S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcap39%Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcap35%Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcap19%Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcap0%Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcap0%Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcap6%Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcap2%Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
sadd
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
purke62
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
PoWeR
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
Placenik
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
quicksilver
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
flexerca
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
djordje29
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
Dasha67
Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_lcapProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_voting_barProjekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Empty
PostSubject: Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu   Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeTue 19 Oct 2010 - 21:50

Evo, sedim i moderišem forum, i ne mogu a da ne primetim da se toliko toga započelo na njemu. Započeto, prejaka reč. Daleko je to od započetog. To nisu ni ideje na papiru, već u nečijim glavama, i razbacane u logovima raznih četova. Stoga sam odlučio da javno postavim svoju kritiku (samo da znate, kritika može biti i pozitivna, a ovo se ne nadajte da hoće). Prvo ću napisati malo o onome što sam video, a onda dajte svoj sud i mišljenje. Ja razumem da imaju ljudi posla i da se ne stigne sve, ali to nije nešto što smo sad smislili, i to nije započeo neko kao purke, čovek koji ma kuću i imanje da se brine o njemu, nego su to MarkedOne8 i CRO White Wolf, momci od 15 godina. Ove ideje stoje tu već mesecima, a od nekih praznih priča nije se ni krenulo sa realizacijom. Nema ničega, čak ni u onom zatvorenom moderskom forumu.

Prva je ona ideja o Balkancima u CoP-u, pa implementacija istih u priču CoP-a. bilo je tu i ideja o pričanju na srpskom, da mi moderi snimimo dijaloge, pa da imamo i srpski audio u modu. Čitao sam na četu, koliko sam stigao, razne ideje za priču. Ništa od toga ne vidim napisano.

Sledeće je ideja (ključna reč) da se ubace sve, ali baš sve moguće mape u jednu igru. I one isečene, i iz CS i CoP. Opet, ne vidim nikakve vesti da je nešto, išta urađeno.

Poslednje je ovo prevođenje. To znam da smo svi zaglibili, svi redom. Ali, MarkedOne je ponovo započeo inicijativu za prevođenje. Svaka mu čast za entuzijazam. Ali, videćemo dokle će to dogurati.

Samo da napomenem, ja ništa od ovoga nisam započeo, tako da nemojte da svaljujete krivicu na mene ili nekog drugog zašto ništa nije urađeno. Ja ono što radim, radim. u poslednje vreme nisam imao vremena da započinjem neki nov projekat, jer znam da ga neću moći završiti. Nisam se ni upuštao u 3D modele, a kamoli u editovanje nivoa. That ain't my cup of tea. U slobodnom prevodu, nije to moj fah. Purke me nagovara da malo krenem sa 3D modelima, tako da ću probati, ali nije sad ni vreme ni mesto za to. Ja ako išta sad radim, onda je to ovaj forum. možda nemam najviše postova (o, smak sveta) ali sigurno radim svoj posao administratora.

Znam da bi ovo sledeće moglo dovesti do krvoprolića, ali ne volim kada su ovakve stvari tajne. Nek se zna. hteo bih da javno upozorim člana MarkedOne8 da pazi na double postove, dugačke spiskove i tekstove, kao što je onaj u temi za prevođenje SoC, i sl. Ovo ne važi samo za njega, već i za sve ostale. dakle, nemojte zaboraviti da stavite velike slike i dugačke spiskove i tekstove u spojlere, a pazite na duple postove, pisanje svega velikim slovima (to je u net bontonu kao da urlaš na nekoga) i slično. Čitajte pravila. Nisam hteo da pretrpavamo pravila gomilom sitnica, ali izgleda da ćemo morati. Kao svetu indijsku kravu vas molim, nemojte da moramo da počnemo sa kaznenim poenima i banovanjem.

Hvala na pažnji,
quicksilver

P.S. Ja sam lično sve velike slike stavio u spojlere, i nadam se da ćete u buduće paziti. Znam da pre nije postojalo pravilo, pa vas ne krivim. I vidim da je CRO White Wolf bio pažljiv po tom pitanju. Niej ni jednu sliku postavio. Nadam se da ga ovo nije odgovorilo od njegovog kreativnog rada. Smile
Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
CRO White Wolf
Experienced
CRO White Wolf

Broj poruka : 196
Datum upisa : 2010-09-27
Godina : 28
Lokacija : Split,Hrvatska(Croatia)
Raspoloženje : copypaste

Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Empty
PostSubject: Re: Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu   Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeWed 20 Oct 2010 - 10:09

Što se tiče "Ex-Yu STALKERI MOD",samo san tia da se ubace Hrvati,Bosanci i Srbi u odredjene djelove mape,ali nije bilo govora da se ubace mape iz SHOC-a i CS-a.Ovih dana cu dobiti novi komp,pa se hvatam ucenja radjenja mapa.

Smatram ovu recenicu malo uvredljivom:
"nego su to MarkedOne8 i CRO White Wolf, momci od 15 godina"

Pa šta da imam 15 godina,evo primjer jednog projekta kojeg sam napravia sa 13 godina:
http://callofduty.filefront.com/file/Yugoslav_wars;114741
U ovome mi je pomogao MCh2207Cz,autor oruzja u tom modu.Ja da imam vremena uciti radjenje modela i mapa,sve bih sam napravia.Posto sam po prirodi lijen,a i stari komp blokaje(Proklet bio procesor AMD) nemogu nista realizirati.

Na nagovor purkea,mod ce ipak biti za SHOC.Tamo cu raditi mape,mozda ne nove,ali uredjivati i poboljsavati stare.Sta se tice NPC-jeva,to cemo se morati dogovoriti.Nezelim da bude neka prica o tome,sve sto se treba napraviti je ubaciti NPC-jeve,dodati neku misiju vezanu uz njih,i to je to.Bit ce novih modela,barem za oruzja.
Back to top Go down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198010005489/
quicksilver
Osnivač
quicksilver

Broj poruka : 356
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 32
Lokacija : Subotica, Vojvodina, Srbija
Raspoloženje : .ltx .dds

Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Empty
PostSubject: Re: Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu   Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitimeWed 20 Oct 2010 - 10:38

CRO White Wolf wrote:
Što se tiče "Ex-Yu STALKERI MOD",samo san tia da se ubace Hrvati,Bosanci i Srbi u odredjene djelove mape,ali nije bilo govora da se ubace mape iz SHOC-a i CS-a.Ovih dana cu dobiti novi komp,pa se hvatam ucenja radjenja mapa.

Pogrešno si razumeo. Nove mape nema veze sa ex-yu stalkeri modom.

CRO White Wolf wrote:
Smatram ovu recenicu malo uvredljivom:
"nego su to MarkedOne8 i CRO White Wolf, momci od 15 godina"

Pa šta da imam 15 godina,evo primjer jednog projekta kojeg sam napravia sa 13 godina:
http://callofduty.filefront.com/file/Yugoslav_wars;114741
U ovome mi je pomogao MCh2207Cz,autor oruzja u tom modu.Ja da imam vremena uciti radjenje modela i mapa,sve bih sam napravia.Posto sam po prirodi lijen,a i stari komp blokaje(Proklet bio procesor AMD) nemogu nista realizirati.

Upravo o ovome pričam. Mladi ste, imate vremena, imate želje, amibicije i ideje, a niste ništa uradili. Ja ne sumnjam da ti umeš da praviš modove. Niko u to ne sumnja. Problem je to što ne vidim da je išta urađeno, što je i poenta ove teme.

CRO White Wolf wrote:
Na nagovor purkea,mod ce ipak biti za SHOC.Tamo cu raditi mape,mozda ne nove,ali uredjivati i poboljsavati stare.Sta se tice NPC-jeva,to cemo se morati dogovoriti.Nezelim da bude neka prica o tome,sve sto se treba napraviti je ubaciti NPC-jeve,dodati neku misiju vezanu uz njih,i to je to.Bit ce novih modela,barem za oruzja.

OK, nisam ja sad tražio potpuni izveštaj, ali hvala na info.

Nisam imao nameru ikoga da uvredim, nego da skrenem svima pažnju na ovo.

Back to top Go down
http://www.deviantart.com/quicksilver1203
Sponsored content




Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Empty
PostSubject: Re: Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu   Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu Icon_minitime

Back to top Go down
 

Projekti na forumu, poštovanje pravila i bonton na forumu

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Ostalo :: S.T.A.L.K.E.R. Svaštara-
Jump to: