S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcap39%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcap35%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcap19%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcap6%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcap2%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby flexerca Yesterday at 9:07

» Veliki pozdrav
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
flexerca
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
Top posters
MarkedOne8
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
sadd
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
purke62
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
PoWeR
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
Placenik
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
quicksilver
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
flexerca
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
djordje29
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
Dasha67
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9851 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
chapra
Novice


Broj poruka : 37
Datum upisa : 2014-01-29

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeMon 14 Apr 2014 - 22:35

Super, sad mi je sve jasnije, bio sam uvjeren iz nekog razloga da se svi mogu zazeleniti, odnosno da mogu imati sve što se nudi.. No 
Back to top Go down
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeWed 10 Jan 2018 - 14:21

Kod mene CoP, ponovo aktuelan. Po ko zna koji put . Smile
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Ss_djo10
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeWed 10 Jan 2018 - 20:13

Samo napred! I ne ispuštaj Abakan, sa ili bez skopa to je glavno oružje, municije koliko hoćeš. Nije loše da imaš i sačmaricu za svaki slučaj.
Back to top Go down
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeWed 10 Jan 2018 - 22:37

An-94 me je odusevio. Jos sam na njega ugradio ono za granate. I sluzi samo tako. Sacmaru ne gotivim.
Nikad nju ne nosim. Uglavnom, Abakan i Dezert Igl koristim. Ostalo ne.

Ajd, da pitam da ne otvaram posebnu temu. Postoji li neki mod za pobosljanje grafike, a da ostane prevod. Tj da prevod radi na tom modu.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeThu 11 Jan 2018 - 17:39

To je uglavnom i moj arsenal, jer je teško nositi dve puške, a mada je Dezert Igl malo teži od drugih pištolja vredi ga poneti, mada ima i lakših koji rade posao, sviđa mi se bereta ali je slaba protiv pancira.

Što se tiče moda za pobosljanje grafike tu ne mogu da ti pomognem. Koristim komp iz 2007, i mogu samo da dam gomilu saveta kako da se nešto pokrene na kršu, zamisli da sam na dual core 1.6 i 3gb rama nekoliko puta prešao Misery, he,he pre nego što se pojavila zakrpa/optimizer morao sam da igram bez tekstura neba (ne sećam se kako sam to uradio), danju belo noću crno!

Ako se sa Foruma niko ne javi, guglaj malo pa šta nađeš to probaj, mislim da nema šanse da grafika utiče na prevod, pogotovo ako prevedeš posle grafičkog moda.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 927
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeFri 12 Jan 2018 - 15:26

Djomla wrote:
Ajd, da pitam da ne otvaram posebnu temu. Postoji li neki mod za pobosljanje grafike, a da ostane prevod. Tj da prevod radi na tom modu.

Nijedan grafički mod nebih trebao da utiče na sam prijevod u igri, jer se radi samo oko izmijenjenih tekstura za igru.

Ima na netu 'nekolicinu' grafičkih modova za sve tri verzije igre,
ali na ovoj stranici dolje(link) postoji najprepoznatiji 'texture pack' od Cromm Cruac-a
Link: Absolute Textures Pack

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeSat 13 Jan 2018 - 1:33

Ehhh taj Call of Pripyat , koliko me je ta igra odusevila , omiljeni deo STALKER serijala , nekako ima neki poseban smek , barem meni. Svojevremeno trebalo mi je bas dosta vremena da predjem igru i da otkrijem sta sve ima da ponudi od zadataka , opreme itd. Prvih par prelazenja igre , maltene kao da sam prvi put instalirao , takav sam osecaj imao. Jednostvano ta njena atmosfera , muzika , velike mape za istarzivanje , svaka lokacija nudi nesto , nije tu bezveze da popuni prostor na mapi, mnogo interesantnih sporednih zadataka , sam biras da li ces i sa kim da se boris , sve je na tebi jenostavno , milina. Nisam je bas bas dugo igrao ne pamtim kad poslednji put , sad se zamlacujem sa ovom poslednjom verzijom Losta Alpha-e , ali COP je COP nema tu sta.
Kad Dasha spomenu sacmaru , ja sam ih uvek nosio , najvise sam voleo onu koja ima kao dobos , zaboravio sam naziv samo se u COP pojavljuje. Abakan i AK74 su zakon , mogu da se nadograde , plus municije na pretek , mada i Vintar kida. Elem uzivaj u ponovnom prelaski , sta drugo da kazem.
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeWed 7 Feb 2018 - 21:33

Covece nisam pipnuo igrice godinu dana,imam neki Youtube kanal koji mi oduzima mnogo vremena.Mislim da bi bilo krajnje vreme da se vratim u Zonu da vidim dali se sto promenilo,taman sam poceo da zaboravljam.Mozda se bacim Na StalkerSoup.Ali kako Nemanja rece COP je COP i ima dusu mali gad.Nikada ne dosadi.
Back to top Go down
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeTue 18 Sep 2018 - 20:52

Ne vredi, zona ne pusta. Ko jednom udje u nju, tu i ostaje. Trenutno sam na par dana bez obaveza pa reko, sto ne bi' ja ovo opet okrenuo.. I tako.. Po ko zna koji put igram ovo. I svaku put je CoP drugaciji.
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Ss_djo10
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeThu 20 Sep 2018 - 15:59

Hah ja presao cop 10 puta (Brojao sam) presao na veteran
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeThu 20 Sep 2018 - 23:03

Djomla wrote:
Ne vredi, zona ne pusta. Ko jednom udje u nju, tu i ostaje. Trenutno sam na par dana bez obaveza pa reko, sto ne bi' ja ovo opet okrenuo.. I tako.. Po ko zna koji put igram ovo. I svaku put je CoP drugaciji.
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Ss_djo10

Pa da u principu jeste drugaciji svaki put, nema sanse da u prvom drugom prelazu otkrijes bas sve, jedino ako se igra bas bas detaljno, ali je i tada pitanje.
Ja sam u svakom prelazu igre otkrivao po nesto novo. Pa sam na primer dosta kasno, na ko zna kom prelazu otkrio oazu, sastavio celu ekipu za put u Pripjat ili nasao onu anomaliju na mapi Janov iz koje ispadne nekoliko mrtvih djutijevaca itd itd.
Svakako ova igra je jedno lepo iskustvo kojeg cu rado da se secam, jedini je problem sto sam otkrio pa sigurno 99 posto stvari koja igra nudi, ostavljam mogucnost da je nesto sitno izostalo, ali nemam neki motiv za istrazivanje kad u prvih sat vremena mogu da nadjem ko zna koliko stekova.
Odigracu je ponovo to je sigurno, ipak je ona moje mezimce u serijalu, od zadnjeg prelaza je proslo nekoliko godina, sta da se radi fakultet jede slobodno vreme, ali i njega privodim kraju pa ce biti i vremena za stalkerisanje u buducnosti.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeFri 21 Sep 2018 - 17:17

I posle instalirate Misery mod za CoP, pa opet deset prelaza. Taj je najtezi mod, ako se ne varam. Tek tu moras da pazis, vanila veteran je previse lak. Btw, u tom modu ni alati nisu na istom mestu.
Usput, ako te napadne muva, padas. Pa sad ti gledaj kako si u vanili pobio zombije sa Makarovim kod drvare, ili copor besnih pasa, a u Misery te ubije jedna macka za sekund.
Procitajte detalje, izmena puno ima.

Eto novog izazova za Cop.
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeMon 24 Sep 2018 - 19:40

Ja igram taj mod upravo i jako mi se svidja ali je tezak dosta Smile
Inace da stekovi su promenjeni
Back to top Go down
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeTue 25 Sep 2018 - 17:06

Definitivno, CoP je epska igrica. Ja sam stekao neki utisak, da ovoj igrici na neki nacin mnogo dugujem. A evo i zasto. Mada, ovo se odnosi generalno na ceo Stalker serijal. Nekako, zahvaljujuci njemu sam bas zgotivio Cernobil, Pripyat i sve stvari sto idu uz njih. Jednostavno, kad vidim Pripyat ili elektranu na snimcima ili fotografijama, obuzme me neki osecaj. Kad sam prvi put krocio u Zonu, Stalker je u meni probudio neverovatno interesovanje za Cernobilsku katastrofu. Pa onda guglao, i trazio razno razne dokumentarce, snimke, fotografije itd.

Ubedjen sam, da se nikad nece napraviti ovako kvalitetna igrica. Atmosfera koju igrica pruza je nesto nevjerovatno. Poskakujem sa stolice na svaki zvuk. Koliko smo svi proveli vremena lutajuci po Zoni.

Kao sto kolega Sumadinac kaze, u svakom novom prelazu igre pronadje se nesto novo. Ali, kad odigras toliko puta, jednostavno otkrijes sve. Iz tog razloga se divim ljudima koji nikad nisu igrali Stalker, zato sto imaju priliku da po prvi put steknu neverovatno iskustvo. Kad si vec spomenuo mrtve Djutievce, secam se tad odem kod tornja za hladjenje, cujem neko doziva pomoc, trazim lutam kad ono.. Da ne pricam sta, mozda neko ipak nije to preso, mada cisto sumnjam da nije.


Ono sto je najbolje sto se ovog serijala tice, to su Stalker zajednice. Tj, forumi. Druzenje, razmena iskustva itd. Doduse, ovde kod nas na Balkanu je to jako slabo, ali je...., sta da radimo. Ajd' razumem sto pojedini klinic igraju Call of Duty i ostale linearne FPS igre, ali kad pojedini momci to igraju, ne mogu da razumem. Skoro sam se sa ortakom svadjao, ubedjujeme da je ono smece PUBG bolji od Stalkera. A ja samo cutim, jer on nikad nece da oseca prema tom smenju, ono sto ja osecam prema Stalkeru. Ali dobro, znam ja da smo mi manjima u svetu video igara, i da smo zaista posebni.


Moja preporuka za mod je Call of Chernonyl. ModDB je ovaj mod proglasio za modifikaciju godine 2016, tako valjda bese, ne znam tacno.

Ja nikako da igram taj cuveni Misery mod. Sledeci put kad bude bilo vremena, moram njega da obrnem. Wink


Eto toliko. Stalkerski pozdrav i srecno Wink
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeTue 25 Sep 2018 - 22:42

Ima dugo da se igra moras biti jako pazljiv cak i jedan metak te moze tesko raniti pa ti vidi...
Back to top Go down
Major Gašpar
Novice
Major Gašpar

Broj poruka : 13
Datum upisa : 2020-04-17
Godina : 26
Lokacija : Srbija

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeFri 13 Nov 2020 - 13:44

Postovanje, braco Stalkeri. Pre svega, izvinjavam se ako ovaj post kačim na pogresnoj temi. Evo o cemu je rec:

Dakle, na ovoj fotografiji. Degtjarev nosi Abakan ili AK-74?
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Received-243043243513962
Back to top Go down
Kostov
Experienced
Kostov

Broj poruka : 108
Datum upisa : 2019-08-06
Lokacija : Makedonija

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeFri 13 Nov 2020 - 15:14

To je AK-74M. Uglavnom se vidi po dršci, kundaku i odsustvu donjeg dijela cijevi u poređenju s AN-94. Evo ti i malo jasnije slike (ime umjetnika je Ivan Hivrenko):

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 2500
Back to top Go down
https://srbifikatori.rs/
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeSat 14 Nov 2020 - 7:00

Mislim da je Abakan, AN mozes videti tu pored pa uporedi.
Back to top Go down
Kostov
Experienced
Kostov

Broj poruka : 108
Datum upisa : 2019-08-06
Lokacija : Makedonija

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeSat 14 Nov 2020 - 8:31

Miha wrote:
Mislim da je Abakan, AN mozes videti tu pored pa uporedi.

Misliš?

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Slika

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 AK74m

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 AN94

Na drugoj slici je AK-74M, na trećoj AN-94. Na šta ti ono prvo više liči?
Back to top Go down
https://srbifikatori.rs/
Major Gašpar
Novice
Major Gašpar

Broj poruka : 13
Datum upisa : 2020-04-17
Godina : 26
Lokacija : Srbija

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeSat 14 Nov 2020 - 13:13

Izgleda da je Nemrtvi u pravu. Jasno se vidi u njegovom postu. Ali, morate se sloziti, jako su slicni. Evo recimo, kompenzator trzaja, mala je razlika. Najbolje se vidi na nisanima. A i bilo je malo nezgaodno za videti, zbog kvaliteta slike.
Back to top Go down
Major Gašpar
Novice
Major Gašpar

Broj poruka : 13
Datum upisa : 2020-04-17
Godina : 26
Lokacija : Srbija

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeSat 2 Oct 2021 - 16:19

Pa nek' nam je sa srecom. Na današnji dan, pre 12 godina. Izaš'o je S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat!
I love you
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 244367725-3058380794442148-3869050360726470103-n
Back to top Go down
Kostov
Experienced
Kostov

Broj poruka : 108
Datum upisa : 2019-08-06
Lokacija : Makedonija

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeTue 12 Oct 2021 - 19:33

Dobra igra i solidan završetak trilogije.
Back to top Go down
https://srbifikatori.rs/
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeWed 13 Oct 2021 - 5:31

Dobro pa izlazi Stalker 2 pa ce se prica nastaviti, bas me zanima kakva ce prica sada biti.U medjuvremenu poceo sam uciti Ruski zbog raznih modova koje zelim da igram a prevoda nema
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitimeFri 10 Dec 2021 - 4:40

Vidimo da je bio rodjendan CoP-u, skroz sam zaboravio na to, a u skoro će i 15 godina SoC-a, ala vreme leti. Meni je inače CoP bio prva S.T.A.L.K.E.R. igra, slučajno sam nabasao na nju, nije mi ni bilo u planu da isprobam taj serijal i ako sam čuo za njega, tj čitao o njemu u jednom tadašnjem časopisu, bila je to recenzija u to vreme novog  CS-a. Posle je naravno bilo, moram da nadjem ostale delove kako znam i umem.
Kad se pogleda, CoP je ispravio i unapredio sve ono što je ranijim igrama falilo, nudio je slobodu izbora od toga sa kime ćeš da saradjuješ, da li ćeš da igraš po noći ili danu, od tvojih odluka je zavisio kraj igre. Terao te je da istražuješ i zagledaš pod svaki kamen da bi našao štekove, koji za razliku od ranije nisu morali da se otključaju, što je mnogo realnije. Muzika standardno odlična kao u celom serijalu, fenomenalno doprinosi atmosferi, koja je po meni, možda čak i najbolja u celom serijalu, grupice stalkera koji lutaju Zonom i traže artifakte ili sede oko vatre na već pripremljenim mestima, plus veliki broj mesta za istraživanje, stvaraju utisak kao da si stvarno tamo.
Za kraj, jedna od stvari koja mi se možda i najviše svidela je što je igra sa svakim novim prelaženjem, nešto novo nudila, barem meni, neki novi zadatak, neki novi štek koji sam propustio, neku tajnu lokaciju kao što je Oaza, anomalija koja je progutala Djutijevce ili pećina sa kontrolorom itd.
I ako sam bio ubedjen da sam sve otkrio što igra ima da ponudi (zadaci, štekovi, oružje i oprema) i zbog toga je nisam odavno igrao jer bi prelažeje bilo prelako, bukvalno za pola sata mogu da nadjem štekove sa odličnom opremom, CoP je uspeo da me još jednom iznenadi. Naime, na jednom YT snimku sam video da u Pripjatu, kada se nadješ van skrovišta noću, oko tebe se čuju sablasni zvuci, valjda prestanu kada dobiješ dostigneće Marked by Zone, ja to nikad nisam čuo, a prešao sam igru ne znam ni ja koliko puta. Eto na kraju CoP je uspeo da me još jednom iznenadi.
Back to top Go down
Sponsored content




S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat-
Jump to: