S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcap39%CS crashuje - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcap35%CS crashuje - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcap19%CS crashuje - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcap0%CS crashuje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcap0%CS crashuje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcap6%CS crashuje - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcap2%CS crashuje - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
sadd
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
purke62
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
PoWeR
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
Placenik
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
quicksilver
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
flexerca
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
djordje29
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
Dasha67
CS crashuje - Page 2 I_vote_lcapCS crashuje - Page 2 I_voting_barCS crashuje - Page 2 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 CS crashuje

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Belphegor
Novice


Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2013 - 20:00

Posto sam igru presao ne znam ni sam koliko puta, nasao sam sebi novu zabavu pa mi je zanimljivo da "cistim" sve na mapi (po nekom svom kriterijumu), pa pratim ratove frakcija jer od leseva dobijam lokacije stash-eva i radim njihove side quest-ove... ali mi je smor da cistim ponovo mesta koje sam vec posetio.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2013 - 23:13

Bolje bi bilo da dovršiš ovaj tvoj X-Ray Converter, nego da se boriš sa beskonačnim respavnom.Probaj da očistiš glavnu bazu bandita u Garbage nivou (Deponija ili Smetilište, kako god bilo prevedeno).Uvek će u glavnim bazama frakcija da se posle nekog vremena "obnovi" stanje.Možeš pomoći protivničkoj frakciji da je očistite, ali će oni osaviti nešto malo ljudi da je drži.Posle popune redova protivničke frakcije (čitaj respavna), oni će biti brojčano inferiorni u odnosu na pridšlicu i ponovo će baza biti u rukama prethodnih vlasnika.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
CS crashuje - Page 2 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 18:06

Odlucio sam da pocnem da igram ovu igricu, nasao sam na netu par verzija, u jednoj "GoG" me izbaci na samom pocetku igrice, prvi zadatak. Patch ne moze da se instalira, ne prepoznaje igricu. A druga verzija trazi cd, i onaj patch moze na ovu verziju igrice, ali cd. Kako resiti problem
Da li kupovinom igre na Steamu imati ove probleme sa patchovanjem?
I kako se uopste kupuju igrice na Steamu? To znaci da sam kupio original?
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 18:10

Skini drugu verziju.
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 18:56

Videcu da probam sa nekom trecom verzijom, win7 64bit.

FATAL ERROR

[error]Expression : wave&&wave->length()
[error]Function : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line : 65
[error]Description : Can't open wave file:
[error]Arguments : e:\game4\s.t.a.l.k.e.r. clear sky\gamedata\sounds\weapons\explo\barrel_boom.ogg


stack trace:
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 19:35

Imaš li ti drajv E ili ti još mount-ovana igrica? "E" bi u stvari trebalo da je disk, nešto mi tu ne štima..
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 21:05

"E" je hard disk, jedna od particija.
"M" je virtualni dvd.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 21:57

Ok, nisam znao, viđao sam uglavnom malo drugačije... Uglavnom, kao što i piše, greška je u otvaranju nekog fajla koji se tiče zvuka, mislim. Imao sam jednom takav slučaj u CoP -Misery modu sa introm, skinuo sam od negde drugi intro i proradilo je. Probaj da kopiraš i preimenuješ neki drugi ogg u "explo\barrel_boom.ogg", čisto da vidiš da li je do njega, naravno pobrini se da posle možeš da vratiš sve kako je bilo. Ne pucaj u buriće dok se ne javi na Forumu neko sa više iskustva.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 22:10

@srkicom
Evo, ovdje imaš original fajl: - barrel_boom_gamedata.7z

Ako češ još uvijek imati probleme onda je do CS igre(moda??) ili čak kompjutera...


_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 22:25

Prvo, proradila je i druga verzija igre koja je instalirana, tako sto sam izbacio .iso iz virtuelnog diska. Igra je pucala na obe verzije na istom mestu. Pocetak igre prvi zadatak, u onoj mocvavi na nekom mosticu preko neke bare.
Mislim da je do prevoda jel sa nasim prevodom igra puca a kada sam obrisao prevod igra za sada nije pucala.
Ne znam engleski pa mi igranje bez prevoda nije bas neka opcija.
Gde se nalazi taj fajl u igici?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 22:31

srkicom wrote:
Igra je pucala na obe verzije na istom mestu. Pocetak igre prvi zadatak, u onoj mocvavi na nekom mosticu preko neke bare.
Mislim da je do prevoda jel sa nasim prevodom igra puca a kada sam obrisao prevod igra za sada nije pucala.

A koji si peć instalovao u oba slučaja?? I nisi stavio log posle tih dvoje pucanja!
Jer ovaj log kojeg si dao na temi sigurno ništa nema sa prijevodom...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 22:40

FATAL ERROR

[error]Expression : wave&&wave->length()
[error]Function : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line : 65
[error]Description : Can't open wave file:
[error]Arguments : d:\new folder\s.t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\sounds\weapons\explo\barrel_boom.ogg


stack trace:
log je isti samo druga particija.

Pa za folder "gamedata" nije prevod, bar je tako kod mene.
Ova verzija je patch sa 1.5.10, a ona druga ne moze da se patchuje. Bez prevoda rade sa prevodom puca na istom mestu. taj deo gde puca sam presao, da probam da ponovo ubacim prevod pa da vidim.
Jel moze neko da mi ponovo posalje prevod, mozda ovaj nije ispravan.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 23:07

@srkicom
Ako si ubacio taj gamedata folder (iz one arhive) za kojeg sam ti link dao na prošloj strani i još uvijek imaš isti problem onda nešto nije uredu sa tvojom instalacijom CS-a - jer sam taj fajl izvadio iz moje CS igre koja radi.
Po mome je bolje da "potražiš" još koju verziju CS-a a još bolje da instaluješ  CS-Complete preko ove CS igre koju imaš na D:\ particiji.

Ps. Prevod koji je ovdje: - http://ss-t-a-l-k-e-r-clear-sky treba da radi i na obični CS igri!

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSat 17 Jan 2015 - 23:49

Gde da ubacim taj gamedata foder, i prevod je sa tim nazivom? Ovaj link za prevod na str16 ne postoji.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 18 Jan 2015 - 12:43

srkicom wrote:
Gde da ubacim taj gamedata foder, i prevod je sa tim nazivom? Ovaj link za prevod na str16 ne postoji.

Ja sam te uputio na ovu temu: - https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/t546-s-t-a-l-k-e-r-clear-sky

kdje postoji ovaj link(povezava): - gamedata sa prevodom CS Complete(08.12.2013)

Samo treba da uzmeš taj gamedata folder iz one Rar arhive i ubaciš ga tamo gdje imaš instalovanu CS igru. Posle toga uzmeš gamedata folder iz ove: - barrel_boom_gamedata.7z 7z arhive i staviš ga "preko/iznad" gamedata foldera kojeg si prije toga ubacio i potvrdiš izmjenu fajlova!

Obavezno je potrebno da prvo bar jedanput započneš igru odpočetka i odmah posle toga možeš da učitaš tvoj poslednji spremljen sejv!

Suspect Nadam se da sam dovoljno dobro objasnio...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeTue 20 Jan 2015 - 17:21

I dalje puca, sad na drugom mestu. igram tako sto izbacim prevod odigram malo bez prevoda prodjem taj gdeo je je igra pucala pa kasnije vratim prevod. Definitivno je nesto do prevoda i igre.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeTue 20 Jan 2015 - 17:28

Imaš na forumu link za izvanredan prevod za Stalker CoP, kad vec ne ide CS sa prevodom, pa probaj to da igraš. To su preveli članovi foruma "Balkan Zona". Radi bez greške.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeTue 20 Jan 2015 - 19:51

srkicom wrote:
I dalje puca, sad na drugom mestu. igram tako sto izbacim prevod odigram malo bez prevoda prodjem taj gdeo je je igra pucala pa kasnije vratim prevod. Definitivno je nesto do prevoda i igre.
Imaš pravo - definitivno je nešto do... ali ne prevoda nego tvoje igre! Taj su prevod testirali bar dvojica članova BalkanZone i niko se nije žalio da kod njega igra puca.

Mogao bi da ovdje staviš log posle drugog pucanja da bi se moglo videti u čemu je još problem...

Dasha67 wrote:
Imaš na forumu link za izvanredan prevod za Stalker CoP, kad vec ne ide CS sa prevodom, pa probaj to da igraš. To su preveli članovi foruma "Balkan Zona". Radi bez greške.

Ali... i prevod CS-a su radili članovi BalkanZone samo su bili malo mlađija ekipa Arrow Twisted Evil

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeTue 20 Jan 2015 - 21:51

Sve su prevode radili članovi ovog foruma, i Soc, CS i CoP, pa i neke modove smo preveli, Priboy Story i Autumn Aurora 2 itd...a i trenutno radimo na još nekim i sva pomoć je i više nego dobrodošla, čak i od onih koji ne poznaju engleski...svi mogu pomoći!
Što se tiče pucanja igre po ovom logu teško da je do prevoda ali ipak moram pitati neke stvari jer mi se ne da čitati unazad a ja sam radio na ovom prevodu i nisam imao nikakvih problema:
Jel igraš čisti CS ili igraš sa nekim modom?
Jesi li patchovao sa zadnjim patchom 1.5.1.0.?
Jesi li krekovao sa krekom za 1.5.1.0. patch ako nemaš original igricu?
Jesi li gamedatu sa prevodom stavio u korjen igrice, znači ne tamo gdje si krekovao (ne u bin) već pored bin foldera?
Ukoliko si sve odradio kako treba i igraš čisti Clear Sky pokušaj sa OVIM prevodom ili sa OVIM .
PS:
Kada budeš stavljao prevod, jedan od ova dva, prethodnu gamedatu obriši ili je preimenuj...
Back to top Go down
STALKER1551_CRO
Novice
STALKER1551_CRO

Broj poruka : 39
Datum upisa : 2013-12-07
Godina : 23
Lokacija : Sibinj,Croatia
Raspoloženje : !STALKER FOR EVER!

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeWed 25 Feb 2015 - 9:35

Skini sve updatove od 1.5.00 do 1.5.10 pa nece creshat,imo sam i ja taj problem.

evo link za neke posto gsc orginalni updat serveri nerade: http://www.gamewatcher.com/games/s-t-a-l-k-e-r-clear-sky/downloads
Back to top Go down
https://www.facebook.com/StalkerBalkanZone/?fref=ts
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 13:49

Ponovo sam poceo da igram igricu, prosli pod sam odustao jer nisam uspeo da rezim problem sa crash-ovanjem, a imao sam i drugih problema. Problem je bio kod pucanja igre samo sa nasim prevodom, bez prevoda igra radi odlicno. Probao sam i na 7ici i na 8ici sad i na 10ci. Log je pokazivao da je problem bio do " barrel_boom_gamedata". satavio sam taj fajl i taj deo gde je pucala sam prosao i taman se ponadao da ce da radi kad puce na drugom mestu u sledecoj misiji i sada izbacuje da nedostaje "fuelcan_boom.ogg".
Da li prevod folder gamedata treba sa sadrzi sound podfolder? ja taj fajl u prevodu nemam.


FATAL ERROR

[error]Expression : wave&&wave->length()
[error]Function : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line : 65
[error]Description : Can't open wave file:
[error]Arguments : c:\gog games\s.t.a.l.k.e.r. clear sky\gamedata\sounds\weapons\explo\fuelcan_boom.ogg
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 15:02

srkicom wrote:


[error]Description   : Can't open wave file:
[error]Arguments     : c:\gog games\s.t.a.l.k.e.r. clear sky\gamedata\sounds\weapons\explo\fuelcan_boom.ogg

Ja još uvijek mislim da je problem do ove: "gog games" verzije CS-a! - a ne do prevoda pošto samo ti imaš taj problem sa ogg fajlovima u igri.

Ako si u mugučnosti zapakuj u 7z arhivu kompletan gamedata folder te:
- configs.db
- xenglish.db
- xpatch_01.db
- xpatch_10.db
fajlove i stavi nekamo da ih ja mogu da skinem za provjerbu...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 15:20

http://www.megafileupload.com/9u0f/gamedata.7z

Zapakovao sam kompletan gamedata fajl koji ja imam, ova cetiri fajla ne znam gde da nadjem.

http://www.megafileupload.com/9u0w/xpatch_10.7z
http://www.megafileupload.com/hSiH/configs.7z

Dal je zbog prevoda ne znam, ali igra puca iskljucivo kada se ubaci prevod. Da li prevod treba da ima sound folder?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 15:51

srkicom wrote:
http://www.megafileupload.com/9u0f/gamedata.7z

Zapakovao sam kompletan gamedata fajl koji ja imam, ova cetiri fajla ne znam gde da nadjem.

http://www.megafileupload.com/9u0w/xpatch_10.7z
http://www.megafileupload.com/hSiH/configs.7z

Dal je zbog prevoda ne znam, ali igra puca iskljucivo kada se ubaci prevod. Da li prevod treba da ima sound folder?

Probaj sa ovim fajlom: - CS gamedata konačna dorada 11.10. 2015.rar

Provjerio sam fajlove i ustanovio da se u weapons.ltx fajlu nalazi tekst koji navodi na te ogg fajlove.
Mora da je taj fajl došao iz CS-Complete verzije igre.



_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 16:24

Sad imam problem sa startovanjem igre.
http://www.megafileupload.com/9u1d/Untitled.bmp

FATAL ERROR

[error]Expression : ovi
[error]Function : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line : 70
[error]Description : Invalid source info:
[error]Arguments : c:\gog games\s.t.a.l.k.e.r. clear sky\gamedata\sounds\weapons\t_rgd5_explosion.ogg



FATAL ERROR

[error]Expression : sz<(tgt_sz-1)
[error]Function : IReader::r_string
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrCore\FS.cpp
[error]Line : 422
[error]Description : Dest string less than needed.

"E" je treca particija
ovo su zadnja dva crash-a.

drugi crash je sa tim celim gamedata folderom a prvi je sa izvadjenim sound folderom jer mi je on nedostajao u mom starom gamedata folderu.

Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 16:37

srkicom wrote:
gamedata\sounds\weapons\t_rgd5_explosion.ogg

drugi crash je sa tim celim gamedata folderom a prvi je sa izvadjenim sound folderom jer mi je on nedostajao u mom starom gamedata folderu.

Pokušaj da potpuno obrišeš gamedata folder iz CS foldera i staviš samo ovaj poslednji iz linka

I ako če da bude problema takođe obriši ovaj "t_rgd5_explosion.ogg
" fajl.

Ne zaboravi da treba uvijek kada radiš izmjene da prvo započinješ novu igru i tek posle toga da ućitaš tvoj poslednji sejv!

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 16:42

То сам и урадио али тад избацује одмах при стартовању игре, то је чиними се онај други лог.
Back to top Go down
srkicom
Experienced
srkicom

Broj poruka : 68
Datum upisa : 2011-01-31
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 17:28

FATAL ERROR

[error]Expression : sz<(tgt_sz-1)
[error]Function : IReader::r_string
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrCore\FS.cpp
[error]Line : 422
[error]Description : Dest string less than needed.\

Sto izbacije ovo "E:\''?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeSun 11 Oct 2015 - 17:51

srkicom wrote:
FATAL ERROR

[error]Expression    : sz<(tgt_sz-1)
[error]Function      : IReader::r_string
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 422
[error]Description   : Dest string less than needed.\

Sto izbacije ovo "E:\''?

Igra kod pokretanja napravi RamDisk i dodaje mu jedno slovo u ovom slučaju je to E:

Provjeri PM. i takođe šalji nekoliko tvojih sejvova da probam...

Edit;
Sa konfiguracijom za koju sam ti slao linkove na PM. meni sve radi kako treba Arrow Arrow Exclamation Exclamation

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
DAX1993
Experienced
DAX1993

Broj poruka : 87
Datum upisa : 2012-04-23
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac
Raspoloženje : iz 1 u X

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeMon 2 May 2016 - 17:22

Da ne pravim novu temu ovde cu da pisem, do malo pre mi je Clear Sky sa Complete modom i Arsenal Overhaul-om radio super a sada odjednom poceo da zabada, msm i do sad je bilo problema crash neki tu i tamo ali CS je to pa mu ne zameram Very Happy . Ali sada kada pokrenem neki "save" ucitavanje dodje do client synchronizing i tu zabode. Prvo sam mislio treba mu mozda malo duze pa sam ga pustio, posle provalim da je zabo i nista bez ctrl-alt-del. Probao sam jos nekoliko puta i ostale(starije) sejvove ali nista, reinstalirao opet cs opet sve po redu ubacao Complete, AO... patchovao do 1.5.10 (ne bas tim redosledom ali sve po PS-u). I opet nista, Log fajl prazan nema nista. Da li je jos neko imao neki takav problem i ako jeste ima li resenja Very Happy ili da udarim new game opet Very Happy
A taman sam stigao u Napustenu Bolnicu Very Happy
mogu da pljunem do CNPP-a Very Happy
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeMon 2 May 2016 - 18:12

DAX1993 wrote:
Da ne pravim novu temu ovde cu da pisem, do malo pre mi je Clear Sky sa Complete modom i Arsenal Overhaul-om radio super a sada odjednom poceo da zabada. Ali sada kada pokrenem neki "save" ucitavanje dodje do  client synchronizing i tu zabode.  

Pokušaj ponajprije da napraviš novi "all.save" i malo igraš sa njega(napraviš nekoliko novih sejvova) a onda da "iz igre" učitaš stari sejv!

Pošto se zaustavlja na stupnju sihronizacije - moguče je da postoji problem sinhronizacijom na "GameSpy" server koji inače više ne postoji!

Evo i teksta iz GSC stranice:
GSC wrote:
All S.T.A.L.K.E.R. series games

Multi-Patch


STEAM users will get the patch automatically.

This patch can be applied only to the latest version of each S.T.A.L.K.E.R. game:
Shadow of Chernobyl - 1.0006
Clear Sky - 1.5.10 (1.0010)
Call of Pripyat - 1.6.02

Changes:

1. Switching multiplayer game to GSC server
Because of the declared closure of GameSpy multiplayer game services, we made our own server intended to replace GameSpy
This update is required for S.T.A.L.K.E.R. game clients (and servers) to enable establishing connection to a new server.
All CD-Keys issued before are still valid on a new server.
New players' profiles should be created in "Call of Pripyat". Game statistics is not maintained.
2. Enforcing vertical synchronization for rendering engines
Patch can enforce vertical synchronization in a render loop to prevent negative artifacts on high-end graphic cards caused by very high FPS.

Download patch


Ako nije prvi slučaj onda pokušaj sa "server pećom"

I naposljed - možda ti samo "lek" (xrEngine) stvara problem Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeThu 5 May 2016 - 19:20

Da ne otvaram novu temu,da pitam ovde..
Imam problem,nmg da pokrenem CS..Prosli put je htelo,ali sad zeza.. Very Happy
Evo u cemu je problem,evo slike..
CS crashuje - Page 2 Untitl11
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeThu 5 May 2016 - 20:55

@DjomlaSPLAT

To je sigurno problem sa "lijekom" Wink u bin folderu - prvo ponovo namjesti(install) poslednji peć, napravi poshranu kompletnog bin foldera i tek posle toga se igraj sa "liječenjem" (crack) u bin folderu Smile ...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeThu 5 May 2016 - 21:32

Buraz,nisam siguran da sam te razumeo..
Mozes li da mi pojasnis,ajd posalji mi PP Very Happy

Hvala u svakom slucaju!


A i videh,da igrica ima puno bagova i da kresuje..Da li je igriva ili ne..
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeThu 5 May 2016 - 21:42

@Djomla , prvo instaliraj poslednji pec 1.5.10  a onda nadji odgovarajuci krek za tu verziju igre tj krek za 1.5.10.
Back to top Go down
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitimeThu 5 May 2016 - 21:58

Aha buraz,kapiram.Hvala.. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content




CS crashuje - Page 2 Empty
PostSubject: Re: CS crashuje   CS crashuje - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 

CS crashuje

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky-
Jump to: