S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcap39%Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcap35%Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcap19%Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcap0%Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcap0%Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcap6%Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcap2%Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
sadd
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
purke62
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
PoWeR
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
Placenik
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
quicksilver
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
flexerca
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
djordje29
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
Dasha67
Treba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_lcapTreba mi pomoc za MISERY mod! I_voting_barTreba mi pomoc za MISERY mod! I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Treba mi pomoc za MISERY mod!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 14:12

Imam problem sa misery modom.Sve radi lepo ali mi ovo prikazuje umesto onog menija normalnog kod S.T.A.L.K.E.R.A
Link slike:https://imgur.com/a/pCTUS
Ako neko zna neka kaze sta da uradim!
Molim vas bez ignorisanja posta uvek kad mi je zatrebala pomoc svi su ignorisali! Mad
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 15:03

I oce i ko da pomogne?
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 15:18

A lepo bi bilo da nam prvo kažeš šta si ti tu čačkao. Očito da ti je uključena neka skripta koja nije originlana iz tog moda.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Treba mi pomoc za MISERY mod! 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 15:33

Nisam nista,samo sam instalirao setup i tako je bilo.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 15:42

Mihajlo Vukicevic wrote:
Imam problem sa misery modom.Sve radi lepo ali mi ovo prikazuje umesto onog menija normalnog kod S.T.A.L.K.E.R.A
Link slike:https://imgur.com/a/pCTUS
Ako neko zna neka kaze sta da uradim!
Molim vas bez ignorisanja posta uvek kad mi je zatrebala pomoc svi su ignorisali! Mad

Ja nisam igrao Misery mod niti nemam fajlove od moda na kompu, ali koliko ja vidim - ti imaš omogučenu opciju "debug statusa" u igri a koja potom prikazuje na ekranu razne informacije u igri.

Pa sad, ili si skinuo jednu test verziju u kojoj su moderi zaboravili da isključe tu opciju(debug) ili si ti dodao nešto u gamedata folder što to omugučuje...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 16:12

Okej Very Happy Inace imam pitanje da li ima prevod za stalker cop complete?
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 17:19

Mihajlo Vukicevicu ....zaboravi neko vrijeme razne modove nego igraj stalkersoup pa prenesi utiske
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 21:26

Kakav stalkersoup?
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeSat 3 Jun 2017 - 22:46

kako koji stalker soup .....izgleda da ne čitaš forum ni malo, idi na glavnu stranicu i nađi šta je stalkersoup ima na stotine stranica i linkovi za skidanje moda a svidjet će ti se sigurno.
a koliko vidim naš kolega  SADD ti je već postavio te linkove iznad tvog posta ,samo nisi provjeravao šta je to...... nego si se uhvatio u stotinu pitanja ,a odgovori imaju skoro za svako na forumu.
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitimeFri 10 Aug 2018 - 17:07

Igrao sam stalkersoup i jedan od najjacih modova ikada.Nije ni tezak a ni lak mod i hvala ti na preporuci
Back to top Go down
Sponsored content




Treba mi pomoc za MISERY mod! Empty
PostSubject: Re: Treba mi pomoc za MISERY mod!   Treba mi pomoc za MISERY mod! Icon_minitime

Back to top Go down
 

Treba mi pomoc za MISERY mod!

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi-
Jump to: