S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcap39%Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcap35%Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcap19%Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcap0%Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcap0%Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcap6%Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcap2%Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
sadd
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
purke62
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
PoWeR
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
Placenik
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
quicksilver
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
flexerca
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
djordje29
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
Dasha67
Omiljena oružja u STALKER-u I_vote_lcapOmiljena oružja u STALKER-u I_voting_barOmiljena oružja u STALKER-u I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Omiljena oružja u STALKER-u

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 17:31

Koja su vasa omiljena oruzja u STALKER-u..... santa king
Back to top Go down
igrozni
Experienced
igrozni

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-17
Godina : 37
Lokacija : BG
Raspoloženje : Solidno

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 17:34

Gp 37 naravno precizna, izdrljiva nema jamovanja prava puska za preteske uslove zone....
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 17:37

Moje omiljeno oruzje je Dragunov snajper..
Back to top Go down
Tony
Moderator
Tony

Broj poruka : 101
Datum upisa : 2011-02-10
Godina : 34
Lokacija : Šamac RS/BiH

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 17:59

Meni licno je gaus, jer volim SF oruzija.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 18:44

GP 37 mu je oznaka u igri, a pravilan naziv mu je G36 ako se ne varam.

Pravio sam lično modifikovanu verziju koju sam nazvao GP 36 Assault Sniper (Jurišni snajper).
Praviću sigurno još verzija.Izvolite pogledati:
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/t69-gp-36-assault-sniper
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 24
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 18:48

Omiljena su mi:Gaus,Dragunov,Vintorez kao broj 1.


Last edited by degtyarevhunter on Mon 13 Feb 2012 - 0:30; edited 1 time in total
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 19:01

Eh, da.Zaboravio sam da kažem da mi je u multiplayeru omiljeno oružje nož.Pitajte Purketa zašto XD
Back to top Go down
https://valsogard.com/
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 19:37

VSS Vintorez, apsolutno bez premca broj 1.Naročito u SoC.U CoP mi se takođe dopao SiG 550.Groza je u sva tri dela moćna, za bliski "fight" je neprevaziđena.
Od pištolja najviše PB a volim Colt 1911 (Kora) i Berettu (Marta).
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 23 Jan 2012 - 20:31

AK-47U , VSS Vintorez zakon oruzje u CS-u i Dragunov
Back to top Go down
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeWed 25 Jan 2012 - 1:14

Pistolje skoro da i ne koristim tako da nemam omiljeni, a sto se pusaka tice najvise mi se dopada VINTAR,THUNDER i DUMP.
Back to top Go down
marko84
Experienced
marko84

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2011-12-08
Lokacija : Prijepolje,Srbija
Raspoloženje : Nema bolje igrice od stalkera

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeWed 25 Jan 2012 - 22:35

Thunder od puski.
Dragunov od snajpera.
Pmm od pistolja {onaj sa prgusivacem}
F1 od bombi.
Noz kao noz.

Pripazi na offtopic i nemoj da pises duple postove imas opciju edit. Tony.
Back to top Go down
faxxy
Novice


Broj poruka : 29
Datum upisa : 2012-07-04
Godina : 26

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeTue 10 Jul 2012 - 12:38

FT200M
Tunder Smile
Back to top Go down
Sunday
Experienced
Sunday

Broj poruka : 74
Datum upisa : 2010-03-24

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeWed 11 Jul 2012 - 17:55

-Vanila SoC:GP-37&Vintar,po ulasku u ČAES FT200M.Ali,u PriboiStory postoje 2 fantastične puške:Strelokov Fast Shooting+optika+granatomet i SiG 550 na koji može optika!Ništa bolje od ovoga nisam nosio (i nema) u PS.
-CS:kol'ko se sećam dugo sam nosio Abakan;GP i Vintar su zahvalni,a prava poslastica je onaj Trophy Akm 47/2 (side quest u Cordon-u) koji je svu svoju snagu pokazao u borbi sa pseudogiant-om u Red Forest a naročito u završnim bliskim borbama u bolnici,gde je ubitačan.
-Vanila CoP:od Nimble-a kupiti ''Tide'' (Vintar) + ''Frasier'' (H&K MP5) + ''Lynx'' (SVD).Takođe i Strelokov SiG na koji može optika.
Uopšte,u vanilama meni je najdraži SiG 550,ali samo Strelokov u CoP može na sebe optiku,što uslovljava da tu pušku najmanje i koristim.
U modovima ima svakakvog naoružanja (ne vidim baš smisao,al 'ajde),pa tako u SGM 2.2 uvek jedan od pripadnika Alfa odreda ima GP (maskirna šara) sa 100% damage!?
Back to top Go down
daree
Novice
daree

Broj poruka : 14
Datum upisa : 2012-02-07
Godina : 41

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeFri 13 Jul 2012 - 23:44

gaus... Wink
Back to top Go down
skorpius
Novice
skorpius

Broj poruka : 18
Datum upisa : 2010-03-22
Godina : 41
Lokacija : Prijepolje

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeWed 10 Apr 2013 - 23:15

oc 14 groza, GP 37, Abakan AN94, Strelok's SGI-5k i VSS Vintorez
Back to top Go down
Freedom for life
Novice
Freedom for life

Broj poruka : 48
Datum upisa : 2011-09-07
Godina : 29
Lokacija : zona OBRENOVAC
Raspoloženje : I just wanna watch the whole world burn ...

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 11 Apr 2013 - 12:56

Volim sve snajpere (to je stil kojim igram) ali moram da se slozim sa purkeom da je Groza ne prevazidjena , jos kad se spoji sa protivpancirskom municijom ... Tako da su Vintorez , Dragunov i Groza omiljene puske
Back to top Go down
DAX1993
Experienced
DAX1993

Broj poruka : 87
Datum upisa : 2012-04-23
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac
Raspoloženje : iz 1 u X

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 11 Apr 2013 - 15:48

SoC - Vintorez
CS - Sgi-5k
CoP - Lynx
Ali naravno uvek imam bar po jedan primerak od svake puske u steku i koristim ih po potrebi.
Ne znam zasto ali stvarno ne volim da koristim Gaus pusku, nekako mi je drazi SVD Very Happy
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeSun 15 Sep 2013 - 8:42

Abakan najvise koristim, mada ima boljih oruzja, pokazao mi se koristan jer municije ima koliko hoces, moze da bude precizan i mogu da nakacim optiku. Inace vise volim neki posten snajper ali mi se pokazao glomazan za bliske borbe. Pistolj Desert Eagle, kad grune jednom, dvaput, vrebajuci headshot, onaj sa druge strane je gotov i ja idem dalje.
Back to top Go down
strelok cro
Experienced
strelok cro

Broj poruka : 58
Datum upisa : 2014-01-24
Godina : 27
Lokacija : OPUZEN (HRVATSKA)

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeSat 25 Jan 2014 - 23:12

Kod mene u svim nastavcima igre
-chaser 13 (Mossberg Maverick 88) meni najbolje pase a ima metaka bliska borba ili srednje bliska
-dragunov pase mi na vece udaljenosti i kad sam na sigurnom kada branim kamp istrazivaca u CS popnem se na brdo i rokam Very Happy
-pistolj nekoristim
-noz rijetko Very Happy
Back to top Go down
Sumadinac
Experienced
Sumadinac

Broj poruka : 64
Datum upisa : 2014-03-06
Godina : 23
Lokacija : Obrenovac
Raspoloženje : Faction Fronts mod za ShoC

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeSun 9 Mar 2014 - 21:25

Makarov PM je zakon !!!
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 17 Mar 2014 - 18:14

Pojavila mi se zelja da predjem CoP sa Makarovim, sacmarom, i snajperom. Nista automatsko. Ako to bude bio SoC, koristicu Purketov Toz34 mod sa acog skopom.
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeWed 1 Jun 2016 - 18:46

Da li da krenem s leva na desno ili s desna na levo?
Slikao sam u Novom Sadu na strelištu pre par dana.

Omiljena oružja u STALKER-u 693a7910
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 2 Jun 2016 - 14:11

Ajde sad ti nama Đole sve po redu objaasni, šta vidimo na slici. Kako se zovu ove puščice i ostalo (ne moraš uputsvo za upotrebi i slično).


PS
Da ti malo ne lagiš nas? A VSS Vintorez? Njega nije bilo na strelištu (razumljivo), pa ga nisi slikao a u igri, kad ga se dočepaš, ne puštaš do kraja.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 2 Jun 2016 - 14:31

Što misliš da lažem kao našo na netu, pa da ja sad sa 36 godina budem faca, kao da imam 16..
Ne znam kako bih ti dokazao sem da mi veruješ da se profesionalno bavim streljaštvom..
Eventualno da se slikam ispred oružja kad ih kolaga opet donese na strelište.
Inače, oružje je vlasništvo Igora Jankovića Svetskog prvaka u IPSC gađanju.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 2 Jun 2016 - 21:23

Ma ne kažem ja da lažeš u vezi ovog oružja na slici, nego da malčice lagiš da ti Vintorez nije jedna od naj omiljenijih u Stalkeru, a to je tema, pre svega.
Znači, ovde imamo nekoliko pušaka, različitog tipa a ja sam pitao koji su modeli konkretno na toj slici. Nisam sumnjao da si ih koristio uživo na strelištu.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Zeka-Peka
Experienced
Zeka-Peka

Broj poruka : 127
Datum upisa : 2012-07-22
Raspoloženje : zombiran...

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 2 Jun 2016 - 21:28

Ајд да погађамо...
Са лева:
- Калаш сачмара (има је у игрици зове се Сајга)
- Нека пумпарица-полуаутомат са дугим магазином (има их 100 врста)
- Хеклер на метак за Калашњиков (тако неки метак)
- Личи на ЈУ калаш са дрвеним кундаком, али је рукохват другачији (дрвен). Да није нека Бугарка?
- Неки Калаш (вероватно наш, али буџен, не оригиналан)

Сво ово оружје делује набуџено, са накнадно купованим деловима.

Успут, како приватно лице може да има Аутоматско оружје, па још и са пригушивачима (ако нису разбијачи пламена..., исл...)???
Мислим, може да има Embarassed (имају приватна лица и зоље, бомбе, итд...), али не би смео да то носи на стрелиште...

cheers

Заборавих, мени је омиљена танџа у игрици наравно Винторез.
Сем ако не набуџим нешто друго (али редовно набуџим, најчешће Калаш).
flower
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 2 Jun 2016 - 22:03

Uff, teško pitanje, imam više omiljenih oružja ali Saiga 12 prva s leva mi je jedna od omiljenih jedina mana mu je što prima malo municije, za blisku i urbanu borbu je vrh, mada volim i Abakan 94 mislim da je to zadnji sa desne strane i AK 107, stane dosta municije,a i precizni su. Pištolje nikad ne koristim.
Da budem iskren, iz kalaša 7,62mm sam gađao davno, a iz ovih na slici nisam u opšte jer mi je municija malo skupa ali dok nategnem neku kintu ima da ostavim par hiljada.  Twisted Evil
H&K mi deluje najatraktivniji za gađanje jer koristi malokalibarsku municiju koja košta oko 900 din 50 komada ali ja to u S.T.A.L.K.E.R.u nikad ne bi koristio.
Igor Janković nije baš privatno lice, on je aktivni pripadnik Žandarmerije i gađa praktično streljaštvo, tako da čovek ima nekoliko vrsta oružja što službenih, što ličnih, što takmičarskih. Sledeći put dok budem sa njim pitaću ga da mi kaže ponešto o svakom komadu oružja jer mislim da je sva modifikovao za takmičenje, pa ću podeliti informacije.  geek


Back to top Go down
Zeka-Peka
Experienced
Zeka-Peka

Broj poruka : 127
Datum upisa : 2012-07-22
Raspoloženje : zombiran...

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeThu 2 Jun 2016 - 23:40

djordje29 wrote:
Uff, teško pitanje, imam više omiljenih oružja ali Saiga 12 prva s leva mi je jedna od omiljenih jedina mana mu je što prima malo municije, za blisku i urbanu borbu je vrh, mada volim i Abakan 94 mislim da je to zadnji sa desne strane i AK 107, stane dosta municije,a i precizni su. Pištolje nikad ne koristim.
Da budem iskren, iz kalaša 7,62mm sam gađao davno, a iz ovih na slici  nisam u opšte jer mi je municija malo skupa ali dok nategnem neku kintu ima da ostavim par hiljada.  Twisted Evil
H&K mi deluje najatraktivniji za gađanje jer koristi malokalibarsku municiju koja košta oko 900 din 50 komada ali ja to u S.T.A.L.K.E.R.u nikad ne bi koristio.
Igor Janković nije baš privatno lice, on je aktivni pripadnik Žandarmerije i gađa praktično streljaštvo, tako da čovek ima nekoliko vrsta oružja što službenih, što ličnih, što takmičarskih. Sledeći put dok budem sa njim pitaću ga da mi kaže ponešto o svakom komadu oružja jer mislim da je sva modifikovao za takmičenje, pa ću podeliti informacije.  geek
Нема на оној слици Абакана, задња десно је (мислим) буџена Калаш-Застава (чак се мислим види и тромблонски нишан...).
Иначе лично Абакана никад у животу нисам видео уживо.
Мора да је интересантан ненормално...

Мада за рат није сигурно, гледао сам на јутубе на шта личи изнутра What a Face , толико искомпликован, да је сигурно само за пандуре.
Као и све верзије Хеклера, од 22лр (има беше и адаптер?) до Г-3.

То су све шминке, где идеш у акцију са својом муницијом, где се знају рокови трајања, итд...
За рат САМО Калаш (по мени наравно). Али не "рат" где нас 100.000 са авијацијом и 1000 тенкова, 100 батерија топова, исл, јуримо 2.000 неких одрпанаца. Одрпанцима јесте рат и за њих је Калаш, а шминкерима може и шарени Хеклер, па му не треба ни муниција (има је Абрамс поред у калибру 120мм...).

Very Happy
Па да пандур!
Мени чудно деловало: "ИПСЦ стрелац", па има аутомате са пригушивачима...  No
Реко интересантан неки стрелац - за органе гоњења наравно.

cheers
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeFri 3 Jun 2016 - 11:52

Omiljena oružja u STALKER-u 693a7910
Ajde redom da pokušam.
- Prva sa leve strane je definitivno Seiga 12, koja je tačno ouznaka modela, nemam pojma , sam je sigurno novije izrade.
- Druga (s leva) je Benelli puparica na bazi Remington 870, sa produženim podcevnim magazinom. Karakteristične su ove šare na plastičnom kundaku u obliku strelica( http://www.rifleshootermag.com/files/2012/07/RSbenelli_071712D.jpg ) , nama šanse da nije Benelli.Kako se zove tačno model, nemam pojma, mrzi me da tražim na netu.
- Treća je HK MP 5.Varijanta je verovatno MP 5 A5 sa prekopnim plastičnim kundakom umesto klasičnog klizajućeg ( izvlači se napred-nazad), kao što je u Stalkeru.
- Četvrto je definitivno Zastava AP M70. Varijanta za izvoz u USA. Naručilac je bio Mitchell arms i karakteristično je upravo ono što kaže Zeka, zadnji rukohvat je drveni u stilu M76 snajperke, nema tromblonski nišan kao original i nema rafalnu paljbu. Znači, kod ove puške, Zeka peka nema rašta da se sekira za čoveka da će ga hapse zbog ayutomatske puške. Doduše, Ameri ( i ne samo oni bounce ) to budže bez problema ali je strogo zabranjeno i kod njih. Radila je Zastava i za druge američke uvoznike (kasnije) , na primer Century Arms i kod njih je slično, razlika je jedino zadnji rukohvat (pistol grip), koji sad nije drveni kao za Mitchell Arms, već plastični ali ne kao originalni već varijanta (ergonomic)
 - https://i.ytimg.com/vi/sgeYHmqL_b4/maxresdefault.jpg
- Peto je Zastava AP M70 AB2 (moguće i AB3) i to klasika budžena sa raznim stvarčicama, tipa plastične obloge cevi sa pikantini šinama, taktički prednji rukohvat i Eotech kolimator. Zadnji rukohvat je klasični kao kod standardne M70AB2 i preklopnim kunadkom a i troblonski nišan je tu, kako je Zeka-Peka dobro primetio. Znači, puščica rađena za naše tržište (vojska ili policija), definitivno.Sve u svemu zanimljivo izgleda ali ovo je full auto i to nemere za građansko lice, bre. Sreća njegova što je pandur Very Happy
PS
Retko mu se vidi faca na video klipovima ali bi se zakleo da sam tipa sreo negde uživo ili mi nenormalno liči na nekoga. Svaka mu čast, gledao sam klip sa brzim punjenjem pumparice. Ono je perverzija koliko je brzo.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeFri 3 Jun 2016 - 19:50

Meni je definitivno VSS Vintorez, čak sam ga sebi nabavio za potrebe airsofta. Imam i PSO1M2 optiku za njega. Ljubav na prvi pogled.
Omiljena oružja u STALKER-u 12637311
Back to top Go down
Nesa958
Novice
Nesa958

Broj poruka : 25
Datum upisa : 2016-04-15
Godina : 65
Lokacija : Beograd

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeFri 3 Jun 2016 - 23:57

Naravno VSS Vintorez je moj favorit.E, da jedino zeza kad se na nju ugradi nocni nisan, sto je danju cini gotovo neupotrebljivu za vece daljine.
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeMon 6 Jun 2016 - 17:43

Nekako mi najdrazi AKS-74U najvise ga korstio,cak ona verzija Strelokovog iz stalkersoupa nekako najdraza srcu,iako mi je iz Misery moda "Green Dragon"M24 jako drag .
A za airsoft korstim ovu verziju kalaša rabbit
Omiljena oružja u STALKER-u D30FVGp
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
BalkanMerc
Novice
BalkanMerc

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2017-03-11

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeSat 11 Mar 2017 - 6:02

Vintorez
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeSat 11 Mar 2017 - 17:05

Ostajem kod Abakana, ali menjam mišljenje za pištolje, slažem se sa Purketom, Colt 1911 (Kora) i Beretta (Marta).


P.S. Mislim da se izme u obzir da igram bez "končanice", ili u prevodu na engeski "crosshair", tada vaš lepi Vintorez pada u vodu za sve bliske borbe!
Back to top Go down
BalkanMerc
Novice
BalkanMerc

Broj poruka : 15
Datum upisa : 2017-03-11

Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitimeSat 11 Mar 2017 - 22:10

Mah joj ja nemam jos najdraze oruzije u stalkeru ali eto nako lijep je Vintorez na izgled pa sam zato staovio
ali meni je vintorez extra i za blisku borbu i za sve Extra je puska sa njim sve rokam nema ravnog
Back to top Go down
Sponsored content




Omiljena oružja u STALKER-u Empty
PostSubject: Re: Omiljena oružja u STALKER-u   Omiljena oružja u STALKER-u Icon_minitime

Back to top Go down
 

Omiljena oružja u STALKER-u

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Modovanje :: Modovi :: Oružje-
Jump to: