S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Balkanzona mod I_vote_lcap39%Balkanzona mod I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Balkanzona mod I_vote_lcap35%Balkanzona mod I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Balkanzona mod I_vote_lcap19%Balkanzona mod I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Balkanzona mod I_vote_lcap0%Balkanzona mod I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Balkanzona mod I_vote_lcap0%Balkanzona mod I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Balkanzona mod I_vote_lcap6%Balkanzona mod I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Balkanzona mod I_vote_lcap2%Balkanzona mod I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Balkanzona mod Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Balkanzona mod Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Balkanzona mod Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Balkanzona mod Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Balkanzona mod Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Balkanzona mod Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Balkanzona mod Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Balkanzona mod Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
sadd
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
purke62
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
PoWeR
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
Placenik
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
quicksilver
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
flexerca
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
djordje29
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
Dasha67
Balkanzona mod I_vote_lcapBalkanzona mod I_voting_barBalkanzona mod I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Balkanzona mod

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 14:05

Trebao bi neko ko zna da pravi total conversion modove da napravi Balkanzona mod
1.Nove fakcije bi bile UHSF,Balkanzona fakcija,Spetnaz,Vojni stalkeri.
2.Nova balkanska oruzja i druga.
3.Novi story line:

Clanovi Balkanzona fakcije su pronasli Priboija i pokusali da ga spasu ali on je umro i poslednje reci su mu bile:pronadjite UHSF zaverenike.Od toga Balkanzona fakcija trazi UHSF zaverenike sa jedinim prijateljem vojskom.
4.Nove mape to prepustam vama.
5.Clanovi Balkanzone bi bili clanovi ovog foruma.
6.Sediste Balkanzone bi bio ono malo vojnicko gnezdo( sada bi bilo veliko).
7. UHSF fakcija bi bila najbolje opremljena a Balkan zona bolje opremljena kao vojni stalkeri.
8.Novi sidequestovi koji bi se dobijali od vojske.
9.Mogla bi se voziti auta.
10.Imao bi oruzar koji bi te snadbevao puskama.
11.Ti bi bio Strelok koji je poslat u zonu kao Balkanzona clan.
12.Moguce bi bilo podmititi bandite da napadaju ostale fakcije osim svih fakcija koje imaju veze sa vojskom.
13.Moguce bi bilo sprijateljiti se sa Spetnazom,vojnim stalkerima,ekologistima.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 17:41

Vojni stalkeri postoje(pogledaj dooobro u PDA)

ALI Ekstra predlog
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 21:13

Ideja je ekstra, deo sam ja izneo u kometaru vezan za Priboi tj. Priboi 2.
E sad, ja sam počeo da igram jedan mod za CoP, I WORK ALONE i grafa je brutala, hoću da kažem da bi mogli da odgovorimo na njihovu zadatu temu u vidu zahtevnosti mašina, mislim da ne bi trebali da štedimo CPU! Twisted Evil
Ovo sa Strelokom u glavnoj ulozi nije loše s obzirom da su mu isprali mozak, on bi mogao da kroz to razotkrivanje zaverenika da spozna svoju neku prljavu ulogu u svemu tome, odnosno do trenutka kada su ga uhvatili i isprali mu mozak. Tako da imamo 2 paralelne priče, glavnu priču o zaverenicima i priču o Strelokovoj ulozi u svemu tome, triler.
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 21:44

ideja je super, ali imali sanse da se taj mod napravi?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 21:50

Zavisi od purke32 i quicksilver

Molimo vas admini javi te se
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 21:56

Ako od njih zavisi evo ija ih molim da se jave Very Happy
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 21:59

JAVI SE ADMIN!! cheers
Back to top Go down
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:01

djordje29 wrote:
JAVI SE ADMIN!! cheers

Sta bi radili vi da je moguce ovo sto vi pisete.
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:11

Da budem iskren, ja ne mnogo. Mogao bih da vam dam priču jer imam eto kao neku fikciju. Ja se na žalost ne razumem puno u pravljenje igrica tj. modova ali i pored dobre volje, čak i da znam, ne bih vam mogao puno pomoći jer radim, putujem po 30 km na posao, idem na streljaštvo, takmičenja po Srbistanu, predstavnik sam u sindikatu, devojka.. šta da vam pričam više. Nekad me nema i po 3-4 dana kući.
Back to top Go down
kaplan994
Moderator
kaplan994

Broj poruka : 94
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Obrenovac

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:21

Imate tutorijale na forumu,pa ako hocete mod,samo napred,bacite se na ucenje,i onda ga pravite.Vecina clanova radi na nekim modovima,i nema vremena za ovakvo nesto.
Back to top Go down
Tony
Moderator
Tony

Broj poruka : 101
Datum upisa : 2011-02-10
Godina : 34
Lokacija : Šamac RS/BiH

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:30

Prvo da se taj total conversion mod pravi i nije bas moguce u nasoj malo zajednici. Nas je saka ljudi koji takodje imaju zivot sa strane i nemaju svo vrijeme ovog svijeta. Takodje niko od nas se nije rodio sa zanjem potrebnima za modovanje i nesto tako, sve se nauci. Na forumu ima lijepih tema preko kojih se moze nauciti dosta stvari i izvori koji vode na daljne forume/stranice.

Treba nam ljudi i planiramo da raspisemo male konkurse za pojedine funkcije koje su strasno deficitarne. Na forumu je 166 ljudi registrovano desetak samo radi, sramota! Nisu bitne godine, vrijeme je jedan od bitnih fakstora to je istina ali naj bitnija je volja. Moje msljenje je da ce vas vise neko cijeniti ako doprinesete moderskoj zajednici nekim modom ili ucescem u nekom modu, nego koliko postova imate, odgovoreni/zapocetih tema ili nesto slicno. Ovim nisam mislio da uvrijedim nikoga samo tako stoje stvari.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:41

Ja cu pokusati da naucim i onako ide zimski raspust nemam sta da radim, a koji programi su neoohodni za modovanje?
Back to top Go down
kaplan994
Moderator
kaplan994

Broj poruka : 94
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Obrenovac

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:43

Milkshape je obavezan,za portovanje i editovanje animacija.
3ds Max za 3D modeling.
Maya za 3D modeling i za animacije.
Photoshop i Paint net za 2D/teksture.
Ima tu jos par stvari,konverteri itd,ali sve ima da se nadje na forumu,skoro sve.
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:48

Hvala javicu kako mi ide
Back to top Go down
kaplan994
Moderator
kaplan994

Broj poruka : 94
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 29
Lokacija : Beograd,Obrenovac

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeSun 25 Dec 2011 - 22:49

Imas tutorijale ovde na forumu,pocni od njih,svi smo od toga poceli.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 11:23

Samo spamujete a da ste malo čitali tuđe postove videli bi da se pominje rad na BZ modu koji je uveliko započeo.Džabe dajete individualne predloge za gamestory kad smo se mi koji radimo na tom modu već dogovorili oko nekih stvari za mod.Ko hoće da radi na tom modu neka nauči neke stvari i rado ga primamo u rad na projektu.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 13:28

Reci te nesto o modu radoznali smo albino
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 16:10

Reći ću nešto uopšteno.Za sada ima 40-ak potpuno novih oružja, desetak novih kalibara, još neke sitnice.Planira se mnogo toga, ali kao što je Tony rekao, ograničeni smo resursima pa je svaki novi moder bitan.Novi kvestovi, grupe, mape i još dosta toga.Gamestory bi bio osmišljen oko teme BalkanZona grupe.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 16:22

Voleo bi i ja da modujem ali mrsko mi je da ucim Sad

Ustvari kakvi vam moderi trebaju?
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 16:56

PoWeR wrote:
Reci te nesto o modu radoznali smo albino
O kojem modu?Ne postoji ni jedan zajednički projekat na kome se radi.Postojale su neke ideja za nekakav zajednički projekat i ništa više.Ajsič (MarkedOne8) je započeo jedan svoj projekat koji je "dogurao" na nekih 45% i onda rešio da taj projekat bude osnova za zajednički rad.Tačnije, nije više imao motivacije da svoj projekat dovrši i onda je ponudio ostatku BZ tima da zajedničkim snagama dovršimo taj projekat.Ono malo nas sa BZ koji ponešto znamo o modovanju smo prihvatili izazova ali tada nastaju "dečije bolesti" svakog projeta.
Kao po pravilu, dolazi do eksplozije ambicija i maštarija koje odvraćaju svakog , ilole realnog čoveka , od toga.Tony je praktično sve rekao.Od 166 članova foruma, možda je dvadesetak aktivno, a 5-6 imaju iskustva sa modovanjem.Kada se saberu sva znanja i isustva nas koji smo se bavili i bavimo modovanjem stalkera, teško da može biti dovoljno i za jedan najprostiji mod koji ima ambicije slične prvobitno zamišljenom modu od Ajsiča.Za nešto više od toga je apsurdno i pričati.
A kakva je ambicija tog Ajsičevog moda bila?Suština je kompilacija raznih zanimljivih mini modova.Naglasak je bio na dodavanju velike količine novog oružja , izmenjen spawn-a, izmenu AI i HUD-a i mnogih sličnih sitnih izmena koji u globalu daju sasvim drugačiji "gameplay", šta god to značilo.Normalno, uz to je bio predviđen prevod na srpski, kao šlag na tortu.To je trebalo da bude pečat "BZ" na samu kreaciju.
Onako kako je bio u startu zamišljen, finalna verzija je odavno mogla ugledati "svetlost pozornice".Za tako nešto , ja barem tako mislim, imamo dovoljno "ljudskih resursa" i znanja.
Međutim, pošto su ambicije, pre svega inicijatora projekta, narasle do neslućenih razmera, projekat je neslavno završio.Negde između oblaka, ni na nebu ni na zemlji.Tu će ostati kako stoje stvari, do "Kraja Vremena".
"Malo rukah, malena i snaga", što bi rekao Njegoš, ili "ispruži se koliki ti je guber"."Bolje je uraditi išta, nego ništa".
Ambicija je nešto što izuzetno cenim, a oni koji me znaju malo bliže, znaju da se trudim da kod mlađih kolega modera pobudim ambicije i podstaknem na kreativni rad.Svakog koga sam ubedio (uverio) da ima talenta i kreativnog potencijala i nagovorio ga da "skoči u vodu i pliva", ja doživljavam kao sopstveni uspeh.
Preterane, tačnije nerealne ambicije, sam uvek "sputavao".Trudio sam se da usmerim stvaralačku energiju na izvodljive svari.Nemam ništa protiv mašte, naprotiv, ali je put od "izmaštanog" do "realizovanog" jako dugačak.Što je manje "zanat u rukama", to je duži put do ralizacije ismaštanog.Svest o sopsvenim mogućnostima je nešto što treba da bude "autocenzura" za maštu.
Što se tiče same ideje ove teme koju je pokrenuo marko84, to je nešto što je poželjno.Imati sopstvenu ideju i uspeti da okupiš oko te ideje istomišljenike, je pola posla.Još ako ti istomišljenici imaju talenta i pre svega znanja, put do uspeha je otvoren.
Ipak, na toj ideji treba da se radi, pre svega onaj ko je osmislio.Scenario za neku igru nije isto što i scenario za neki film.Takođe, jedan filsmki scenario nije uvek pogodan za da se pretoči u pozorišnu dramu.Jako je koplikovano jedan dobar roman pretočiti u dtramski tekst i postaviti ga na pozorišnu scenu ili da se od njega napravi film.Nakad kad čitaš knjigu imaš utisak da je "filmičan" i da može lako da se napravi odličan film od njega.To jako često ispadne sasvim suprotno i da takav roman zahteva naked i godine rada profesionalnih filmskih scenarista da to pretoče u "filmski jezik".
To isto važi i za video igre.Video igre su specifičan medijum i zahteva specifičan pristup.Pisati scenario za neku igru nije isto kao pisati roman ili filmski scenario.Scenarista vieo igre mora da u svojoj glavi "igra igru" dok piše scenario.Ne da "gleda film" već da "igra igru".Roman ima svoju logiku, film svoju, pozorišna predtava svoju a fala bogu i video igre imaju svoju.
Zato je moj savet svim koji imaju talenta da maštaju, neka maštaju ali da obrate pažnju na ovo, da svoju maštu "odigraju" mišem i tastaturom u svojoj glavi.Ako to u glavi profunkcioniše kao video igra, onda se može nadati da će proraditi i na kompu.Ako maštate na "filmski" način, onda otvorite novu temu, scenario za BalkanZona film, što je takođe zanimljiva ideja, što da ne.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 17:15

Covek objasnio u 1 string:)
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 19:00

Sad ću zvučati grubo i uobraženo ali..
Jedno što sam naučio u službi, a to je; NEMOJ DA SE RASPRAVLJAŠ SAMNOM KOLIKO IMA, VEĆ KRENI, ŠTO PRE KRENEŠ, PRE ĆEŠ STIĆI.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 19:44

djordje29 wrote:
Sad ću zvučati grubo i uobraženo ali..
Jedno što sam naučio u službi, a to je; NEMOJ DA SE RASPRAVLJAŠ SAMNOM KOLIKO IMA, VEĆ KRENI, ŠTO PRE KRENEŠ, PRE ĆEŠ STIĆI.
Meni kazes?
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 20:10

Molim moderatore da izbrisu temu zbog toga sto ce ovde doci do velikih sukoba.
Koliko vidim ovo je nesto kao rat Ajsic protiv ostalih koji mogu zasluziti ROYALPURPLE.
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 21:03

Aa, pobogu NE! Ne mislim ninakoga konkretno, to ja kažem uopšteno, ne treba razmišljati, ej vidi koliko tu posla ima, ma neću ja tu ništa da radim.
Kroz godinu dana čovek kad sagleda scenu i osvrne se, shvatiće da se zajebo što se nije latio posla. Da stvar bude gora, čovek ni tad ne počinje rad jer konta, prošla je godina, a dok ja završim trebaće mi još jedna, znači biće to 2 godine od prvobitne ideje, ko će to tada hteti da igra? Ali grdno se vara, IGRAĆE SVAKO AKO IOLE MOD VALJA.
Ja sam prvo odigrao Dead space 2, pa tek skoro kec. Šta sam trebo da kažem, ej neću da igram kec jer je iz 2008 godine, matoro je to. Bolje da uzmem WASP SUIT mod i da pičim dvojku iz početka i ako taj mod menja samo šaru odela i ništa više.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 21:23

marko84 wrote:
Molim moderatore da izbrisu temu zbog toga sto ce ovde doci do velikih sukoba.
Koliko vidim ovo je nesto kao rat Ajsic protiv ostalih koji mogu zasluziti ROYALPURPLE.
Kad bi se RoyalPurple dobijalo po količini spama, možda bi to imalo smisla što kažeš.Čak i da se dobija , nema šanse niko, jer je Ajsič takmiičar.Od 5 trka u F1, 4 je pobedio Dale aka Ajsič.A i tu jednu pobedu je odneo lik iz njegove ekipe, što znači, ostalo je u krugu porodice.
Ako neko hoće da se takmiiči sa takmičarom, u startu je puko ko zvečka.Pošto se RoyalPurple ipak ne zaslužuje količinom spama već isključivo po zaslugama za "narod" batalite trud i štedite tastaturu.RoyalPurple je dodeljena njemu, kao nagrada i kruna njegovog "rada".Kruna je samo jedna, nema više.Ako je Kralj voljan da je da nekome, neka tako bude, ja sa tim nemam ništa.Samo jedan može imati RoyalPurple i nik više.Ja sam mu dodelio tu "krunu" i nemam nameru da mu je oduzimam, ako dobrovoljno "abdicira sa trona", to je već nešto drugo ali je to ipak domen naučne fantastike a ne realnosti.
Znači, RoyalPurple je nešto nedostižno za vas ali su zato ima jako puno interesantnih boja koje mogu da se zasluže.Spamovanjem nikako.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeFri 30 Dec 2011 - 22:01

Nastaviću da radim na modu dok nemam internet na PC-ju.Nadam se da drugovi moderi (Purke, Tony, Kaplan) ne posustaju iako trenutno nisam aktivan na skype.Radićemo na tom modu, pa nešto mora da ispadne, makar neki arsenal mod od 60-ak novih pušaka.

Inače, hvala za vraćenu RoyalPurple, a takmičaar.XD
Back to top Go down
https://valsogard.com/
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitimeTue 17 Jul 2012 - 21:20

I да се надовежем на ђорђа29 могли бида убацимо који event са Фангом,запамтите само је Дух умро али можда се он може појављивати као дух или привиђење.
Back to top Go down
Sponsored content




Balkanzona mod Empty
PostSubject: Re: Balkanzona mod   Balkanzona mod Icon_minitime

Back to top Go down
 

Balkanzona mod

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi-
Jump to: