S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcap39%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcap35%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcap19%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcap6%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcap2%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
sadd
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
purke62
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
PoWeR
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
Placenik
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
quicksilver
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
flexerca
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
djordje29
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
Dasha67
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
purke62
Osnivač administrator


Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 19 Nov 2011 - 4:22

Ako imaš XP, onda je u folderu koji se nalazi otprilike ovde:
C:\Documents and Settings\All Users\Documents\STALKER-SHOC\screenshots
Kod Windows 7 je otprilike ovako:
C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\screenshots
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 19 Nov 2011 - 7:30

Hvala na odgovoru
Back to top Go down
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Nov 2011 - 21:35

Nasao sam 2 gitare ,dve usne harmonike i dva PDA bez sacuvanih podataka. Probao sam da prodam nesto od toga i niko nece da kupi. Da li neko zna u cemu je fora sa ovim muzickim instrumentima ? Inace uzgred budi receno pronasao sam i Senjku. To je onaj stalno pijani klinac koji sedi kod Azota. U igri on nestaje kad treba da ti donese otkljucan memorijski modul sa predator letelice. E pa Senjka je mrtav u starom kranu na kamenolomu u onoj prostoriji gde nalazite pusku i pismo za Streloka. Mrtav je i pun ko brod svega i svacega.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Nov 2011 - 22:00

Mislim da nije moguce nikome prodati instrumente bez modifikacije tj. moda.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Nov 2011 - 23:32

Dobro , ne moze da se prodaju instrumenti a da li ima neka fora : Das nekom instrument dobijes od njega nesto (informacija, tante za kukuriku ovo ono) ?Na primer niko nece da kupi razbijeni modul od Predator letelice ali ga Sova kupi kao informaciju.
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 26 Nov 2011 - 21:10

Boban wrote:
Dobro , ne moze da se prodaju instrumenti a da li ima neka fora : Das nekom instrument dobijes od njega nesto (informacija, tante za kukuriku ovo ono) ?Na primer niko nece da kupi razbijeni modul od Predator letelice ali ga Sova kupi kao informaciju.

CItaj malo vise tvoj PDA i ostale informacije tj. prati igru na osnovu podataka iz PDA,onda ce da vidis gde je fora.
Back to top Go down
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeMon 5 Dec 2011 - 1:34

Ljudi zna li neko da li je moguce idigrati tako da Trema ne ubije Tetreba a da se uhvati Trema kao zlocinac samo kao ubica Danila ?
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeMon 5 Dec 2011 - 14:30

Nije moguce.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeMon 5 Dec 2011 - 19:54

ljudi imam nekolko pitanja kako da pocnem da radim za djuti ili fridom u janovu gledao sam na netu i svaki igrac je nekako zapoceo posao?moze li mi neko pomoci
Back to top Go down
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeTue 6 Dec 2011 - 3:34

U zatonu moras da odradis posao za Bradonju. Treba da sprecis kod Sumarstva trgovinu oruzijem. Tu kad pobijes sve negativce naci ces kod najbolje obucenog mrtvaca PDA koj posle u Janovu prodas Djutiju ili Fridomu. To ti je najlaksi nacin. Time im postajes prijatejl.Nemoj da se zajebes da taj PDA prodas Sovi kao informaciju. drugi nacin je kad vidis nekoga od njih ranjenog ,daj mu prvu pomoc . Treci nacin je da sa detektorom Svarog ispitas anomaliju kod ventilacionog kompleksa gde ce iz anomalije ispasti nekoliko mrtvih ljudi i kod jednog od njih bice PDA. Opet ista prica sto se tce prodaje tog PDA. Ne znam nacin da budes prijatelj i sa jednima i sa drugima.Ja sam probao razne kombinacije i nije mi uspelo. Nadam se da sam ti pomogao.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeTue 6 Dec 2011 - 21:07

ok sve sam odradeo ali kod ventilacionog kompleksa sam se zbunio msm priblizim se do ivice ograde i trebalo bi da izbaci anomalija ove vojnike ali kod mene ne pali ne shvatam sta sam uradeo pogresno ubio sam kontrolera mislim da se desio neki bug
Back to top Go down
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeTue 6 Dec 2011 - 21:26

Izvini zajebo sam se . To gde treba da se uradi napred opisano se ne zove "ventilacioni kompleks" nego" toranj za hladjenje".Bila dobra rakija pa.....
Back to top Go down
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 9 Dec 2011 - 0:05

Par puta sam odigrao igru i tada su i Sova i Havajac u svom prodajnom asortimanu imali podcevni bacac granata a i same granate za 2 tipa puski. Medjutim kasnije a i sad dok igram oni u svom prodajnom asortimanu vise ne nude to.Sova mi je zut a Havajac zelen (kao prijatelj) Zna li neko pod kojim oni uslovima iznose te bacace granata u prodaju ?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 16 Dec 2011 - 20:16

pocinjem ponovo da igra CoP, 2 razloga

Srpski prevod
dobio nove delove za komp (bolja grafika manje laga)

[b]Samo jos da pocnes da pises postove pocetnim velikim slovom,shodno gramatici,i bice super! Potrudi se malo imas vec previse opomena.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Dec 2011 - 19:49

Power,koje su ti sistemske konfiguracije,moje su:

AMD atholon 64X Dual Core procesor 4200 plus
Geforce 9800 GT
RAM:3 GB
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Dec 2011 - 20:24

P4 3.0 GHz
1.75 GB ram ddr
HD 3450
treba mi novi komp ;(

Ok pocecu da pisem velikim slovima samo necu uspeti sto se tice gramatike
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 14:27

Nista vise nisam pisao


Last edited by degtyarevhunter on Sun 18 Dec 2011 - 18:29; edited 1 time in total
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 15:08

Ja cu dobiti novi komp ,ako cale proda stan xD
pa cu onda CoP na dx11 max Very Happy


Last edited by PoWeR on Sun 18 Dec 2011 - 16:53; edited 2 times in total
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 16:40

Koliko bre ti imas godine,deset xD
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 16:52

16 -.-
Mali pazi sta mi govoris OK?
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 17:00

degtyarevhunter wrote:
Ja ti kazem,moj kompjuter je ovde najjaci od svih. farao

Za moj komp,tvoj je slab,tako da ti nemas najjaci komp.Ima ovde jos njih koji imaju cak jaci i od mog.

I zamolio bih vas dvojicu bez prepiranja.

BEZ OFF-TOPIC-a MOLIM.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 17:20

degtyarevhunter wrote:
Ja ti kazem,moj kompjuter je ovde najjaci od svih. farao

Pazi da te MrEARTHSHAcKER ne čuje, a verovatno već jeste i pravi neki programski virus samo za tebe... XD

U njega ima:
Phenom II 955 BE 3.2 GHz
Matična ASUS M5A97
Gragička PowerColor 5670
2x2 GB Kingston Hyper-X 1600MHz (rade na 1333MHz)
Back to top Go down
https://valsogard.com/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 17:52

Quote :
2x2 GB Kingston Hyper-X 1600MHz (rade na 1333MHz)
WTF kako moze da radi na 1333 a kad je na 1600?
Smanjena frekvencija?
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Dec 2011 - 18:30

Sorry power,mislim da smo malo skrenuli Off topic
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeMon 19 Dec 2011 - 0:30

PoWeR wrote:
P4 3.0 GHz
1.75 GB ram ddr
HD 3450
treba mi novi komp ;(

Zameni grafičku, ramovi su ti za sada ok.Ja sam do skora imao stari AMD Semprom 2800+, 1GB DDR ram na 400MHz, ATI EAX550, 160GB ATA HDD pa mi je to ipak funkcionisalo.Purke nema ništa jači PC od tebe a moduje čovek.Sve zavisi za šta koristiš PC.

PoWeR wrote:
Quote :
2x2 GB Kingston Hyper-X 1600MHz (rade na 1333MHz)
WTF kako moze da radi na 1333 a kad je na 1600?
Smanjena frekvencija?
AMD-ovi procesori imaju memorijski kontroler koji podržava samo do 1333MHz.Staviš mu ramove od 1333MHz ili više, radiće samo do 1333.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 19:03

Kupio sam novi PC!
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 22:02

Ma zabole me za tvoj PC.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 22:57

Imam jedno pitanje,kako da nadjem stlakera po imenu Kvrgu jer je nestao.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 16:55

Gde se nalazi kordon u CoPu?-.-
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 17:10

PoWeR wrote:
Gde se nalazi kordon u CoPu?-.-

Kordon nema u CoPu ali se spominje u Copu onda kad trazis alat za Kardana,pa ti mnogi stalkeri pricaju da su videli kod Sidorovica u Kordonu.To su samo dijalozi koji spominju Kordon inace ga nema u CoPu kao mapa.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 17:36

A znas li gde se nalazi alat za finu obradu?Za grubu obradu sam naso nalazi se u vozu(jupiter)
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 18:02

PoWeR wrote:
A znas li gde se nalazi alat za finu obradu?Za grubu obradu sam naso nalazi se u vozu(jupiter)

Davno sam odigrao CoP pa ne znam tacno gde se to nalazi ali imas temu otvorenu vec,gde objasnjava u CoP gde i sta se nalazi tj kompletan tip CoP-a.Call of Pripyat Mega spojler
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 22:12

Za finu obradu u zatonu kod gladnih placenika u substation workshop moras im dati hranu,
u jupiteru u potkrovlju jedne narandzaste zgrade u kompleksu fabrika jupiter ima tu anomalija.
Degtarjev mozes li napisati ime kvrge na engleskom?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 22:42

Hmm placenike sam ubio odavno u toj zgradi nisam mogo naci alatke
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 8 Jan 2012 - 0:22

Pogledaj pazljivije nalazi se na jednoj drvenoj kutij.
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitimeSun 8 Jan 2012 - 10:28

Placenici su dobri ljudi nisi ih trebao ubijati.
Back to top Go down
Sponsored content




S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat-
Jump to: