S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcap39%Balkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcap35%Balkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcap19%Balkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcap0%Balkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcap0%Balkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcap6%Balkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcap2%Balkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
sadd
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
purke62
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
PoWeR
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
Placenik
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
quicksilver
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
flexerca
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
djordje29
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
Dasha67
Balkanzona mod - Page 2 I_vote_lcapBalkanzona mod - Page 2 I_voting_barBalkanzona mod - Page 2 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Balkanzona mod

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
djordje29
Veteran


Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13

Balkanzona mod - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 21:03

Aa, pobogu NE! Ne mislim ninakoga konkretno, to ja kažem uopšteno, ne treba razmišljati, ej vidi koliko tu posla ima, ma neću ja tu ništa da radim.
Kroz godinu dana čovek kad sagleda scenu i osvrne se, shvatiće da se zajebo što se nije latio posla. Da stvar bude gora, čovek ni tad ne počinje rad jer konta, prošla je godina, a dok ja završim trebaće mi još jedna, znači biće to 2 godine od prvobitne ideje, ko će to tada hteti da igra? Ali grdno se vara, IGRAĆE SVAKO AKO IOLE MOD VALJA.
Ja sam prvo odigrao Dead space 2, pa tek skoro kec. Šta sam trebo da kažem, ej neću da igram kec jer je iz 2008 godine, matoro je to. Bolje da uzmem WASP SUIT mod i da pičim dvojku iz početka i ako taj mod menja samo šaru odela i ništa više.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Balkanzona mod - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 21:23

marko84 wrote:
Molim moderatore da izbrisu temu zbog toga sto ce ovde doci do velikih sukoba.
Koliko vidim ovo je nesto kao rat Ajsic protiv ostalih koji mogu zasluziti ROYALPURPLE.
Kad bi se RoyalPurple dobijalo po količini spama, možda bi to imalo smisla što kažeš.Čak i da se dobija , nema šanse niko, jer je Ajsič takmiičar.Od 5 trka u F1, 4 je pobedio Dale aka Ajsič.A i tu jednu pobedu je odneo lik iz njegove ekipe, što znači, ostalo je u krugu porodice.
Ako neko hoće da se takmiiči sa takmičarom, u startu je puko ko zvečka.Pošto se RoyalPurple ipak ne zaslužuje količinom spama već isključivo po zaslugama za "narod" batalite trud i štedite tastaturu.RoyalPurple je dodeljena njemu, kao nagrada i kruna njegovog "rada".Kruna je samo jedna, nema više.Ako je Kralj voljan da je da nekome, neka tako bude, ja sa tim nemam ništa.Samo jedan može imati RoyalPurple i nik više.Ja sam mu dodelio tu "krunu" i nemam nameru da mu je oduzimam, ako dobrovoljno "abdicira sa trona", to je već nešto drugo ali je to ipak domen naučne fantastike a ne realnosti.
Znači, RoyalPurple je nešto nedostižno za vas ali su zato ima jako puno interesantnih boja koje mogu da se zasluže.Spamovanjem nikako.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkanzona mod - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 22:01

Nastaviću da radim na modu dok nemam internet na PC-ju.Nadam se da drugovi moderi (Purke, Tony, Kaplan) ne posustaju iako trenutno nisam aktivan na skype.Radićemo na tom modu, pa nešto mora da ispadne, makar neki arsenal mod od 60-ak novih pušaka.

Inače, hvala za vraćenu RoyalPurple, a takmičaar.XD
Back to top Go down
https://valsogard.com/
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

Balkanzona mod - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitimeTue 17 Jul 2012 - 21:20

I да се надовежем на ђорђа29 могли бида убацимо који event са Фангом,запамтите само је Дух умро али можда се он може појављивати као дух или привиђење.
Back to top Go down
Sponsored content




Balkanzona mod - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 

Balkanzona mod

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi-
Jump to: