S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Lost Alpha mod I_vote_lcap39%Lost Alpha mod I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Lost Alpha mod I_vote_lcap35%Lost Alpha mod I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Lost Alpha mod I_vote_lcap19%Lost Alpha mod I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Lost Alpha mod I_vote_lcap0%Lost Alpha mod I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Lost Alpha mod I_vote_lcap0%Lost Alpha mod I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Lost Alpha mod I_vote_lcap6%Lost Alpha mod I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Lost Alpha mod I_vote_lcap2%Lost Alpha mod I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Lost Alpha mod Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Lost Alpha mod Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Lost Alpha mod Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Lost Alpha mod Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Lost Alpha mod Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Lost Alpha mod Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
sadd
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
purke62
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
PoWeR
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
Placenik
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
quicksilver
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
flexerca
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
djordje29
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
Dasha67
Lost Alpha mod I_vote_lcapLost Alpha mod I_voting_barLost Alpha mod I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeFri 25 Feb 2011 - 15:35

Pronasao sam jedan link na forumu Lost Alpha moda.Pominje se neki .7z fajl u kome se nalazi cak 21 mapa!
Back to top Go down
https://valsogard.com/
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeFri 25 Feb 2011 - 21:43

Jos 2 sata dok se skine,ovo ce biti zabavno! Very Happy
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
Vortex
Experienced


Broj poruka : 62
Datum upisa : 2011-01-20
Lokacija : negde tamo...
Raspoloženje : :D

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 27 Feb 2011 - 22:07

Meni odmah izbaci na desktop nakon intro-a. Sad
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 27 Feb 2011 - 22:23

Ah poznat problem...Procitaj uputstvo sa foruma kako se instaliraju ruski modovi.Samo ne znam da li je to uopste mod ili samo zbirka fajlova.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Vortex
Experienced


Broj poruka : 62
Datum upisa : 2011-01-20
Lokacija : negde tamo...
Raspoloženje : :D

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 28 Feb 2011 - 1:04

To je verovatno mod sa zbirkom fajlova... u gamedata sve ima, osim ui_movies.xml i localization.ltx


Evo nešto iz xray_ .log fajla, e sad kako/šta/gde popraviti da bi možda proradilo confused
Code:
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function      : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line          : 172
[error]Description  : XML node not found
[error]Arguments    : static_version1
 

stack trace:
Back to top Go down
Vortex
Experienced


Broj poruka : 62
Datum upisa : 2011-01-20
Lokacija : negde tamo...
Raspoloženje : :D

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 28 Feb 2011 - 1:16

Sad ću ja njemu da ubacim te SoC .xml i .ltx fajlove, pa da ih reskriptujem... nego vidim [error]File: E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame, da li ne odgovara patch 1.0004? scratch

Ovo drugo CUIXmlInit::InitStatic, static_version1, xml_doc.NavigateToNode(path,index) nemam pojma šta je...
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 28 Feb 2011 - 12:56

Izgleda da je potreban 1.0005 patch

A sta planiras da radis sa skriptama?Si ti programer?
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Vortex
Experienced


Broj poruka : 62
Datum upisa : 2011-01-20
Lokacija : negde tamo...
Raspoloženje : :D

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 28 Feb 2011 - 14:05

MarkedOne8 wrote:
Izgleda da je potreban 1.0005 patch
izgleda...

MarkedOne8 wrote:
A sta planiras da radis sa skriptama?
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/t145-uputsvo-za-instaliranje-ruskih-modova

MarkedOne8 wrote:
Si ti programer?
Reprogramer Cool
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 7 Mar 2011 - 2:06

A bre Ajsiču, ovo uopšte nema veze sa Lost Alpha modom.Ovo je mod za Clear Sky, zbornik novih mapa, većinom iz starih bildova(1935 pre svega).
Kad daješ link za download, potrudi se ako ne znaš o čemu je reč da daš link za izvornu stranu (source page) gde si to pronašao.
Za kaznu moraš ovde da Lost Alpha pretstaviš kako treba Razz .Onako potanko, ko ga pravi i zašto ga pravi, kad je najavljen izlazak.Sa sve slikama i video prezentacijom.Prouči malo temu, istorijat , osnovnu ideju moda.Naš komšija dez0dor (Mađarska) i njegov tim su zaslužili to, ako ni zbog čega drugog, barem zbog fenomenalnog Priboi Stori moda.Ovo će biti do sad ubedljivo naj veći mod ikad napravljen, verujem ne samo za Stalkera nego uopšete i ovo je u suštini pre nova igr a ne mod.Raspakovan mod će biti veličine 10.6gb.Ne bojte se , nije toliki za download, instaler će biti oko 3.8gb.
Toliko ljudi čeka izlazak Lost Alpha moda da je zaslužio barem pristojnu najavu ovde a ne ovu zbrku koji si napravio.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 7 Mar 2011 - 12:39

Pa jbg ja sam tako bio procitao u descriptionu za taj map pack ali nema veze...Kad da pocnem da radim sklekove?!XD

Ovde mozete naci dosta toga o modu.To je oficijalna stranica dezowave tima.

Dezowave tim:
Lost Alpha project members:

Dezodor - lead level designer, game designer, sound engineer
Barin - lead scripter, lead game designer, programmer
Gr1ph00n - scripter
Kolmogor - lead engine programmer
Loxotron - geometry compiler, game designer
Kailniris - lead modeler, texturer
Nova - modeler, programmer
Alejandro - modeler
Tzupi - gui texturer
Fredy - game designer, dialogs
VIGUR - pr manager, localisations
TK:ONE - pr, localisations
[SOC] - pr, localisations
Atikabubu - pr, localisations


Cooperatives in Lost Alpha project:

Bac9-flcl - models
ux.loki - models
Next-Day - videos
Widra - site builder
vora_bat - models for pripyat
hornes - models for pripyat
dargalon - textures
{imperialreign} - sound engineer


Former (currently inactive) team members in Lost Alpha project:
Orion - pr, translations


Testers for Lost Alpha project:

n/a Smile

Vidi se da oni imaju 4-5 programera koji pisu skripte sto je zaista vrlo tezak ali mozda najjaci vid modovanja a cak su i engine menjali.



Ovaj prvi video i nije bas nesto po meni...Malo gameplaya, cisto onako rutinski...Cak su morali i da ubace napumpane Schwarzenegerske glasove i dijaloge nekim vaznijim likovima, dok isti ti likovi u zaru borbe odjednom ,,nauce ruski" i pocnu da redjaju uzvike i psovke na ruskom!lol!
Ali zato me je ovaj drugi video, koji je do duse stariji, me je iznenadio!



U ovom videu stvarno ima dosta toga za videti, pocevsi od mogucnosti da preko PDA chatujete sa stalkerima koji su u dometu.Zatim, mogucnost provaljivanja u kompjutere koje mozete naci npr. u army outpostu itd...Nesto jako zanimljivo je nov koncept po pitanju vozila u igri.U Alphi je moguce da u atomobil sipate gorivo koji mozete naci/kupiti u Zoni bas kao i municiju, i mozete u gepek da stavljate svoje stvari!Extra zar ne?!T
akvi dodaci su prilicno realni i zanimljivi, ali mene nesto zbunjuje.Taj Alpha mod, svo vreme za temu ima ozivljavanje starog stalkera, a kako se sad moze videti, ipak su odlucili da se okrenu i realnosti.Dodali su nesto sto mozda nije bilo u prethodnim buildovima stalkera, sto mene licno dovodi u pitanje da li oni ozviljavaju stari stalker ili prave realnu Zonu?U jednom od videa koji je postavio dezowave se pominje kako je on sam izmenio Pripyat mapu tako da je, kao i u realnosti, obrasla korovom i raznim izdivljalim biljnim svetom.To je OK, ali toga nije bilo ni u jednom od delova u serijalu.
Nema veze, kako god radili, meni se svidja to sto uvodi realizam pa cak i RPG stil u igru.

Ja sam ova 2 videa vec bio stavio u temu YouTube videi al ae i ovde cu...

A to sto ti kazes da ce to biti nova igra...pa o tome ja pricam svo vreme da bi tako trebali da napravimo ,,mod", ali ovo nije tema za to XD
Back to top Go down
https://valsogard.com/
ƑƟƦǧƟƮƮƎƝ Ⓑ
Novice
ƑƟƦǧƟƮƮƎƝ Ⓑ

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2011-01-22
Godina : 38

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeFri 20 May 2011 - 23:21

Jedino je ovo stabilno koliko vidim, stavio sam da skida, pa cu probati...
http://www.moddb.com/mods/alpha-reborn/downloads/alpha-reborn-10-graphical-mod
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeTue 15 Nov 2011 - 22:27

Ljudi jel izašo Lost alpha mod, na http://www.dezowave.com/ nema ništa ili ja ne vidim kako treba.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 12 Dec 2011 - 15:16

ohoho jos 1 razlog zasto pocinjem opet da igram STALKER!
cek purke kaze da je mod za CS a kad sam klikno link sto je dao ƑƟƦǧƟƮƮƎƝ vidim da je mod za SoC
Zbunjen sam za CS ili SoC??!1
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 12 Dec 2011 - 21:00

PoWeR wrote:
ohoho jos 1 razlog zasto pocinjem opet da igram STALKER!
cek purke kaze da je mod za CS a kad sam klikno link sto je dao ƑƟƦǧƟƮƮƎƝ vidim da je mod za SoC
Zbunjen sam za CS ili SoC??!1
Pa ja lepo objasnih gore.Ajsič je dao link za potpuno drugi mod a ne za Loast Alpha.On je dao link za neki mod za Clear Sky , neki mega map pack."Zaboravljeni" je dao link za SoC mod ali ne za Loast Alpha, već "Alpha Reborn".
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 12 Dec 2011 - 21:10

Pa dobro, dajte link za Alfu.
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 12 Dec 2011 - 22:17

djordje29 wrote:
Pa dobro, dajte link za Alfu.

Ako mislis na Lost Alpha mod,jos nije izasao.
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeMon 12 Dec 2011 - 22:42

Aa, dobro.
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeThu 5 Jan 2012 - 2:51

ima li nekih novih informacija o ovom modu, nesto ga mnogo oduzili sa tim izlaskom.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSat 7 Jan 2012 - 15:30

Od kad se pravi ovaj mod od 2009?
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 8 Jan 2012 - 0:32

Mislim da od 2009-te, nebi bilo lose da izadje ove godine mod mnogo obecava.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: S.T.A.L.K.E.R Lost Alpha   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 5 Feb 2012 - 22:25

Za sve one koji do sada nisu videli kako ce izgledati lost alfa koji izlazi ove godine..evo prilike
Trejler je odlican.


---------
Kad otvaraš novu temu, prvo pogledaj da li takva tema već postoji.Premesto sam tvoju poruku ovgde, gde i priada.Obratite malo pažnju, zbog preglednosti Forumu.Ne zatrpavajte podforume duplim temama -purke62
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeWed 22 Feb 2012 - 20:47

Pito sam dozodora lidera dezowave tima:"How many GB will have Lost Alpha" he said:"hi, currently the devbuild is around 15gb, but after we remove all unnecessary files, it will be around 13gb."...
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeWed 22 Feb 2012 - 21:25

Kad izlazi taj mod?
Back to top Go down
https://valsogard.com/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeThu 23 Feb 2012 - 17:21

Pitaj ga sam...
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeWed 7 Mar 2012 - 20:14

Da li je Lost Alpha izgubljen (lost)?
Meni se čini da jeste, uprkost tome što je zvanično objavljen datum izlaska.Ne baš tačan datum ali okvirno je najavljen za treći kvartal 2012. godine.To bi trebalo da bude ta "dobra" vest.
Da, a sad "loša" vest. Kako stoje stvari, ovaj mod, tačnije , addon, neće biti besplatan.Kako sad to?Pa evo da pokušam da obajasnim.
Još prre pola godine sam pročitao negde, nezvaničnu informaciju, da su ljudi iz GSC kontaktirali Dez0dora , lidera Dezovawe Tima koji radi ovaj projekat zvani "Lost Alpha".Navodno nisu uspeli da se dogovore.Šta je bila tema i šta nisu uspeli da se dogovore, o tom nije bilo reči.
Međutim, meni se sve to uklapalo u najavu vlasnika GSC, date u jednom intervuju prošle godine.Naime, novinari su ga pitali da li prate modersku scenu i da li postoji neki mod koji bi bio vredan da se objavi kao zvanični GSC produkt i pusti u prodaju.Nešto poput modova za Valveove igre koje su doživele da ih Valve prigrabi i objavi kao svoje ( normalno uz naknadu autorima tih modova).Sigurno da je "Counter Stike" najpoznatiji primer kako jedan mod može da doživi svetksku slavu.
Vlasnik GS je rekao da se pomno prati stalkerska moderska scena i da su razmišljali o toj soluciju da neki mod objave u periodu između izlaska CoP i Stalker 2, jer je prilično velika pauza između njih.Međutim, po njemu ni jedan od postojećih modova nije dovoljno vredan da bi se GSC umešao i otkupio.Ipak je ostavio mogućnost da će možda da si pojavi takvo nešto i da bi onda to rado objavili.Normalno, mod bi morao da se u GSC doradi, optimizuje , testira i tek onda objavi.
I tako, posle pola godine od tog intervjua se pojavila ta vest o kontaktima ljudi iz GSC sa Dez0dorom.
Nakon toga se desilo ovo sa navodnim raspuštanjem firme GSC i još uvek se ne zna šta se tu stvarno izdešavalo niti kakav je sada status GSC, da li postoji ili ne.Vlasnik GSC , Sergej Grigorovič, još uvek ćuti, nije dao ni jednu zvaničnu izjavu.Niti je išta demantovao niti potvrdio u vezi raspuštanja GSC ni u vezi sudbine projekta Stalker 2.
Ipak izgleda da GSC postoji jer se odmah nakon objavljivanja vesti o određivanju zvaničnog datuma izlaska projekta "Lost Alpha", pojavila nezvanična vest da su ljudi iz GSC poslali poruku Dezovawe tim gde traže da se mod ne objavljuje jer su prekšili pravila i zakon o zaštiti autorskih prava.Navodno je glavni problem što su izmenili X-Ray engine a to nisu smeli bez zvanične dozvole nosioca autorskih prava ( GSC Game World).I sad, kao u holivudskim filmovima, oni (GSC) nude kompromisno rešanje.Nude da "Lost Alpha" objave kao zvanični realise koji bi se prodavao po "minimalnoj ceni" (?). Šta god to značilo "minimalna cena", tu bi se i autori moda mogli da "ogebu za neku kintu".Ako, tako i treba,nemam ništa protiv.
Negde sam već komentarisao zašto se taj mod (addon) "Lost Alpha" toliko dugo radi.Po meni je osnovni razlog mali broj ljudi koji rade na projektu.Mislim da je u pitanju samo 6 članova tima.Premalo je to ljudi, koliko god oni bili genijalni , talentovani i vredni.U početku sam se pitao zašto ne uključe već iskusne ljude u modovanju Stalkera, pre svega mislim na ljude iz Rusije, Ukrajine, Poljske i td, koji su dokazali svoje znanje i veštine po pitanju X-Ray endžina i zavidnu kreativnost.U početku sam mislio da je u pitanju jezička barijera ali sam kasnije video da se Dez0dor odlično snalazi sa ruskim jezikom.Plus toga, uvek je Dez0dor odbija predloge da se ubace nova oružja i modeli u mod (na primer sa Gamebanana ili Arsenal moda i tome slično).Uvek je na to odgovarao da je u Lost Alpha biti samo ono što Dezovawe Team uradi sam i zvanični GSC modeli.Tačnije, da ništa u Lost Alpha neće biti što nije GSC ili Dezovawe produkt.
Tada mi je postalo jasno da je Dez0doru od početka bila ideja i želja da zainterseuje GSC Game WOrld da otkupi njihov projekat.Otuda i ta zatvorenost tima za nove članove i tuđe radove.Pametni Mađari ne žele da dele lovu osim sa GSC.Zato ih ima tako malo,da se deli na manje ljudi, pametan je Dez, nema šta, na sve je mislio od samog početka.
A ovo sa GSC što se izdešavalo oko nove godine, to im baš ide na ruku.Sigurno je da bi GSC-u , ako još uvek postoji, sada dobrodošla neka finansijska inekcija (pa makra i po "minimalnoj ceni" prodavali).
O svemu ovome Dez0dor mudro ćuti, ništa ne demantuje ni potvrđuje.Poprimio je manire Sergeja Grigoroviča, barem po tom pitanju ćutanja.A izgleda da i voli pare ko on.
Bilo kako bilo, sve su prilike da će se "Lost Alpha" pojaviti početkom leta ove godine.Taman za raspust.....ma na sve je mislio Dez0dor, svaka mu čast.Čak sam ubeđen da je projekat odavno završen i testiran i da se samo štimaju marketinški elementi i trikovi.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeWed 7 Mar 2012 - 22:10

purke62 wrote:
"dobra" vest.
Da, a sad "loša" vest. Kako stoje stvari, ovaj mod, tačnije , addon, neće biti besplatan
http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=18812 hay ho
Hvala na info purke
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 1 Apr 2012 - 17:05

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads
MP demo!
Back to top Go down
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 1 Apr 2012 - 17:21

Ma koji MP demo, ovo je Aprililili tip govna Very Happy
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 1 Apr 2012 - 19:56

CRO White Wolf wrote:
Ma koji MP demo, ovo je Aprililili tip govna Very Happy
Znam xD !
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 1 Apr 2012 - 20:37

CRO White Wolf wrote:
Ma koji MP demo, ovo je Aprililili tip govna Very Happy
Nije bre Aprililili, već Travanjinjinjinji, XD.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeSun 1 Apr 2012 - 21:34

purke62 wrote:
CRO White Wolf wrote:
Ma koji MP demo, ovo je Aprililili tip govna Very Happy
Nije bre Aprililili, već Travanjinjinjinji, XD.

Hahahahha vidia san to!!!
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeTue 5 Jun 2012 - 23:00

Kako vam ovo promače. Lost alpha stiže na jesen ove godine.

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeTue 5 Jun 2012 - 23:37

Lost Alpha project frozen
Lost Alpha project is frozen for indefinite time. We are sorry for any inconviences, but we can’t finish project till august in time.

1. We totaly lack all cooperation within the team

2. Some members have left us or are missing due to real life issues

3. Sadly, but we have lost interest in S.T.A.L.K.E.R. universe.

We will try to release what we have done till this moment in august, but it’s definatly won’t be full version. Most likely an unfinished buggy build.

Thanks to all fans who supported us and expected this mod to be released as was planned… but all dreams one day come to an end..

Loxotron
Dezovawe.com
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeWed 6 Jun 2012 - 9:39

purke, proveri PM poslao sam ti predlog-molbu
Ja kontam da su namerno osakatili mod pod izgovorom da nije završen jer se nadaju poboljšanju situacije sa Gregorovičem i ekipom, a možda
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitimeWed 6 Jun 2012 - 15:19

Vintar kaze da su se susreli sa Sergeyom
Back to top Go down
Sponsored content




Lost Alpha mod Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod Icon_minitime

Back to top Go down
 

Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 12Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha-
Jump to: