S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcap39%S.T.R. Secret Trails I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcap35%S.T.R. Secret Trails I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcap19%S.T.R. Secret Trails I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcap0%S.T.R. Secret Trails I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcap0%S.T.R. Secret Trails I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcap6%S.T.R. Secret Trails I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcap2%S.T.R. Secret Trails I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
sadd
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
purke62
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
PoWeR
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
Placenik
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
Pr3D@tor
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
quicksilver
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
flexerca
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
djordje29
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
Dasha67
S.T.R. Secret Trails I_vote_lcapS.T.R. Secret Trails I_voting_barS.T.R. Secret Trails I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 S.T.R. Secret Trails

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
urlich
Novice
urlich

Broj poruka : 29
Datum upisa : 2011-01-17
Godina : 55
Lokacija : Podravina / Hrvatska
Raspoloženje : Uvjek spreman za Staropramen..

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 18:44

Dali je tko isprobao S.T.R. Secret Trails

http://www.filestube.com/97iel3sFAMXBmdnlVq6det/S-T-R-Secret-Trails-2.html

http://rapidfreak.com/stalker+-+secret+trails+2+2011-full-rapidshare-download.htm

http://www.fileserveforum.org/f12/%5Bso%5D-stalker-secret-trails-2-2011-a-151462/



S.T.R. Secret Trails 1299778459rfo9vera4bnme
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 20:14

Probao sam prvu verziju i nije bila ovolika, znatno manja.Nisam je dugo igrao i nemogu se setiti tačno o čemu se tu radi.Nešto slično kao Zov Monolita.Radnja se dešava nakon kraja prvog dela i to na teritoriji NPP.Šta je cilj i o čemu se tu tačno radi nemam pojma.Valjda je fora da se vratiš do Bara ali sad su prelazi nevidiljivi, tajni, a moraš da provali gde su , odnosno da pronađeš informaciju o lokacijama prelaza.
Probaću ovaj mada mi je peč na 1.005 a ovo je rađeno za 1.004.Moguće da ima dodatak da se može igrati i na 1.0005.
Ovde je originalna strana
Sajt
Ovo je strana na AMK forumu:
Тайные Тропы 2
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
urlich
Novice
urlich

Broj poruka : 29
Datum upisa : 2011-01-17
Godina : 55
Lokacija : Podravina / Hrvatska
Raspoloženje : Uvjek spreman za Staropramen..

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 20:26

purke62 wrote:
Probao sam prvu verziju i nije bila ovolika, znatno manja.Nisam je dugo igrao i nemogu se setiti tačno o čemu se tu radi.Nešto slično kao Zov Monolita.Radnja se dešava nakon kraja prvog dela i to na teritoriji NPP.Šta je cilj i o čemu se tu tačno radi nemam pojma.Valjda je fora da se vratiš do Bara ali sad su prelazi nevidiljivi, tajni, a moraš da provali gde su , odnosno da pronađeš informaciju o lokacijama prelaza.
Probaću ovaj mada mi je peč na 1.005 a ovo je rađeno za 1.004.Moguće da ima dodatak da se može igrati i na 1.0005.
Ovde je originalna strana
Sajt
Ovo je strana na AMK forumu:
Тайные Тропы 2

Hvala na odgovoru.. Skidam to pa bude vidjeo što je i kak izgleda. Čini mi se zanimljivo. Smile
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 12:04

Sinoć sam skinuo ovaj mod sa AMK foruma.Veličina je 770mb u 7z formatu ,raspakovano je 2.23gb.Sad mi nije jasno ovo što si dao linkove, to je za sva tri linka različito.Jedan je 3gb, drugi 3.48gb a treći 3.25gb.Bojim se da su to neki fake linkovi ili je zbog drugačijeg pakovanja različita vličina.Jedan je u .iso formatu a druga dva su u .rar.Jeste da .7z ima naj veću kompresiju ali opet mi je veličina čudna jer prelazi prilično veličinu raspakovanog moda.
Kako god bilo , ja vam preporučujem druge linkove, zvanične.

narod.ru
fayloobmennik.net
Torrenti:

unionpeer.org(bez registracije)rutracker.orgstalker-torrent.orgua-torrent.com
Instalacija:
Installation Procedure: S.T.A.L.K.E.R. "Shadow of Chernobyl ", patched up v1.0004 + gamedata from the archive already includes everything you need.
Fiks:
"Фикс_v0.2 от 23.02.2011 (12:00)" (ставить обязательно!)

Spoiler:
Pažja, pročitati pre početka igre:Korektno granje je zagarantovano samo na originalu a sa krekovanim verzijama ili NoDVD su moguća izbacivanja iz igre bez error loga.....
Spoiler:

Ukratko utisci sa početka:
Spoiler:
Da bi se igralo na engleskoj verziji igre, potrebno je odraditi po uputstvu za ruske modove na engleskoj veziji igre.Uputstvo
Toliko za sad.Vidim na AMK forumu da je ovaj mod u "modi".


P.S.
Ubiše m divlji veprovi.Auuuu... ala su opaki i brzi a ima ih puno, barm desetak i to oni strong kao u Agropromu što ima u vanili.Nije ni čudo što Vasljivev ne sme sam tuda da ide pa mu treba pratnj, pametan čovek , nije slučajno naučnik :crazy: .Ovo sad postaje jako zanimljivo, ako nastavi ovako da se pojačava intezitet igre može biti odličan mod.Spustio sam grafička podešavanja na statik i nekako mi ad igrivije mada nije kočilo ni na Full Dinamic light.
Moram ubaciti moju lovari, čisto da mi malkice bude lakše, naviko sam na nju :kreki:
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
urlich
Novice
urlich

Broj poruka : 29
Datum upisa : 2011-01-17
Godina : 55
Lokacija : Podravina / Hrvatska
Raspoloženje : Uvjek spreman za Staropramen..

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 15:54

Sad sam skoro i skinuo do kraja. Kad raspakiram budem i vidio što je.. O svemu ću napisati. S službenih linkova ću probati ako ne upali ovo što sada skidam.. Smile
Back to top Go down
urlich
Novice
urlich

Broj poruka : 29
Datum upisa : 2011-01-17
Godina : 55
Lokacija : Podravina / Hrvatska
Raspoloženje : Uvjek spreman za Staropramen..

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSun 17 Apr 2011 - 11:47

urlich wrote:
Sad sam skoro i skinuo do kraja. Kad raspakiram budem i vidio što je.. O svemu ću napisati. S službenih linkova ću probati ako ne upali ovo što sada skidam.. Smile
Probao raspakirai eto.. Ništa.. Nula bodaova.. Da se raspakirati s 7z no .ISO je oštećen.. Budem probao s gore navedenih linkova skinuti torerent.. Sad
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSun 17 Apr 2011 - 19:18

Da se prikljucim.Po meni vrlo dobar mod.Novi story,oruzja,napetost itd.Jos sto mi se svidja(primetio sam da su neke mape velike kao u CoP ili mi se cini).Prva mana koju ne volim to je ljuljanje nisana(ali sam ga smirio Very Happy )kao da pijan nisanim ali sredjeno je i to.Nego sta da kazem,prvi utisak je dobar,sad sam u Yantaru,malo ubijam zombije zbog opreme.Sad da vidim kako dalje.Sretno.
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeMon 18 Apr 2011 - 19:00

Jel neko ima engleski prevod,ja sam ga nasao na jednom forumu.Ako je nekom lakse da na engleskom prati igru neka javi,da uploadujem i postavim link.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeMon 18 Apr 2011 - 19:45

Pod hitno, šta ima da pitaš, samo kači šta god nađeš u vezi ovog moda.Prevod na engleski obavezno.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeMon 18 Apr 2011 - 19:59

Engleski prevod za ovaj mod mozete skinuti odavdehttp://www.megaupload.com/?d=29MBMVTI

Za pocetnike.

Pozeljno je da igru sa ovim prevodom krenete iznova tj. new game,zbog toga jer ce imena,nazivi misija i pojedinih naziva biti na ruskom a vama ce verovatno pisati na engleskom u dialozima pa da ne dodje do zabune kako i sta dalje(ovo se desava ako nastavite gde ste stali kad ubacite engleski).Najbolje je NEW GAME.
Back to top Go down
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 1:36

Izbacuje mi BugTrap prozor prilikom pokretanja ovog moda. Je li imao ko slican problem?
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 2:46

@S.T.A.R.A.C.
Jel imaš error.log ili je bez njega, prazno, na dnu .log fajla?
Pretpostavljam da nisi uradio ono iz uputstva za instalaciju ruskih modova na englesku verziju igre ili je možda problem peča jer je mod rađen za 1.0004.Ima dodatak i objašnjenje kako da proradi i na 1.0005-1.0006 ali treba to proučiti pošto je na ruskom.Javi ako je ovaj prvi razlog, a ako je ovaj vezan za peč, da pogledam uputstvo pa da prevedem.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 11:43

purke62 wrote:
@S.T.A.R.A.C.
Jel imaš error.log ili je bez njega, prazno, na dnu .log fajla?
Pretpostavljam da nisi uradio ono iz uputstva za instalaciju ruskih modova na englesku verziju igre ili je možda problem peča jer je mod rađen za 1.0004.Ima dodatak i objašnjenje kako da proradi i na 1.0005-1.0006 ali treba to proučiti pošto je na ruskom.Javi ako je ovaj prvi razlog, a ako je ovaj vezan za peč, da pogledam uputstvo pa da prevedem.


Igra je originalna, patch 1.0004. Onaj tweak je odradjen.

Ali mislim da to nije povezano s tim tweakom. Drugaciji je log:



Quote :
XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "E:\Program Files (x86)\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\xrCore.dll" at 0023:00E47D15, xrDebug::backend()+165 byte(s)

EAX=126A4170 EBX=00000039 ECX=126A4178 EDX=126A428C
ESI=00E722A8 EDI=0028CE50 FLG=00200216
EBP=0028C550 ESP=0028B548 EIP=00E47D15
CS=0023 DS=002B SS=002B ES=002B FS=0053 GS=002B
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 13:48

Ne ne , ne taj log, to ti piše BugTrap i to je nerazumljivo.Idi u C/Libraries/User/ STALKER-SHOC/log , mislim da je tu taj fajl kod Windows 7 i Viste.Znači, folder je tamo gde su save, user.ltx i screenshots i td.Tu imaš jedan fajl koji ima extenziju .log.Otvori ga sa Notepad ili Notepad++ i skroluj do dna.Zadnjih 5-6 redova je opis Fatal errora i razlog.Nekad se desi da nema na dnu opis errora a to znači da je krupann problem i da je malo teže naći razlog zbog čega ne radi.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 20:32

To bi trebalo biti ovo:

Quote :
FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CStringTable::Load
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line : 53
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeTue 19 Apr 2011 - 21:03

S.T.A.R.A.C. wrote:
To bi trebalo biti ovo:

Quote :
FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CStringTable::Load
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line : 53
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus


Prema ovom logu,normalno fali datoteka.Ali ona je tu.Nesto je drugo u pitanju.Dali si uradio ove promjene:gamedata/config/lokalization,otvoris sa notepad++ ili editor i rus preimenujes u eng i sacuvas,dalje ide gamedata/config/text/rus,ovo rus datoteku prekopiraj npr.na desktop i preimenuj u eng i ponovo vrati,odakle si prekopirao tako da ti se nalaze dve datoteke sa nazivima rus i eng.To bi bilo to.Ako opet ne proradi,postavi opet log.To je uputa za englesku verziju stalkera.Ako je nemacka vezija isto sve ide samo umesto rus preimenuj u ger ili francuska verzija fra itd.
Back to top Go down
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeWed 20 Apr 2011 - 0:23

Placenik83 wrote:
S.T.A.R.A.C. wrote:
To bi trebalo biti ovo:

Quote :
FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CStringTable::Load
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line : 53
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus


Prema ovom logu,normalno fali datoteka.Ali ona je tu.Nesto je drugo u pitanju.Dali si uradio ove promjene:gamedata/config/lokalization,otvoris sa notepad++ ili editor i rus preimenujes u eng i sacuvas,dalje ide gamedata/config/text/rus,ovo rus datoteku prekopiraj npr.na desktop i preimenuj u eng i ponovo vrati,odakle si prekopirao tako da ti se nalaze dve datoteke sa nazivima rus i eng.To bi bilo to.Ako opet ne proradi,postavi opet log.To je uputa za englesku verziju stalkera.Ako je nemacka vezija isto sve ide samo umesto rus preimenuj u ger ili francuska verzija fra itd.

U tome je i bio problem.

Hvala.

Btw, zanimljiv mod. Ali ovaj engleski prevod je jako los.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeThu 17 May 2012 - 21:21

Placenik83 wrote:
Engleski prevod za ovaj mod mozete skinuti odavdehttp://www.megaupload.com/?d=29MBMVTI
Mozes li reuploadovati prevod na neki drugi link?
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeFri 18 May 2012 - 16:41

PoWeR wrote:
Placenik83 wrote:
Engleski prevod za ovaj mod mozete skinuti odavdehttp://www.megaupload.com/?d=29MBMVTI
Mozes li reuploadovati prevod na neki drugi link?


Evo moj link koji je ispravan.Prevod moda na engleski mozete skinutiOVDE.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeThu 24 May 2012 - 23:44

Prica moda je jako zanimljiva, vredi je istraziti ...pogotovo sad kad sam zavrsio sa skolom... Smile Hvala na linkovima Smile

EDIT.: Prebacio sam na verziju 1.005..posto je ovo radjeno za verziju 1.004 da li je potrebno nesto dodatno da radim da bi mi ovo radilo

EDIT: Instalirao sam igru i sve to.. i moze mi na ruskom ..
zatim sam prekopirao ovaj fix. i prevod i kada udjem u stalker, bude mi crno i cekam dalje da pise gsc i to sve ..samo me vrati na desktop..Smile zasto to?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSat 26 May 2012 - 13:59

U CNPP mi se desi crash
imam svaki update , kad zelim da krenem do Solomona

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 342
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'ther'


stack trace:
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSat 26 May 2012 - 16:59

Strelok93 wrote:
Prica moda je jako zanimljiva, vredi je istraziti ...pogotovo sad kad sam zavrsio sa skolom... Smile Hvala na linkovima Smile

EDIT.: Prebacio sam na verziju 1.005..posto je ovo radjeno za verziju 1.004 da li je potrebno nesto dodatno da radim da bi mi ovo radilo

EDIT: Instalirao sam igru i sve to.. i moze mi na ruskom ..
zatim sam prekopirao ovaj fix. i prevod i kada udjem u stalker, bude mi crno i cekam dalje da pise gsc i to sve ..samo me vrati na desktop..Smile zasto to?

Kad bi sad znao koji fix,malo si nejasan?!Koja ti je verzija stalkera?Ruska,engleska?!
Objasni malo bolje sta si skinuo i kako si dalje radio.Ovako ne mogu da pomognem.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSun 27 May 2012 - 0:56

Placenik83 wrote:
Strelok93 wrote:
Prica moda je jako zanimljiva, vredi je istraziti ...pogotovo sad kad sam zavrsio sa skolom... Smile Hvala na linkovima Smile

EDIT.: Prebacio sam na verziju 1.005..posto je ovo radjeno za verziju 1.004 da li je potrebno nesto dodatno da radim da bi mi ovo radilo

EDIT: Instalirao sam igru i sve to.. i moze mi na ruskom ..
zatim sam prekopirao ovaj fix. i prevod i kada udjem u stalker, bude mi crno i cekam dalje da pise gsc i to sve ..samo me vrati na desktop..Smile zasto to?

Kad bi sad znao koji fix,malo si nejasan?!Koja ti je verzija stalkera?Ruska,engleska?!
Objasni malo bolje sta si skinuo i kako si dalje radio.Ovako ne mogu da pomognem.

Imam englesku verziju stalkera sa 1.005 verzijom..e sad Secret trails mi je na ruskom ubacim one fajlove sto dodju kada skinem prevod na engleski ...nece da mi udje u igru...Medjutim ja sam vec krenuo da igram na ruskom..igrao sam i CoP mrtvi grad tako da mi ne predstavlja problem.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeSun 27 May 2012 - 10:45

[quote="Strelok93"][quote="Placenik83"]
Strelok93 wrote:
Prica moda je jako zanimljiva, vredi je istraziti ...pogotovo sad kad sam zavrsio sa skolom... Smile Hvala na linkovima Smile

EDIT.: Prebacio sam na verziju 1.005..
Eto ga problem 1.0005 patch je moras imati 1.00004
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeMon 4 Jun 2012 - 13:48

[quote="PoWeR"][quote="Strelok93"]
Placenik83 wrote:
Strelok93 wrote:
Prica moda je jako zanimljiva, vredi je istraziti ...pogotovo sad kad sam zavrsio sa skolom... Smile Hvala na linkovima Smile

EDIT.: Prebacio sam na verziju 1.005..
Eto ga problem 1.0005 patch je moras imati 1.00004

Ja ga igram bez problema na 1.0005 patch..samo kad idem kroz zgradu mi se ljulja ekran..i dosao sam do pripjata gde go idem na one snorke sa onim pistoljem..zna li neko ima li tu neki stash sa opremom..Smile
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeMon 4 Jun 2012 - 14:09

[quote="Strelok93"][quote="PoWeR"]
Strelok93 wrote:
Placenik83 wrote:
Strelok93 wrote:
Prica moda je jako zanimljiva, vredi je istraziti ...pogotovo sad kad sam zavrsio sa skolom... Smile Hvala na linkovima Smile

EDIT.: Prebacio sam na verziju 1.005..
Eto ga problem 1.0005 patch je moras imati 1.00004

Ja ga igram bez problema na 1.0005 patch..samo kad idem kroz zgradu mi se ljulja ekran..i dosao sam do pripjata gde go idem na one snorke sa onim pistoljem..zna li neko ima li tu neki stash sa opremom..Smile
Idi u Monolith bazu nacices municije nema stash sa opremom
Back to top Go down
Zeka-Peka
Experienced
Zeka-Peka

Broj poruka : 127
Datum upisa : 2012-07-22
Raspoloženje : zombiran...

S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitimeThu 7 Mar 2013 - 15:36

Ovaj TT2 mod je dobar.
Naročito onome ko ima vremena i voli da izvršava mali milion kvestova.
Da je težak, težak je. Da postoje načini da se preleće, postoje!
Malo i da kritikujemo.
Ako je povratak Šrama malo nezgodan jer ima da se puca na lepe cure, ovaj mod je opet pomalo mračan, ali koliko ljudi, toliko ćudi.

Jedva čekam da sadd objavi i prvu verziju Stalker Soupa ( cheers ), pa da više i tu Narodnu Soljanku prejašem, jer do sada nisam imao sreće sa njom. Instalacija TEŠKA, učitavanje SPORO, pucanje ČESTO. Za nesreću ode mi pri tome i dva giga rama (garancija i garantna "prava" - mačku o rep... pig ), pa me vrati u presporo memory single chanel... albino

Ali od ovih mega Ruskih modova, NSoljanka ipak deluje najimpozantnije, bar na prvi pogled.

Ipak i ovaj mod VREDI.

Pozdrav!
Back to top Go down
Sponsored content




S.T.R. Secret Trails Empty
PostSubject: Re: S.T.R. Secret Trails   S.T.R. Secret Trails Icon_minitime

Back to top Go down
 

S.T.R. Secret Trails

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi-
Jump to: