S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcap39%SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcap35%SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcap19%SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcap0%SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcap0%SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcap6%SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcap2%SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
sadd
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
purke62
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
PoWeR
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
Placenik
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
Pr3D@tor
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
quicksilver
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
flexerca
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
djordje29
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
Dasha67
SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_lcapSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_voting_barSoC sa ubačenim modovima crashuje na startu I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 15 Aug 2011 - 23:20

e ljudi trebam pomoc oko modova stvarno iam weliki prob sa tim ocu da igram priboi story ali swe instaliram mod po uputstwu(s obzirom da znam engleski zesce) al nece da radi desi se crash stalno kad pokusam upalit igru a tako mi se desawa i sa drugim modowima msm sa svim plzz pomoziteXDD
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 15 Aug 2011 - 23:23

Mozda ti igra nije patchovana na verziju koja je kompatibilna sa modom.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 15 Aug 2011 - 23:27

ne swe sam uradio kako treba i werziju imam 1.0005
Back to top Go down
MrEARTHSHAcKER
Experienced
MrEARTHSHAcKER

Broj poruka : 157
Datum upisa : 2011-01-15
Godina : 28
Lokacija : Vrsac
Raspoloženje : "I was playing in the beginning, now mood all changed."

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 15 Aug 2011 - 23:57

Pa vidi u log fajlu koji se nalazi u folderu stalkera u My documents.

Kopiraj sve iz log fajla ovde.
Back to top Go down
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 0:31

ewo ga log ***FATAL***: Too many lmap-textures (limit: 8 textures or 32M).
Back to top Go down
MrEARTHSHAcKER
Experienced
MrEARTHSHAcKER

Broj poruka : 157
Datum upisa : 2011-01-15
Godina : 28
Lokacija : Vrsac
Raspoloženje : "I was playing in the beginning, now mood all changed."

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 8:26

Hmmmm....

Logički bi svako predpostavio da postoji previše textura negde, ovo "lmap" mi vuče na neke mape... hmmm.

Preporučio bih ti da probaš neki manji mod, kao Haron, čisto da proveriš da li krešuje zbog moda ili ko zna čega već.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 9:17

ako pise lmap onda su u pitanju lights mape od samog levela u igri.

Postavi ceo log fajl, znaci onih 5-6 redova ispod FATAL ERROR pa da vidimo konkretno sta je problem.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 16:27

A ovoj temi nije mesto ovde. Evil or Very Mad
Back to top Go down
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 17:24

a ti predator mogao bi pomoci umesto sto kritikujes ,ako oces
Back to top Go down
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 17:28

evo ga log sve ispod fatal eror sam stavio za svaki slucaj

Reduce pixel density (worse) or use more vertex lighting (better).
* phase time: 2958 ms
* phase cmem: 326011 K
* [win32]: free[950108 K], reserved[104056 K], committed[1042924 K]
* [ D3D ]: textures[254546 K]
* [x-ray]: crt heap[326011 K], process heap[1062 K], game lua[19608 K], engine lua[196 K], render[614 K]
* [x-ray]: economy: strings[5230 K], smem[28210 K]
CLIENT: Synchronizing...
* phase time: 199 ms
* phase cmem: 326001 K
* [win32]: free[950108 K], reserved[104056 K], committed[1042924 K]
* [ D3D ]: textures[254546 K]
* [x-ray]: crt heap[326001 K], process heap[1062 K], game lua[19608 K], engine lua[196 K], render[614 K]
* [x-ray]: economy: strings[5230 K], smem[28210 K]
* MEMORY USAGE: 328938 K
- Disconnect
- Destroying level
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
Input: 1
Config-file [c:\users\public\documents\stalker-shoc\user.ltx] saved successfully
Destroying Direct3D...
* RM_Dump: textures : 0
* RM_Dump: rtargets : 0
* RM_Dump: rtargetsc : 0
* RM_Dump: vs : 0
* RM_Dump: ps : 0
* RM_Dump: dcl : 0
* RM_Dump: states : 0
* RM_Dump: tex_list : 0
* RM_Dump: matrices : 0
* RM_Dump: lst_constants: 0
* RM_Dump: v_passes : 0
* RM_Dump: v_elements: 0
* RM_Dump: v_shaders : 0
refCount:pBaseZB 1
refCount:pBaseRT 1
DeviceREF: 1
Back to top Go down
MrEARTHSHAcKER
Experienced
MrEARTHSHAcKER

Broj poruka : 157
Datum upisa : 2011-01-15
Godina : 28
Lokacija : Vrsac
Raspoloženje : "I was playing in the beginning, now mood all changed."

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 19:30

SKULL, pogledao sam kod sebe, log fajl je potpuno isti kao tvoj, a igrica mi nije krešovala, što znači da ni tebi nije. scratch

Kada ti igrica krešuje, u log fajlu bi trebao da bude na dnu jedan pasus, čiji naziv počinje sa FATAL ERROR. Nešto nalik ovome:

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CRender::texture_load
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.c pp
[error]Line : 295
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't find texture 'wpn\ump45_zeka\silencer'


(Taj log je nasumično skinut sa neta)

E sad mi malo više pojasni šta se dešava, jer kako činjenice pokazuju - ništa se ne dešava.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 16 Aug 2011 - 23:04

Sasvim je moguće da SKULL ima error.log upravo ovakav, bez objašnjenja razloga.To su jako neugodni problemi.Teško je ući u trag problemu.Većinom budu razlozi vezani za peč , odnosno verziju igre ili driveri za grafičku.Dešava se i meni slično kad ubacim neki .ogf fajl koji je neispravan i nema error.loga.
Što se tiče Priboi Story moda, ovde na forumu postoji posebna tema, Poručnik Priboi-regularni
U toj temi je Placenik83 objasnio kako se instalira mod i naglasio da je rađen za 1.0004 peč i da jedino tada radi kako treba.Taj fiks za 1.0005 izgleda nije dobro odrađen.
Pošto je Placenik83 ekspert po pitanju Priboi Story moda, a trenutno je odsutan, najbolje je da pročitaš šta on savetuje u toj temi ili da sačekaš da se vrati u Zonu.


Last edited by purke62 on Wed 17 Aug 2011 - 1:55; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeWed 17 Aug 2011 - 1:46

SKULL wrote:
a ti predator mogao bi pomoci umesto sto kritikujes ,ako oces

A ti bi mladi stalkeru,mogao da obratis paznju na svoj pravopis i postove,i da recenicu pocinjes velikim pocetnim slovom,ako moze! study

Taj tvoj stil pisanja je možda primeren privatnom četu na Skype ili MSN, ali ovo je ozbiljan Forum,zašto bi iko dešifrovao tvoje postove koji ni našta ne liče, nigde tačke, zapete a o velikom slovu na početku da i ne pričamo.

Ako imaš problem sa tastaturom,pa ne možeš da kucaš slovo "V" i stavljaš umesto toga "W", onda da te čovek i nekako razume, ali sumnjam da je to razlog. Pre će biti da je u pitanju loša navika, nego neispravna tastatura.

Potrudi se da se ne raspravljaš javno sa Moderatorima, jer je to,pre svega,jako ružno.Shvati ovo kao dobronamernu kritiku,Za javne opomene, nadam se, neće biti potrebe, jel tako? Twisted Evil



Sto se problema tice ocigledno krah uzrokuje nekompatibilnost. i Dobrodosao na forum.
Back to top Go down
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 22 Aug 2011 - 11:44

Pa pola od vas na ovom forumu ne koriste navedena pravila pa sto sam sad ja najgori ajde objasni a to sto kazes w i v to samo posto brzo kucam, a i lakse mi je tako e sad mnogi to rade al ako imas problem s tim nije me briga ko si ti da se ja tebi prilagodjavam al kao sto rekoh mnogi to rade pa znaci idi sa njima raspravljaj.
Back to top Go down
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 22 Aug 2011 - 15:51

Svi postuju u skladu sa pravilima,a posto sam ja moderator na ovom forumu,bolje nemoj tako da pricas samnom,veruj ne bi ti se dopale posledice. Niko od njih ne koristi W umesto V i ostale 'fazone',pa prema tome,kao sto sam vec rekao dobronamerno ti kazem,nemoj ni ti,jer ovo je ozbiljan forum,a povrh svega ti tako pises,a ovamo pricas oko prevoda nesto.

Prema tome sve sto trazim od tebe je da postujes pravila,ako ih ne postujes,bice sankcija,a to ni tebi ne meni ne bi bilo lepo zar ne?
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 22 Aug 2011 - 19:29

SKULL wrote:
Pa pola od vas na ovom forumu ne koriste navedena pravila pa sto sam sad ja najgori ajde objasni a to sto kazes w i v to samo posto brzo kucam, a i lakse mi je tako e sad mnogi to rade al ako imas problem s tim nije me briga ko si ti da se ja tebi prilagodjavam al kao sto rekoh mnogi to rade pa znaci idi sa njima raspravljaj.



Svi se pridrzavaju pravila Foruma,pa bi mogao i ti.A to da je u pitanju brzina kucanja pa se pogresi nije logicno,jer slovo "W" i slovo "V" su na razlicitim mestima.Ali ne bitno,samo bih upozorio da ne bude nekih provokacija i pametovanja,jer ne volim da se takve stvari odvijaju na Forumu.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 22 Aug 2011 - 19:41

Jel ovo tema o modovima ili ...?
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 22 Aug 2011 - 19:58

MarkedOne8 wrote:
Jel ovo tema o modovima ili ...?

Nije izgleda tema o modovima,pa ce da bude zakljucana.
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeTue 30 Aug 2011 - 22:43

Da vam razjasnim nekoliko stvari.
Ova tema jeste i nijena dobrom mestu, jer je ovo tema o modovima i problemima sa njima, ali opet, ovaj crash se dešava sa svakim modom.
Mala greška je što nema dobar naslov, nego nosi uopšten, generički, "problem sa modovima". Ne znamo iz naslova ni o kom STALKER-u se radi.

Tema je premeštena u forum STALKER: SoC.

Što se tiče samog problema, da li igra radi normalno bez modova?
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 12:17

mislim da nemam ubacen ni jedan mod ali imam problem.

igru nisam igrao dva meseca a mozad i vise, sad imam neki problem. kada je pokrenem pojavi se crni prozorcic i pise svasna nesto uglavnom ucitava neki "DLL xrGameSpy".
moracu ponovo da instaliram igicu?
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 12:42

Ako igra radi bez moda, onda najverovatnije nije dobro podesen fsgame.ltx

Evo primer mog fsgame.ltx fajla
Spoiler:
Back to top Go down
https://valsogard.com/
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 12:44

ja nemam ovaj zadnji red.
mada i sa tim ne radi.
i nema veze sa prevodom nije ni bez prevoda radilo, a radilo je pre dva tri meseca.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 14:00

srkicom wrote:
ja nemam ovaj zadnji red.
mada i sa tim ne radi.
i nema veze sa prevodom nije ni bez prevoda radilo, a radilo je pre dva tri meseca.

onda ti verovatno fale neki .dll fajlovi kao sto su d3dx40.dll i slicni.Probaj da skines od 30 pa do 40.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 16:46

Verovatno igra želi da pokrene GameSpy, a ti ga nemaš instaliranog, ili nešto takvo. Imaš li išta da ti piše u log fajlu?
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
SKULL
Novice
SKULL

Broj poruka : 40
Datum upisa : 2011-08-15
Lokacija : beograd
Raspoloženje : Disciplinsko

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 13:19

Ma kod mene sve radi dobro,dok ne ubacim mod onda pocne crashovati(osim trader moda,neznam zasto).
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 13:50

Jesi li siguran da imaš patcheve? Kada pokreneš igru trebalo bi da ti u donjem levom uglu piše koja je verzija.
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeSun 4 Sep 2011 - 1:16

Poesle pecovanja ige ne mogu da je pokrenem, javlja se ova poruka.
bez pecova je radila( tek sam poceo da igram). u igru je ubacen i srpski prevod.
pokusao sam i sa kre..om.
[img][/img]SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Greska[url=SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Greska ]SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Greska [/url]
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeSun 4 Sep 2011 - 16:36

Izgleda da je problem u xCore.dll.
1. Da li imaš original?
2. Ako je odgovor na prethodno pitanje ne, da li si koristio dobar lek, tj. za odgovarajuću verziju?
3. Ako je odgovor na prethodno pitanje da, da li si prekopirao sve iz foldera sa lekom u bin folder?

Može biti da si propustio neki fajl i da zato ne želi da pokrene igru.
U krajnjem slučaju, ako ništa ne pomogne, možeš da reinstaliraš igru, instaliraš patch i zatim odgovarajući lek, pa vidi da li radi.
Igra je radila pre pečovanja, tako da se tu stvorio problem. A pošto ne znam za način da se deinstalira samo peč, mora da se odradi reinstalacija cele igre.

Javi ako je išta od ovoga pomoglo. Smile

P.S. lek=cr..k Wink
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeSun 4 Sep 2011 - 20:14

u koju apoteku da idem da uzmem lek, jel moze adresa apoteke. Very Happy

problem je nastao zbog pecha, lek koji je radio sad sa pechom ne radi!
tek sam poceo da igram tako da nije problem reinstal ali sta ako bude isto jer fakticki to sam uradio i prvi put. instalirao stavio lek pa pech.

Svaki patch zahteva poseban lekić, to je valjda jasno.- purke62
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitimeMon 5 Sep 2011 - 0:57

Problem rešen upotrebom odgovarajućeg sirupa (za kašalj). Smile
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
Sponsored content




SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Empty
PostSubject: Re: SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu   SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu Icon_minitime

Back to top Go down
 

SoC sa ubačenim modovima crashuje na startu

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl-
Jump to: