S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcap39%STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcap35%STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcap19%STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcap0%STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcap0%STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcap6%STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcap2%STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
sadd
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
purke62
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
PoWeR
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
Placenik
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
Pr3D@tor
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
quicksilver
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
flexerca
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
djordje29
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
Dasha67
STALKERSOUP Mod za SoC I_vote_lcapSTALKERSOUP Mod za SoC I_voting_barSTALKERSOUP Mod za SoC I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 STALKERSOUP Mod za SoC

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 14 Nov 2016 - 21:16

prle03@
Pa,ako si u medju vremenu uradio dosta zadataka posle Ispunitelja Zelja,bolje se vrati tamo "pesaka". What a Face Zato se spremi dobro ako ces se vratiti.
Mozes da se vratis na save gde si bio u Sarkofagu pa onda da proveris...
Samo je jedna stvar najvaznija,Kada se popnes uz stepenice  u Sarkofagu, ides levo pa onda kad dodjes do uzanog malog hodnika,odmah na pocetku hodnika skreni desno (videces uzani prolaz) gde ce te dovesti do Wish Grantera ili ti Ispunitelj Zelja,ako to nisi u medju vremenu uradio.
Back to top Go down
prle03
Experienced


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2015-03-09
Lokacija : jagodina
Raspoloženje : ok

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 14 Nov 2016 - 21:38

NotAnyMoreInMyZone wrote:
prle03@
Pa,ako si u medju vremenu uradio dosta zadataka posle Ispunitelja Zelja,bolje se vrati tamo "pesaka". What a Face Zato se spremi dobro ako ces se vratiti.
Mozes da se vratis na save gde si bio u Sarkofagu pa onda da proveris...
Samo je jedna stvar najvaznija,Kada se popnes uz stepenice  u Sarkofagu, ides levo pa onda kad dodjes do uzanog malog hodnika,odmah na pocetku hodnika skreni desno (videces uzani prolaz) gde ce te dovesti do Wish Grantera ili ti Ispunitelj Zelja,ako to nisi u medju vremenu uradio.
Ja bih se najradije vratio pesaka ali neznam sta da ponesem sve me ubija cim udjem u elektranu a imam takoreci sva odela koje je najbolje za radijaciju ili je tako napravljena igra cim potrosis ono vreme kada prvi put ulazis u elektranu posle toga izgleda nema sanse da udjes ponovo e to neznam Idea Idea
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/prlee1
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeTue 15 Nov 2016 - 11:07

Sama odela ne mogu te zastititi od visokog stepena radijacije, moras imati i odgovarajuce Artefakte.Mozes ih praviti ako ih nisi nasao u Zoni.
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 49
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 17 Nov 2016 - 16:23

Pozdrav svima na forumu
Počeo sam Kolektora da igram ali se ne snalazim baš najbolje
naš kolega mi je rekao da tražim u svakoj mapi neki štek ili .... sve sam obišao poznato i nepoznato ali nigdje nekog zadatka niti šta mogu da pronađem.
Nije mi problem da poćnem iz početka ako ima neko da me prosto uputi na neku misiju jer ovako je samo tumaranje bezveze po zoni.
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 17 Nov 2016 - 17:25

AlfaStalker wrote:
Pozdrav svima na forumu
Počeo sam Kolektora da igram ali se ne snalazim baš najbolje
naš kolega mi je rekao da tražim u svakoj mapi neki štek ili .... sve sam obišao poznato i nepoznato ali nigdje nekog zadatka niti šta mogu da pronađem.
Nije mi problem da poćnem iz početka ako ima neko da me prosto uputi na neku misiju jer ovako je samo tumaranje bezveze po zoni.

Pozdrav,pogledaj spojler u vezi Kolektora.

Spoiler:
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 17 Nov 2016 - 17:35

Samo napred, braćo Stalkeri!
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 17 Nov 2016 - 20:21

Dasha67 wrote:
Samo napred, braćo Stalkeri!

Je li je to druga opomena Question bounce
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeFri 18 Nov 2016 - 17:06

Ja nisam Gargamel, lovac na "štrupmfove", "Napred braćo Stalkeri!" znači upravo to što piše. Smile
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 21 Nov 2016 - 0:32

Kako ide ljudi? Nešto tiho u poslednje vreme...
sadd@ Kako ide rad na novoj zakrpi? Nešto nisi bio aktivan ovih nedelja.
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 49
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 21 Nov 2016 - 15:16

Kolektor
je totalno ispiranje mozga hodaš kao sumanut a zadataka jedva poneki .
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 21 Nov 2016 - 16:52

Quote :
Kolektor
je totalno ispiranje mozga hodaš kao sumanut a zadataka jedva poneki .

Jel ima nesto posle kolektora?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 21 Nov 2016 - 21:29

NotAnyMoreInMyZone wrote:
sadd@ Kako ide rad na novoj zakrpi? Nešto nisi bio aktivan ovih nedelja.

Suprotno, bio sam vrlo aktivan - ali ne ovdje na B.Z.
Pošto je TB. tek početkom prošle sedmice počeo ponovo da radi na novom popravku ja sam u međuvremenu radio na prevođenju jednog Ruskog programa sa kime se može obrađivati (mijenjati) skoro sve parametre u Stalkeru. bounce
Još mi samo malo fali do kraja i kada dovršim sa testovima okačiču ga ovdje na moju temu da bi i drugi imali nešto od mog rada. santa

Takođe sam se prihvatio posla oko izmjena balistike:
- snaga udara (povrede) oružja, metka te granata
- kalkulaciju efikasnog dometa oružja
- snaga (zaštitni faktor) zaštitnih odijela u igri... bom
***********************************************************************************************************************

AlfaStalker wrote:
Kolektor
je totalno ispiranje mozga.
Kolektor je ustvari samo traženje sakrivenih ranca, gljiva i dokumenata skroz sve mape u StalkerSoup-u. Malo kasnije se dolazi i do odkriča ZEP priče i malo kasnije i do pronalaženja zlatnih poluga koje vode u totalno novu igru. geek

AlfaStalker wrote:
Hodaš kao sumanut a zadataka jedva poneki .
Ali ima na tom putu i vrlo mnogo jakih suparnika (Ldk) tako da je i dosta akcije...
*********************************************************************************************************************

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Jel ima nesto posle kolektora?
Ko što sam več napisao gore, ima ZEP i Gold bars priča...
*********************************************************************************************************************

@Svi
Kada se ovdje nešto pita oko igre - ja radije predajem štafetu mašem članu Freedom, jer je on odigrao StalkerSoup mnogo puta do kraja i poznaje igru kao svoj đep  What a Face  - ako mogu tako da kažem. sunny
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 21 Nov 2016 - 21:34

sadd wrote:
NotAnyMoreInMyZone wrote:
sadd@ Kako ide rad na novoj zakrpi? Nešto nisi bio aktivan ovih nedelja.

Suprotno, bio sam vrlo aktivan - ali ne ovdje na B.Z.
Pošto je TB. tek početkom prošle sedmice počeo ponovo da radi na novom popravku ja sam u međuvremenu radio na prevođenju jednog Ruskog programa sa kime se može obrađivati (mijenjati) skoro sve parametre u Stalkeru. bounce
Još mi samo malo fali do kraja i kada dovršim sa testovima okačiču ga ovdje na moju temu da bi i drugi imali nešto od mog rada. santa

Takođe sam se prihvatio posla oko izmjena balistike:
- snaga udara (povrede) oružja, metka te granata
- kalkulaciju efikasnog dometa oružja
- snaga (zaštitni faktor) zaštitnih odijela u igri... bom
***********************************************************************************************************************

AlfaStalker wrote:
Kolektor
je totalno ispiranje mozga.
Kolektor je ustvari samo traženje sakrivenih ranca, gljiva i dokumenata skroz sve mape u StalkerSoup-u. Malo kasnije se dolazi i do odkriča ZEP priče i malo kasnije i do pronalaženja zlatnih poluga koje vode u totalno novu igru. geek

AlfaStalker wrote:
Hodaš kao sumanut a zadataka jedva poneki .
Ali ima na tom putu i vrlo mnogo jakih suparnika (Ldk) tako da je i dosta akcije...
*********************************************************************************************************************

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Jel ima nesto posle kolektora?
Ko što sam več napisao gore, ima ZEP i Gold bars priča...
*********************************************************************************************************************

@Svi
Kada se ovdje nešto pita oko zadataka u igri - ja radije predajem štafetu mašem članu Freedom, jer je on odigrao StalkerSoup mnogo puta do kraja i poznaje igru kao svoj đep  What a Face  - ako mogu tako da kažem. sunny
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeMon 21 Nov 2016 - 23:35

AlfaStalker wrote:
Kolektor
je totalno ispiranje mozga  hodaš kao sumanut a zadataka jedva poneki .

Kolektor uopste nije naivna igra, da bi sto uspesnije mogao da se igra Kolektor bilo bi pozeljno odigrati Stalker Soup do kraja.Postoje tri vrste potraga:Zep dokumenta, ima ih 24,-Treasure Hunt-ova potraga podrazumeva pronalazenje stekova sa raznim mocnim artefaktima, i mocnijem naoruzanju koje ce svakako biti potrebno za prezivljavanje,i treca potraga je -Gold bars- pronalazenje zlatnih poluga koja imaju svoju svrhu kada se sve pronadju.Samo da napomenem da su sve tri potrage povezane, i savetujem da se prvo odigra ZEP potraga.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeTue 22 Nov 2016 - 22:54

Znate,Stalkersoup je super mod ali izgleda nekako zastarelo u odnosu na ove novije modove (CoC,AA,Misery) Mislim na grafiku (ne znam sta u vezi grafike ali se vidi razlika),i "fiziku" same igre.Razumem da Stalkersoup ne moze da bude bas kao neki CoP ili CS modovi jer koriste drugacije "engin-e". Postoji li mogucnos da moderizujete mod (kao AA,da bude identican CoP-u).Da cu jedan primer,Call of Chernobyl je lepo uradjen mod ali je samo freeplay (sto znaci da brzo dosadi),bolje receno CoC treba ono sto Stalkersupa ima (gameplay) a Stalkersupi treba ono sto CoC ima (Novija:Atmosfera,Fizika,Nebo,Teksture..etc) u prevodu,to bi otezalo SU sto bi bilo po meni bolje i zanimljivije...
Skini te CoC pa vidite ucemu je razlika (ne mislim na gameplay).

Nisam se bas lepo izrazio,nadam se da cete razumeti.

Jos jedna stvart, ja sam Stalkersoup igrao na verziji 1.0.9.9.8.1 pa sam posle presao na najnoviju.Problem je sto izgleda kao da nema nikakve razlike izmedju te dve verzije (zakrpe) sve izgleda isto kao sto je bilo,naravno dosta toga je promenjeno,oprimizacija je bolje i td...nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem

Dasha67@ Znam da nisam bas lepo napisao ovo...
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 49
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeWed 23 Nov 2016 - 23:54

volim što se otvori malo polemike i oko kolektora jer u zadnje vrijeme samo se objavljuju neke zakrpe i jedva poneko pitanje .......
napisah ali ne mislim bukvalno ,,ispiranje mozga nego ima tako mnogo novih mapa neistraženih i neiskorištenih ,prosto mi žao što toliko godina igram STALKERA a po prvi put ulazim u neke zone i samo protutnjim kroz nju bez imalo akcije .......prosto nigdje nikoga .
a što se tiče tih štekova za koje kažete da ih ima u svakoj zoni a pojedine napamet znam u pola noći da me probudite ....ne nađoh ništa pa se pitam da li mi je igra ispravna
u močvari imam zadatak ...naađi brata luisa ,eeeee takvoga nema zglave ni traga od njega obilazim dva dana taj teren po metar naokolo i nemaaaa ga a kako dalje ići ako ga ne završim (zadatak)
zato sam napisao da je ispiranje mozga ako tumbaram danima a ništa od zadatog da pronađem .
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 24 Nov 2016 - 11:57

AlfaStalker wrote:
volim što se otvori malo polemike i oko kolektora jer u zadnje vrijeme samo se objavljuju neke zakrpe i jedva poneko pitanje .......
napisah ali ne mislim bukvalno ,,ispiranje mozga nego ima tako mnogo novih mapa neistraženih i neiskorištenih ,prosto mi žao što toliko godina igram STALKERA a po prvi put ulazim u neke zone i samo protutnjim kroz nju bez imalo akcije .......prosto nigdje nikoga .
a što se tiče tih štekova za koje kažete da ih ima u svakoj zoni a pojedine napamet znam u pola noći da me probudite ....ne nađoh ništa pa se pitam da li mi je igra ispravna
u močvari imam zadatak ...naađi brata luisa ,eeeee takvoga nema zglave ni traga od njega obilazim dva dana taj teren po metar naokolo i nemaaaa ga a kako dalje ići ako ga ne završim (zadatak)
zato sam napisao da je ispiranje mozga ako tumbaram danima a ništa od zadatog da pronađem  .

Da li si dobio privatnu poruku.
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 49
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 24 Nov 2016 - 14:14

Freedom
Novice
Da li si dobio privatnu poruku.

nije mi stizala piši na email orahkokosov@gmail.com
Back to top Go down
AlfaStalker
Experienced
AlfaStalker

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2014-05-17
Godina : 49
Lokacija : černobil
Raspoloženje : Братишка из спецназа

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 1 Dec 2016 - 0:47

Ako vam treba doktor za K.O.L.E.K.T.O.R.A. zovite ......Freedoma.....
velika zahvalnost za pomoć i strpljenje na stotinu pitanja oko igre.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 8 Dec 2016 - 0:06

Sadd@
Kako ide rad sa modom i novom zakrpom?
na cemu sad radis?
sta planiras u buducnosti?
da li ce biti 64bit-ni engine u 2017?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeSun 11 Dec 2016 - 19:58

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Znate,Stalkersoup je super mod ali izgleda nekako zastarelo u odnosu na ove novije modove (CoC,AA,Misery) Mislim na grafiku (ne znam sta u vezi grafike ali se vidi razlika),i "fiziku" same igre.

Da cu jedan primer,Call of Chernobyl je lepo uradjen mod ali je samo freeplay (sto znaci da brzo dosadi),bolje receno CoC treba ono sto Stalkersupa ima (gameplay) a Stalkersupi treba ono sto CoC ima (Novija:Atmosfera,Fizika,Nebo,Teksture..etc) u prevodu,to bi otezalo SU sto bi bilo po meni bolje i zanimljivije...
Skini te CoC pa vidite ucemu je razlika (ne mislim na gameplay).

Call of Chernobyl ili CoC radi na CoP motoru(engine) a StalkerSoup na SoC!
Pa sad, da bi se StalkerSoup 'unaprijedio' na noviji motor to bi bio poodmašan posao kojeg bi naš Purke62 mogao mnogo lakše da objasni pošto mnogo više zna oko rada na modelima u igri, ali je po mome to suviše posla da se odradi.  Suspect  confused
Dok se za sam grafički izgled to može malo da unaprijedi putem 'SweetFX' opcije i drugih tekstura, ali je za to potreban stvarno mnogo jak kompjuter sa brzinom jezgre procesora minimalno od 4,2 Ghz What a Face

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NotAnyMoreInMyZone wrote:
Kako ide rad sa modom i novom zakrpom
Ja i TB. sada još samo čekamo na neke ispravljene tekst fajlove od tima koji još radi na njima i onda izdajemo zakrpu putem updatera.  santa

NotAnyMoreInMyZone wrote:
na cemu sad radis?
Pošto sam završio sa 'STLKObjectMan_eng' programom, vračam se na rad u StalkerSoup-u  Basketball

NotAnyMoreInMyZone wrote:
sta planiras u buducnosti?
Još jednu godinu da radim na StalkerSoup-u a onda odmor i IGRANJE Stalkera več jednom...  cheers

NotAnyMoreInMyZone wrote:
da li ce biti 64bit-ni engine u 2017?
Trebao bi da bude krajem ove godine, bar je bilo tako saopšteno. Ali je TB. malo smanjio vreme koji troši na igru zbog njegovog zdravstvenog stanja.
Pošto ne radim ništa po tom pitanju ne znam ni kakav je tačan status tog posla.  Suspect
Back to top Go down
prle03
Experienced


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2015-03-09
Lokacija : jagodina
Raspoloženje : ok

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeWed 14 Dec 2016 - 21:19

Pomoc imam problem nalazim se u lavirintu Fima ugljeni je mrtav a on zna izlaz iz lavirinata citajuci po forumima ja ga ozivim pomocu esc+r ali je on neprijateljski raspolozen i puca u mene nisam ga ubio pokusavao sam da sam nadjem izlaz ali mi to nikako ne ide vec se dva dana setam po lavirintu i nista ne mogu da uradim, imam teleport od saharova da li da ga iskoristim ? Ako ga iskoristim da li to nece smetati na dalji tok igre ? Question Question Question
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/prlee1
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeWed 14 Dec 2016 - 21:41

prle03 wrote:
Pomoc imam problem nalazim se u lavirintu  Fima ugljeni je mrtav a on zna izlaz iz lavirinata  citajuci po forumima ja ga ozivim pomocu esc+r ali je on neprijateljski raspolozen i puca u mene nisam ga ubio pokusavao sam da  sam nadjem izlaz ali mi to  nikako ne ide vec se dva dana setam po lavirintu i nista ne mogu da uradim, imam teleport od saharova da li da ga iskoristim ?  Ako ga iskoristim da li to nece smetati na dalji tok igre ? Question Question Question

Pozdrav,nebi trebalo da je mrtav,pokusaj ponovo od ulaska u Lavirint.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeSat 17 Dec 2016 - 12:15

Kada napustim NPP i teleportujem se u Pripijatu,trebam da nadjem neku svesku.
Jel tad pocinje kolektor? Da li mogu onda da startujem novu igru u kolektor modu?
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeSat 17 Dec 2016 - 16:57

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Kada napustim NPP i teleportujem se u Pripijatu,trebam da nadjem neku svesku.
Jel tad pocinje kolektor? Da li mogu onda da startujem novu igru u kolektor modu?


Pozdrav,doktorov dnevnik-(svesku)-ces pronaci u Pripyatu posle prve posete NPP-2.Dnevnik ti otvara novi set zadataka u osnovnoj prici.
Back to top Go down
lukash351
Experienced


Broj poruka : 58
Datum upisa : 2016-09-20
Lokacija : Chernobyl

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeSat 17 Dec 2016 - 16:58

Freedom wrote:
NotAnyMoreInMyZone wrote:
Kada napustim NPP i teleportujem se u Pripijatu,trebam da nadjem neku svesku.
Jel tad pocinje kolektor? Da li mogu onda da startujem novu igru u kolektor modu?


Pozdrav,doktorov dnevnik-(svesku)-ces pronaci u Pripyatu posle prve posete NPP-2.Dnevnik ti otvara novi set zadataka u osnovnoj prici.

A gde mogu da ga nadjem?
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeSat 17 Dec 2016 - 17:08

NotAnyMoreInMyZone wrote:
Freedom wrote:
NotAnyMoreInMyZone wrote:
Kada napustim NPP i teleportujem se u Pripijatu,trebam da nadjem neku svesku.
Jel tad pocinje kolektor? Da li mogu onda da startujem novu igru u kolektor modu?


Pozdrav,doktorov dnevnik-(svesku)-ces pronaci u Pripyatu posle prve posete NPP-2.Dnevnik ti otvara novi set zadataka u osnovnoj prici.

A gde mogu da ga nadjem?

Spoiler:

Edit:
Ako ne budes nasao napisi svoj mail pa cu ti poslati screen.
Back to top Go down
prle03
Experienced


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2015-03-09
Lokacija : jagodina
Raspoloženje : ok

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeTue 20 Dec 2016 - 18:12

Izgleda da je Freedom dezurni za pomoc i bez njega nista ne mozemo da uradimo ovaj mod je toliko tezak da me izludjuje,opet sam zaglavio i to citam forume i nista ne mogu da uradim kako treba, imam zadatak da nadjem medaljon za doktora ali ne mogu da nadjem prelaz iz ATP u Pripiyat u vodicu sam nasao sliku gde je ta kuca bez krova ali se nista ne desava verovatno sam propustio neki zadatak. Freedom pomazi.... Question Question Question Question
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/prlee1
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeTue 20 Dec 2016 - 19:33

prle03 wrote:
Izgleda da je Freedom dezurni za pomoc i bez njega nista ne mozemo da uradimo ovaj mod je toliko tezak da me izludjuje,opet sam zaglavio i to citam forume i nista ne mogu da uradim kako treba, imam zadatak da nadjem medaljon za doktora ali ne mogu da nadjem prelaz iz ATP u Pripiyat u vodicu sam nasao sliku gde je ta kuca bez krova ali se nista ne desava verovatno sam propustio neki zadatak.  Freedom pomazi.... Question Question Question Question


Spoiler:
Back to top Go down
prle03
Experienced


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2015-03-09
Lokacija : jagodina
Raspoloženje : ok

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeTue 20 Dec 2016 - 20:17

Freedom wrote:
prle03 wrote:
Izgleda da je Freedom dezurni za pomoc i bez njega nista ne mozemo da uradimo ovaj mod je toliko tezak da me izludjuje,opet sam zaglavio i to citam forume i nista ne mogu da uradim kako treba, imam zadatak da nadjem medaljon za doktora ali ne mogu da nadjem prelaz iz ATP u Pripiyat u vodicu sam nasao sliku gde je ta kuca bez krova ali se nista ne desava verovatno sam propustio neki zadatak.  Freedom pomazi.... Question Question Question Question


Spoiler:
[/spoiler]
Problem je u tome sto mi Saharov ne daje taj zadatak verovatno sam nesto propustio evo primera: ja ga pitam profesore imam jedan hitan posao a on mi odgovara oprosti obelezeni pricao si da ides do spaljivaca kada se vratis pricacemo da li tu nije neka greska? Zadatak iskljuci spaljivac mozgova sam odradio.....
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/prlee1
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeTue 20 Dec 2016 - 21:34

Postoji problem u ovoj zakrpi bas po pitanju te situacije, mogu ti pomoci ali mi treba tvoj zadnji save.A sto se tice ovoga sto ti je rekao Saharov taj deo se odnosi na set zadataka u vezi" Izgubljene misije" i "Potraga za Fangovim ubicama"
Back to top Go down
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 22 Dec 2016 - 20:48

prle03
Experienced

Da li si dobio privatnu poruku.
Back to top Go down
prle03
Experienced


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2015-03-09
Lokacija : jagodina
Raspoloženje : ok

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 22 Dec 2016 - 20:55

Freedom wrote:
prle03
Experienced

Da li si dobio privatnu poruku.
Jesam dobio sam poruku ali ja tog zadatka od Saharova nemam i nisam ga dobijo jos mozda ce kasnije kada pronadjem Fangove ubice, imam jos jedan problem igra mi se rusi kada krestu isporucim 15 arfekata odnosno kada hocu da izadjem iz sume da predjem na drugu lokaciju scratch scratch
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/prlee1
Freedom
Novice


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2010-11-09

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 22 Dec 2016 - 21:03

prle03 wrote:
Freedom wrote:
prle03
Experienced

Da li si dobio privatnu poruku.
 Jesam dobio sam poruku ali ja tog zadatka od Saharova nemam i nisam ga dobijo jos mozda ce kasnije kada pronadjem  Fangove ubice, imam jos jedan problem igra mi se rusi kada krestu isporucim 15 arfekata odnosno kada hocu da izadjem iz sume da predjem na drugu lokaciju   scratch scratch

Posao za Saharova u vezi torbe postoji greska u igri i nema veze sa zadatkom( potrage za Fangovim ubicama)
Back to top Go down
prle03
Experienced


Broj poruka : 64
Datum upisa : 2015-03-09
Lokacija : jagodina
Raspoloženje : ok

STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitimeThu 22 Dec 2016 - 21:14

Freedom wrote:
prle03 wrote:
Freedom wrote:
prle03
Experienced

Da li si dobio privatnu poruku.
 Jesam dobio sam poruku ali ja tog zadatka od Saharova nemam i nisam ga dobijo jos mozda ce kasnije kada pronadjem  Fangove ubice, imam jos jedan problem igra mi se rusi kada krestu isporucim 15 arfekata odnosno kada hocu da izadjem iz sume da predjem na drugu lokaciju   scratch scratch

Posao za Saharova u vezi torbe postoji greska u igri i nema veze sa zadatkom( potrage za Fangovim ubicama)
Kako moze da se ispravi ta greska? i kako da resim ovaj problem kad krestu dam 15 arfekata i hocu da predjem na novu lokaciju igra se rusi....
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/prlee1
Sponsored content




STALKERSOUP Mod za SoC Empty
PostSubject: Re: STALKERSOUP Mod za SoC   STALKERSOUP Mod za SoC Icon_minitime

Back to top Go down
 

STALKERSOUP Mod za SoC

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi :: StalkerSoup-
Jump to: