S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcap39%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcap35%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcap19%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcap0%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcap6%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcap2%S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
sadd
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
purke62
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
PoWeR
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
Placenik
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
Pr3D@tor
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
quicksilver
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
flexerca
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
djordje29
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
Dasha67
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_lcapS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_voting_barS.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeFri 12 Mar 2010 - 18:06

Autor : Alomovic

E ovako da krenem redom sve sto znam.
1)SOROKA=SVRAKA=FLINT
I koliko sam primetio posle otkrivanja izdajnika bude = Kremen se nalazi u Janovu tamo stoji i naglas kenja o nekim njegovim dostignucima. On se moze provaliti na vise nacina. Najlasi nacin je kad stignete u Janovo da odete do Kamenoloma i nadjete Stalkera Cepaonicu iliti Slivera kako umire i pricati sa njim, ili raditi poslove za naucnike ili otkriti Oazu sta god da uradite on ce naglas da tvrdi da je to njegovo delo. pa tako sam ga je provalio posle ga prijavite ili fridomu ili djutiju. Nemojte obicnim stalkerima je ako prijavite nekoj fakciji posle vam bude lakse da odradite zadatak o Monolitima. DA POMENEM: Primeticete da kad prijavite Flinta on nestane zadatak bude gotov a iz Lokijeve kancelarije izadje Stalker pod imenom Kremen po prvi put Inace Kremen se na Engleskom kaze FLINT. Neobicno zar ne.

2)KARDANOVI DRUGARI
Jedan se nalazi kod Borohrast anomalije( kostur njegov tj) a odma pored njega je njegov PDA i Respirator maska, a drugi je u pecinama ispod goreceg sela, ima stalker odelo i PDA na sebi

3) OAZA
Oaza se nalazi tacno ispod Ventilacionog kompleksa ali da se dodje do nje je malo zajebano naime ima jedna manja zeleznicka stanica pravac zapadno od Ventilacionog kompleksa direktno pored pruge vidi se na mapi. Udjete u stanicu i porokate zombije i skocimiseve usput. Samo idite kroz stanicu dok ne stignete do jedne sobe sa stubovima. E sad je malo komplikovano. Naime morate da se krecete izmedju stubova na pr: skroz uz desni zid i red stubova do vrata na kraj sobe nastavite dalje kroz vrata i vraticete se u istu tu sobu, pa onda uz levi zid isti proces pa onda sredina isti proces i tako nasumice medju stubove da vas vrati 4,5,6 puta dok se ne stvore sve 4 zvezdane zavese kad ih ima 4. onda idite kroz te zavese redom do onih vrata gde treba da vas vrati ponovo ako prodjete sve 4 nece vas vratiti i stizete do Oaze. Morate da pokupite srce oaze i izadjete odatle. NAPOMENA : kad uzmete srce bicete napadnuti od strane Pseudo-psa.

4) ALATI

E ovako imate 6 kompleta alata po dva u svakoj mapi ali ima caka U prve dve mape imate po jedan set za grube radove i fine radove, dok tek u pripjatu su oni za kalibraciju. Imate 2 mehanicara/tehnicara. Kardana i Azota nima dajete alat. Njihove lokacije su:

Zaton u Pilani imate za grube radove na tavanu severne kuce, i u Radionici pored Cirkus anomalije imate u radionici iza kuce. PAZNJA tamo se nalaze placenici. Pustice vas da prodjete ako im date hranu.

Jupiteru imate u vozu ispod mosta gde se Elektro anomalija "Tesla" krece kroz vagon. Sa mosta skocite i udjite u voz i sa leve strane na sedistu bi trebalo da ima za grube radove, a za fine imate u jupiter fabrici ali ne u glavnoj fabrici vec ima jedan ulaz sa jugozapadne strane fabrike ima zgrada e u njenom tavanu. Bas nizak plafon na tavanu imate u jednom plakaru.


Pripjatu se nalazi jedan u starom KBO na prvom spratu. IMA JEDAN BURER potrazite sobu videcete 100% i ispod supermarketa ima jedan tunel slabo se secam ali videcete na ulazu u tunel ima jedan set.

5)NESTALI STALKERI

E ovako stvar je u tome sto svi u Zoni misle da su Krvopije krive za nestajanje. Greska kriv je doktor Mengele koji je promenio ime u Tremu i preselio se u Zonu. Naime doktor u Skadovsku je kriv za sve. Kad odete sa Tetrebom do VNZ kruga odkrijete da tamo ima citavo leglo Krvopija. Kad se isunjate odatle Tetreb ce vam reci da treba da se nadjete kasnije sa njim dok on nesto proveri. E sad vi se zezate po Zoni radite druge stvari i tako to dok ne stigne poruka. (Doduse ja rekoh aj da proverim dal mogu bez cekanja da zavrsim to i moze) naime kad stigne poruka vi trazite Tetreba po skadovsku i raspitate se za njega. Bradonja vas uputi za Lucke Kranove i tako videcete da vam strelica pokazuje usred nicega.Naime treba samo da pogledate podrucije malo bolje. U maloj kolibi odmah tu blizu videcete Danila mrtvog a odma pored Danila su vrata udjite na vrata i saslusajte Doktor Drakulu.

6) KRVOPIJE U VNZ KRUGU

Morate da pokupite bocu za otrovnim gasom. Boca se nalazi u kutiji na kamionu u konvoju na Preobrazenskom mostu. Za kutiju su potrebna 2 kljuca jedan je u dzipu na kraju konvoja a jedan je u dzipu na pocetak konvoja. Ono sto ljudi neznaju da dzip na pocetku konvoja pao sa mosta i sad je ispod njega kljuc je u sefu. obavezno pokupite dokumenta odatle iz tih kutija a ima i jedan papir u kamijonu na suvozacevom sedistu. Tesko se primecuje i tesko uzima ali tu je. Stavite 2 kljuca uzmete gas i pravac VNZ krug da pobijete one stvorove.

7)NEPOZNATO ORUZIJE=GAUS PUSKA

Za zadatak u Pripjatu kad pronadjete "nepoznato oruzije" tj kad ga otmete od propovednika Monolit sekte otkricete da oruzije ne radi, tj da je sjebano. Prijavite Kovalskom pa pravac Skadovsk kod Kardana. E njemu kad pokazete pusku ima da padne u nesves (bukvalno).
Sacekajte da se otrezni po posledni put (vise nece da pije), dajte mu da pregleda. On vas salje do jednog mesta kod Gvozdene sume tamo da pronadjete neka dokumenta. (ponesite nesto explozivno bombe za minobacac ili RPG trebace vam ili mnooooogoooo municije) kad uzmete dokumenta odnesite njemu i sacekajte da popravi pusku. Puska je vrlo korisna pogotovo za misiju "One Shot". posle 3-4 ili kolko vec sati odnesite pusku u Pripjat i prijavite Kovalskom.

Cool DIPLOMATA

Naime kako dobiti zvanje diplomata. Prvo kad vam Vano da pare da platite njegov dug vodja bandita ce vam traziti da platite i kamatu, platite je. Drugo u Janovu imate 2 stalkera Medu i Torbu pricajte sa Medom i ponudite mu da vi odete i spasite Mitju kad dobijete zadatak lagano i bez nasilja udjite u Banditsku bazu i platite banditima a ako naletite na Kepeca platite i njemu. Samo bez nasilja tako dobijate dostignuce Diplomata.

9) EKIPA ZA PRIPJAT

Celikupna ekipa se sastoji iz pet osoba:
1 Degtjarev
2 Vano
3 Sokolov
4 Zulu
5 Skitnica/Bitanga (Kako kod koga, to je ista osoba)

Za Vana morate da platite njegov dug i da mu jos date pare da kupi odelo
Za Sokolova morate da ucinite naucnicima uslugu i donesete jedan cvet. (Pitajte Jezerskog)
Za Skitnicu morate da pomognete njemu i njegovima da bude clan neke fakcije (Djuti/Fridom)
Ovo neki igraci imaju problem da urade zato sto da bi ih prihvatila neka fakcija ta fakcija mora da bude u dobrim odnosima sa vama (imena clanova fakcije da budu zelena) to cete uraditi ako prijavite Svraku/Flinta nekoj fakciji ili ako dobijete dostignuce diplomata. Zato sam rekao da prijavite Svraku nekoj fakciji a ne Lonerima/Slobodnjacima.

Posle puta kroz tunel i ulaska u Pripjat Vano,Sokolov i Skitnica i Degtjarev se pridruzuju Vojnicima
Zulu se odvaja od grupe i ide samostalno da luta po Pripjatu kasnije ga nalazite kod skole kako ga napadaju Snorkovi, spasite ga i od njega dobijate njegov mitraljez , posle toga Zulu nestaje iz igre, njegova uloga je gotova.
Vano i Sokolov ce vam se pridruziti u jednoj misiji koju cinite za vojnike posle toga neko vreme kasnije Vano nestaje iz igre njegova uloga je gotova.

Skitnica nestaje iz igre neko vreme posle samog dolaska u Pripjat. I njegova uloga je gotova.

Samo Sokolov ostaje do samog kraja sa vama ali samo sedi u logoru, jede i pije (Prokleta usedelica)
Na kraju vam pomaze u povlacenju vojske iz Pripjata.
Da bih Outro bio pozitivan na kraju igre bitno je da svi prezive iz price bez obzira sto kasnije nestaju iz igre.

10) DUH,FANG I STRELOK

Duh i Fang su Strelokovi prijatelji. Iako se nikad nisu pojavljivali uzivo tokom serijala (Osim Duha koji je pronadjen mrtav u Jantaru), oni su vrlo vazan i integrisan deo price. U CoP naime u stazi Jupiter se nalaze njihova skladista sa pismima koje su oni ostavljali jedni drugima. U severo-zapadnom uglu mape se nalazi pespilotna letelica "Predator" u kojoj se nalazi memorijski modul. Taj modul moze biti otvoren od strane tehnicara (Novikov/Azot) i posle otvaranja pokazuju se lokacije tih skladista
1-Ispod cementare sa severne strane gde je bara ima ulaz u kanalizaciju na kraju uskog tunela je jedna kutija
2-U kamenolomu u komandnoj kabini velike masine koja stoji tamo ( Morate se popetu uz drvo jedno, polako skacuci po drvetu)
3-U jugo-istocnom delu Jupiter fabrike ima jedna masina koja stoji. Ispod masine se nalazi kanal jedan manji, u kanalu je jedna iskrivljena cev koja strci. U toj cevi je pismo i Strelokova puska.
Moj savet je da uzmete pusku posto na nju moze da se prikaci i nisan i prigusivac i minobacac.

Da zaboravi sam da napomenem da ako pokupite te poruke koje su oni slali jedni drugima nemojte da ih prodajete nikom nego dajte Streloku kad ga upoznate.

11) OPASNA PECINA

Pazite sad ovo. Ovo sam provalio tek juce a presao sam igru 5 puta. U Zatonu imate sa istocne strane brda gde je izgorelo selo jednu pecinu. ZIV SAM SE USRO.

12) DETEKTORI

Postoje 4 vrste detektora u igri: Odjek,Medved,Veles i Svarog. Po redosledu su i njihovi kvaliteti.
Krajnji cilj je da se dobije Svarog detektor a to se postize na sledece nacine: Morate da odradite neke zadatke za Sovu dok od njega ne dobijete zadatan da odnesete 3 Veles detektora kod naucnika u Jupiteru. Kad odnesete detektore javite Sovi o izvrsenom zadatku i lutajte malo po Zatonu. Posle dan dva zvace vas Sova da popricate malo. Naime tu sledi neki razgovor o njemu i Bradonji, kako se svadjaju i te stvari. E sad ako ste dosad delovali protiv Bandita (Sultana) samo se suprotstavite Sovi i trazite svoje pare pa onda popricajte sa Bradonjom i slozite se sa njim i uzmite Svarog. A ako ste delovali za Bandite i radili sa njima onda se slozite sa Sovom i porazgovarajte sa Sultanom talje imate da radite zadatke za njega...
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeMon 4 Oct 2010 - 19:34

Svaka cast!Samo ja sam onu pecinu otkrio na pocetku kad mi je jedino oruzje bilo AK74su,noz a od opreme nekoliko MedKitova,zavoja,hrane,respirator/gasmaska i obicna kozna jaketa Laughing .Jedva sam prezivia,noz je jedini bio koristan lol! .Sve to nije bilo vrijedno ulaska.Na kraju sam bankrotirao i bio sam prisiljen koristiti cheatove Twisted Evil

Eh,i za one koji neznaju sto ih ceka,otidjite do Pumpe za gorivo(Gas station) i skakajte dolje u ponor.Uzmite taj stash iz Zaporožca.Posli po ulasku u tunele(neznam tocno redoslijed,ima vise ulaza i izlaza,tu sam se izgubio i skoro umro,a bit ce oko 6-7 snorkova,prokleto losa pecina Evil or Very Mad ) i cim prezivite(nece svo Twisted Evil ) odnesite stash Azotu.
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeMon 18 Oct 2010 - 20:26

To je jedan od momenata kada sam rekao ,,WTF zar moram new game?! Ima takvih situacija u S.T.A.L.K.E.R. serijalu. Jednom mi se desilo u SoC-u na Lab X16 u tunelima da sam ostao bez municije, i nisu ni sejvovi pomogli i krenuo sam new game.
A u ovom slucaju, neznam kako se izlazi, ali ako se dobro secam mislim da treba da se ide do sve vislje i vislje hodnike i da se dodje artifakta i tu je valjda izlaz.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 20 Oct 2010 - 20:15

Sto je to KBO?

I zajebo si me purke,nema alata u supermarketu!!!
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
RaZeR
Experienced
RaZeR

Broj poruka : 52
Datum upisa : 2010-10-12
Godina : 30
Lokacija : Sombor Ghost Town

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 20 Oct 2010 - 20:26

CRO White Wolf wrote:
Sto je to KBO?

I zajebo si me purke,nema alata u supermarketu!!!

Ima ali u podrumu supermarketa ako se dobro secam..
Back to top Go down
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 20 Oct 2010 - 20:39

Hmm,cekaj,u unutarnjem tunelu?AAAA U DEPARTMENT STORE!!!!Tamo sam nasao maloprije!!!U supermarketu u engleskoj verziji nema nicega.Osim burera.
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
Boban
Novice
Boban

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2011-11-07
Godina : 47
Lokacija : Beograd

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeMon 7 Nov 2011 - 2:48

Ljudi kome se predaje molba za otvaranje samostalne trgovinske radnje u Zatonu,Janovu ili Pripjatu ? Naime radi se o sledecem problemu. Zavrsio sam sve zadatke koji postoje u igri a tokom iste skupio sam sve sto igra poseduje od oruzija, pancira, detektora, municije,artefakata, hrane, pica i medicinske opreme.Problem je u tome sto vise nema zadataka pa mi je postalo dosadno i resio sam da otvorim prodavnicu u kojoj ce za razliku od ovih slepaca koji tamo prodaju tek ponesto , biti sve. Izmedju ostalog zna li neko gde se kartira roba za vozove koji idu po Janovu jer imam negde oko 300 kilograma svega i svacega pa ne bih da nosim to do novootvorene prodavnice ?
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeMon 7 Nov 2011 - 16:38

Bobane, jel to freedomovac Ganja nabavio neku novu robu? Izgleda opasna stvar. Laughing
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeFri 9 Dec 2011 - 13:19

Kad bi se mogla drzat radnja ali mislim dzip sa gepekom i unutra sanduci.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeThu 15 Dec 2011 - 23:41

To sa prodavnicama je moguće isključivo u nekim ambicioznim modovima.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Tony
Moderator
Tony

Broj poruka : 101
Datum upisa : 2011-02-10
Godina : 34
Lokacija : Šamac RS/BiH

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Mape sa steševima   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 22:26

Evo mape sa"štekovima" (vjerovatno nisu ucrtani pojedini povezani sa kvestovima).

Zaton
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Zaton

Jupiter
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Jupiter

Pripyat
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Pripyat

_________________________________________________
S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Give2
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeFri 23 Dec 2011 - 23:20

Ja sam nabavio sve: artefakte,oruzija,bombe,municije,instrumente,sarzere.itd,pa postoji li neki mod da otvorim svoju licnu prodavnicu.Bio bih zahvalan.
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 22:17

Kosto sumaher rece citat [quote] To sa prodavnicama je moguće isključivo u nekim ambicioznim modovima.

Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 23:02

Moze linka za mod?(ako postoji)
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeSun 8 Jan 2012 - 10:32

Nemam pojma za bilo koji link.
A Bobane mozes sa unapredjenim exoskeloton prebaciti u 5 tura ako oces u zaton ili jupiter
kostalo bi 10 000 sa zavrsenim mapa zadatkom a ako oces u pripjat iz jupitera 25 000
a iz zatona 20 000 ako ides sa pilotom u pripjat.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeMon 9 Jan 2012 - 11:12

Za to prenošenje je rešenje jedan čit (cheat), takozvani trainer.
Imaš sva uputstva na linku ispod.Iskoristiš samo opciju Set Weight at 15kg i možda Staminu i možeš da se takmičiš sa Atlasom XD
http://forum.cheatengine.org/viewtopic.php?t=464500
Back to top Go down
https://valsogard.com/
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeMon 9 Jan 2012 - 12:33

I onda neko nije čiter. Ma da. Smile
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeTue 10 Jan 2012 - 12:44

quicksilver wrote:
I onda neko nije čiter. Ma da. Smile

Samo kad muka natera XD

Power, jesi li se snašao oko te selidbe itema?
Back to top Go down
https://valsogard.com/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeTue 10 Jan 2012 - 13:43

Ne.
Al samo naso alat za finu obradu nalazila se u radionici.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeSat 21 Jan 2012 - 22:26

Ja sam bio u toj pecini,neko je nesto poceo da prica i pojavi se kontroler. Brate kako purke kaze ZIV SAM SE USRO! affraid


Last edited by degtyarevhunter on Sun 19 Feb 2012 - 10:34; edited 1 time in total
Back to top Go down
Stalker007
Novice


Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-02-14

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 15 Feb 2012 - 19:12

Preso sam igru a neke svari mi jos uvek nisu jasne. Ko upravlja monolitima? Sta se desilo onim monolitima koji su izgubili pamcenje?Ko je doveo vojnike do perionice(baze) u pripjatu? Ko je i zasto zatvorio onog vojnika u frizider(to je medju poslednjim misijama)? Sta su zapravo emisije i kako nastaju? Zasto se artefakti nalaze u anomalijama i zasto i kako nastaju anomalije? Kako je nastala oaza i ko je otkrio? Sta se desava sa Kardanovim na kraju, ako mu nadjete prijatelje? Ja ih nisam nasao.

E sad ako nemam odgovore na ova pitanja zbog mojih propusta u igri, onda mi recite, ako zelite Smile

A ako moram da predjem i Stalker SoC i CS da bih dobio odgovore onda mi tako kazite pa cu da predjem i njih cim bude gotov prevod.
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 15 Feb 2012 - 20:06

Stalker007 wrote:
Preso sam igru a neke svari mi jos uvek nisu jasne. Ko upravlja monolitima? Sta se desilo onim monolitima koji su izgubili pamcenje?Ko je doveo vojnike do perionice(baze) u pripjatu? Ko je i zasto zatvorio onog vojnika u frizider(to je medju poslednjim misijama)? Sta su zapravo emisije i kako nastaju? Zasto se artefakti nalaze u anomalijama i zasto i kako nastaju anomalije? Kako je nastala oaza i ko je otkrio? Sta se desava sa Kardanovim na kraju, ako mu nadjete prijatelje? Ja ih nisam nasao.

E sad ako nemam odgovore na ova pitanja zbog mojih propusta u igri, onda mi recite, ako zelite Smile

A ako moram da predjem i Stalker SoC i CS da bih dobio odgovore onda mi tako kazite pa cu da predjem i njih cim bude gotov prevod.

Ocito nisi gamer za stalker serijal igru.Sto smatram da si igrao pucacine u stilu ramba(citaj kao,da se igra sto pre predje i da se sve zivo tamani sto se nadje na putu).To momce nije u stalker serijalu.Ova igra je namenjena onim ljudima koji vole da istrazuju,razmisljaju i otkrivaju misticne tajne koja krije Zona,ali nije za one koji zele sto pre moguce da je zavrse itd.da ne pisem dalje.Ako si od ovih ljudi u rambo stilu,Stalker serijal nije za tebe.Ako zelis bas da znas odgovore na tvoja pitanja,(moj savet)predji ponovo sva tri serijala,pod uslovom da istrazujes, razmisljas i pratis informacije koje dobijes u igri.Svrha ove igre je da budes istrazitelj Zone,da sam otkrivas Zonu i njenu misteriju,stime da pratis tok igre i tu ces da pronadjes sve odgovore.
ISTRAZIVANJE I RAZMISLJANJE!!!
Back to top Go down
Stalker007
Novice


Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-02-14

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 15 Feb 2012 - 20:31

Samo sam CoP i igrao i to skoro. Inace bas ovakve igre i volim, u rpg stilu, a ne klasicne pucacine. Ocekivao sam mnogo vise od glavne misije pa sam mozda zbog toga ovo propustio, jer sam se fokusirao na glavnu misiju. Mada sad kad "premotam film" unazad ne secam se da sam igde imao mogucnost da nadjem odgovore na ova pitanja.
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 15 Feb 2012 - 21:07

Stalker007 wrote:
Samo sam CoP i igrao i to skoro. Inace bas ovakve igre i volim, u rpg stilu, a ne klasicne pucacine. Ocekivao sam mnogo vise od glavne misije pa sam mozda zbog toga ovo propustio, jer sam se fokusirao na glavnu misiju. Mada sad kad "premotam film" unazad ne secam se da sam igde imao mogucnost da nadjem odgovore na ova pitanja.

Kad predjes SoC serijal tu ce ti biti sve jasno kako i zasto,jer je to prvi serijal Stalkera.Druga dva serijala se samo nadovezuju,ali ne sa nastavkom price iz prvog dela nego nova prica,kao recimo Clear Sky koji je smesten godinu dana pre dogadjaja SoC price,dog recimo CoP je potpuno nova prica koja se skoro ne dovezuje sa prethodnim serijalom.Recimo npr u filmu,na samom pocetku vidimo scenu gde se par ljudi svadjaju i nakraju se poubijaju medjusobno i kraj scene a nama nije jasno ko su ti ljudi i sto su se prepirali i poubijali.Zatim pocinje drugi kadar gde pise 2 dana ranije i film pocinje da nam prikazuje ko su ti ljudi i zbog cega je do toga doslo.Tako si ti uradio odmah sa CoP serijalom pa ti nista jasno nije.Odigraj po redu ove serijale:SoC,CS i CoP.

Posto vec prelazimo u off-topic,da zavrsimo sa time,da ne pravimo off-topic,jer ja kao moderator treba da dajem primer drugima.

Predji po redu sva tri serijala i sve ce ti biti jasno.
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeWed 15 Feb 2012 - 23:58

Stalker007 wrote:
Preso sam igru a neke svari mi jos uvek nisu jasne. Ko upravlja monolitima? Sta se desilo onim monolitima koji su izgubili pamcenje?Ko je doveo vojnike do perionice(baze) u pripjatu? Ko je i zasto zatvorio onog vojnika u frizider(to je medju poslednjim misijama)? Sta su zapravo emisije i kako nastaju? Zasto se artefakti nalaze u anomalijama i zasto i kako nastaju anomalije? Kako je nastala oaza i ko je otkrio? Sta se desava sa Kardanovim na kraju, ako mu nadjete prijatelje? Ja ih nisam nasao.

E sad ako nemam odgovore na ova pitanja zbog mojih propusta u igri, onda mi recite, ako zelite Smile

A ako moram da predjem i Stalker SoC i CS da bih dobio odgovore onda mi tako kazite pa cu da predjem i njih cim bude gotov prevod.


Posto ti je Placenik83 vec odgovorio na tvoja pitanja ja cu samo da ti odgovorim na poslednje.Jedan Kardanov prijatelj se nalazi u tunelima ispod spaljene farme i kod njega mozes da nadjes i jedno nadogradjeno odelo.Drugi se nalazi u blizini onog neobicnog drveta gde se nalazi ona mrtva krvopija, ako si prihvatio zadatak da nadjes nestale lovce znas na koju lokaciju mislim, od Kardanovog prijatelja je ostala samo maska i kostur.Na kraju igre, ako nadjes njegove prijatelje od ce da ode na stanicu Yanov i tamo ce da radi zajedno sa Azotom.
Back to top Go down
Stalker007
Novice


Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-02-14

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeThu 16 Feb 2012 - 14:34

Hvala momci! A za ostalo cu da odigram SoC i CS.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeSat 25 Feb 2012 - 10:51

MarkedOne8 wrote:
To je jedan od momenata kada sam rekao ,,WTF zar moram new game?! Ima takvih situacija u S.T.A.L.K.E.R. serijalu. Jednom mi se desilo u SoC-u na Lab X16 u tunelima da sam ostao bez municije, i nisu ni sejvovi pomogli i krenuo sam new game.
A u ovom slucaju, neznam kako se izlazi, ali ako se dobro secam mislim da treba da se ide do sve vislje i vislje hodnike i da se dodje artifakta i tu je valjda izlaz.

Ja sam bio u istoj situaciji,u toj laboratoriji je i meni nestalo municije.Pa sam se morao izboriti sa nožem Twisted Evil ,jer me je bio žao da krenem New Game.
Back to top Go down
RadovanIII
Zombie


Broj poruka : 1
Datum upisa : 2012-11-11

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Pomoc   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeSun 11 Nov 2012 - 19:25

Ljudi nikada nisam bio clan ni jednog foruma pa ako krsim neka pravila ovim postom molim vas izvinite ali ocajan sam da ocajni ne mogu da budem, presao sam x puta sve stalkere ali Call of Pripyat mi je najbolji, presao sam i sve modove koji su do danas izasli evo zadnji je bio MISERY ali nigde na netu ne mogu da nadjem weight mod ali da moze da se skine da mogu da nosim puno stvari sa sobom imao sam jednom i ne mogu da se setim odakle sam ga skinuo svugde traze neke reklame da se odrade da se posalje neka sms poruka OCAJAN SAM, pomozite molim vas kako god znate i umete.
UNAPRED VECNO ZAHVALAN !!!!!
Back to top Go down
brtcha
Experienced
brtcha

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2012-08-09
Godina : 37
Lokacija : Novi Beograd
Raspoloženje : Viva la Falloutizacion

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeMon 12 Nov 2012 - 16:53

RadovanIII wrote:
Ljudi nikada nisam bio clan ni jednog foruma pa ako krsim neka pravila ovim postom molim vas izvinite ali ocajan sam da ocajni ne mogu da budem, presao sam x puta sve stalkere ali Call of Pripyat mi je najbolji, presao sam i sve modove koji su do danas izasli evo zadnji je bio MISERY ali nigde na netu ne mogu da nadjem weight mod ali da moze da se skine da mogu da nosim puno stvari sa sobom imao sam jednom i ne mogu da se setim odakle sam ga skinuo svugde traze neke reklame da se odrade da se posalje neka sms poruka OCAJAN SAM, pomozite molim vas kako god znate i umete.
UNAPRED VECNO ZAHVALAN !!!!!

Super Nick, Radovane Smile

Ostavi poruku na Upoznavanju i upoznaj se sa pravilima foruma - to bar nikad nije na odmet Smile

Čudi me da ti još niko nije odgovorio.
Mogao bi da probaš na delu foruma koji se odnosi na modove, čini mi se da sam tamo ja našao kako to da uradim.

Treba da se modifikuju dva fajla - jedan kozmetike radi, da ti u inventoriju stoji koliko mož' da nosiš, a drugi da izmeni gameplay mehaniku, da ti poveća max težinu i max težinu sa kojom možeš da se krećeš... trebalo bi negde da nađeš i da modifikuješ stavku koja reguliše opadanje kondicije sa dodatom težinom, da se ne bi umarao svako malo... sad ću da opgledam šta ti tačno treba i da ti odgovorim na PM, jer ti je ovo pitanje više za podforum Modovanje ili čak Modovi, jer je to manje-više univerzalni mod za sve igre u stalker serijalu...

Probaj da otvoriš temu tamo, ako slična već ne postoji - brže ćeš dobiti odgovor.
Back to top Go down
piratko
Zombie


Broj poruka : 1
Datum upisa : 2011-02-07

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeFri 1 Feb 2013 - 8:43

moze mala pomoc ,u misiji u obdenistu naiso sam na dva frizidera u jednom je mrtav vojnik u a drugi je zakljucan ,vrtim se 5 dana nikako da proverim to kucanje sto stoji u zadatku,sta dalje.Hvala unapred
Back to top Go down
Freedom for life
Novice
Freedom for life

Broj poruka : 48
Datum upisa : 2011-09-07
Godina : 29
Lokacija : zona OBRENOVAC
Raspoloženje : I just wanna watch the whole world burn ...

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitimeFri 1 Feb 2013 - 20:19

Ako si vec kod obdanista mora da si pokupio dinamit od mrtvog vojnika jel tako? Very Happy E sad caka je da stavis dinamit na vrata (u okolini se nalazi statua medveda) Udjes unutra pobijes mutante i unistis antenu u centru sobe na istocnom krilu zgrade (od ulaza gledano) posle toga ce vojnik iz drugog frizidera izaci i vraticete se u "bazu" onda ce ti objasniti sta je sve to i zasto je zavrsio tu ... bla bla bla Very Happy eto nadam se da mislimo na istu stvar srecno!
Back to top Go down
Sponsored content




S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Empty
PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler Icon_minitime

Back to top Go down
 

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat-
Jump to: