S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcap39%Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcap35%Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcap19%Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcap0%Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcap0%Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcap6%Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcap2%Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby flexerca Yesterday at 9:07

» Veliki pozdrav
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
flexerca
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
Top posters
MarkedOne8
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
sadd
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
purke62
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
PoWeR
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
Placenik
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
quicksilver
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
flexerca
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
djordje29
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
Dasha67
Omiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_lcapOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_voting_barOmiljena lokacija u Stalkeru? :D I_vote_rcap 
Statistics
We have 642 registered users
The newest registered user is alekZZ

Our users have posted a total of 9851 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Omiljena lokacija u Stalkeru? :D

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Djomla
Novice
Djomla

Broj poruka : 47
Datum upisa : 2016-04-29
Lokacija : Pripyat

Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Empty
PostSubject: Omiljena lokacija u Stalkeru? :D   Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeTue 20 Mar 2018 - 16:38

Ajd' da vas vidim. Znam da je ovo pitanje kao da vas pitam, da l' bi radio crnke ili plavuse Very Happy Kad kazem lokacija, mislim bukvalno na sve: Na barove, kafane..itd. Very Happy Tj, gde najvise volite da provodite vreme, u zavisnosti od misije. I naravno, svaki serijal je ''dozvoljen'' Very Happy

Moja odluka: Very Happy
Sto se CoP-a tice, najgotivnije mesto mi je perionica u Pripjatu. Nekako mi ona prostorija, ima brutalnu atmosferu. Padne mrak, popnem se na srprat i zevam sa prozora, onako bez nekog posebnog razloga Very Happy A i ima svasta nesto za dzabe Very Happy I naravno, Skadovsk kod Bradonje. Mozda mi se perionica vise svidja, samo zato sto mi se mapa Pripjata vise svidja, nego ovo ostalo.

A sto se SoC-a tice. Tu je bar kod Barkepa, bez konkurencije. Wink
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Empty
PostSubject: Re: Omiljena lokacija u Stalkeru? :D   Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeTue 20 Mar 2018 - 21:24

Ako cemo iskreno:Yanov stanica u COP mi je extra,uvek kada igram nekako tu mi se sve skupi.Sidjem u podrum kod kolege lovca i u sanduce trpam sve sto imam od oruzja,pravim opake kolekcije,posle se samo vracam da zamenim sta mi je potrebno.Obicno mi je tu baza za celu igru.
Sto se tice SHOC-a e tu je ipak Bar.Samo da se toci pice,svaki stalker radostan bice.Ista prica,sanduk u baru i svaki artefakt koji nadjem trpam unutra i ostale dragocenosti.
CS je melem za oci,tu vec ne mogu da se odlucim,volim sve podjednako.
Back to top Go down
Dasha67
Moderator
Dasha67

Broj poruka : 237
Datum upisa : 2013-08-12
Godina : 56
Lokacija : Vršac, Srbija
Raspoloženje : Da

Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Empty
PostSubject: Re: Omiljena lokacija u Stalkeru? :D   Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeThu 22 Mar 2018 - 11:31

Sve lokacije su moje. Ne nosim puno, slabo koristim sanduče, kada naidjem na nekoga prodam višak i ne žurim u nikakvu "bazu". Osim kada igram "Misery"-mod. Onda koistim sve mogućnosti, samo da preživim.
Back to top Go down
Zeka-Peka
Experienced
Zeka-Peka

Broj poruka : 127
Datum upisa : 2012-07-22
Raspoloženje : zombiran...

Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Empty
PostSubject: Re: Omiljena lokacija u Stalkeru? :D   Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeMon 26 Mar 2018 - 14:15

Омиљене локације, нпр:
- ЦоП, Јанов у подруму јер је безбедно
- ЦС, у мочвари где ловим прасце...
- СоЦ, Електрана југ (чим се уђе из Припјата), прескочим ограду са Запорошца, изађем из канала у ону пустару (најјужније могуће) и ускоро почиње најтужнија могућа музика.

Уопште, ту на југу око електране, се човек некако најјаче сети комунизма, тих пропалих, залудних и блесавих идеја, али ипак Идеја!

Данас се, пошто нема идеја, живи материјалистички, животињски, досадно, бедно и пребедно...

Ту велику истину Сталкер некако прикаже, а да ли то сви осете, немам појма.

cheers
Back to top Go down
Miha
Experienced
Miha

Broj poruka : 129
Datum upisa : 2017-05-22
Godina : 20
Lokacija : Sume Pripjata

Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Empty
PostSubject: Re: Omiljena lokacija u Stalkeru? :D   Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitimeFri 10 Aug 2018 - 16:55

Eh.. Meni je u CoP janov stanica,u SoC pocetnicki kamp i u CS su mi velike mocvare
Back to top Go down
Sponsored content




Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Empty
PostSubject: Re: Omiljena lokacija u Stalkeru? :D   Omiljena lokacija u Stalkeru? :D Icon_minitime

Back to top Go down
 

Omiljena lokacija u Stalkeru? :D

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Ostalo :: S.T.A.L.K.E.R. Svaštara-
Jump to: