S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcap39%Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcap35%Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcap19%Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcap0%Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcap0%Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcap6%Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcap2%Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
sadd
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
purke62
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
PoWeR
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
Placenik
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
quicksilver
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
flexerca
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
djordje29
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
Dasha67
Lost Alpha mod - Page 10 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 10 I_voting_barLost Alpha mod - Page 10 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
StalkerSumadinac
Experienced


Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeSat 14 Jun 2014 - 23:39

Ukratko receno_da ne gnjavim mnogo-sa LA ti je fora kao sa neodlucnom ribom:hoce da da,pa nece da da,pa hoce,pa nece,hoce,nece i dok se konacno odluci da izadje u javnost sa svim svojim carima shvatis da ne dobijas toliko koliko si sve vreme,dugo,dugo iscekivao.Kao sto je purke rekao:da su odmah izbacili za dž,posle bi sigurno legla neka kinta kao sa fanovima koji su preradili half life(neznam kako tacno ide jer nisam neki fan) i zbog extra obavljenog posla dobili dozvolu da se to plasira za kes.Inace kod La sada imam problemcic da mi igra odleprsa na desk kada prelazim sa mape na mapu ali samo prvi put sa ponovnim ucitavanjem sve je ok.Probleme resavam u hodu. p.s.A ja rekoh da ne duzim...
Back to top Go down
Zeka-Peka
Experienced
Zeka-Peka

Broj poruka : 127
Datum upisa : 2012-07-22
Raspoloženje : zombiran...

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeMon 16 Jun 2014 - 19:33

Хвала Колеге, што ми објаснисте (са све цртежима) - да је овај ЛА губљење времена...

Нека се зезају са тим ЛА његови аутори, а поред 5.000.000 Руских модова за Сталкера, Сталкерашу неће бити досадно.

 pig 

Шумадинац, риба је неодлучна, само на неодлучној удици...

 cheers 
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeMon 16 Jun 2014 - 23:34

Hehehehe ne bih znao Zeko-Peko,ja sam porodican covek meni to dolazi uz dnevne obroke.To je bilo poredjenje za 13-stogodisnjake Smile
A sto se tice La-da zaokruzim rezime,da je nova prica bilo bi KABOOMMMM!!!Ovako,malo jaca petarda.Cim zavrsim LA iz postovanja vracam se ja SHOC-u.
Back to top Go down
Zeka-Peka
Experienced
Zeka-Peka

Broj poruka : 127
Datum upisa : 2012-07-22
Raspoloženje : zombiran...

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeWed 18 Jun 2014 - 15:09

StalkerSumadinac wrote:
Hehehehe ne bih znao Zeko-Peko,ja sam porodican covek meni to dolazi uz dnevne obroke.
Тако је Шумадинац!
Породичан човек на пецање иде искључиво у рибарницу.
Та дах - што би реко Загор Те Неи.

Све једно, ти из ЛА су изгледа хтели да "вату сомове"...  Suspect 

Слабо им иде работа.

 cheers 
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 3 Jul 2014 - 13:07

Nekoliko novosti oko očekivane L.A. zakrpe...

"Sa Moddb stranice"
Quote :

So what we are up to? The changeslog is already too good for a patch we planned. However there is a bug which still makes our days way too hard. When you would think a defect is finally fixed, and after the 12th try it happens again. Then it works for 5 tries, then it happens 3x in a row, then again fine for 10+ tries... This bug happens on Outskirts level, which is around the 65% of the main storyline, and it only happens if you try to approach an area (hard to explain without spoilers Smile) from a certain direction, and still it's totally random...

I guess some of you already know how we feel now. When you see people would want to play the game so much, and you would like to release the update so much... But! you have the controls and you know, if you let it go with this bug, then 1 or more of 10 people will get this bug, and if they won't have a bit earlier save, then their game is over.

