S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcap39%Uputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcap35%Uputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcap19%Uputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcap0%Uputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcap0%Uputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcap6%Uputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcap2%Uputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby flexerca Yesterday at 9:07

» Veliki pozdrav
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
flexerca
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
Top posters
MarkedOne8
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
sadd
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
purke62
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
PoWeR
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
Placenik
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
quicksilver
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
flexerca
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
djordje29
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
Dasha67
Uputstvo za StalkerSoup I_vote_lcapUputstvo za StalkerSoup I_voting_barUputstvo za StalkerSoup I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9851 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Uputstvo za StalkerSoup

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeTue 14 Nov 2017 - 18:39

Pozdrav svima. Zbog problema sa mojim Google Drive nalogom izgubio sam mnoge podatke u oblaku pa tako i uputstvo za SS. Neke podatke sam uspeo da spasem, neke sam čuvao offline pa nije sve tako izgubljeno. Na sreću pomenuto uputstvo sam sačuvao i evo ponovo objavljujem link ka njemu.

https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ


Last edited by coolkingeye on Sat 16 Dec 2017 - 18:37; edited 1 time in total
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeTue 14 Nov 2017 - 19:25

Ja čuvam sve na D particiji. Ništa na internetu! Eto vidiš, nikad se ne zna!
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 927
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeMon 18 Dec 2017 - 15:19

coolkingeye wrote:
Pozdrav svima. Zbog problema sa mojim Google Drive nalogom izgubio sam mnoge podatke u oblaku pa tako i uputstvo za SS. Neke podatke sam uspeo da spasem, neke sam čuvao offline pa nije sve tako izgubljeno. Na sreću pomenuto uputstvo sam sačuvao i evo ponovo objavljujem link ka njemu.

https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ

Nažalost imaš istu verziju koju sam i ja napravio kao 'varnostnu kopiju' pale Crying or Very sad
Neznam kako se nisam dosjetio da i ove godine napravim novu pa je otišao sav moj i Freedom-ov rad na dokumentu u ...
Uhh,
svejedno; ovdje je moja kopija do potkraj Oktobra 2016 godine:
StalkerSoup uputstvo

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeMon 18 Dec 2017 - 18:40

Hvala. Eto i takve stvari se mogu dogoditi. A zanimljivo je i to da sam imao sinhonizovani folder na računaru i svi fajlovi su fizički ostali tu, dok je samo za ovo uputstvo ostao beskorisan link...

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 927
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeMon 18 Dec 2017 - 19:15

coolkingeye wrote:
A zanimljivo je i to da sam imao sinhonizovani folder na računaru i svi fajlovi su fizički ostali tu, dok je samo za ovo uputstvo ostao beskorisan link...

To je zbog toga, jer su ostali fajlovi bili 'fizički' spremljeni na tvom kompjuteru a taj dokumenat ustvari i nije fajl dok se ga ne skine kao dokumenat sa .docx prefiksom....

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeMon 18 Dec 2017 - 19:22

Nadam se da mi se slično nešto neće više dogoditi. Od sada uve 2 kopije.

Sent from Topic'it App

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeFri 22 Dec 2017 - 12:50

KAKO DA IMAM GOD MDOE IGRACU JA  SA CITOVIMA NE MOGU BEZ NJIH NIKAKO:
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeFri 22 Dec 2017 - 19:10

Uozbilji se. Možeš da igraš bez varanja,nisi malouman ,kako svi drugi sa foruma mogu, a ti ne?

Ne piši više postove sa svim velikim slovima, izgleda kao da vičeš na sve nas.


Hoćeš li sada da se  naljutiš?
Back to top Go down
DAX1993
Experienced
DAX1993

Broj poruka : 87
Datum upisa : 2012-04-23
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac
Raspoloženje : iz 1 u X

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeFri 22 Dec 2017 - 20:10

Ako si malouman da ne mozes da igras bez varanja, nisi valjda malouman da ne mozes ni google da koristis. Ja licno ne igram sa tim alatkama ali volim ponekad da se igram sa raznim skripticama. Pokusavao sam ranije da i sam pravim neke gluposti, da ubacam neko novo oruzje i tako neke stvarcice pa sam koristio spawnere. Mislim da i Stalker Soup ima neki spawn menu. Nije namenjeno da se koristi kao klasican cheat ali moze i u te svrhe da se upotrebljava, sam sebi nagruvas najjacu opremu i stotine "medkitova" i malo procackas po skriptama za max tezinu i eto god mode skoro pa ukljucen. Ali na kraju krajeva Stalker je igra koju su svi zavoleli zbog atmosfere, zbog zvukova koji uteruju strah u kosti i nekom stalnom strahu i opasnosti koji uvek dise za vratom. Ako se to izuzme iz Stalkera ostaje prosecna pucacina sa veoma dobrom pricom i gomilom bagova. Prvi "playthrough" SoC-a mi je trajao vise od mesec dana, sto zbog toga sto nisam znao Engleski, sto zbog toga sto sam se toliko uziveo u igru da sam je igrao samo nocu sa sluskama, prevrtao svaki kamen i plasio se da se udaljim od bezbedne zone. Klinac sam bio, osnovna skola mislim, ali sam se toliko bio uziveo tada u taj svet da sam kod onih napetih delova kroz podzemlje Agroproma bukvalno preznojavao i napredovao milimetar po milimetar i na najmanji sum bezao 20 metara nazad. Ovo je mozda i jedina igra koju bih voleo da izbrisem iz secanja i igram je ponovo po prvi put.
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeSun 24 Dec 2017 - 13:59

Ja bi vas sad sve zbana em ovoga klinca te vas sa tim vrjeđanjem nema potrebe decko nije za ovu igru i gotovo.

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeSun 24 Dec 2017 - 15:27

@DAX1993
Sve što si napisao, ja potpisujem. Osim što ja ni tada kada sam prvi put igrao nisam bio klinac, već "matora konjina". Takođe sam igrao sa sluškama, većinom noću u ipravo taj filing Agroprom underground i prvi susret sa Krovososom a potom sa Kontrolorom, jeza me prolša celim telom a nisam bio klinac, naprotiv. Ovo na kraju što si rekao, ne sećam se ko je ovde prvi tako nešto rekao. Mislim da je bio upravao Dasha67. I ja bih voleo da SoC odigram još jednom "prvi put". Da, zavidim svakome ko tek prvi put prelazi SoC, baš mu zavidim.
@Tajl3r
Polako sa banovanjima, nismo mi na kraj srca. Lepo je to kad se ima 14 godina. Ih, kako bi bilo lepo da ja mogu opet da ima 14 kao mlađani Miksa. Proći će ga to, nije on jedini koji je bio takav nadobudan i navalentan kao sad Miksa. Ako nastavi sa tim tonom, videćemo kako da se postavimo tada, otom-potom.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Uputstvo za StalkerSoup 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeWed 7 Feb 2018 - 22:06

Samo lagano i bez gubljenja zivaca,lepo je znati da se Stalker podvlaci pod kozu i onima kojima jos dlake ne rastu na svim mestima,nemojte da mu kresete krila jos i pre nego sto je poleteo u anomaliju.Kada sam igrao SoC prvi put secam se da su me u podzemlju ubili bar jedno 137 puta za redom i doslo mi bilo da puknem komp sa tastaturom,ali vraga ,aj jos ovaj pu,aj jos ovaj i mic po mic ocistismo pozemlje i postadosmo profi.Secam se da sam sejvovao na svakih dva ubijena bandita da me ne baci da igram iz pocetka hahahhaha.Kamo srece da ima vise klinaca koji fermaju za Stalker,mozda bi tada imalo smisla za firme da naprave i neki novi.
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitimeWed 7 Feb 2018 - 22:45

To je čar S.T.A.L.K.E.R.a, a i još nekih igara iz perioda 2000-2010.... Nakon toga je tendencija razvoja igara krenula prema polu-debilnom segmentu tržišta. Ne želim nikoga da uvredim, ali moderne igre se manje-više svode na konstantnom pritisku na taster W na tastaturi i levi klik miša...

Sent from Topic'it App

_________________________________________________
Uputstvo za StalkerSoup prevedeno na srpski. Link:
https://1drv.ms/w/s!ApdVu5dmLVX8hWWHJ_mPMOnHFYSJ
Back to top Go down
Sponsored content




Uputstvo za StalkerSoup Empty
PostSubject: Re: Uputstvo za StalkerSoup   Uputstvo za StalkerSoup Icon_minitime

Back to top Go down
 

Uputstvo za StalkerSoup

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Tutorijali-
Jump to: