S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona

HomeFAQRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
39%
 39% [ 21 ]
Google Chrome
35%
 35% [ 19 ]
Opera
19%
 19% [ 10 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Netscape
0%
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
6%
 6% [ 3 ]
Nije naveden
2%
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Latest topics
» STALKERSOUP Mod za SoC
by sadd Yesterday at 15:44

» Metro Exodus
by Tajl3r Wed 21 Jun 2017, 12:02

» KAKO DA POVRATIM MEMORIJU?!
by Mihajlo Vukicevic Mon 05 Jun 2017, 20:48

» STALKERSOUP 1.1.0007 instalacija(upute)
by sadd Sun 04 Jun 2017, 12:43

» Treba mi pomoc za MISERY mod!
by AlfaStalker Sat 03 Jun 2017, 22:46

» Ima li prevod za S.T.A.L.K.E.R CoP Complete?
by Mihajlo Vukicevic Sat 03 Jun 2017, 22:42

» Priboi Story - prevod + zimski dodaci
by sadd Fri 02 Jun 2017, 19:13

» NE ODLAZIM
by Mihajlo Vukicevic Fri 02 Jun 2017, 18:27

Top posting users this week
sadd

Top posters
MarkedOne8

sadd

purke62

PoWeR

Placenik

Pr3D@tor

quicksilver

djordje29

flexerca

oblakoder

Statistics
We have 521 registered users
The newest registered user is StalkerSaBalkana

Our users have posted a total of 9152 messages in 699 subjects
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 24 on Sat 09 Jun 2012, 17:29

Share | 

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Stalker007
Novice

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-02-14

PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   Thu 16 Feb 2012, 14:34

Hvala momci! A za ostalo cu da odigram SoC i CS.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 17
Raspoloženje : Time for some vodka...

PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   Sat 25 Feb 2012, 10:51

MarkedOne8 wrote:
To je jedan od momenata kada sam rekao ,,WTF zar moram new game?! Ima takvih situacija u S.T.A.L.K.E.R. serijalu. Jednom mi se desilo u SoC-u na Lab X16 u tunelima da sam ostao bez municije, i nisu ni sejvovi pomogli i krenuo sam new game.
A u ovom slucaju, neznam kako se izlazi, ali ako se dobro secam mislim da treba da se ide do sve vislje i vislje hodnike i da se dodje artifakta i tu je valjda izlaz.

Ja sam bio u istoj situaciji,u toj laboratoriji je i meni nestalo municije.Pa sam se morao izboriti sa nožem Twisted Evil ,jer me je bio žao da krenem New Game.
Back to top Go down
RadovanIII
Zombie

Broj poruka : 1
Datum upisa : 2012-11-11

PostSubject: Pomoc   Sun 11 Nov 2012, 19:25

Ljudi nikada nisam bio clan ni jednog foruma pa ako krsim neka pravila ovim postom molim vas izvinite ali ocajan sam da ocajni ne mogu da budem, presao sam x puta sve stalkere ali Call of Pripyat mi je najbolji, presao sam i sve modove koji su do danas izasli evo zadnji je bio MISERY ali nigde na netu ne mogu da nadjem weight mod ali da moze da se skine da mogu da nosim puno stvari sa sobom imao sam jednom i ne mogu da se setim odakle sam ga skinuo svugde traze neke reklame da se odrade da se posalje neka sms poruka OCAJAN SAM, pomozite molim vas kako god znate i umete.
UNAPRED VECNO ZAHVALAN !!!!!
Back to top Go down
brtcha
Experienced

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2012-08-09
Godina : 30
Raspoloženje : Viva la Falloutizacion

PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   Mon 12 Nov 2012, 16:53

RadovanIII wrote:
Ljudi nikada nisam bio clan ni jednog foruma pa ako krsim neka pravila ovim postom molim vas izvinite ali ocajan sam da ocajni ne mogu da budem, presao sam x puta sve stalkere ali Call of Pripyat mi je najbolji, presao sam i sve modove koji su do danas izasli evo zadnji je bio MISERY ali nigde na netu ne mogu da nadjem weight mod ali da moze da se skine da mogu da nosim puno stvari sa sobom imao sam jednom i ne mogu da se setim odakle sam ga skinuo svugde traze neke reklame da se odrade da se posalje neka sms poruka OCAJAN SAM, pomozite molim vas kako god znate i umete.
UNAPRED VECNO ZAHVALAN !!!!!

Super Nick, Radovane Smile

Ostavi poruku na Upoznavanju i upoznaj se sa pravilima foruma - to bar nikad nije na odmet Smile

Čudi me da ti još niko nije odgovorio.
Mogao bi da probaš na delu foruma koji se odnosi na modove, čini mi se da sam tamo ja našao kako to da uradim.

Treba da se modifikuju dva fajla - jedan kozmetike radi, da ti u inventoriju stoji koliko mož' da nosiš, a drugi da izmeni gameplay mehaniku, da ti poveća max težinu i max težinu sa kojom možeš da se krećeš... trebalo bi negde da nađeš i da modifikuješ stavku koja reguliše opadanje kondicije sa dodatom težinom, da se ne bi umarao svako malo... sad ću da opgledam šta ti tačno treba i da ti odgovorim na PM, jer ti je ovo pitanje više za podforum Modovanje ili čak Modovi, jer je to manje-više univerzalni mod za sve igre u stalker serijalu...

Probaj da otvoriš temu tamo, ako slična već ne postoji - brže ćeš dobiti odgovor.
Back to top Go down
piratko
Zombie

Broj poruka : 1
Datum upisa : 2011-02-07

PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   Fri 01 Feb 2013, 08:43

moze mala pomoc ,u misiji u obdenistu naiso sam na dva frizidera u jednom je mrtav vojnik u a drugi je zakljucan ,vrtim se 5 dana nikako da proverim to kucanje sto stoji u zadatku,sta dalje.Hvala unapred
Back to top Go down
Freedom for life
Novice

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2011-09-07
Godina : 22
Raspoloženje : i just had sex

PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   Fri 01 Feb 2013, 20:19

Ako si vec kod obdanista mora da si pokupio dinamit od mrtvog vojnika jel tako? Very Happy E sad caka je da stavis dinamit na vrata (u okolini se nalazi statua medveda) Udjes unutra pobijes mutante i unistis antenu u centru sobe na istocnom krilu zgrade (od ulaza gledano) posle toga ce vojnik iz drugog frizidera izaci i vraticete se u "bazu" onda ce ti objasniti sta je sve to i zasto je zavrsio tu ... bla bla bla Very Happy eto nadam se da mislimo na istu stvar srecno!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler   

Back to top Go down

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat-Mega Spojler

View previous topic View next topic Back to top 

Similar topics

-
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2