It's risky, but when you need to choose from 2 bad options, you need to measure those 2, and choose the one which is not so bad, as the other one. So please give us a little more time. We are waiting for our lead programmer who has RL issues as well (oh yea? you dont say that!), he is rebuilding his pc right now after a mobo and cpu failure, plus doing university stuff and working after that, but still has a little time to check on this bug, which makes us calm a bit, because if we think back, there wasn't any bug he couldn't fix in the past, and we had many, just because he can't sit at his pc 10hours per day, it takes a bit longer. Meanwhile we are decorating the levels, can't say much, just adding more life, and making ai reactions better, but still it's not easy in order to not to ruin the scripted events, where you need to coop with your enemies
Smile


_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeSun 6 Jul 2014 - 21:49

Novosti o:
Dezodor wrote:


1.3002 will be cumulative and will ship next week! The size of installer will be ~510-520 mbyte (which will install nearly 2.3gb content). It will wipe the gamedata and bins directory from the game, so if you modded something make sure you make a backup of it before you install the patch over. From now we will store the scripts and configs too in database files, which will make it easier for modders to manage the files. And it will be easier for players too, since they will only need to delete gamedata folder, if they want to remove a mod.
LA. zakrpi

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Sumadinac
Experienced
Sumadinac

Broj poruka : 64
Datum upisa : 2014-03-06
Godina : 23
Lokacija : Obrenovac
Raspoloženje : Faction Fronts mod za ShoC

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeMon 7 Jul 2014 - 23:12

Ja rece da ce raditi dalje na LA . Nece dozvoliti da ovako dobra igra propadne zbog bug-ova .
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeFri 11 Jul 2014 - 16:29

S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha v1.3002 Patch
http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v13002-patch
Back to top Go down
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 14:51

Pozdrav!Skinuo sam SoC sa Steama i instalirao.Pokrenuo malo igru, par minuta i ugasio.Instalirao Lost Alpha mod,sve odradio,ali kad pokrenem ikonicu sa desktopa Lost Alpha,izbaci mi -

cannot opet file"fsgame.ltx.Check your working folder.

Gde sam pogresio?Jel ima veze sto mi je LA instalirao u C-program files,a Stalker igra mi je u Steam folderu na drugoj particiji?
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 15:54

Ne triba ti SoC za igrat LA jer je on standalone instal LA i ovaj zadnji patch sta je tu flex...stavio i deri.

_________________________________________________
Lost Alpha mod - Page 10 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:00

Kako?Pa taj Lost Alpha je velik samo 637 MB!

Sad mi nista nije jasno.Kako ne treba SoC?Pa zar nije Lost Alpha samo patch za SoC?
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:06

Нет, послушайте Bs/Tyler-а.
Back to top Go down
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:11

Dasha67 wrote:
Нет, послушайте Bs/Tyler-а.

Sta?

Ajde mi neko objasni,ja ocigledno negde gresim,ispada da sam bespotrebno skidao SoC,mislim,taj LA je onda neka posebna igra?Stvarno ne razumem!
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:13

Odi na moddb stranicu skini LA te ga instaliraj zatim skini patch1.3002 instal i igraj imas tu linkova ako ti se neda trazit vrati se par stranica unazad ja bi ti posta link ali sam na mob.tako da jedva pisem.

_________________________________________________
Lost Alpha mod - Page 10 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:20

Aha!E hvala ti,pa ja sam bio totalno u pogresnom tripu!Bezveze sam skidao SoC.

Znaci skinem LA v_1.3000 velicine 6.20 GB,instaliram ga,pa skinem Lost Alpha Patch 1.3002 od 637 MB i takodje ga instaliram.Ako sam dobro razumeo?


Last edited by Gorgilije on Thu 31 Jul 2014 - 16:28; edited 1 time in total
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:25

Np a ono nisi bzvz igraj SoC pa onda LA : )))))

_________________________________________________
Lost Alpha mod - Page 10 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:30

He,he,da-SoC rulz!!! Very Happy 
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:37

I ne žuri sa igrom, gustiraj polako, imaš vremena za sve modove.
Back to top Go down
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 16:49

Pa naravno,tako jedino i moze da se igra!SoC sam presao jedno desetak puta,a nastavke takodje po nekoliko puta.Ali to je sve bilo pre ovih modova,kako su igre izlazile,tako sam i igrao.I onda par godina nisam pipnuo Stalker-a.MP igre su krive za sve! Smile Ali sad sam pozeleo da predjem ponovo sva tri nastavka,ali sa tim "modovima".Da vidim sta je to.Citam da je to veliko "unapredjenje" igre i grafike.Videcu.
Back to top Go down
Sumadinac
Experienced
Sumadinac

Broj poruka : 64
Datum upisa : 2014-03-06
Godina : 23
Lokacija : Obrenovac
Raspoloženje : Faction Fronts mod za ShoC

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeFri 1 Aug 2014 - 15:15

Ево трећег печ-а , ради се Smile
http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/news/stalker-lost-alpha-patch-13003-released/#4746849
Back to top Go down
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeFri 1 Aug 2014 - 17:04

Eto,juce sam skinuo onaj zadnji patch 13002,danas skinuo igru,i taman da je instaliram i eto sada i nov patch!Taman da ga stavim posle instalacije. Very Happy 
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeSat 2 Aug 2014 - 3:33

Eto, verovatno si imao sreće da se vratiš Stalkeru u pravom momentu. Doduše, sa Lost Alpha se još ne zna. Prvi peč nije ispeglao igru a koliko sam video ni drugi to nije uspeo do kraja. Kako će biti sa ovim trećim, to ćemo videti ali je bitno da nisi odmakao sa igrom pa da moraš da počinješ jovo-nanovo.
Ja još nisam odigrao jer čekam provereno stabilan peč. ne bih da mi se desi kao u Clear Sky  sa prvim pečevima, da stignem do pola igre i da nema šanse da nastavim igru. Kad se pojavio CS, počinjao sam igru od početka barem 10 puta i dolazio do trećine ili polovine i izluđivao se dok nije napokon izašla dobra zakrpa sa kojom se molo odigrati do kraj, čini mi se da je to bio 1.5.07 peč.

P.S.
Što nisi turio tvoj poznati sa Benča, onog lava, nego si stavio ovog Arnolda?

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Lost Alpha mod - Page 10 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Gorgilije
Novice
Gorgilije

Broj poruka : 10
Datum upisa : 2014-07-31
Godina : 52

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeSat 2 Aug 2014 - 9:56

purke62 wrote:
P.S.
Što nisi turio tvoj poznati sa Benča, onog lava, nego si stavio ovog Arnolda?

Hahaha,evo!
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeSat 2 Aug 2014 - 10:53

Gorgilije wrote:
Eto,juce sam skinuo onaj zadnji patch 13002,danas skinuo igru,i taman da je instaliram i eto sada i nov patch!Taman da ga stavim posle instalacije. Very Happy 

Kolega gledaj na to pozitivno jer si se poštedio nepotrebne frustracije i gubljenja vremena. Prethodni patchevi su ispeglali igricu ali opet nedovoljno. Dosta "starih vukova", stalkera sa ovog foruma, još nisu ni odigrali LA jer iz iskustva znaju da je potrebno barem 3-4 patcha, ako ne i više, da bi igrica bila stabilna...
Back to top Go down
Sumadinac
Experienced
Sumadinac

Broj poruka : 64
Datum upisa : 2014-03-06
Godina : 23
Lokacija : Obrenovac
Raspoloženje : Faction Fronts mod za ShoC

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeTue 5 Aug 2014 - 20:38

Ima li neko link za download Soljanke i engleskog prevoda . Znam da postavljam u pogresnoj temi , ali ovu pogleda najvise clanova tako da cu brze dobiti odgovor Smile
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeTue 5 Aug 2014 - 21:32

Pretpostavljam da većina članova sa početne strane klikne na "View posts since last visit", tako da si slobodno mogao da staviš post na pravo mesto, a tu bi te i kolega Sadd odmah pronašao, taj zna sve o STALKERSOUP Mod za SoC , mislim da nema više takvih na Balkanu.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeWed 6 Aug 2014 - 0:05

Sumadinac wrote:
Ima li neko link za download Soljanke i engleskog prevoda . Znam da postavljam u pogresnoj temi , ali ovu pogleda najvise clanova tako da cu brze dobiti odgovor Smile

Kad bi malo provjerio našu BalkanZonu pronašao bi temu za Narodnaju  Twisted Evil 
evo i linka: - Народная Солянка 2009
a takođe i više linkova do stranica  What a Face

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeSat 11 Oct 2014 - 15:15

..Lost Alpha SDK v.2.6 beta
http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lostalpha-sdk-v26-beta

http://www.dezowave.com/lost_alpha_sdk_changeslog.txt

_________________________________________________
Lost Alpha mod - Page 10 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
StrelokCrnaStrela
Zombie
StrelokCrnaStrela

Broj poruka : 4
Datum upisa : 2013-02-15
Godina : 24
Lokacija : SRBIJA
Raspoloženje : :D

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeMon 20 Oct 2014 - 18:43

Ljudi, pitam se, sta kažete da počnemo da prevodimo Lost Alpha? Reko, preveli smo sve do sada, pa što ne i ovaj? Malo sada škola, učenje, ali se za STALKER uvek ima vremena Very Happy Pa šta vi mislite?
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeMon 20 Oct 2014 - 19:19

Nije problem za prevođenje LA, međutim moramo ići malo po redu. Već imamo jedan projekat prevođenja koji je malo stao zbog slabog odaziva. Radi se o prevodu StalkerSoupa. Zasad na njemu radimo samo coolkingeye i moja malenkost. Zato bih zamolio sve koji dobro poznaju engleski jezik (bez google translate) da nam se pridruže i pomognu u realizaciji ovog velikog projekta prevođenja. Dobrodošli su i oni koji poznaju i ruski jezik, zbog autentičnosti prevoda, a ima i ruski text.
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeTue 11 Nov 2014 - 22:35

Jedan hotfix
http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/lost-alpha-mod-pack-2014-beta-hotfix-1
Back to top Go down
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeTue 2 Dec 2014 - 12:45

Koliko je stabilna LA sa zadnjom zakrpom? Moze li se zavrsiti bez vecih problema? Ima li kakvih dodatnih fixeva/modova?

Nista ne pratim u zadnje vrijeme!

I kakav je AI?
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeTue 2 Dec 2014 - 16:57

Baš i mene zanima. Imam sve spremno za instalaciju a ne počinje mi se dok ne ispeglaju Alfu koliko-toliko jer ne želim da dođem do pola pa zbog nekog baga sa novim pečom sve iz početka, nego kada uđem u Zonu da ostanem tamo par meseci dok sve ne istražim natenane.
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeTue 2 Dec 2014 - 18:12

Ja sam dosao do zadnje oblast u LA (Generatori)uspeo sam doci skoro do kraja i nisam imao nekih vecih problema, osim sto je igra pucala ali posle svakog drugog ucitavanja mogao sam da nastavim.Da napomenem igram 1.3003 verziju.
Back to top Go down
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeTue 2 Dec 2014 - 23:31

Freedom wrote:
Ja sam dosao do zadnje oblast u LA (Generatori)uspeo sam doci skoro do kraja i nisam imao nekih vecih problema, osim sto je igra pucala ali posle svakog drugog ucitavanja mogao sam da nastavim.Da napomenem igram 1.3003 verziju.

To je odlicna vijest.

Kakav je AI? Je li na SoC nivou?
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitimeWed 3 Dec 2014 - 12:09

S.T.A.R.A.C. wrote:
Freedom wrote:
Ja sam dosao do zadnje oblast u LA (Generatori)uspeo sam doci skoro do kraja i nisam imao nekih vecih problema, osim sto je igra pucala ali posle svakog drugog ucitavanja mogao sam da nastavim.Da napomenem igram 1.3003 verziju.

To je odlicna vijest.

Kakav je AI? Je li na SoC nivou?

Meni se dopada LA,jedina mana bar sto se mene tice je sto u igri ima puno pesacenja.Drugo, opet moje licno misljene ima malo akcije uglavnom se svodi na:Donesi,odnesi,pronadji i nemoras biti u sukobu skoro ni sa jednom frakcijom,cak i sa Monolitima koji su u oblasti Radara, i sa njima mozes pregovarati.Porediti LA sa SoC nema smisla, jer osim naziva pojedinih oblasti ali samo naziva, i imena likova nema nikakvih dodirnih tacaka.Ali Zona je Zona meni se dopada.



Back to top Go down
Sponsored content




Lost Alpha mod - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 10 Icon_minitime

Back to top Go down
 

Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 10 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha-
Jump to: