S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcap39%StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcap35%StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcap19%StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcap0%StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcap0%StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcap6%StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcap2%StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
sadd
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
purke62
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
PoWeR
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
Placenik
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
Pr3D@tor
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
quicksilver
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
flexerca
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
djordje29
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
Dasha67
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_lcapStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_voting_barStalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 10 May 2014 - 16:25

Pozdrav.
Na ovoj temi ču da stavljam sve što je potrebno oko StalkerSoup-a!.

Evo prvo link do dokumenta za pomoć oko StalkerSoupa, kojeg je dovršio(sa kolegama) naš član Coolkingeye:
- StalkerSoup uputstvo

Očekujte, da če se sa vremenom to uputstvo unapređivati sa novim detaljima i slikama!

Link do uptstva za instalaciju: - STALKERSOUP 1.1.0012 instalacija(upute)
koji je malo zastareo, ali ču ga unaprijediti kad stignem!

Sadd 18.12.2017

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive


Last edited by sadd on Mon 18 Dec 2017 - 12:58; edited 3 times in total
Back to top Go down
Sunday
Experienced
Sunday

Broj poruka : 74
Datum upisa : 2010-03-24

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 10 May 2014 - 16:44

Kako da skinem uputstvo?Poslao sam neki ''request for access'',sad čekam odgovor!?Zašto lako kad može komplikovano...!?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 10 May 2014 - 17:07

Sunday wrote:
Kako da skinem uputstvo?Poslao sam neki ''request for access'',sad čekam odgovor!?Zašto lako kad može komplikovano...!?

Coolkingeye ima taj fajl na Google Drive te se sada testira i dostupnost tog fajla...

Čestitke, prvi si tester...  bounce geek

Ps. Ako bude problema, okačit ćemo taj fajl i drugdje.

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Sunday
Experienced
Sunday

Broj poruka : 74
Datum upisa : 2010-03-24

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 10 May 2014 - 17:17

Zašto se postovi ređaju udozdo na gore?


Čemu to spamovanje? Mislim OK je da ti navijaš za tvoj klub i da se raduješ tituli ali ovo nije mesto za te stvari. Da si kojim slučajem uradio neki mod u koje postoje navcijačke grupe, frakcije  ili neki simboli i grbovi tvog omiljenog kluba na odeći ili oružju, zidovima, ... bilo bi OK. Ovako je stvarno bez veze.Nemoj to više da radiš. - purke62
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 10 May 2014 - 17:33

Sunday wrote:
Kako da skinem uputstvo?Poslao sam neki ''request for access'',sad čekam odgovor!?Zašto lako kad može komplikovano...!?

Za sada tako jer je uputstvo još uvek u radnoj verziji, pa će na tom linku uvek biti varijanta uputstva sa najažurnijim mogućim podacima i slikama u datom momentu. Inače ko god od članova pošalje zahtev pristup će mu biti omogućen u najkraćem mogućem roku.

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 10 May 2014 - 18:39

hvala @sadd na ovome ,posto sam zapostavio mod prije nekih godinu dana/arhara laptop bug neki bio pa odustao/nadam se da cu nastavit poslje ljeta ali sad znam gdje da pratim  Very Happy ,@Sunday kakve veze ima stalker forum sa nogometom?

_________________________________________________
StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSun 29 Mar 2015 - 20:37

Не разумјех има ли превод који се убаци у грицу (сољанка)па буде на Српском језику или је још у припреми
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSun 29 Mar 2015 - 20:56

AlfaStalker wrote:
Не разумјех има ли превод који се убаци  у грицу (сољанка)па буде на Српском језику или је још у припреми

Prevod postoji za StalkerSoup(ne valja za Soljanku) - mada je još nedovršen već se može igrati sa njime.
Postoji link za slike iz igre na StalkerSoup temi pa možeš provjeriti tamo...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSun 29 Mar 2015 - 21:31

hvala ali sad se totalno zbunih mislio sam da je soup isto sto i soljanka ...bacam se na citanje pozdrav affraid
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSun 29 Mar 2015 - 22:18

AlfaStalker wrote:
hvala   ali sad se totalno zbunih mislio sam da je soup  isto sto i soljanka  ...bacam se na citanje   pozdrav affraid

StalkerSoup je mješavina:
- Narodaya Solyanka Mod-a
- DMX Mod-a  Solyanke
- DKZ 1.3.2 verzije Mod-a Solyanke
Prvo je Arhara(i još neki moderi -slava njemu i njima!!!) napravio Narodnayu Solyanku, onda je Ruski tim pod imenom "DMX" napravio "upgrade" Solyanke i naposljed je Darious Knot aka DKZ napravio još malo "ispeglaniju" verziju DMX Solyanke.
I tek posle svega ovog jedan je amerikanac aka TecnoBacon počeo da pegla tu poslednju verziju(DKZ) i nazvao je StalkerSoup.
Jedno par meseci posle sam se i ja uključio tako da surađujemo već skoro tri(ili malo više) godina.

Sada StalkerSoup sadrži i dijelove drugih modova koje nisam spomenuo te bilo bi predugačko da sada svakog od njih navedem ali samo da nabacim da poslednja verzija SS ima mislim da baš sve urađene zemlje iz drugih modova zajedno, možda jedino još fale pokoje Multplayer mape...

Zbog svega ovog siguran sam da prevod SS-a nebi dobro radio sa ostalim verzijama.

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 16 Dec 2017 - 16:23

Imam problema sa stalkersoupom!Nece ni jedan link da mi radi!Ako moze neki link uz full soc i stalkersoup bilo bi lepo Very Happy
Edit:
Evo radi sad skida mi se ali gde je prevod ako ima?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSat 16 Dec 2017 - 23:39

MiksaMV wrote:
Imam problema sa stalkersoupom!Nece ni jedan link da mi radi!Ako moze neki link uz full soc i stalkersoup bilo bi lepo Very Happy
Edit:
Evo radi sad skida mi se ali gde je prevod ako ima?

Za StalkerSoup nije ti potreban SoC!
A z prevod - treba da u samom instaleru kod instalacije upotrebiš 'naš' jezik pa
če ti se prevod automatsko namjestiti kod instalacije igre.

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSun 17 Dec 2017 - 12:05

Eror mi pokazuje u mega downloderu kada hocu da skinem soup!
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSun 17 Dec 2017 - 13:45

MiksaMV wrote:
Eror mi pokazuje u mega downloderu kada hocu da skinem soup!

Napravi sliku (screenshoot) ekrana i okači ovdje link do slike da vidim.

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeSun 17 Dec 2017 - 19:23

Pa samo tamo gde pise downloading pojavi se EROR i nece
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeMon 18 Dec 2017 - 13:01

MiksaMV wrote:
Pa samo tamo gde pise downloading pojavi se EROR i nece
Ne mogu da ti pomognem, ako ne napraviš sliku ekrana kod kojeg ti prikazuje error!
Nisam vidovnjak pa da znam što si uradio i/ili što nisi!?

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 11:56

Moze li rpeko torenta stalkersoup?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 12:08

MiksaMV wrote:
Moze li rpeko torenta stalkersoup?

Ovdje je torrent link: stalkersoupv110012.torrent

Ali ako bi se bar malo potrudio - pronašao bi i sam taj link na ovoj temi: https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/t726-stalkersoup-1-1-0012-instalacijaupute
!!

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 12:47

Okej hvala evo skida mi se nadam se da ce raditi Very Happy
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 21:16

Skinuo i instalirao sam.Sve radi kako treba a kako da ukljucim god mode?
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 22:10

A što će ti god mod?

Sent from Topic'it App

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 23:01

Imam prevod ali ocu citove kak oda ih imam?
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 23:06

Ne bih da zvučnim kritički, ali zar nije čar igranja upravo u tome da moraš malo da se pomučiš kako bi izvršio određene misije u igri? God mod je tu samo da pomogne ukoliko postoji bug u igri pa je nemoguće preći neke deonice.

Sent from Topic'it App

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 23:09

Okej probacu da predjem ovako ali samo kako da aktiviram to?
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeThu 21 Dec 2017 - 23:09

ne svidja mi se to sto je mnogo mracno u modu
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeFri 22 Dec 2017 - 12:46

KAZI MI BRE KAKO DA IMAM GOD MODE BRE STA TEBE BRIGA KAKO CU JA DA IGRAM


Pre svega nemoj da galamiš ovde. Ljudi ti ovde pomažu a ti vičeš na njih i još na nepriličan način. Tačno je , uopšte nas ne interesuje na koji način ti igraš igre i ovaj mod, to je tvoj problem. Da ti daju "božanske" osobine u igri,čak i da znaju, što bi ti to rekli? U samoj igri (kroz koznolu) to nije moguće aktivirati.Verovatno postoji negde na netu ali ovde su većina ljudi koji vole Stalker, takav kakav jeste. Koriste, možda, po koji lagani čit i ne žele da budu Bogovi, već Stalkeri, kako i priliči. Čak i ja ponekad budem "čiter" i to isključivo dok isprobavam neke moje lične modove i radove za Stalker. Ako nastaviš ovakvim tonom da razgovaraš sa kolegama na Forumu a pogotovu sa Modeeratorima i Administratorima, onda ću morati da zovem admina  Predatora (Pr3D@tor), pa onda da vidimo šta će on da odluči.Lepo su te ljudi upozorili da je ovaj mod užasno težak i da je stvarno ali baš stvarno, samo za one koji obožavaju Staler i imaju debele živce i upornost koja se graniči sa mazohizmom. Samo opušteno i ako ti ne odgovara mod,
nije smak sveta jer mod i jeste namenjen za specifičnu publiku. Što bi gledao film koji se ne dopada ili slušao muziku koja ti ide na nerve? Ima na netu svakakvih igara a Bogu hvala ima i gomila modova za Stalker igre,
pa odaberi šta ti se dopada, ne traži od nas da te učinimo Bogom. Za to se snađi sam.
Pozdrav : Purke62
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitimeFri 22 Dec 2017 - 13:16

Ne mogu sada ovako napamet da se setim, ali mislim da neki fajl treba da se edituje I da se tamo promeni određeni parametar, jer to sam koristio jako davno dok igra još uvek nije bila ispeglana pa neke deonice nije bilo moguće preći normalno. Možeš to već izguglati ako ti je to baš jako važno.

Sent from Topic'it App

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ
Back to top Go down
Sponsored content




StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Empty
PostSubject: Re: StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi   StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi Icon_minitime

Back to top Go down
 

StalkerSoup - prijevod i pomoć - linkovi

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi :: StalkerSoup-
Jump to: