S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcap39%STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcap35%STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcap19%STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcap0%STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcap0%STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcap6%STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcap2%STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
sadd
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
purke62
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
PoWeR
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
Placenik
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
quicksilver
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
flexerca
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
djordje29
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
Dasha67
STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 STALKERSOUP Mod za SoC

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next
AuthorMessage
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 13 Oct 2016 - 14:12

@sadd

Evo https://mega.nz/#!us5kiDrA!GKJAvgOW5g4phYHV49C3vZep0GJg4O-ImU2yRc7h6fk, stavio sam onaj gamedata koji si mi ti dao + jednu pesmu,i dalje ne znam koje pesme zelim da stavim.

Ako budes uspeo da ubacis pesmu,reci mi postupak pa cu sam probati..
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeFri 14 Oct 2016 - 23:15

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Ako budes uspeo da ubacis pesmu,reci mi postupak pa cu sam probati..

Evo, probaj ovaj fajl: - Sređen_muzički_fajl.rar

Prvo; ako več nemaš Audacity onda ga skini sa ove stranice: - sourceforge.net/audacity
Nadalje; pošto je tvoj 'muzički komad' u stereo fazonu (traka levo te desno u Audacity-u) treba da ga poshraniš kao mono fajl!
Posle toga; Obavezno je da fajl učitaš sa SAVandT.exe programom koji če odmah da ti javi da su potrebne informacije za SoC ubačene u fajl - posle toga potvrdi izmjenu.
Posle ovoga fajl je spreman za igru.

Dozvoljeno je menjati samo ogg fajlove do 12 brojke, jer su brojke 13 i nagore več reservisane za radio.

PS. Opcija glasbe(fleš i radio) u stereo fazonu za sada još nije poduprta u StalkerSoup-u!

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSat 15 Oct 2016 - 11:42

pozdrav Stalkerima
ne mogu da pohvatam sve komentare ima ih mnogo ..... da li je završen prevod za stalkersoup i ako jeste mora li sve ispočetka da se počne ili može poslednji save da se ubaci posle startovanja.
i još nešto mp3 player mi ne radi iako imam desetak fleški sa muzikom
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSun 16 Oct 2016 - 11:32

AlfaStalker wrote:
..... da li je završen prevod za stalkersoup ..... mora li sve ispočetka da se počne ili može poslednji save da se ubaci posle startovanja.
Prevod nije još završen, jer čekamo da jedan drugi tim prvo prevede preostale fajlove na pravilni engleski jezik a i kada budu fajlovi spremni(eng) - to če da potraje pošto se nitko ovdje na javlja da bi nešto pomogao(oko prevoda) po tom pitanju...
- Kod StalkerSoup-a uvijek možeš da ubaciš plugin sa jezikom i trebalo bi da bude ok i sa starijim sejvovima...

AlfaStalker wrote:
..... mp3 player mi ne radi iako imam desetak fleški sa muzikom
Sa njim nikada nije bio problem tako da ti vjerovatno ne odabereš(jedan klik na fleš) jedan od tih 'fleški' na levoj strani player-a.
A dali ti radi radio u player-u ??

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSun 16 Oct 2016 - 15:08

@Sadd
Uradio sam kao sto si rekao sa nesredjenim ogg fajlom i uspeo sam, plus sam dodao jos jednu pesmu it tekst.

https://imgur.com/0DeWQwF

Hvala Vam puno !

Samo sto je malo tise od ostalih pesmi u flash-u (pojacao sam mp3 na max)
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSun 16 Oct 2016 - 22:53

Sa njim nikada nije bio problem tako da ti vjerovatno ne odabereš(jedan klik na fleš) jedan od tih 'fleški' na levoj strani player-a.
A dali ti radi radio u player-u ??


ne radi nikako ....igram stalkera od kako de pojavio ima mislim i deset godina ali u ovoj verziji koju imam pojavljuju mi se problemčići kao ovaj sa mp3 plejerom ili ne mogu da razgovaram sa saharovim nikako jer nemam pristup x-16 labaratoriji i kada treba da razgovaram sa zaharom (jer mi piše u zadatku) samo se vodi uobičajena priča .......

hvala u svakom slučaju na sugestijama vidim da mi u dnu desno piše ALEKS 1970
tako da ne znam imam li uopšte pravi mod
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSun 16 Oct 2016 - 23:50

AlfaStalker wrote:
ne radi nikako ....
Šalji mi poslednji sejv(može i više njih) na moj adoler@gmail.com - mail i napiši koju verziju StalkerSoup-a igraš.


AlfaStalker wrote:
.......hvala u svakom slučaju na sugestijama  vidim da mi u dnu desno piše  ALEKS  1970
tako da ne znam imam li uopšte pravi mod
Aleks1970 je ustvari moj drugi naziv(jedino sam ovdje sadd) pod kojem se prijavljujem na druge forume a to ime stoji na slici kao moj podpis, jer sam pored te slike napravio i podosta drugih izmjena u samom StalkerSoup-u.
I da - imaš pravu igru/mod...

P.S. Napravi i jedan screen tvog STALKERSOUP foldera da mogu provjeriti(za svaki slučaj) koje sve fajlove imaš u njemu ...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeTue 18 Oct 2016 - 23:45

@Sadd

Quote :
Aleks1970 je ustvari moj drugi naziv(jedino sam ovdje sadd) pod kojem se prijavljujem na druge forume a to ime stoji na slici kao moj podpis, jer sam pored te slike napravio i podosta drugih izmjena u samom StalkerSoup-u.

To znaci da ti radis na Autoupdate-ru i Grafici?! Basketball
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeWed 19 Oct 2016 - 0:25

NotAnyMoreInMyZone wrote:
To znaci da ti radis na Autoupdate-ru i Grafici?! Basketball

Da, nova verzija StalkerSoup istalera te auto-updater su moj rad ali takođe i podosta drugih stvari u igri od kojih se možda ponajviše vidi rad na grafici mada sam u procenatu baš na njoj radio najmanje...

@Svi;
Na novu zakrpu se čeka, jer je TB. bolestan(gripa) te mi još nije dao fajlove da pripremim novu zakrpu...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeWed 19 Oct 2016 - 13:32

Quote :
Na novu zakrpu se čeka, jer je TB. bolestan(gripa) te mi još nije dao fajlove da pripremim novu zakrpu...

Da,objavio je juce na fejsu.Zelim mu brz oporavak!! What a Face

Mozes da mi kazes sta ce biti novo u zakrpi?
I da li cu morati da skidam ponovo stalkersoup sa novijom verzijom ili ce biti mogucnos da se posebno skine Autoupdater koji radi (kao za CoC) cherry
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeWed 19 Oct 2016 - 20:35

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Mozes da mi kazes sta ce biti novo u zakrpi?
Za TB.-a još neznam, ali sam ja sredio zadatak od Saharova koji se naslovljava na medicinsko torbu u NPP1 zemlji i još neke malene stvari...

NotAnyMoreInMyZone wrote:
I da li cu morati da skidam ponovo stalkersoup sa novijom verzijom ili ce biti mogucnos da se posebno skine Autoupdater koji radi (kao za CoC) cherry
A koju imaš ti verziju??

Za verziju sa novim programom za instalaciju(110007) nije potrebno ništa dodatno da se uradi, jer je Auto-updater več aktivan i prati promjene u folderu za zakrpe.

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeWed 19 Oct 2016 - 20:41

Quote :
A koju imaš ti verziju??

Za verziju sa novim programom za instalaciju(110007) nije potrebno ništa dodatno da se uradi, jer je Auto-updater več aktivan i prati promjene u folderu za zakrpe.

Ja sam skinuo Stalkersoup sa tvog linka,sacu da proverim...
Uzgred pise mi sa donje leve strane (1.0006)
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeWed 19 Oct 2016 - 22:31

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Uzgred pise mi sa donje leve strane (1.0006)

To je oznaka SoC verzije, malo udesno - posle teksta 'revision'(revizija) trebao bi da imaš 0007 oznaku.
...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSun 23 Oct 2016 - 22:18

Kad kliknem ESC+ F izadjemi nesto za ime NPC, staje to ustvari?

takodje,gde mogu da nadjem Astrologera, jer ce moci Asistent da mi da kordinate ka njemu ili?

Kad smo kod Asistenta (naucnik u bar-u) on mi je prodao kordinate za Artijoma ali nigde ne mogu da ga nadjem.
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSun 23 Oct 2016 - 23:34

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Kad kliknem  ESC+ F izadjemi nesto za ime NPC, staje to ustvari?

takodje,gde mogu da nadjem Astrologera, jer ce moci Asistent da mi da kordinate ka njemu ili?

Kad smo kod Asistenta (naucnik u bar-u) on mi je prodao kordinate za Artijoma ali nigde ne mogu da ga nadjem.

Pozdrav,
zasto ti treba Astrolog.Sta ti je konkretan zadatak vezano za njega.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeMon 24 Oct 2016 - 20:05

Quote :
zasto ti treba Astrolog.Sta ti je konkretan zadatak vezano za njega.

Voleo bi da znam gde je,nemam nikakvu misiju.
Video sam jednom Vuka u baru kako ide ka Vojinim Skladistima sto znaci da se ne teleportuje vec ide "pesaka".Tako predpostavljam da je Astrolog negde otisao ali ne znam gde,zanima me.

takodje me zanima gde je taj Artijom,kupio sam kordinate za njega ali nema ga nigde na mapi,isto kao i sa Vodicem, i Pacovom (pokazuje mi da je u Kordonu a na tom mestu nije).
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeMon 24 Oct 2016 - 20:25

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Quote :
zasto ti treba Astrolog.Sta ti je konkretan zadatak vezano za njega.

Voleo bi da znam gde je,nemam nikakvu misiju.
Video sam jednom Vuka u baru kako ide ka Vojinim Skladistima sto znaci da se ne teleportuje vec ide "pesaka".Tako predpostavljam da je Astrolog negde otisao ali ne znam gde,zanima me.

takodje me zanima gde je taj Artijom,kupio sam kordinate za njega ali nema ga nigde na mapi,isto kao i sa Vodicem, i Pacovom (pokazuje mi da je u Kordonu a na tom mestu nije).

Astrologa ces moci videti jedino ako imas neki zadatak vezano za njega ili ces ga slucajno sresti negde u Zoni kao i neke druge likove u igri.Sto se tice Pacova, on treba da bude u napustenoj fabrici kod mosta gde je Kuznjecov,ali da bi on bio tamo treba uzeti zadatak od Borova u vezi njega.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeTue 25 Oct 2016 - 13:41

Quote :
Sto se tice Pacova, on treba da bude u napustenoj fabrici kod mosta gde je Kuznjecov,ali da bi on bio tamo treba uzeti zadatak od Borova u vezi njega.

To znam, ali ja sam zavrsio taj zadatak,idalje mi pokazuje da je u napustenoj fabrici a ustvari nije.
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeTue 25 Oct 2016 - 14:45


To znam, ali ja sam zavrsio taj zadatak,idalje mi pokazuje da je u napustenoj fabrici a ustvari nije.

Pogledaj preko puta u onim objektima gde si oslobadjao Nimblea.Moze da bude i tamo,pa ako je bio tamo verovatno si ga ubio jer se ne razlikuje se od ostalih bandita,obucen je kao i ostali banditi.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeTue 25 Oct 2016 - 15:49

Nisam ga ubijo...
Posle te misije on ode odatle jer mu je put slobodan.
kada dodjem ko Asistenta za njegove kordinate on mi da ali kod napustene fabrike.ne na trenutnom mestu ili se uopste ne pojavi na mapi.I sto tako i sa Artijomom,dam pda za njegove gordinate I ne mogu da ga nadjem na mapi.
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 27 Oct 2016 - 19:50

Moram da pohvalim DOKTORA zvanog SADD za pomoć u ovoj igri bez koga ne bih mogao nastaviti već zapetljanu igru.
Oduševilo me koliko je lakše igrati na našem jeziku i bez onih dosadnih anomalija na svakom čošku. lol!
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeTue 1 Nov 2016 - 11:37

Imam problema sa manometrom u Agropromu (za bacac plamena).Ne moug nigde da ga nadjem.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeTue 1 Nov 2016 - 11:42

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Imam problema sa manometrom u Agropromu (za bacac plamena).Ne moug nigde da ga nadjem.
manometar:

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 3 Nov 2016 - 12:34

Kako da ozivim Npc.Nasao sam nekog pod imenom "Stalker iz fridom frakcije"(tako nesto) u Vojinim Skladistima u nekoj maloj kuci mrtvog.

Quote :
Spoiler:

Usepo sam da nadjem,Hvala!
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 3 Nov 2016 - 12:58

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Kako da ozivim Npc.Nasao sam nekog pod imenom "Stalker iz fridom frakcije"(tako nesto) u Vojinim Skladistima u nekoj maloj kuci mrtvog.

Obično sa ESC + R kombinacijom What a Face
Pritisni tu kombinaciju kada stojiš pored mrtvog Npc u igri - mada to ne radi za sve likove Suspect i može ti se desiti, da ti igra iskoči na desktop...
Shocked

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSat 5 Nov 2016 - 11:41

Ubio sam sve Djutije u Rostoku.jel cemi to ugrozavati igru u buducnosti.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeSat 5 Nov 2016 - 13:29

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Ubio sam sve Djutije u Rostoku.jel cemi to ugrozavati igru u buducnosti.

Jeli ustvari misliš na Djuti bazu (i okolinu) u Bar-u?

Ako jest - bolje ti je da se vratiš na sejv prije tog masakra Exclamation Exclamation

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 10 Nov 2016 - 10:46

U mapama vidim kartu Jantara a ne vidim zadatak koji bi mi otvorio put tamo ,.....zna li neko ako je prešao taj put kako.
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 10 Nov 2016 - 18:16

AlfaStalker wrote:
U mapama vidim kartu Jantara a ne vidim zadatak koji bi mi otvorio put tamo ,.....zna li neko ako je prešao taj put kako.

Pozdrav, moras prvo uraditi zadatke u Tamnoj Dolini i nakon toga ce ti barmen dati zadatak vezano za Jantar.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 10 Nov 2016 - 20:48

Gde mogu da nadjem duvan od Dezerterza? Kaze da je negde blizu ulaza, nije rekao kog ulaza...
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeThu 10 Nov 2016 - 23:16

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Gde mogu da nadjem duvan od Dezerterza? kaze da je negde blizu ulaza,nije rekao kog ulaza...

Predmet nije na tlu Idea Arrow - ali je na rubu barišta(vode) Basketball

P.S. Nadam se, da si uzeo od njega zadatak za pronalaženje dokumenta u vojničkoj bazi?

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeFri 11 Nov 2016 - 0:51

@sadd

Jesam,dovrsio sam zadatak.
Posle toga je samo nestao lol!
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 48
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeFri 11 Nov 2016 - 16:16

Molba ....... odlaskom u vojna skladišta pridružio sam se freedomu ali sam pazio da ne pucam na dutijevce podosta sam tumarao i zavrsavao razne zadatke i sad kad sam krenuo do barmena vidim da me svi dutijevci pucaju na mene ,,,,,,,,,,,,uglavnom sam i za voronjina odradio sve zadatke pa sad pitam UTIČE li ovo neprijateljstvo na DALJI tok igre i može li se sa njima izmiriti, kao što može kod sidorovića kad platiš da te izmiri sa freeedomovcima.
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeFri 11 Nov 2016 - 16:25

AlfaStalker wrote:
Molba ....... odlaskom u vojna skladišta pridružio sam se freedomu ali sam pazio da ne pucam na dutijevce podosta sam tumarao i zavrsavao razne zadatke i sad kad sam krenuo do barmena vidim da me svi dutijevci pucaju na mene ,,,,,,,,,,,,uglavnom sam i za voronjina odradio sve zadatke pa sad pitam UTIČE li ovo neprijateljstvo na DALJI tok igre i može li se sa njima izmiriti, kao što može kod sidorovića kad platiš da te izmiri sa freeedomovcima.

Pozdrav,trebas to sve ponoviti, jer ne smeju ti Duty biti neprijatelji.Imaces jos zadataka za njih, odnosno za Voronjina -zadatak koji je bitan za osnovni deo price.


Last edited by Freedom on Sat 12 Nov 2016 - 20:55; edited 1 time in total
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeFri 11 Nov 2016 - 17:59

AlfaStalker wrote:
Molba ....... odlaskom u vojna skladišta pridružio sam se freedomu...

Nije potrebno da se pridružuješ nijednoj od tih frakcija u igri - čak nije poželjno, jer češ se putem igranja samostalno(automatično) pridružiti da bi mogao da obaviš neke zadatke kasnije...

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitimeFri 11 Nov 2016 - 18:22

Opomena za SVE članove foruma! Obratite pažnju na pravopis! Neću više da editujem, nego da banujem! Na tri godine... affraid
Back to top Go down
Sponsored content




STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC - Page 28 Icon_minitime

Back to top Go down
 

STALKERSOUP Mod za SoC

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 28 of 29Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi :: StalkerSoup-
Jump to: