S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcap39%ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcap35%ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcap19%ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcap0%ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcap0%ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcap6%ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcap2%ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
sadd
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
purke62
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
PoWeR
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
Placenik
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
quicksilver
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
flexerca
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
djordje29
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
Dasha67
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_lcapZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_voting_barZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 ZONA (pitanja i odgovori)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
strelok cro
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2014-01-24

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeWed 12 Feb 2014 - 9:10

purke62 wrote:
@strelok cro
Ma otkud tebi to da ja imam nešto protiv tebe? Shvatam ja tebe u potpunosti, jer i ja sam pre Stalkera igrao Kolodjuti i slične igre. To sam mnogo puta ponovio, kad sam prvi put počeo da igram SoC, jedva da sam izdržao 10 minuta.Mislio sam da je obrišem ali sam po prirodi tvrdoglav i uporan i probam još jednom. Drugi put sam odigrao možda i celih 20 minuta i opet sam razočaran izašo iz igre i tek sledeći dan opet probao i rezultat je bio sličan kao prethodni, osim štosam osetio da me nešto neobično privlači toj čudnoj igri.Mada mi je i dalje mnogo toga išlo na živce: što nemam gotovo ništa od oružja i nekako uvek inferiorno opremljen u odnosu na protivnike, što za bolje oružje i opremu moram da se pomučim i da zarađujem novac nebi li kupio nešto bolje. Onda nakupim opreme "pun gepek" pa krenem kod Sidoroviča a onda shvatim da ne mogu da ponesem sve, pa onda izbacim višak i nekako krenem ali ne mogu da trčim ili "crknem" posle 10 metara. Vikao sam, jooooo koji smorovi, daj pusti me da igram , daj rokanje, akciju, šta smarate tim glupostima. Dođem kod matorog prevaranta Sida, on me odere mangupski. Ja pomislio dok sam nosio opremu sad će biti dobra lova kad  je uvalim Sidoru a kod njega cene.... ubio bih ga na mestu da sam mogao. Probao sam i to, ubacivao sam mu bombe dole u bunker ali nije uspelo. Đubre matoro prevarantsko, mene našo da potkrada i plaća bedne sume za ono što ja njemu donesem da prodam a te iste stvari kad meni prodaje digne cenu do plafona. Prvi put kad sam nabasao na ona dva slepa kučeta kod vagona, odraše me čas posla. Ja sa onim Makarovim, puc na jednog, puc na drugog i vrtim se oko sebe i ...Game ower. Izedoše me čas posla. Još kad mi je ono korumpirano oficirsko đubre tražilo lovu za prolaz ispod mosta, poludeo sam , ja sve pare potrošio kod Sidora kupujuću neke gluposti. Probam da prođem na foru bez plaćanja, da prođem mii njih, kad zapucaše vojaci iz svih pravaca... Game ower. I nikad mu nisam platio a prešao sam SoC preko 100 puta kompletno a tu deonicu nebrojeno puta.
Da nedužim priču, kad sam stigao u Agroprom nivo, naročito njen Undergraund deo, od tada sam "zarobljenik" Zone. Zato svakom ko prvi put igra SoC isto ponavljam, da igraju bez čiteva prvi prelazak i da "izdrže" do Agroprom Undergrounda, ako ih Zona do tada nije primila u sebe, znajte da niste "stalker u duši" i bolje je da ne trošite vreme. Ako te Zona "primila", onda ti nema izlaza iz nje, evo oblakodera, flexercu, sadda... i ostalih "zarobljenika" Zone, pitaj ih ako meni ne veruješ. Znamo mi da izađemo ali ne želimo. Odigrami mi poneku novu igru ali se uvek vraćamo u Zonu, svojoj kući.
Nemam ništa protiv CoD serijala, naprotiv, samo skrećem pažnju da se Stalker ne igra u tom stilu ako hoćeš da došiviš igru i atmosferu u potpunosti. To kako ti igraš je tvoja lična stvar.



Sada kada sam pročitao ovu priču otpočetka to jest od Sidoroviča pa do Agroprom podzemlja moja priča je potpuno ista kao i tvoja .....jedva da bi izdrzao 10 minuta onda sam se prošuljao do Agroproma podzemlje nakupio dosta dobrih stvari i onda sam shvatio da mi zapravo nikakva pomć netreba.Nakon toga do ulaska u sarkofak neznam jesam li pogunio 5 puta.(Inače malo bacam na Call od duty stil skrivanje čekanje i ubijanje i trčanje) E sada kad sam usao u sarkofak problemi imam Duhovo odjelo ali nedovoljno sam opremljen ..... moja greškica

Na ljeto kada završim školu preć ću sva 3 nastavka ispočetka sa svim sporednim misijama....imat ću više vremena Very Happy
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeWed 12 Feb 2014 - 18:33

Purke 62, tvoj i moj pocetak u Stalkeru su gotovo identicni. Mozes li da zamislis mene koji sam bio zagrizen za Fallout 3 i New Vegas gde kada udjes u ruksak vreme stane, nadjem ti ja napokon u divljoj zoni pusku sa optikom i dok sam se divio ludak me smakne divljacki i toliko sam ginuo da sam odlepio, prvi put u anomaliji joj, pa prrrvi susret sa kontrolorom, ljudi moji to je bilo nemoguce preci, sto puta sam popiz..., deinstalirao i posle nekog vremen opet instalirao, dok jednog dana nisam shvatio da vec godinu dana igram CoP. Slazem se, Zona je kuca kojoj se uvek vracam, pitam se kakve bi paralele mogle da se izvuku u vezi Zone u igri i Zone u filmu, naravno u nekom metafizickom smislu.
Back to top Go down
strelok cro
Experienced
strelok cro

Broj poruka : 58
Datum upisa : 2014-01-24
Godina : 27
Lokacija : OPUZEN (HRVATSKA)

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeWed 12 Feb 2014 - 22:02

Upravo pogledao 21 sezonu Top Geara izisla 1 epizoda i u najavi se spominje da ce bit nesto u Černobilu jupiii  cheers cheers cheers 
Back to top Go down
oblakoder
Veteran
oblakoder

Broj poruka : 212
Datum upisa : 2011-02-03
Godina : 50
Lokacija : Београд

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeThu 13 Feb 2014 - 9:34

Ајде и ја да кажем коју, први пут у зони сам се осећао помало кисело, највише због графике, а и све ми је деловало некако чудно, после MOH и COD одједном у рукама разглављени макаров... Сећам се да сам помислио - ајде ово ср.... да одиграм док не изађе нека добра игра. Међутим, после извесног времена десило се обрнуто, нисам више ништа друго могао играти. И што је најгоре, не могу ни данас, а прошле су силне године. Мада стварно сам волео Макс Пеина и Медал оф Онор, и Вулфенштајн и итд. 

Е људи изашла је нова верзија Left 2 Die, прошла верзија била баговита, пуцала ми на самом старту, па сам баталио. То је Зомби шутер, освежење, за мене барем. Скидам управо па ако ваљаде, ћу зделам презентацију. Мада то је више онако маргинални модић за "с ума сишле" (што би рекли Рује).

http://stalker-gsc.ru/load/stalker_left_2_die/27-1-0-8095

ПС. Ако има заинтересованих, рад сам да отворим тему у музика/филмови "руски филм", то нема много везе са Сталкером, мада можда баш и има. Како оћете.

ЕДИТ: Имају Руси јако добрих ратних филмова и серија, то би вам можда било занимљиво.
Back to top Go down
strelok cro
Experienced
strelok cro

Broj poruka : 58
Datum upisa : 2014-01-24
Godina : 27
Lokacija : OPUZEN (HRVATSKA)

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeTue 18 Feb 2014 - 20:15

https://www.youtube.com/watch?v=jxrAfAD_GSo

Evo ga ljudi malo najave ....jos čekamo da dode sa prevodom pa da pogledamo ali sudeći prema timu TOP GEARA bit će super Very Happy Very Happy
Back to top Go down
strelok cro
Experienced
strelok cro

Broj poruka : 58
Datum upisa : 2014-01-24
Godina : 27
Lokacija : OPUZEN (HRVATSKA)

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeWed 19 Feb 2014 - 22:47

http://www.filmovizija.com/21x03/top-gear-video_89596c8fb.html
Evo ga mislio sam da ce biti bolje ali ljepo se vidi glavni ulaz u zonu i malo zone ....novi sarkofag i tako moglo je i bolje Very Happy
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeWed 12 Nov 2014 - 19:38

Jedan zanimljiv dokumentarac HRT-a o Zoni i životu nakon katastrofe u Černobilu 1986: https://www.youtube.com/watch?v=Vo0y7-VROdg#t=255
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeThu 13 Nov 2014 - 15:21

odličan !

_________________________________________________
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 ZnEC0xz
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitimeThu 13 Nov 2014 - 17:44

flexerca wrote:
Jedan zanimljiv dokumentarac HRT-a o Zoni i životu nakon katastrofe u Černobilu 1986: https://www.youtube.com/watch?v=Vo0y7-VROdg#t=255
Čisto radi preciznosti, ovo je dokumentarac austrijske ORF a ne HRT. Sa prevodom na hrvatski, svakako u realizaciji HRT.
Retko dobar dokumentarac o stvarnoj Zoni, bez mistifikacija i petparačkih preterivanja.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Sponsored content




ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ZONA (pitanja i odgovori)    ZONA (pitanja i odgovori)  - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 

ZONA (pitanja i odgovori)

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Ostalo :: S.T.A.L.K.E.R. Galerija-
Jump to: