S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcap39%Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcap35%Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcap19%Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcap0%Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcap0%Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcap6%Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcap2%Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
sadd
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
purke62
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
PoWeR
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
Placenik
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
quicksilver
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
flexerca
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
djordje29
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
Dasha67
Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_lcapNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_voting_barNesigurna Zona (The Unsafe Zone) I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeSun 16 Jun 2013 - 17:29

Pozdrav svim stlkerima. Pregledavajući ovaj forum nisam primetio sličnu temu u kojoj bi ova objava bila primerena, tako da sam odlučio da otvorim posebnu temu za to. Naravno ako sam pogrešio tu su moderatori i administratori da me isprave. 

Naleteo sam na sledeći link koji prikazuje kako naša zona u stvari sada izgleda...
http://englishrussia.com/2013/06/15/the-unsafe-zone/
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeMon 17 Jun 2013 - 0:15

Sličnost je krajnje očekivana.Dovodi me na ideju koju sam imao pre neki dan,da se napravi topik sa sličnim fotkama ali sa lokacijama zemalja  bivše Juge.Znate već na šta misli:zarđale cisterne,električna postrojenja i napuštene fabrike ili bilo koje druge lokacije (naravno slikane od strane članova foruma-ne skidane sa neta) koje iole podsećaju na Zonu i zrače istom pozitivnom (negativnom) energijom.
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeMon 17 Jun 2013 - 3:47

Dobra ideja kod mene u selu postoji napuštena fabrika i stovarište  nedaleko od moje kuce.Vozio sam se pre neki dan  biciklom i zastao sam tamo, izgleda isto kao lokacije iz igre visoka trava,zbunje ispucao beton i pomalo zrdjala ograda i hala.Pomislio sam u sebi ovde samo jos snorkovi i divlji psi fale.Smile
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeMon 17 Jun 2013 - 20:58

Na desetak kilometara od moje kuće postoji napuštena ciglana koja 90 posto podseća na "Napuštenu farmu" u Kordonu Very Happy. Nikako da je uslikam a često tuda prolazim. Dva reda isto onakih niskih zgradica i gomila trave,zemlje i nekog krša i šuta.Ae napravimo svi neke fotke pa kada se nakupi da otvorimo temu.

Evo da i ja malo doprinesem ovoj temi:

https://www.dropbox.com/home/Photos/Google%20maps%20Zona
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeTue 18 Jun 2013 - 11:39

Mene često neke oblasti u urbanim naseljima podsete na Zonu. Čitavo Pančevo izgleda kao Pripyat, samo što barem ima ljudi. Inače, zgrade oronule, dim (tačnije tamnije nebo)... bizarno je to što i u Beogradu ima sličnih manjih oblasti ili kvartova. Vršac je još ok jer se iznad izdiže breg, ali nađe se mesto za stalker nostalgiju.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeTue 18 Jun 2013 - 15:27

Odlična ideja. I kod mene ima par mjesta, ratom devastiranih i zapuštenih. Posebno imaju neke hale, od uzgoja pilića, koje jako podsjećaju na napuštenu farmu u Dark Valley. Mislim da ne bi bilo loše ubaciti neke slike "naše" Balkanske Zone.
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeTue 18 Jun 2013 - 22:34

Danas sam uslikao opaaaaaaaaaasnu fotku ali moram da nađem usb za tel da bi je prebacio,pošto mi ne radi softver dobro i ne mogu preko bluetotha....
Uslikao sam originalni NUKLEARNI OBLAK,tj pečurku  od običnog oblaka ali je do jaja kako izgleda.Čudno je to što osim njega nijednog drugog oblaka nije bilo na nebu.
Sve sam to škljocnuo iz svog dvorišta.Ubacujem je na topic čim popravim fon.
Back to top Go down
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeSat 29 Jun 2013 - 12:21

Na 700 metara od moje zgrade nalaze se napustene prodavnice sa dve zgrade iza njih.Ali te prodavnice su spojene i u sredinu imaju prazninu kroz koju se prolazi,ispred njih je parking.Svaki put kada prolazim pored nje dobijem osecaj negativnosti,nalik osecaj kada igram stalker-a.Uslikacu je foto aparatom i stavicu je na forum.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeSun 15 Sep 2013 - 8:57

MarkedOne8 wrote:
Mene često neke oblasti u urbanim naseljima podsete na Zonu. Čitavo Pančevo izgleda kao Pripyat, samo što barem ima ljudi. Inače, zgrade oronule, dim (tačnije tamnije nebo)... bizarno je to što i u Beogradu ima sličnih manjih oblasti ili kvartova. Vršac je još ok jer se iznad izdiže breg, ali nađe se mesto za stalker nostalgiju.
Ha, ha, dobra ti ova za Pancevo, imas i u Vrscu stare napustene firme kao sto su IMO i livnica, treba otici tamo sa kamericom.
Back to top Go down
strelok cro
Experienced
strelok cro

Broj poruka : 58
Datum upisa : 2014-01-24
Godina : 27
Lokacija : OPUZEN (HRVATSKA)

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitimeFri 24 Jan 2014 - 23:37

i kod mene ima jedna stara napustena zgrada zadala ograda rupe od metaka ....cesto u tome djelu igramo airsoft obuceni kao stalkeri (ne bas indeticno ali se trudimo) ali kada sam unutra nekako dobijem losu enegiju neznam zasto ...ali onako susne malo pa cvili stari ventilator skripe vrata strava  Very Happy 
Back to top Go down
Sponsored content




Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Empty
PostSubject: Re: Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)   Nesigurna Zona (The Unsafe Zone) Icon_minitime

Back to top Go down
 

Nesigurna Zona (The Unsafe Zone)

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Ostalo :: Video igre, filmovi, muzika, itd.-
Jump to: