nabavim malo para... xD
Back to top Go down
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 25 Aug 2011 - 18:43

Ima fora tj bag,kad stignes kod forestera i kad imas onu misiju da mu vratis kompas i doneses mu kompas i imas istu opciju kad razgovaras sa njim samo 100 puta kazes mu da si doneo kompas i on ti da vintar bc i ti stisnes esc i onda sve tako ja skupio 30 vintara prodao ih i na njima dobio 200 000
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeThu 25 Aug 2011 - 20:26

SKULL wrote:
Ima fora tj bag,kad stignes kod forestera i kad imas onu misiju da mu vratis kompas i doneses mu kompas i imas istu opciju kad razgovaras sa njim samo 100 puta kazes mu da si doneo kompas i on ti da vintar bc i ti stisnes esc i onda sve tako ja skupio 30 vintara prodao ih i na njima dobio 200 000

čiter XD
Back to top Go down
https://valsogard.com/
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeFri 26 Aug 2011 - 18:50

Ma nisam bre citer,nego stvarno ima taj bag probaj pa ces videti
Back to top Go down
MrEARTHSHAcKER
Experienced
MrEARTHSHAcKER

Broj poruka : 157
Datum upisa : 2011-01-15
Godina : 28
Lokacija : Vrsac
Raspoloženje : &quot;I was playing in the beginning, now mood all changed.&quot;

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeFri 26 Aug 2011 - 20:04

Quote :
Ma nisam bre citer,nego stvarno ima taj bag probaj pa ces videti

Zeza se Ajsič malo Very Happy
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeFri 26 Aug 2011 - 20:20

SKULL wrote:
Ma nisam bre citer,nego stvarno ima taj bag probaj pa ces videti
Zanimljiv je to bag, nism proveravao da li je to ispravljeno poslednjim pečom 1.5.10.Mislim da je taj bag među prvima provalio Mare (aka Vortex).Nezgoda je jedino što u Red Forest nemaš kome da to prodaš, pa moraš da vučeš do Yanta-a ili Agroproma.
Sve je legalno, nije čit , već glupa greška skriptera.Zna Steva Kompajler o čemu zborim.Jel tako Stevo?

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
MrEARTHSHAcKER
Experienced
MrEARTHSHAcKER

Broj poruka : 157
Datum upisa : 2011-01-15
Godina : 28
Lokacija : Vrsac
Raspoloženje : &quot;I was playing in the beginning, now mood all changed.&quot;

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeFri 26 Aug 2011 - 20:35

Quote :
Zna Steva Kompajler o čemu zborim.Jel tako Stevo?

Moguće je da taj proces traje duže od samog predavanja Vintara, a pritiskanjem na ESC ga prekidaš, te se startuje opet, šta znaš, možda su zabo'avili da unesu komandu za pauziranje na tom delu igrice Sleep
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeFri 26 Aug 2011 - 20:38

MrEARTHSHAcKER wrote:

Moguće je da taj proces traje duže od samog predavanja Vintara, a pritiskanjem na ESC ga prekidaš, te se startuje opet, šta znaš, možda su zabo'avili da unesu komandu za pauziranje na tom delu igrice Sleep

A da ubace dosadne mutante to nisu zabovavili, to nisu zabovavili!
Back to top Go down
https://valsogard.com/
VojA
Experienced
VojA

Broj poruka : 69
Datum upisa : 2011-04-26
Godina : 27
Lokacija : Deep in the Zone(Obrenovac)
Raspoloženje : Im not in the mood right now!

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeSat 27 Aug 2011 - 11:53

Quote :
A da ubace dosadne mutante to nisu zabovavili, to nisu zabovavili!

Imas pravo,nestalo me kad sam isao sam kroz red forest,jos kad je blood sucker iskocio..... affraid
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeSat 27 Aug 2011 - 12:11

VojA wrote:
Quote :
A da ubace dosadne mutante to nisu zabovavili, to nisu zabovavili!

Imas pravo,nestalo me kad sam isao sam kroz red forest,jos kad je blood sucker iskocio..... affraid
U celom Clear Sky, najteže mi je bilo izaći na kraj sa onim snorkovima u Red Forest, kod onog tenka.Tu mi uvek ponestane medicine a njih mnogo, a opaki su igrači i sve prepuno radijacije.Gde god kročiš, opasno je, ili stradaš od anomalije ili od snorkića.Jako dobro odrađen deo, adrenalinski.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeSat 27 Aug 2011 - 13:18

Kad smo vec kod tog tenka,ima jedna misija da uzmes mitraljez a ima municije mnogo tj da skines sa tenka i da doneses stalkeru u red forest,e sad ja sam tu misiju jednom resio ali sad nemogu naci tog stalkera sto daje misiju,ubi se trazeci al nista.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeSat 27 Aug 2011 - 13:44

SKULL wrote:
Kad smo vec kod tog tenka,ima jedna misija da uzmes mitraljez a ima municije mnogo tj da skines sa tenka i da doneses stalkeru u red forest,e sad ja sam tu misiju jednom resio ali sad nemogu naci tog stalkera sto daje misiju,ubi se trazeci al nista.
Ja sam ga startovao na nekoj od onih kapija gde se ulazi u šumu.Verovatno se ta grupica spawnuje nakon neke obavljene misiji.U svakom slučaju, ne isplati se njemu doneti mitraljez, već ga treba odneti u Agroprom , kod trgovca Djutija.On da je fine pare za njega.Obavezno isprazniti municiju i nju prodati zasebno.Ne sećam se tačno ali mislim da se za njega i municiju može dobiti oko 100 kila rubalja.Fina parica, osim što ga je nezgodno tegliti do Agroproma.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeSat 27 Aug 2011 - 13:53

Ja sam upravo to i uradio(ako zanemarimo to sto sam malo razvalio snorkove sa tim)ali sad odem svaki put tamo do tih stalkera i nece da se pojavi dijalog za tu misiju,znam da ima 2 grupe stalkera u red forest ali nijedna nece da da dijalog za misiju.
Back to top Go down
MrEARTHSHAcKER
Experienced
MrEARTHSHAcKER

Broj poruka : 157
Datum upisa : 2011-01-15
Godina : 28
Lokacija : Vrsac
Raspoloženje : &quot;I was playing in the beginning, now mood all changed.&quot;

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeSat 27 Aug 2011 - 16:22

Quote :
Gde god kročiš, opasno je, ili stradaš od anomalije ili od snorkića.Jako dobro odrađen deo, adrenalinski.

To me podseti na one kalsične gameplay-e, tipa Vivisector, gde je rokanje konstanto.
Back to top Go down
VojA
Experienced
VojA

Broj poruka : 69
Datum upisa : 2011-04-26
Godina : 27
Lokacija : Deep in the Zone(Obrenovac)
Raspoloženje : Im not in the mood right now!

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitimeSun 28 Aug 2011 - 16:34

purke62 wrote:
VojA wrote:
Quote :
A da ubace dosadne mutante to nisu zabovavili, to nisu zabovavili!

Imas pravo,nestalo me kad sam isao sam kroz red forest,jos kad je blood sucker iskocio..... affraid
U celom Clear Sky, najteže mi je bilo izaći na kraj sa onim snorkovima u Red Forest, kod onog tenka.Tu mi uvek ponestane medicine a njih mnogo, a opaki su igrači i sve prepuno radijacije.Gde god kročiš, opasno je, ili stradaš od anomalije ili od snorkića.Jako dobro odrađen deo, adrenalinski.


Da taj deo je bio za*eban,ali ja sam nasao jedno mesto,i zasipao ih granatama,posle ih je ostalo nekoliko,mada moram priznati bas su zilave bile... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content




S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky   S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 

S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky-
Jump to: