S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcap39%Survarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcap35%Survarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcap19%Survarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcap0%Survarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcap0%Survarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcap6%Survarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcap2%Survarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
sadd
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
purke62
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
PoWeR
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
Placenik
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
quicksilver
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
flexerca
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
djordje29
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
Dasha67
Survarium - napredak - Page 2 I_vote_lcapSurvarium - napredak - Page 2 I_voting_barSurvarium - napredak - Page 2 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Survarium - napredak

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
flexerca
Administrator


Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 29 Nov 2013 - 18:01

Survarium - Nova lokacija - Tarakanovsky Fort
Survarium - napredak - Page 2 Rzyi
Survarium - napredak - Page 2 Psor
Survarium - napredak - Page 2 96pw
Survarium - napredak - Page 2 Utqv
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 29 Nov 2013 - 20:34

Survarium Developer's Diary #7


_________________________________________________
Survarium - napredak - Page 2 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 1 Dec 2013 - 1:46

U svemu ovom mi nedostaju mutanti, možda nisam dobro pratio sve njihove objave, ali čini mi se da ih jako rijetko spominju. Suspect 
Ipak su ta djeca Zone dobar dio onoga što upravo Stalker serijal čini jezivim i tako privlačnim. Sve što sam našao jeste neka mala beba crva scratch 

@Bs Tyler
Da nisi sličajno ti naleteo na nešto mutantima ili životinjama?
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeWed 11 Dec 2013 - 17:08

Campfire talk
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeThu 12 Dec 2013 - 12:14

Survarium Developer's Diary #7 sa prevodom
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSat 22 Feb 2014 - 16:43

@flexerca tek san sad vidio sorry nisam brate neman pojma nisu nikakvi video izbacili da uopce vidimo nekakve mutante ....
nego izbacili ovo kao nekakav test za igru sta bi mogli ubacit u igru a sta ne koliko sam skužio.

_________________________________________________
Survarium - napredak - Page 2 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeWed 19 Mar 2014 - 0:50

Gameplay Beta

_________________________________________________
Survarium - napredak - Page 2 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 6 Apr 2014 - 0:45

Prvo da se pohvalim da sam upao u beta testere za Survarium, a drugo da pitam da li je još neko osim mene??? Staze i grafika su prihvatljivi, igra se timski, ono tipa ko će više nekih dijelova ukrasti od protivnika, itd...međutim imam veliki problem sa pingom, zbog servera koji su u Rusiji. Taman kad nanišanim da ga koknem ja se izvalim mrtav Suspect 
Uglavnom ko želi neka se prijavi i registruje na: http://survarium.com/en jer šanse su jako dobre da budete izvučeni, izvlače po 72 testera u toku 24 sata (3 za 1 sat)
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 6 Apr 2014 - 9:08

Bravo flexerca! Ne nadjoh te pod ovim nick-om, registrovao si se pod drugim imenom, ja sam kasno video mail pa ucestvujem sa svega 9 listica, proveravam cesto ali avaj, za sada nafting. Jeli, kazi mi dali dobijes link za skidanje igre kada te izvuku ili si vec skinuo ranije? Ja se secam da sam imao Survarijum instaliran, mada nisam 100% siguran, sada trazim po forumu ali ne mogu da nadjem gde se skida igra. Zeljno ocekujem tvoje utiske o igri, nadam se da ces resiti problem sa pingom.
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 6 Apr 2014 - 12:09

Nick je isti: flexerca
Link za skidanje dobiješ u mail, ali dobro provjeri mail jer je moj otišao u bezvrijednu poštu zajedno sa onim dosadnim mailovima za vijagru, hahaha... a izvučen sam prije skoro 2 sedmice...
Nadam se da će nas se još prijaviti sa foruma, pa ako igra bude obećavala možda uzmemo i neki server bliže jer ja sa ovim jako teško da mogu igrati. Uglavnom pokušajte,registracija je besplatna...


Last edited by flexerca on Sun 6 Apr 2014 - 16:07; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sumadinac
Experienced
Sumadinac

Broj poruka : 64
Datum upisa : 2014-03-06
Godina : 23
Lokacija : Obrenovac
Raspoloženje : Faction Fronts mod za ShoC

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 6 Apr 2014 - 15:23

je.... , samo je glupo sto igrica nece moci na XP .
Pola gamera im nece igrati .
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 6 Apr 2014 - 17:25

Mislim da je bila alpha kad sam se javio nista jos.

_________________________________________________
Survarium - napredak - Page 2 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Apr 2014 - 10:45

Za sve koji žele probati Survarium:

Doors Open Day has begun and the servers are open! You have 24 hours to enjoy the Beta version of the PvP (Teamplay). Go to our website and click the "Play Now" button.

Znači samo odete na http://survarium.com/en i kliknete na dugme "Play Now". Nadam se da će neko imati bolji ping od mene....

PS. Naravno potrebno je da budete registrirani na forum...
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Apr 2014 - 19:05

Registrovan sam, skinuo, pokrenuo instaler, instalirao, prijavio mi je "cant find script engine VBScript for script" i "updater returned error code 3". Nista mi sad nije jasno. Treba li da imam vec instaliran Survarium?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Apr 2014 - 19:32

Dasha67 wrote:
prijavio mi je "cant find script engine VBScript for script" i "updater returned error code 3".

Pokušaj prvo da instaluješ program sa ovog linka: - Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

A ovdje ima i novija verzija: - Microsoft Visual C++ Redistributable
i onda pokušaj sa igrom...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Apr 2014 - 21:34

Proba rundu dosta laga i neoptimizirano ali ajde beta je pa ok ali da ljepo izgleda bome izgleda ljepo,samo imam onako osjecaj da ce TDM postat p2w/kupovanje metak i oruzja,buy premium koji bode u oći Sad / no sad me zanima ostatak prvenstveno single player .

_________________________________________________
Survarium - napredak - Page 2 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Apr 2014 - 21:43

Vcredist_x86, Microsoft Visual C++ Redistributable, taj sam skinuo, pokrenuo. Ugasio Avast, pokrenuo instaler, opet sve kao podmazano, i na kraju mi izbaci "cant find script engine VBScript for script D:\Igre\Survarium\game\binaries\x86\create_shortcut.Ubs" i opet "updater returned error code 3". He,he, mislim da mi nesto nije kako treba...
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 25 Apr 2014 - 23:13

Dasha67 wrote:
"cant find script engine VBScript for script D:\Igre\Survarium\game\binaries\x86\create_shortcut.Ubs" i opet "updater returned error code 3". He,he, mislim da mi nesto nije kako treba...

Provjeri ovaj forum ovdje: - Technical Issues
Ima i drugih sa istim problemom te je tamo objašnjen postupak instalacije Survariuma.

Ja sam mislio da ti fali taj poslednji update Visual Basica  Suspect  koji se nalazi u paketu za kojeg sam dao link...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSat 7 Jun 2014 - 23:54

Napokon su me izvukli za beta test Survarijuma, ali i sa novim 022g exe instalerom isti problem kao i u predhodnim postovima. Polako gubim volju, pogotovo zbog vec unapred znanog problema sa pingom dok su jos uvek samo Ruski serveri.
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeWed 9 Jul 2014 - 18:03

Još 500 besplatnih ključeva za beta PVP testere na http://survarium.com/en
i još 2000 na http://www.grabthegames.com/survarium-closed-beta-keys-giveaway.html
Back to top Go down
STALKER1551_CRO
Novice
STALKER1551_CRO

Broj poruka : 39
Datum upisa : 2013-12-07
Godina : 23
Lokacija : Sibinj,Croatia
Raspoloženje : !STALKER FOR EVER!

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 13 Jul 2014 - 18:05

jel se moze kupit ikako key?
Back to top Go down
https://www.facebook.com/StalkerBalkanZone/?fref=ts
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeMon 14 Jul 2014 - 7:57

STALKER1551_CRO wrote:
jel se moze kupit ikako key?
Naravno da može...sve podatke o tome imaš na stranici http://survarium.com/en
ali ti je najbolje da se na toj stranici registruješ, jer svaki dan izvlače po 100 registrovanih...većinu koje poznajem su tako i dobili ključ.
Back to top Go down
Sta1ker97
Zombie
Sta1ker97

Broj poruka : 1
Datum upisa : 2013-07-22
Godina : 27
Lokacija : Pozarevac

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeTue 15 Jul 2014 - 2:09

Ako treba nekom key nek mi se javi
Back to top Go down
STALKER1551_CRO
Novice
STALKER1551_CRO

Broj poruka : 39
Datum upisa : 2013-12-07
Godina : 23
Lokacija : Sibinj,Croatia
Raspoloženje : !STALKER FOR EVER!

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeWed 16 Jul 2014 - 13:10

Aj ak ce neko dat key ja mu vratim za tjedan da vidim igricu i testiram pc
Back to top Go down
https://www.facebook.com/StalkerBalkanZone/?fref=ts
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 3 Aug 2014 - 18:58

Ne znam, možda sam suviše očekivao od Survarijuma, istraživanje i naravno borba, a ovo je po meni obično kaunter-strajk napucavanje. Izađeš, neki te seronja ubije na mestu, i tako u krug.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 8 Aug 2014 - 20:06

Kao beta-tester, totalno sam razočaran igrom za koju sam mislio da će biti više Stalker-orijentisana, a ono golo colodjuti/kaunterstrajk/mooha napucavanje, rešio sam da Survarium deinstaliram. Možda ovo pišem u afektu, zato ću sačekati par dana nadajući se da će mi neko sa Foruma otvoriti oči, reći kako treba da shvatim i igram ovu igru koja po meni nema nikakve kvalitete nalik na one zbog kojih ovaj Forum postoji.
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 40
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 10 Aug 2014 - 21:56

Probao sam Survarium i rekao ovo nije naslednik stalkera.Kao prvo online igranje kao CoD,CSS itd.napucavanja,nigde veze sa stalkerom.Imas kao tokom igranja i bodovanja zaradis za malo bolju opremu i oruzje,a to je da se dobro napucavas sa gamerima koji vise i dan i noc na njemu.
Grafika onako solidna,zvukovi okoline i oruzja odlicni ali sama atmosfera nije ono sto sam ocekivao.Nema istrazivanja,zavirivanja,prevrtanja itd.kao u stalkeru a nema ni single player kao sto sam ocekivao.
Mozda je to zbog toga sto je jos u beta fazi ili ne planiraju da rade na tome da ima neki svoj story kao sto ima stalker.Moj prvi utisak nakon igranja je;TOTALNI PROMASAJ.Imam utisak kao da ga prave amerikanci a ne ukrajinci.
Toliko od mene sto se tice Survariuma.
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSun 10 Aug 2014 - 22:14

A ono idu ka masi/zaradi/ samim time im je kvaliteta upitna taj ftp mi je osobno gadljiv i to kupovanje metaka,oruzja te taj "buy premium" i ostalo uglavnom da ne duljim ovo je meni takoder jako lose jedino sta ih može sad izvuć kod pravih stalker fanova jako dobar SP,zasad ne sluti na dobro iako je beta.

_________________________________________________
Survarium - napredak - Page 2 ZnEC0xz


Last edited by Bs/Tyler on Mon 11 Aug 2014 - 11:48; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeMon 11 Aug 2014 - 4:04

Ma kakav SP, ne sanjajte o tome. Koncepcija je apsolutno drugačija i računaju na mlađe generacije igrača. Povezivanje sa Stalkerom je poslovna fora a ne stvarnost. Računali su oni na razočarenje fanova Stalkera ali to nije važno, bitno je da su održavali pažnju na sebe jer ipak su oni većinom ekipa koja je radila na sva tri dela Stalkera.
Jeste da je tematika postapokaliptična i da je povezana sa Černobilom ali je sve ostalo mnogo različito. Dovoljno je što se vizuelno drastično razlikuju a za to sam ubeđen da nije do engine, već do "nove filozofije" gejmerske. Grafički utisak koji je bio u SoC je nama bio pun pogodak ali današnjim klincima je to bezveze, jadno i ofucano. Ne pomažu naši argumenti da to "jadno i ofucano" i treba da bude jer je u pitanju Zona i da se jedino tako može dočarati atmosfera Zone koja je izolovana od ostatka sveta i civilizacije skoro 30 godina.
Ko voli te vrste igara od ovih nadolazećih generacija gamera, njima će to biti svakako neobična igra i neobično iskustvo. Sigurno ne toliko neobična kao što je nama bio SoC kad smo ga prvi put pikali ali dovoljno da se nakupu veći broj fanova, naročito sa prostora ex-SSSR. Ne sekiram se ja za nih ni malo a ko zna, možda i ja jednog dana okačim svoj Vintorez o rame i krenem u tu Survarijumsku Zonu, čisto da probam, mada sam 95% ubeđen da ću se samo razočarati.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Survarium - napredak - Page 2 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
STALKER1551_CRO
Novice
STALKER1551_CRO

Broj poruka : 39
Datum upisa : 2013-12-07
Godina : 23
Lokacija : Sibinj,Croatia
Raspoloženje : !STALKER FOR EVER!

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 22 Aug 2014 - 12:26

Purke imas pravo ali cisto je tupavo da se kurce sto su oni pravili stalkera a onda sasvim nesta drugo,tupavo,nije njih dzabe sergrej izbacio iz gsca,ima taj razlog i ja ga znam!!!
Back to top Go down
https://www.facebook.com/StalkerBalkanZone/?fref=ts
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSat 23 Aug 2014 - 12:07

STALKER1551_CRO wrote:
Purke imas pravo ali cisto je tupavo da se kurce sto su oni pravili stalkera a onda sasvim nesta drugo,tupavo,nije njih dzabe sergrej izbacio iz gsca,ima taj razlog i ja ga znam!!!

Je li Sergej izbacio i vrh tima pocevsi od Olesa Shishkovtsov-og pa nadalje. Ne, ti ljudi su sami otisli jer ih je Sergej iskoristavao.
Btw, kada te napuste najvazniji i najiskusniji ljudi u timu, sta ti ostaje?

Mozda ti je ovo promaklo?

http://www.polygon.com/features/2013/9/8/4568598/stalker-fallout-gsc-game-world
Back to top Go down
Сталкер_86
Novice
Сталкер_86

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2014-05-18
Lokacija : Ваљево
Raspoloženje : int main()

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSat 23 Aug 2014 - 23:05

Probao sam da igram i posle 2,3 partije sam je deinstalirao. Optimizacija je nula. Nema ni traga od Stalkera,atmosfere.
Sve se svodi na CoD napucavanje. Generalno ne vredi nicemu.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeSat 6 Sep 2014 - 17:24

Deinstalirao odavno.
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeFri 6 Feb 2015 - 18:52

Neke novosti o freeplay modu u Survariumu...zvuči jako zanimljivo, bar meni...
http://survarium.com/en/news/dev-diary-part-4-freeplay
Back to top Go down
STALKER1551_CRO
Novice
STALKER1551_CRO

Broj poruka : 39
Datum upisa : 2013-12-07
Godina : 23
Lokacija : Sibinj,Croatia
Raspoloženje : !STALKER FOR EVER!

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeWed 25 Feb 2015 - 9:38

Ako ko igra jos ili ce igrat mozete nam se pridruzit u klan.

Evo link za ostale informacije:https://forum.survarium.com/en/viewtopic.php?f=33&t=5291
Back to top Go down
https://www.facebook.com/StalkerBalkanZone/?fref=ts
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitimeWed 25 Feb 2015 - 15:53

Hehehe, koji ste vi likovi.Neverovatna je ova današnja omladina.
"We invite all players who speak our language ( HR,BiH,SRB,CG Very Happy ) to join us."
Pa koji je to vaš "language" ?
Po porukama na toj strani, ja bih rekao da je to engleski, jer ni jedan drugi ne videh.
Sve su prilike da ću morati ovde na Formu da uvedem engleski jezik kao zvanični, jer današnja omladina, izgleda daleko lakše komunicira na njemu nego na ovim našim izumirućim jezicima.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Survarium - napredak - Page 2 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Sponsored content




Survarium - napredak - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Survarium - napredak   Survarium - napredak - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 

Survarium - napredak

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R. 2-
Jump to: