S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Pozdrav od novog clana I_vote_lcap39%Pozdrav od novog clana I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Pozdrav od novog clana I_vote_lcap35%Pozdrav od novog clana I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Pozdrav od novog clana I_vote_lcap19%Pozdrav od novog clana I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Pozdrav od novog clana I_vote_lcap0%Pozdrav od novog clana I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Pozdrav od novog clana I_vote_lcap0%Pozdrav od novog clana I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Pozdrav od novog clana I_vote_lcap6%Pozdrav od novog clana I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Pozdrav od novog clana I_vote_lcap2%Pozdrav od novog clana I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
September 2024
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Latest topics
» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby Shock Sun 15 Sep 2024 - 15:00

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby Tajl3r Fri 13 Sep 2024 - 18:29

» Pozdrav svima
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» Koji modovi?!
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» Pozz svima
Pozdrav od novog clana Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
sadd
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
purke62
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
PoWeR
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
Placenik
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
quicksilver
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
flexerca
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
djordje29
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
Dasha67
Pozdrav od novog clana I_vote_lcapPozdrav od novog clana I_voting_barPozdrav od novog clana I_vote_rcap 
Statistics
We have 646 registered users
The newest registered user is VedranB

Our users have posted a total of 9855 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Pozdrav od novog clana

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 14:42

Pozdrav svim Stalkerima.

Nisam nesto pricljiv tako da cu sve reci u nekim kratkim crtama.

Zovem se Borko i zivim u malom gradu koji se zove Valjevo. Nalazi se jedno 100km jugo-zapadno od BG-a.
Moja ljubav i hobi je programiranje igara. Mozda me neko od vas zna sa SK foruma, obicno zujim po "Programiranje" podforumu. Od skora sam se malo vise azurirao na nekom mom projektu koji radim u slobodno vreme, mozete da pogledate na ovoj adresi:
O.M.A.
Registrovao sam se na ovaj forum jer mi treba pomoc oko jednog problema sa konverterom.
Ukratko, pokusavam da vidim da li mogu da se extraktuju aktori/karakteri (specificno u T-pozi) u neki od formata koji mogu posle da importujem u 3ds max pa da ih rigujem i animiram.
Pokusacu prvo da pretrazim forum.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 16:47

Dobro dođao!
Poslao sam ti privatnu poruku na SK forumu.Javi mi ako ti nije stigla.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Tony
Moderator
Tony

Broj poruka : 101
Datum upisa : 2011-02-10
Godina : 35
Lokacija : Šamac RS/BiH

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 17:25

Po sata sam gledo u onaj djavo za komentare na YT da napisem nesto ali nema sanse. Znaci izneverovao momenat i ostao bez teksta. Svaka ti cast za trud i ako bude srece pa ti se isplati. Jedina negativna stvar je sto te ne zanimaju ostale platforme, al et.

Kako si radio teren, model u maxu, osnovna tekstura+shaderi (xray fazon) ili si isao na lejere i slicno? bas me zanima Very Happy

Velkom na forum.

_________________________________________________
Pozdrav od novog clana Give2
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net/
Major Degtjarev
Veteran
Major Degtjarev

Broj poruka : 211
Datum upisa : 2011-09-16
Godina : 25
Lokacija : Pirot/Srbija
Raspoloženje : Time for some vodka...

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 17:57

Welcome stalker! Enjoy your stay.
Back to top Go down
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 18:04

Quote :

Kako si radio teren, model u maxu, osnovna tekstura+shaderi (xray fazon) ili si isao na lejere i slicno? bas me zanima.

Jos prosle godine sam skoro celu mapu (model po model) prvo exportovao iz x-ray sdk level editora u .obj format da bih mogao da importujem u 3ds max, jer mi trebaju modeli za moj projekat. Na zalost tek danas sam video da ima plugin za 3ds max (geom importer), koji bi mi tad ustedeo dosta vremena. Pa onda iz max-a exportujem u formate koji meni odgovaraju.
Naravno da koristim shadere. Teren je za sad samo 1 layer (i on je iz mape koju sam exportovao iz level editora): diffuse map, normal map (alpha parallax height), specular map i material map (ovu dele svi objekti koji ulaze u g-buffer). Engine je baziran na STALKER sistemu crtanja (da ga tako nazovem), mada i druge igre koriste slicno:
http.developer.nvidia.com/GPUGems2/gpugems2_chapter09.html
Pravio sam i "splat shader" za mixovanje "layer-a" ali jos nisam koristio u onim demoima, otom-potom.




Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 62
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 18:27

Dobro došao na naš Forum.Nadam se da to neće biti jednokratna upotreba foruma.Pošto sam nekako uspeo da nađem na netu tvoj topik sa SK foruma, vidim da se razumeš u to što radiš.
Raduje me da kod nas postoji ljudi koji barataju tom tematikom i još su dovoljno ambiciozni da da pokrenu sopstveni projekat.Svaka čast.
Mogao bi ovde na našem forumu da otvoriš temu, u podforumu "3D Zona" o svom projektu.ne samo da predstaviš projekat, već i da kad imaš neki problem, potražiš pomoć ,savet ili prosto mišljenje o nekom detalju. Ja ću svakako pomoći onim što znam, a ne znam baš mnogo.
Što se tiče ovog sa modelima NPC-ova u "T pozi", to je sve izuzetno prosto, tu ti mogu pomoći.Ima više načina ali je najbolje da to radiš pomoću MilkShape3D ili Maya (8.5-2012) jer za njih postoje plugin-ovi za direktan import formata .ogf (stalker format).Nakon toga ih možeš izvesti (MilkShape) u .SMD format (Valve format za HL) ili u .FBX format (Maya).Nakon toga nije problem uvesti model u 3Ds Max.Za .SMD format imaš plugin-ove na ovom sajtu:wunderboy.org za Max od 9 do 2012.Što se tiče .FBX formata , to i sam znaš, on je nativan format za sve Autodeskove programe.
Da bi Maya i MilkShape mogle da direktno uvezu .ogf format, moraš imati pluginove za to.Ako ne možeš da ih nađeš na netu, okačiću ih ja ovde.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Pozdrav od novog clana 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 18:43

Hvala na dobrodoslici.

Problem sa konverterom sam resio. Bio je problem sa "fsconverter_cs.ltx" fajlom, trebalo je da izmenim stazu za $maps$ promenjljivu jer sam ja koristio raspakovan ClearSky za razliku od YT tutorijala koji je za SoC. Sad radi kako treba.
Nasao sam mesheve i za actor-e, isto sam koristio converter za ogf -> object, ActorEditor/load pa export u obj. Sad citam tvoj post u "modovanje" podforumu "3ds file" tema u vezi SMD importera koji moze da uveze i animacije iz ogf-a, mada moja verzija max-a (9-tka) nema taj plugin, trazim jos po net-u.

Sto se tice projekta za sad mi treba bar jedan model sa par animacija, npr. walk, idle, crouch, run... koji bih mogao da koristim u mojim testovima. Mislio sam da rigujem i animiram sam ako ne nadjem ovaj SMD importer.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 62
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 19:25

Čisto sumljam da ćeš naći plug-in za import animacija iz .ogf u Max.Koliko ja znam, tako nešto ne postoji.Postoji za Maya (X-Ray Maya Tools.
Konkretno tebe interesuju animacije za modele NPC (Actor, sve jedno).Animacije za njih se ne nalaze u .ogf fajlu već u .omf. Za neke monstrume se nalaze u samom .ogf a neke su , takođe u .omf fajlu.Veličina .omf fajla za animacije NPC-ova je 29mb (stalker_animation.omf) i tu su zbirno sve animacije, par hiljada.Mogu se pomoću OGF konvertera izvući pojedinačno ali se moraju znati tačni nazivi animacija.Napraviš .bat fajl i napišeš "converter.exe -skl naziv_animacije stalker_animation.omf" ili već koji .omf je u pitanju.Nazive animacija možeš videti u Actor Editoru ili ako hoćeš ceo spisak animacija, to možeš pomoću jednog malenog dumpera koji radi sa perl instrukcijama (moraš imati instaliran Active Perl).Odavde možeš skinuti Dump_OGF. Active Perl je besplatan pa ga lako možeš naći na netu.
Ako su animacije već sadržane u .ogf fajlu, onda ih sve možeš izvući (pojedinačno u .skl i zbirno u .skls formatu) pomoću ovog konvertera :OGF-v1.1_(by Vadimische)
Uz to, evo ti link za Stalker plugin za MiklShape 3D Milkshape 3d 1.8.4 Plugins.Milka već ima .smd import\export plugin po defaultu.

P.S.
Kad sve uradiš i uvezeš model sa skeletom i animacije u Max, suočićeš se sa jednim problemom.Kosti će u Max-u biti toliko velike da se neće videti model od njih.verovatno znaš da Stalker koristi jako male modele i oni su na primer u odnosu na HL2 oko 100 puta manji.Taj problem možeš rešiti tako što ćeš u MilkShape 3D model i animacije povećati za 100 puta (odnosno za 10.000 %).Ideš na Tools , pa na "Scale All.." i staviš vrednost 10000).Kad hoćeš da vratiš na prvobitnu veličinu, staviš vrednost 1%.Ako budeš radio skaliranje direktno u max-u, nećeš dobiti željeni rezultat, jer će se povećati i model i kosti.Može i to, ali pošto skaliraš, onda prvo exportuj u .smd, pa nanovo uvezi u Max, tek tada ćeš normalno moći da radiš sa modelom, da kosti ne smetaju i da se sve lako može selektovati i manipulisati.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Pozdrav od novog clana 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 19:57

Nasao sam SMD importer za max 9, takodje sam i nasao OGF->SMD konverter i radi sa njihovim test ogf modelom.

Sad gledam dalje ova tvoja upustva posto za Clear Sky (ne znam za ostale verzije) kao sto si i sam rekao animacije se nalaze u OMF formatu. X-ray SKD verzija mi je 0.4 a koliko vidim mogu samo da otvorim OGF format pa onda da se u njega ucita samo BONES format.
Ne znam da li novije verzije sdk editora mogu da ucitaju te skl(s) formate?
Ne radi mi link za SDK 1.6 (za CoP) , mozes li da potvrdis kod sebe pa da mi javis?


Sto se tice skaliranja, stalker zapravo koristi "prave" jedinice mere koje i meni odgovaraju 1 unit = 1 metar, ovo je i veoma bitno zbog nekih stvari koje necu sad objasnjavati . Nije mi nikakav problem kasnije skalirati poze kostiju na dole.

Probacu da vidim sta moze i ovaj OGF_v1.1 konverter sto si postavio link.

Hvala puno na podrsci i trudu sto hoces da pomognes.
Back to top Go down
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 20:21

Skinuo sam ActivePearl i probao sa jednim actor OGF-om Dump_OGF i u txt fajlu koliko vidim ima samo spisak joint-a i ime fajla gde su animacije ali ne i njihova imena. Jos cu da istrazujem.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 20:57

Dobro nam došao u Zonu!!


_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 62
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 21:11

Kao prvo, u .ogf za actor-a nemaš animacije, osim što su upisane adrese .omf fajlova iz kojih "vuče" animacije.Da si stvio u folder Dumpera neki .omf fajl, dobio bi taj spisak animacija.Pomoćiu OGF konverter (bardakovog), možeš konvertovati bilo koji .omf u .skls (zbire animacije).
Ukucaš u bat fajlu sledeću komandu:
converter.exe -skls naziv_fajla.omf
Ti si pomoću bardakovog konvertera konvertovao model Actora u .object foramt i učitao u Actor Editor.Ne možeš da uveze animacije u .skl ili .skls formatu sve dok ne ukineš adrese za .omf fajlove iz kojih on čita animacije.
Pozdrav od novog clana Sdkexo1
Kad klikneš na Motions references (na one tri tačkice), dobićeš sledeći prozor:
Pozdrav od novog clana Sdkexo2
Tu se vidi spisak .omf fajlova a ovde je konkretno čekirano tri fajla iz kojih učitava animacije.Ako dečekiraš sve tri stavke i klikneš na OK, onda ćeš dobiti opciju da uvezeš animacije:
Pozdrav od novog clana Append1
Možeš ceo .skls ili pojedinačno .skl, samo klikneš na dugme Ap (Append).
U slučaju da hoćeš samo da pogledaš ove animacije koje su po defaultu određene, onda treba da pređeš na režim "Engine".
Pozdrav od novog clana Sdkexo3
Učitavanje animacija može da potraje nekoliko minuta, a nakon toga ćeš uodeljku Motion dobiti tri nova odeljka, Slota, gde su sve animacije, sa svojim punim nazivima.Kad klikneš na neku od njih moći ćeš da vidiš kako to izgleda .
Iz Actor Editora može eksportovati animacije u .omf formatu.Ako hoćeš neku određenu animaciju da izmeniš, onda uvezi ceo .skls u kom se nalazi ta animacije, pa zadim obriši iz nje tu animaciju i ubaci svoju, pod istim imenom, nakon toga izvezeš sve to u .omf.
Isti princip je i kod SDK 0.4 i SDK 0.7 (CoP).

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Pozdrav od novog clana 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 21:35

Prvo hvala na trudu i pomoci.

Ukapirao sam tek kasnije da su pod "motion" animacije iz OMF-ova.
BTW nisam znao da Dump_OGF moze da dampuje i OMF fajlove, moram probati.
Probao sam da decekiram sve motion-e i posle sam otisao na "Append" ali se ne pojavljuje nikakav dijalog odakle bih birao skl(s). Verovatno je problem sto sam na Win7 x64 os-u?

Nasao sam na drugom mestu download x-ray sdk 0.7 pa cu i njega da probam.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 62
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 21:45

Da, upravo je to problem, SDK 0.4 radi samo na XP kako treba.Postoje neke opcije da proradi i na Win7.O tome više zanju Placenik83 i Ajsič.Ja sam na XP upravo iz tog razloga što većinom radim za SoC.
SDK 0.7 radi bez problema na Win 6 x64.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Pozdrav od novog clana 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 21:53

Ne radi mi "Append" ni na 0.7 sad sam probao, znaci kliknem i nista se ne dogadja.
Uradio sam onaj fix za Win7 pratio sam tutorijal sa ovog foruma sa "Compability Administrator" programom, to je bilo resilo samo "Load" dugme.
Back to top Go down
Belphegor
Novice
Belphegor

Broj poruka : 26
Datum upisa : 2012-11-30
Godina : 44
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Moze i gore

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 23:22

Ovo izgleda obecavajuce. cheers
youtube.com/watch?v=0culafjRnzE

EDIT:
Sad sam probao i radi. bounce cheers
Back to top Go down
flexerca
Administrator
flexerca

Broj poruka : 340
Datum upisa : 2012-03-02
Godina : 45
Lokacija : Cazin, BiH
Raspoloženje : Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeSat 1 Dec 2012 - 0:27

Dobrodošao prijatelju...drago mi je što dolazi dosta aktivnih i stručnih članova...još jednom dobrodošao cheers sunny lol!
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 62
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeSat 1 Dec 2012 - 0:47

Lepo je to što novom članu , u ovolikom broju , poželeste dobrodošlicu.A flexerici izjavi dobrodošlicu samo čika Gandalf, cccc.Sve u stilu, flexerica je već stari vuk na BZ , samo se tek sad zvanično predstavio.

_________________________________________________
Минздрав Зоны предупреждает: Пить с читерами опасно для здоровья, они не пьянеют!
http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8216&st=20#entry483106
Pozdrav od novog clana 3140945
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
stalkerius21
Zombie
stalkerius21

Broj poruka : 3
Datum upisa : 2012-12-23
Lokacija : Gradiška, Bosna i Hercegovina
Raspoloženje : good hunting stalker

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeTue 25 Dec 2012 - 12:08

Pozdrav. I ja sam novi član, kao i kolega koji je otvorio post. Smile
Zovem se Miloš, dolazim iz Gradiške, jedan grad u Bosni ili Republici Srpskoj, kako god želite Surprised . Uglavnom, davno sam igrao Shadow of Chernobyl i svidjela mi se. Stalker serijal igara je jedan od najboljih, ako ne i najboljih igara na PC platformi po meni. Dovoljne su ocjene iz Sveta Kompjutera. Sada sam počeo igrati Call of Pripyat, a prelazio sam i Clear Sky.
Interesuje me hoće li se pojaviti novi Stalker, jer je bilo nekih najava.
Back to top Go down
http://www.panoramio/lavanda9
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeTue 25 Dec 2012 - 13:52

@stalkerius21

Dobrodošao stalker u BalkanZonu Wink Smile
ali bih mogao napraviti svoj topic za upoznavanje.
pozdrav!

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
stalkerius21
Zombie
stalkerius21

Broj poruka : 3
Datum upisa : 2012-12-23
Lokacija : Gradiška, Bosna i Hercegovina
Raspoloženje : good hunting stalker

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 12:10

@sadd

Hehe.. već je sve rečeno cheers
Imaš li nekih patcheva da mi preporučiš za Call of Pripyat, na verziju 1.6.0.2. Možda ih je neko pisao, ali ako može opet.

I još nešto,
imam integrisanu grafičku kartu, igra radi sasvim solidno na srednjim detaljima i rezoluciji 1280x720, ali kad je noć, upalim Nightvision i igra počne ozbiljno da šteka. Može li to neki patch da popravi. Hvala.
Back to top Go down
http://www.panoramio/lavanda9
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 13:35

@stalkerius21
Nisam mnogo igrao Call of Pripyat - možda četiri puta!, a i sada imam dosta posla sa Stalkersoup-om tako da ti tu ne mogu mnogo pomoči No Neutral
Quote :
Može li to neki patch da popravi
Mislim da to patch ne može da popravi!, ali je uvijek problem sa grafičkim kartama
na osnovnoj ploči, jer treba da imaš onda puno ram memorije i pored toga je najbolje
da imaš i 64Bit Windows!

i možeš mi staviti što na moj Pm., da ne pravimo ovdje of topic!

_________________________________________________
Stalkersoup-Link: Stalkersoup-MEGA
StalkerSoup uputstvo(prevedeno):google.com
StalkerSoup instalacija(upute): SS_Tutorijal
---BalkanZona-Imgur: Stalkersoup - Fotke---
TecnoBacon-OneDrive:Repository-OneDrive
Back to top Go down
Sponsored content




Pozdrav od novog clana Empty
PostSubject: Re: Pozdrav od novog clana   Pozdrav od novog clana Icon_minitime

Back to top Go down
 

Pozdrav od novog clana

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: Upoznavanje :: Upoznavanje-
Jump to: