S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcap39%Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcap35%Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcap19%Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcap0%Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcap0%Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcap6%Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcap2%Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
sadd
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
purke62
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
PoWeR
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
Placenik
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
quicksilver
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
flexerca
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
djordje29
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
Dasha67
Balkan Zona Server! - Page 3 I_vote_lcapBalkan Zona Server! - Page 3 I_voting_barBalkan Zona Server! - Page 3 I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Balkan Zona Server!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Red Schuhart
Novice


Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 26 Mar 2011 - 18:26

hvala ti marked one! ipak, ako nije problem da mi napises koja je to verzija jer vec imam jednu skinutu (na engleskom je) pa da probam prvo s njom, a ako ne upali cu instalirat ovu s tvojih linkova.

jutros sam instalirao tungle, malo mi je konfuzan ali cu se naviknuti, nadam se. navikao sam na jednostavnost hamachia Smile
Back to top Go down
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 26 Mar 2011 - 20:36

nista nije tunngle tezak prosto je..trazis igru po zanru, i onda nadjes nas na chatu,upalis igru i mozemo krenuti..

Byw verzija koja ti treba je 1.6.2 tako nesto..
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 26 Mar 2011 - 21:44

Verzija koja ti je potrebna da bi igrao i ujedno od koje sam ti linkove poslao jeste 1.6.02
Znaci skini tu verziju od 5 linkova i krek je 6. link i samo instaliras i krekujes, najprostije moguce.Nije ti potreban nikakav patch jer je ovo World-Wide verzija koja je izdata sa implementiranim patchevima.A sto se tice Tunngle-a...Pokrenes ga i on ce ti dole prikazuje link za registraciju, ali ti si to verovatno sve sredio.Znaci ulogujes se i desno imas zanrove kao sto je predator rekao, kliknes na Shooter onda trazis u glavnom prozoru S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat i onda dupli klik i ubacice te u CoP chat room.Sada pokrenes igru i ides na multy-player via lan i igras...
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Sh0m1
Zombie


Broj poruka : 7
Datum upisa : 2011-03-24

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 27 Mar 2011 - 20:24

Ocemo li veceras?
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 27 Mar 2011 - 22:14

aj dogovorite neki termin ovih dana, ja sam za. nadam se da cu uspijet skinut dotad ovo sve (ako imaju oni periodi cekanja izmedu downloada, a garant imaju)
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeMon 28 Mar 2011 - 9:46

Ja sam sutra slobodan (Freedom) XD
Back to top Go down
https://valsogard.com/
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Mar 2011 - 7:05

Čekaj, nisi li ti Dutijevac? xD
Može i od mene. Svejedno kad, samo da imamo privatni server. Hoćemo li da smislimo neku šifru koju ćemo samo mi znati?
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Mar 2011 - 8:28

ja sam skinuo, jos cu danas instalirat, sa tunngleom sam se poigrao i skuzio sve (i mogu reci da je zakoon), tako da sam prakticki od danas navecer spreman za epske okrsaje!
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Mar 2011 - 11:22

quicksilver wrote:
Čekaj, nisi li ti Dutijevac? xD

Ma to je privremeno...XD
Kako god, bitno mi je da se kolje nesto.Ja sam veceras slobodan.Al sto se tice passworda, mislim da nije potreban jer nas ne posecuju toliko cesto igraci iz drugih zemalja, a uz to mozemo i da ih kikujemo.

Kad cemo veceras da opalimo?!
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Mar 2011 - 15:21

za mene inače gotovo uvijek vrijedi da sam raspoloživ od 7 do 11ipo navečer. možete računati na mene tad, samo ipak bih trebao znati nekoliko sati prije jer igram s ekipom pes, age of empires 3 ili battlefield 2. (ako netko voli ove igre itekako je pozvan da se pridruzi!)
Back to top Go down
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeTue 29 Mar 2011 - 15:48

PES me zainteresovao. Mada nisam pro, ako ne smeta...
Ajd čujemo se preko privatnih poruka, da ne oftopikujemo. :kreki:
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeThu 31 Mar 2011 - 18:55

ja nakon manjih poteskoca sam napokon funkcionalan, dakle samo nek se ostatak ekipe dogovori, ja sam za.

sori quick, vidim da sam te krivo naveo; pes igramo uzivo, mislim, ne preko mreze, mislim da se to nemoze Smile
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeThu 31 Mar 2011 - 20:16

Red Schuhart wrote:
ja nakon manjih poteskoca sam napokon funkcionalan, dakle samo nek se ostatak ekipe dogovori, ja sam za.

Znaci bila je od koristi moja pomoc?
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeThu 31 Mar 2011 - 20:32

itekako, poslao sam ti pm zahvale! Wink imas prvih 5 killova free! Laughing
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeFri 1 Apr 2011 - 20:56

gdje je zapelo? sad kad sam se taman uzivio u cijelu stvar niko nista Sad

ajmo, nek se ispuca par realnih termina i tko dode - dobro je dosao!
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeFri 1 Apr 2011 - 22:20

Zauzeti smo poslom.
Back to top Go down
Pr3D@tor
Administrator
Pr3D@tor

Broj poruka : 379
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 36
Lokacija : Pozarevac , Srbija

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeFri 1 Apr 2011 - 23:00

neko poslom neko treninzima.. king
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 2 Apr 2011 - 1:20

Pa evo kad neće niko, ajde ja da zakažem fight.Sutra veče u 20h.
Poželjno bi bilo da se javi neko ko ima malo brži kablovski net, mislim pre svega na upload, da on napravi server.
@Placenik83
Meni nije jasno kako ti uvek imaš ogroman ping i onda ne samo da tebi laguje već i ostalim počne da koči.Koju brzinu neta imaš?
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 2 Apr 2011 - 10:07

Ako Predatore, ako ako i trebas da treniras!

Placeniku laguje zato sto je daleko od naseg podrucja.Meni ne laguje, osim kad naleti neki tajfun pa laguje svima.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 2 Apr 2011 - 12:01

Svi mi imamo svoj zivot i obaveze, ali jednom do dva puta tjedno u vecernjim satima (8-9) nebi trebalo predstavljati problem (osim ako ne radis kao noćni čuvar Very Happy )

ako je predlozeni dan nedjelja u 20h prihvačam poziv! imam relativno brz internet i vjerujem da mogu biti server (obicno jesam kad igram s mojima).

da se nadjemo ovdje i dogovorimo detalje onda, oko 7ipo-8?
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 2 Apr 2011 - 13:32

update: samoincijativno sam posao vidit postoji li kakva mreza za cop na tunngleu van nasih dogovora i naravno bila je jedna. cini mi se da su igraci s nasih podrucja bili, mozda je cak jedan bio nas uvazeni clan Predator (nesto tako mu je bio nick).

i tako sam probao igrat i radi mi sve super. samo sam ostao jako iznenaden nacinom na koji se igra! sistem kupovanja oruzja kao iz counter strike-a. za nekoga tko tek pocinje igrat ovako u multiplay-u je ovo nocna mora. pocnes s najlosijim pistoljem i lik vec ima ak-47 i kolje te. kad sam napokon nekoga ubio i dobio love, spawnalo me na krovu i odma su me rijesili, i sve sto sam kupio izgubih Smile

my point, sistem igranja stvara sve veci i veci jaz izmedu boljih i losijih igraca, nekako je demotivirajuce.. da li je to jedini nacin ili se moze podesiti i na neke druge sheme?

u svakom slucaju, nije da se zalim, bit ce to ok kad zaigram s vama forumasima Wink
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 2 Apr 2011 - 18:34

purke62 wrote:
Pa evo kad neće niko, ajde ja da zakažem fight.Sutra veče u 20h.
Poželjno bi bilo da se javi neko ko ima malo brži kablovski net, mislim pre svega na upload, da on napravi server.
@Placenik83
Meni nije jasno kako ti uvek imaš ogroman ping i onda ne samo da tebi laguje već i ostalim počne da koči.Koju brzinu neta imaš?


Imam internet na principu mobilnog koja mu je brzina 2Mb/s(tako pise u kad sam kupio)ali izgleda da nije tako.Druga stvar kad igram online bilo koju drugu igru,sve je normalno,ali CoP slabo.Vi ste pored mene u igri toliko brzi da se krecete brzinom svetlosti i dok oruzje opali prodje 3 sekunde.Znaci nekad radi kako treba a vise kako ne treba.Planiram da uvedem internet preko kablovske koja mu je brzina 100Mb/s to je brzina za TV,kucni telefon i Internet da ne mislite da je samo za internet nego je za sva tri navedena ta brzina(takav net ima moj brat i strava je brz, sam internet je 8Mb/s upload)Dok to uvedem malo ce da potraje,za sad ostaje ovako.Nekad cu probati da se prikljucim kad igrate,ako bude radilo kako treba.
Posto ce purke da kaze to je ne moguce 100Mbit/s,dodajem link da se uveri sam,pise na nemackom ali imate google translate pa vam nije problemhttp://www.salzburg-ag.at/telekom/internet/aktionen-neues/teuflisch-loslegen/
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSat 2 Apr 2011 - 23:51

A Purke dalje od ADSL-a prikacenog za svinjski obor nije video XD Salim se malo Purke!

Postoje itekako dobre internet tehnologije.Evo na primer, u Finskoj postoji zakon da svako kucno domacinstvo mora da ima obezbedjen pristup internetu brzine od 1Mb a 99% Finaca koristi internet.Kod nas SBB nudi brzine od cak 60Mb upload i 2Mb upload za 13.500 dinara mesecno.Ja koristim FlatHome paket koji placam 1.520 dinara i brzina je 2048\256 kb\sec i sasvim je solidan za online igranje s tim sto bi dobar hardware mom PC-ju dobro dosa XD

Inace, razvijene su mnoge jace tehnologije u drugim drzavama, pa sudeci po nasem SBB-u, ne vidim zasto nebi bilo 100Mb download kad se prica da postoji internet od nekoliko Gb brzine.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 1:59

Samo pričate, a kad treba doći na fight, nema vas nigde.Morali smo bambuća i ja sami da se bijemo protiv rusa.Auf kako igra jedan tip , bruka.Nik mu je valjda chingy ili tako nekako, prvu partiju je imao skor 30:3.A ping mu bio preko 200, mogu misliti šta biradio da je ping u nekoj normali do 100, ode čovek na sredini druge partije jer mi prevelik ping.Jao..., bio sam očajan i ako mi ping, pošto sam domaćin, bio od 7 do 10.
Bez obzira što sam imao slab skor, bile su odlične partije.Nekog Bad_boya sam priklo 5-6 puta zaredom , on mene na jedvite jade uspo jednom.Ajsiču, propustio si večeras baš dobru zabavu.Igrali smo Agroprom mapu do 30 po partiji, svi protiv svih.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 10:13

Veceras u 20h fight.Ko hoce i ima vremena neka dodje na tunngle.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 13:32

Ja dolazim veceras u 20!Ostali?
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 14:29

vidimo se!
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 18:19

Ako se ne vidimo,upalite svetlo.
Back to top Go down
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 18:25

igra je mracna ali ne toliko da se ne vidimo uz svjetlost rafala
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 18:33

Steta sto nozevi ne svetle!hahahhahahhahahahhahahahh
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Tony
Moderator
Tony

Broj poruka : 101
Datum upisa : 2011-02-10
Godina : 34
Lokacija : Šamac RS/BiH

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 19:28

Eto i ja sam sve podesio za MP, opet puno hvala markedone, veceras cu da budem topovsko meso dok se ne naucim, ali nije problem.
"pucamo" se veceras :kreki:
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 19:44

budite nežni prema nama početnicima, dobri ljudi Smile
Back to top Go down
Tony
Moderator
Tony

Broj poruka : 101
Datum upisa : 2011-02-10
Godina : 34
Lokacija : Šamac RS/BiH

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 20:00

ljudi kako, gdje, sta da trazim na tunngle, tj kako se zove server, ako je napravljen? moze li kakva pomoc ovdje Question

@Red Schuhart-e upravo to nema nikoga, jbg malo je povelika mapa a 3-4 igraca. i kolju (al bukvalno) Shocked


Last edited by TonyStalker on Sun 3 Apr 2011 - 20:21; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/
Red Schuhart
Novice
Red Schuhart

Broj poruka : 34
Datum upisa : 2011-03-09
Godina : 39
Lokacija : Dubrovnik, Hrvatska
Raspoloženje : Jebeno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 20:18

ja sam evo usao u jedini lan za cop na tunngleu, vidio sam tony stalkera, a ostalo su sve neki rusi, nema forumaske ekipe. nije mi fora Suspect
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 20:20

Levo imaš listu, traži pod Shooters
negde na 4-5 strani pri dnu je Stalker Call of Pripyat, desni klik na to i add to bookmark, pa onda dupli klik i ući ćeš u chat room za CoP.Tu ćeš valjda videti desno moje ime (purke62).Pokreni igru i onda idi na MP, pa izaberi LAN i onda napiši svoj nik, pa u sledećem prozoru bi trebalo da imaš server BalkanZona, to je to.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitimeSun 3 Apr 2011 - 23:08

Gde ste svi?Ja i purke62 smo igrali sami,fight je bio dobar samo sam ja izvukao deblji kraj.Barem sam ga priklo posteno par puta prsa u prsa i par puta sa fort protiv njegovog dragunova.Purke je ipak stari veteran stalkera,zato je i bolji.Ako neko hoce sutra,u isto vreme,ko moze neka dodje.
Back to top Go down
Sponsored content




Balkan Zona Server! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Balkan Zona Server!   Balkan Zona Server! - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 

Balkan Zona Server!

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat-
Jump to: