S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcap39%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcap35%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcap19%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcap6%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcap2%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
sadd
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
purke62
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
PoWeR
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
Placenik
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
quicksilver
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
flexerca
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
djordje29
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
Dasha67
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Major Degtjarev
Veteran


Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 19:03

Kupio sam novi PC!
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 22:02

Ma zabole me za tvoj PC.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 22:57

Imam jedno pitanje,kako da nadjem stlakera po imenu Kvrgu jer je nestao.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 16:55

Gde se nalazi kordon u CoPu?-.-
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 17:10

PoWeR wrote:
Gde se nalazi kordon u CoPu?-.-

Kordon nema u CoPu ali se spominje u Copu onda kad trazis alat za Kardana,pa ti mnogi stalkeri pricaju da su videli kod Sidorovica u Kordonu.To su samo dijalozi koji spominju Kordon inace ga nema u CoPu kao mapa.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 17:36

A znas li gde se nalazi alat za finu obradu?Za grubu obradu sam naso nalazi se u vozu(jupiter)
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 18:02

PoWeR wrote:
A znas li gde se nalazi alat za finu obradu?Za grubu obradu sam naso nalazi se u vozu(jupiter)

Davno sam odigrao CoP pa ne znam tacno gde se to nalazi ali imas temu otvorenu vec,gde objasnjava u CoP gde i sta se nalazi tj kompletan tip CoP-a.Call of Pripyat Mega spojler
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 22:12

Za finu obradu u zatonu kod gladnih placenika u substation workshop moras im dati hranu,
u jupiteru u potkrovlju jedne narandzaste zgrade u kompleksu fabrika jupiter ima tu anomalija.
Degtarjev mozes li napisati ime kvrge na engleskom?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 22:42

Hmm placenike sam ubio odavno u toj zgradi nisam mogo naci alatke
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSun 8 Jan 2012 - 0:22

Pogledaj pazljivije nalazi se na jednoj drvenoj kutij.
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSun 8 Jan 2012 - 10:28

Placenici su dobri ljudi nisi ih trebao ubijati.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 10 Jan 2012 - 15:36

Ne znam mu tacno ime ali mislim da pocinjase na S,kao na primer Snag
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 10 Jan 2012 - 20:34

Ako mislimo na istog stalkera onda je on u stanici Janov.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 10 Jan 2012 - 22:08

Provalio oazu za 10 min(prvi put da radim tu misiju).
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeWed 11 Jan 2012 - 0:58

Ja oazu nisam uspeo sam da nadjem pa je u pomoc pritekao internet.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeWed 11 Jan 2012 - 1:17

Ja sam igru prešao i bez nje.Nisam je čak ni tražio.Ne znam da li je potrebna za skroz dobar kraj.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeWed 11 Jan 2012 - 1:47

Mislim da utice, ali ne mnogo
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 30
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeFri 8 Jun 2012 - 12:27

Sta da mu radim ..kada pokrenem igru izbaci mi ovo..
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Untitled
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeFri 8 Jun 2012 - 12:45

Idi u glavni folder igre i pokreni fajl "Stalker-COP.exe".

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 30
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeFri 8 Jun 2012 - 17:38

purke62 wrote:
Idi u glavni folder igre i pokreni fajl "Stalker-COP.exe".

pokusao sam ..isto pise
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 24 Jul 2012 - 17:32

HAHHAHA
Back to top Go down
daree
Novice
daree

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2012-02-07
Godina : 41

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeMon 28 Jan 2013 - 21:51

pojavio mi se sledeci problem... naime pred polazak u pripjat,skitnicu i grupu monolitha treba da preporucim djutiju ili fridomu.... ja sam ih preporucio fridomu.e sad se desava sledece,kad odem sa pregovaracima kod njih oni odma pucaju i ubijaju ih.naravno pre toga sam razgovarao sa njima i rekao da cu da porazgovaram sa stanovnicima janova o njihovom statusu.i sad jel je skitnica toliko bitan kao putnik za pripjat ili ne ?
Back to top Go down
Freedom for life
Novice
Freedom for life

Broj poruka : 48
Datum upisa : 2011-09-07
Godina : 29
Lokacija : zona OBRENOVAC
Raspoloženje : I just wanna watch the whole world burn ...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 1:54

Nije bitan samo je razlika u tome koliko ces imati saboraca,zaboravio sam ali mislim da ti je minimum 3 saborca , znaci zulu,onaj bradati i vojnik . Nebitan je monolith osim sto ces imati 1 pusku manje koja je ujedno i sniper sto moze biti korisno kod dela gde vas gadjaju snajperisti , sve u svemu mozes preziveti bez njega ako brzo reagujes . Licno ja volim da uradim uvek kako je najbolje moguce tako da ti preporucujem da uradis jos par questova za freedome da te zagotive(ako imas jos uopste) pa mozda neces imati taj bagg u suprotnom uradi bez njega .
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 13:24

Minimum je 4 ja mislim, da vas ukupno bude 5. Zulu, taj Monolitovac, onaj lik sa Freedom odelom i ne sećam se kako se beše zvaše onaj 4. Kako god, znam da se zbog toka igre najkasnije nailazi na Monolitovca (Skitnicu) i da se bez njega ne može u hajku na Pripjat.
Ja sam ga bio ,,metnuo" u Duty. Dok to nisam uradio hajka nije mogla da krene. Dakle, po mom iskustvu i mišljenju, Monolitovac je obavezan.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 14:28

Monolitovce treba da preporucis Duty frakciji i onda ce da bude sve kako treba,jer Freedom su za mene uvek bili ono sero*ska frakcija,uvek nesto pametuju a vamo noz u ledja,tako da nemam poverenja u njih.Svi su likovi obavezni da bi hajka bila spremna za Pripyat.Znaci Monolitovce ubaci kod Duty-ja i sakupi sve likove koji trebaju da krenu sa tobom u Pripyat.
Back to top Go down
daree
Novice
daree

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2012-02-07
Godina : 41

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 15:14

au,znaci u startu sam pogresio posto sam ih preporucio fridomu... hvala vam puno ipak,pokusacu bez njega da krenem ako bude moglo,ne bude li htelo moram opet sve ispocetka...
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 17:21

1. Ne možeš bez njega. Ne znam kako je Freedom for Life uspeo da to i zvede i da li je uopšte uspeo, ali u vanila verziji Call of Pripyata Monolitovac JE OBAVEZAN kao peti član. Ne moraš sve ispočetka.To za Duty je Plaćenikovo lično mišljenje, mada se slažem s njim. Možeš njega i u Freedom. Sada je to nebitno da li će u Freedom ili u Duty jer kome god ga poručiš to će ti biti poslednji put u igri da ih gledaš. Teraj tako sa Freedomom da ti ne spojlujem igru više.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 18:34

Ja kada sam prvi put igrao isao sam samo sa Zuluom i Vanom,tako da Skitnica nije obavezan jedino neces da imas pravilan zavsetak igre.
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 18:51

I ja kad sam igrao išao sam sa Zuluom, Vanyom i onim pilotom helikoptera što je u bunkeru kod naučnika.
Back to top Go down
Freedom for life
Novice
Freedom for life

Broj poruka : 48
Datum upisa : 2011-09-07
Godina : 29
Lokacija : zona OBRENOVAC
Raspoloženje : I just wanna watch the whole world burn ...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Jan 2013 - 22:01

Znam sigurno da je zulu rekao da moram imati 3 clana pored njega znaci ja ,pilot,i van(valjda se tako zove zaboravio sam Very Happy ) tako da prvi put kad sam presao nije bilo ni govora o monolithima i onda sam posle u 2 pokusaju kad sam bukvalno presao sve sve sve questove koji se mogu preci uradio i to za monolithe koji su presli u freedom frakciju , ali placenici moraju biti ocisceni po mojoj pretpostavci (u zgradi gde te napadnu kad uzmes informacije o podzemlju) e caka je u tome sto frakcija koja posalje ljude na naucnicki bunker (jer placenika vise nema) prihvata da uzme monolithe pod svoje . Ovako sam ja presao i radilo je sve ekstra ali posto sam par puta prelazio isao sam par puta i bez monolitha i sa njim jer je zbog nekog bagga jednom odbio da ide to je moje iskustvo nadam se da je od pomoci Very Happy. A sto se tice ovoga da li sam i kako uspeo sto je pomenuo markedone8, jesam i sve je super radilo jedino sto je malo bilo teze ali sam dobar sa sniperom pa smo ih pokokali Very Happy.Uzgred ako monolith krene sa tobom u pripyat moze ti dati njegov kratki dragunov posle par Questova meni je dosta pomogao Very Happy kao i zolo koji mi je dao njegovu masinku samo pokusaj da ih nadjes po pripyatu i isplatice se trud !
Back to top Go down
brtcha
Experienced
brtcha

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2012-08-09
Godina : 37
Lokacija : Novi Beograd
Raspoloženje : Viva la Falloutizacion

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeThu 31 Jan 2013 - 0:43

Tri kvesta su bitna za monolitovce.

PDA (dnevnik) osnivača djuti frakcije - može se dati djutiju ili fridomu

Djutijevo skladište municije - može se alarmirati djuti ili se upozoriti fridom da će ulaskom u skladište pokrenuti alarm.

Čuvanje bunkera - za taj posao se naučnicima mogu preporučiti djuti ili fridom.

Kada se reše dva od ova tri kvesta u korist neke od frakcija, dobija se ačivment friend of duty/freedom, i po dobitku tog ačivmenta bi trebalo da monolitovce prihvati frakcija po tvom izboru, ali da bi bio apsolutno siguran, reši sva tri kvesta za istu frakciju.
Back to top Go down
daree
Novice
daree

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2012-02-07
Godina : 41

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeThu 31 Jan 2013 - 23:49

samo da vam se javim opet... prosao sam i stigao u pripjat bez skitnice.... jel smem ovde da kazem kako sam prosao kroz podzemne tunele ? neko rece da ce to uticati na kraj igre.obavesticu vas o tome kad budem stigao tamo
Back to top Go down
skorpius
Novice
skorpius

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 41
Lokacija : Prijepolje

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeTue 2 Apr 2013 - 16:35

Kako mogu da otvorim vrata sa sifrom u Volkhov AA Complex Jupiter
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeWed 3 Apr 2013 - 13:18

U onoj kuci gde se nalazo oruzije zakljucano iza resetaka se nalazi sto na kome je poruka pilota Sokolova na kojoj je i sifra za ta vrata.
Back to top Go down
skorpius
Novice
skorpius

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 41
Lokacija : Prijepolje

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeWed 3 Apr 2013 - 13:36

Nasao sam hvala
Back to top Go down
Ziginho
Novice


Broj poruka : 15
Datum upisa : 2012-09-10
Lokacija : Priština, Srbija
Raspoloženje : Optimistično

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitimeSat 23 Nov 2013 - 16:31

Завршио сам игру тј. пристао сам да се евакуишем хеликоптерима из Зоне. Јел' постоје и овде више крајева као у првом Сталкеру?

Нисам обавио још неке задатке и не волим што сам посао оставио недовршеним (нисам нашао Карданове пријатеље, нисам покупио сав алат, нисам пронашао "Оазу" и још неке ствари).

Дакле, да се вратим који сејв уназад и одрадим то, а? Хтео сам и да останем у Припјату, али је било сувише монолитовских скотова...а и хтедох да чујем шта се десило на (том) крају!

Дефинитивно ми се не напушта Зона па бих волео да чујем шта ми препоручујете!

Иначе, онај Припјат је најезивије и најдепресивније место на које сам налетео у некој видео игри! lol!
Back to top Go down
Sponsored content




S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat-
Jump to: