S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona

HomeFAQRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
39%
 39% [ 21 ]
Google Chrome
35%
 35% [ 19 ]
Opera
19%
 19% [ 10 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Netscape
0%
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
6%
 6% [ 3 ]
Nije naveden
2%
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
August 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Latest topics
» S.T.A.L.K.E.R. CS.
by sadd Thu 06 Jul 2017, 16:45

» S.T.A.L.K.E.R. CoP.
by sadd Thu 06 Jul 2017, 16:44

» S.T.A.L.K.E.R. SoC.
by sadd Thu 06 Jul 2017, 16:42

» STALKERSOUP 1.1.0012 instalacija(upute)
by sadd Thu 06 Jul 2017, 16:27

» S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
by sadd Sat 01 Jul 2017, 15:40

» STALKERSOUP Mod za SoC
by sadd Mon 26 Jun 2017, 15:44

» Metro Exodus
by Tajl3r Wed 21 Jun 2017, 12:02

» KAKO DA POVRATIM MEMORIJU?!
by Mihajlo Vukicevic Mon 05 Jun 2017, 20:48

Top posting users this week
Top posters
MarkedOne8

sadd

purke62

PoWeR

Placenik

Pr3D@tor

quicksilver

djordje29

flexerca

oblakoder

Statistics
We have 521 registered users
The newest registered user is StalkerSaBalkana

Our users have posted a total of 9157 messages in 702 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 24 on Sat 09 Jun 2012, 17:29

Share | 

Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Strelok93
Experienced

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 24
Raspoloženje : Solidno

PostSubject: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 16:40

Pozz... kakve misije biste najvise voleli u novom stalkeru..
Citao sam negde na sajtu Games Master da je bio otvoren konkurs za predlog misija koje bi bile u novom stalkeru ...nisam se detaljnije bavio tom temom..ali ovde bi mogli mi reci kakve bi najvise misije voleli da budu u novom stalkeru. santa
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer

Broj poruka : 924
Datum upisa : 2010-07-04
Raspoloženje : XD

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 17:05

Hajde potrudi se da pronađeš taj link za konkurs jer bi nam ipak značilo.
A ako se ja pitam, stavio bih kao Shadow of Chernobyl.Te fore sa istraživanjem helikoptera u CoP-u su mi malo manje zanimljive.Činjenica da u sva tri stalkera ima period u igri ,,zatišje pred buru".U SoC-u je to kada spremaš opremu i krećeš na Pržioca Mozgova i onda nema nazad, moraš pravo u Pripjat i u postrojenje, mada sam ja uspeo da se iz Crvene Šume vratim u Bar preko najezde nehumano spavnovanih mutanata XD Ista stvar je i sa CS-om.Prođeš kroz Crvenu šumu, onda po Kompas i pravo na Limansk da se podigne pomoćni most i nema nazad.U CoP-u ipak ima mogućnost da se iz Pripjata vratiš nazad, ali samo sa onim vodičima.To S.T.A.L.K.E.R. 2 mora da ima.

E sad po pitanju misija, hajde to da podelimo na dva dela.One u podzemljima i one na ,,dnevnoj svetlosti".U podzemlju se zna, dokumenti, mutanti, otkrivanje tajni.
Na ,,svetlosti", da bude malo više fajta.Definicija stalkera jeste da se on šunja i da izbegava borbu, ali bih lično voleo da ima situacija kada trebaš sa svojim saborcima da zastaneš malo i da snajperišeš protivnike.Možda još više nekih zategnutih misija kada baš trebaš da izbegavaš borbu.

SoC mi se jako svideo jer je neprijatelj baš svuda vrebao.Šetaš poljanom, cap, krvopija za leđa i stalno sam morao da sejvujem igru dok je to ublaženo u CS i CoP.Dakle, malo više nasumičnog pojavljivanja neprijatelja.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 18:56

Borba za most koji vodi u Limansk mi je jedna od omiljenih misija..Potrudicu se da pronjem link..ali nemogu da jos staviti jer sam tek na forumu 2 dana..a cini mi se juce da je pisalo da trebam biti sedam pa da mogu postavljati linkove.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 18
Raspoloženje : Time for some vodka...

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 18:56

Ja bih želeo da ima misija u kom upravljas neko vozilo i rokas mutante sa mitraljezom ili raketnim bacacem koji su pricvrsceni za vozilo,i stvarno velike mape,veće od: SOC,CS,COP mapa.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator

Broj poruka : 682
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 55
Raspoloženje : <string_table>

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 19:06

E moj Ajsiču, pa ti moraš jednom ko čovek da odigraš SoC.Kako nema nazad u SoC, posle Pržioca Mozgova?Pa da bi dobio pravi kraj, MORAŠ da se vratiš nazad, skroz do Kordona, da se nađeš sa Guide.Pa onda pravac Agroprom , pa tako dalje.
Ovo kad kažem moraš da se vratiš, znači regularno igranje a ne zloupotreba fore zaglavljivanja puške u šarke od vrata i te čiterske fore.

http://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Freedom for life
Novice

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2011-09-07
Godina : 22
Raspoloženje : i just had sex

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 19:16

a kako tacno izgleda pravi kraj u SoC-u ? ja sam presao na nekoliko nacina ali nisam siguran da je i jedan pravi ....
Back to top Go down
PoWeR
Master

Broj poruka : 532
Datum upisa : 2011-07-19
Raspoloženje : OK

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 20:35

Da ima Quick Time sekvence i realne animacije(vidis ruke i noga kad vozis kola, vidis noge kad setas)
I da nesto veoma vazno Pronalazenje Mercenaries baze posto u SoC CS CoP nezna se gde je merc baza
Povratak mape Dead city
I malo vise pucnjave

I NAJVaznije: da igra bude SANDBOX!
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 20:50

Purke, ja sam prvi put prešao čiterski, pa posle pravilo pa sam pomešao ta dva slučaja.Moja greška ali poenta za zatišje pred buru je i dalje ista.

degtyarevhunter wrote:
Ja bih želeo da ima misija u kom upravljas neko vozilo i rokas mutante sa mitraljezom ili raketnim bacacem koji su pricvrsceni za vozilo,i stvarno velike mape,veće od: SOC,CS,COP mapa.
Ovo ni malo nije stalkerski niti je normalno.To uzmeš pa igraš GTA ili tako te primitivne igre.Izraz ,,rokati" je inače žargon, ali kako god okreneš nije prikladan za stalker.I još kad dodaš čiteve pa se uživiš onako u ulogu neobrijanog debelog mesara koji samo čeka da mu dođe nešto pod sataru.

Ovako izgleda najbolji kraj ako misliš za SoC.
http://www.youtube.com/watch?v=h-CW1HITU6Y&feature=related

A kako to misliš da igra bude sandbox?Ja ne znam šta to znači, pa sam malo tražio po internetu.Sandbox znači da je igra nelinearna, jel tako?Koliko znam, otkad je izašao prvi stalke jedna od glavnih karakteristika mu je bilo to da je igra nelinearna i da ima više rešenja pored toga što neke misije možeš da zapostaviš i da lutaš zonom skoro svugde.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 21:07

Mislim da je stalker kao igra zasluzuje da se prelazi bez upotrebe čita i drugih varki..
Sto se tice mercenaries base nasao sam jednom na jutjubu (da li je neki mod ili ne provericu) da degtjarev moze doci kod njih i prica nesto..msm da se mozes i pridruziti njima..
pokusacu da nadjem pa da postavim ...
Back to top Go down
PoWeR
Master

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Sun 22 Jan 2012, 21:51

Znate onog tipa pocetku SoCa (intro) koji spasava Streloka ,e njega bi vole da vidim u stalker 2
Back to top Go down
igrozni
Experienced

Datum upisa : 2012-01-17
Godina : 30

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 01:16

Bez cheaths definitivno ko istog stalkera bar dva puta nije presao nije ga dovoljno ni igrao...Pravi kraj je u raju kada zaspis umoran (nije ni cudo :-)) posle svega!
Back to top Go down
Strelok93
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 17:13

E tako sam ja SoC-a presao prvi put..a drugi put sam nasao u Cernobilu jos neke laboratorije....
Back to top Go down
igrozni
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 17:14

Samo da je GP 37 tu. Sto opasnije naravno sa sto tezim levelima prepunih opasnosti to je car stalkera,,,,
Back to top Go down
Strelok93
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 17:16

Ja bih najvise volio da budu neke misije pod vodom i da moze da se pliva i roni .... u predhodnim delovima gde god je bila neka voda lose je bila uradjena..Smile
Back to top Go down
igrozni
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 17:17

To stoji jedino gde se moglo malo pod vodom to je clear sky na pocetku u bazi....
Back to top Go down
Strelok93
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 17:22

Gledao sam cini mi se u lost alfa da se moze roniti i to me jako raduje..takodje sam vidio kad ubrizgava injekciju za radijaciju, prikaze kako je ubrizgava i takodje prikazuje da jedes kobasicu .Nije ko u proslim kad kliknes da je automatski pojedes ..ovde je moras ozbiljno pojesti..Smile
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 18:59

Postoji ča... Čekaj, da vam prevedem.U ,,isečenim" fajlovima SoC-a postojala je mogućnost da se vidi kako se pije vodka.Takve stvari su izbačene, ali čisto da vam kažem da je i toga bilo kao i još mnogih stvari.Plivanje će verovatno biti moguće iako nije stalkerski jer se pravi potpuno novi X-Ray 2.0 engine.
Back to top Go down
Macan
Novice

Broj poruka : 44
Datum upisa : 2010-06-21
Godina : 28
Raspoloženje : Peace is a lie there is only passion

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 22:19

Voleo bih da ubace veliki broj radijantnih misija. Svidja mi se kako su radili takve misije u Skyrim-u. Tamo naprimer ako se nekom zameris on unajmi bandite da te premlate ili tako nesto. Ili dok setas slucajno naletis na neki dogadjaj. I nije uopste vezano za neko mesto ili dogadjaj. Vec slucajno. Nek ubacuju zadatke da likvidiras druge stalkere, ili da ukrades nesto od nekog. Sve to da bude ponovljivo. Oduvek sam mislio da bi bilo extra da ti Sova daje neke zadatke, nabavljanja opreme, ili Sultan da izvrsis atentate, ili kradju od drugih Stalkera.
Back to top Go down
PoWeR
Master

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 22:47

Nadam se da ce stalker 2 biti mnogo bolje optimizovan(nrpm kako crysis 2)
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator

Broj poruka : 682
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 55
Raspoloženje : <string_table>

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Mon 23 Jan 2012, 22:59

PoWeR wrote:
Uopšte nije isključeno da će bitu upravo toliko optimizovan koliko i Crysis 2.Priča se nezvanično, da tim GSC radi na izradi Demo Stalker 2 na Cry Engine 2.Pošto je sad CE2 dostupan svima jer je besplatan, a kad završe i vide da li će biti zadovoljni eventualni novi finasijeri sa zapada, onda je najmanji problem sve to prebaciti na licencni Cry Engine 3.

http://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
PoWeR
Master

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Tue 24 Jan 2012, 10:25

purke62 wrote:
PoWeR wrote:
Uopšte nije isključeno da će bitu upravo toliko optimizovan koliko i Crysis 2.Priča se nezvanično, da tim GSC radi na izradi Demo Stalker 2 na Cry Engine 2.Pošto je sad CE2 dostupan svima jer je besplatan, a kad završe i vide da li će biti zadovoljni eventualni novi finasijeri sa zapada, onda je najmanji problem sve to prebaciti na licencni Cry Engine 3.
Je**s ti stalker 2 sa crysis atmosferom affraid (sry sto moram da psujem)
Back to top Go down
Strelok93
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Tue 24 Jan 2012, 14:14

Ja bih volio neku slicnu misiju kao u pripjatu onu kada trebas ubiti vodje mercenarija i onog naucnika koji zele put do laboratorije ..Ja mislim da se zove "one shout "..tako nekako..
Jako je mocna misija..
Back to top Go down
Macan
Novice

Broj poruka : 44
Datum upisa : 2010-06-21
Godina : 28
Raspoloženje : Peace is a lie there is only passion

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Tue 24 Jan 2012, 15:16

Strelok93 wrote:
Ja bih volio neku slicnu misiju kao u pripjatu onu kada trebas ubiti vodje mercenarija i onog naucnika koji zele put do laboratorije ..Ja mislim da se zove "one shout "..tako nekako..
Jako je mocna misija..

Na takve misije mislim, samo sto u toj misiji ti je sve vec obezbedjeno i isplanirano. Ti samo trebas da nisanis i kliknes. Jos ako imas Gauss, ma idi bre ladovina. Bilo bih super kad bi ti ujka Jar davao zadatke da likvidiras tako nekog vaznog placenika sa vremena na vreme, a da ti moras da odredjujes sta, kako i odakle. Naravno za novac.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Tue 24 Jan 2012, 15:26

Voleo bih u Stalkeru da opet budu ratovi izmedju frakcija..Samo ovog puta da mozes kompletno pobediti neku frakciju(uzeti im bazu) a ne kao u Clear Sky ..pobijem u onoj bazi sve bandite i cim se malo odmaknem oni se svi vrate..
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced

Broj poruka : 150
Datum upisa : 2011-12-07

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   Wed 25 Jan 2012, 01:33

Meni se u CoP-u dopalo to sto ti od misija zavisi sudbina likova na kraju igre, a i sam kraj igre pa bi tako nesto voleo da vidim i u Stalkeru 2.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2   

Back to top Go down

Kakve biste misije najvise voleli u Stalkeru 2

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next