S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcap39%Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcap35%Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcap19%Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcap0%Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcap0%Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcap6%Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcap2%Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
sadd
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
purke62
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
PoWeR
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
Placenik
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
quicksilver
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
flexerca
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
djordje29
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
Dasha67
Lost Alpha mod - Page 4 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 4 I_voting_barLost Alpha mod - Page 4 I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
MarkedOne8
Pro Spammer


Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSat 22 Sep 2012 - 23:49

Rano se on setio, što se mene tiče.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
Placenik
Veteran
Placenik

Broj poruka : 407
Datum upisa : 2010-11-07
Godina : 41
Lokacija : Salzburg, Austrija
Raspoloženje : Zloglasno

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Sep 2012 - 0:08

Ja nisam registrovan na tom sajtu a i ne pada mi napamet,inače bi ga pitao koliko plaća po satu.Pošto čovek ima kompaniju,bio bi red.Posle toliko odlaganja,laganja i zamazivanja očiju stalker fanovima,sad traži pomoć.Možda ima nekih nesuglasica sa njegovim timom tj kompanijom pa mu okrenuli ledja.
Ovaj mod neće videti svetlo dana.Ako i izadje,bice to isecena i bagovita verzija.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Sep 2012 - 0:23

MarkedOne8 wrote:
Rano se on setio, što se mene tiče.
Ti si kralj.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Sep 2012 - 12:32

Vidi ovo:

LA Moddb:
Quote :
calhoun255
calhoun255 9hours 17mins ago replied:

dobar stari markedone oce da pomogne Smile pogodi koje:)
Quote :
MarkedOne8
MarkedOne8 3hours 6mins ago replied:

Ne znam... Tvoj nadimak mi deluje poznato ali stvarno ne mogu da se setim.

Ajme bogami - netko od naših!???. scratch lol!
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Sep 2012 - 12:34

sadd wrote:
Vidi ovo:

LA Moddb:
Quote :
calhoun255
calhoun255 9hours 17mins ago replied:

dobar stari markedone oce da pomogne Smile pogodi koje:)
Quote :
MarkedOne8
MarkedOne8 3hours 6mins ago replied:

Ne znam... Tvoj nadimak mi deluje poznato ali stvarno ne mogu da se setim.

Ajme bogami - netko od naših!???. scratch lol!
Pogodi koje! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Sep 2012 - 12:37

@PoWeR

Baš kada sam dovršio post ovdje, vidio sam tvoj post na LA. bounce Basketball cheers
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Sep 2012 - 19:26

Javio sam se radi reda da bih saznao šta je problem.99% mogu da kažem da tu neću imati nikakvih posla.Niti imam volje niti vremena.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Sep 2012 - 20:48

MarkedOne8 wrote:
Javio sam se radi reda da bih saznao šta je problem.99% mogu da kažem da tu neću imati nikakvih posla.Niti imam volje niti vremena.
Budi tamo neko vreme i gledaj sta se desava sa modom dal dez nesto kaze.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeTue 25 Sep 2012 - 22:30

Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeFri 9 Nov 2012 - 22:25

Ljudi ...da li je izasao vise lost alpha ..?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSat 10 Nov 2012 - 1:30

Strelok93 wrote:
Ljudi ...da li je izasao vise lost alpha ..?
Izace kad bude izasao novi xbox.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeMon 12 Nov 2012 - 10:47

Zadnje vesti od Dezodora!
Quote :
dezodor
dezodor 5hours 53mins ago replied:

The programmers are fixing bugs in the new script system mainly, in the meantime I'm decorating and fixing maps, fixing geometry with the help of our modelers, adding new models too, then recompiling the levels on max quality, fixing ai and so on. The game designers are fixing tasks on the maps, adding more respawns and other things. These are boring and not really belong to news cathegory, but thats what we do now. We had a serious lagging in the beginning in the game for almost half a year, just fixed it a few days ago, since then the whole game feels much better... We are also glad, because we could finish the last level we had in our mind. The calendar pc was made on that level.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 21:20

Ha, gledajte ovo Moddb-Lost Alpha
Quote :
Programmer (ASM, C/C++, LUA, HLSL) at dez0wave

Location: Anywhere - Looking for: Programmers

Posted by Moddb.com on Nov 30th, 2012

Requirements:

- Age from 22 and above
- Higher technical education
- Experience not less than 2 years
- Interest in Stalker
- Fluency in ASM, C / C + +, LUA, HLSL
- Understanding the graphics engine, 3D-editors, vertex and pixel shaders
- The ability to understand another's code of any complexity and catch all sorts of errors, including gameplay
- Knowledge in DirectX 9-11 and OpenGL libraries
- Perseverance, ingenuity, teamwork and without orders from above willing to work at least 1-3 hours a day on the project

- For higher security, we will need scan of passport or personal id card, which will be sent to gsc gameworld


Desirable:

- Modding experience, knowledge of LUA and basic principles of operation of the engine
- Experience with TortoiseSVN or TortoiseGIT (if not, we teach it)
- Be familiar with what Dropbox (if not, we show how it works)
- Ability to work in Borland C + + Builder
- Ability to write technical documentation, if required

Responsibilities:

- Further development, debugging and optimization of existing graphics engine parts (dx9-11)
- Further development, debugging, game mechanics and luashnyh scripts
- Refinement, writing pixel and vertex shaders
- With the appropriate ability and desire: preparation of design and technical documentation

Payment:

- All depends on the quality of the final product. Payment is not granted, but possible. We work for free, but if we can make quality product, it might change.
To Apply

Send an email to loxotron@bk.ru with your info/cv.
Potvrđene su moje i od purke62 sumnje, da su si mnogo bliži sa GSC-om nego bi htijeli da se to zna!! lol! What a Face cyclops
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeFri 30 Nov 2012 - 23:22

Heheheeh, ma Gandalf ih je provalio odavno.To znači da još uvek ima šanse da svoje "đengi" razmenite za Lost Alpha.Da je dobijete besplatno, to ne verujem da će se desiti.
Baš me interesuje kakav će status dobiti Kaplan i Tony ( Krovosos).Da li će dobiti neku kintu ili će im nagrada biti bespaltan primerak Lost Alpha.Daj šta daš, mada sumnjam da će i to dobiti.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSat 1 Dec 2012 - 1:29

Za uvid!..

Quote :
dezodor
dezodor 1hour 28mins ago replied: New Comment

Hello, welcome here! Release is still hidden, until the game will work as we expected. But no need to worry, Lost Alpha won't mess up your files and mods. It has grown into a separate game, which works independently from SoC, and it will be installed to a different folder. Our DeadCity is different from GSC's variant, has more buildings, and many of them has interior, still you can not enter every single building.

Cheers!

Ja sam nešto takvo predložio i TB-ju za Stalkersoup, ali neče da se bakče sa GSC!!
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 5 Dec 2012 - 21:49

Od: http://ap-pro.ru/forum/59-327-491#357841

Prevedeno(ja nisam preveo)
Today I made my new personal record - 4 times at the week I was in Moscow. So I offer you a deal - I tell what I can tell and you (*people at ap-pro*) stop your guesses for at least 2 months.
Actually the mod was done at November 20th. But not at all - there were a couple of bugs, but those were 100% fixable till New Year. To say truth, I was in rush to complete all my tasks in the time. But Dez want to relase mod not just on Internet, so we have a publisher. And the publisher at the last moment said that relase has to be delayed. That's the reason why Dezowave began searchings for programmers. At this point, the mod looks like build 2232-2751 (*at quality level*)- there is storyline, levels, stability, but there is no a couple of feautures and no side quests.
Back to top Go down
Strelok93
Experienced
Strelok93

Broj poruka : 125
Datum upisa : 2012-01-21
Godina : 31
Lokacija : Zvornik
Raspoloženje : Solidno

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeThu 6 Dec 2012 - 11:09

Mnogo volim ovu igru .. a muka mi je kad vidim da se stalno nešto novo odlaže i odlaže .. Prvobitno se pricalo da ce Alpha mod biti spreman još u septembru... a sad dodjose do sledece godine..
Ne bi me čudilo da izadje tek sledećeg ljeta.. kako su krenuli sa ovim
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 12 Dec 2012 - 20:49

Matori, ja sam odavno digo ruke od LA!
Tolko me je iživciro da mogu otero bi ga u zatvor, 40 godina, bez uslova!
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeThu 13 Dec 2012 - 0:17

Ja i dalje stojim iza toga da je S.T.A.L.K.E.R. najbolja igra ikada, sa sve ovim današnjim.Jedva izvlači pobedu, ali je izvlači.E sad, S.T.A.L.K.E.R. je mrtva igra (serijal) ako nema ko da je nastavi oficijalno i sa svim pravima.Što se tiče LA i bilo kojih drugih modova za stalker, šta god da izađe, sve će to imati samo manju i još manju vrednost kako vreme prolazi, nažalost.Ovi su trebali mod odavno već da izbace kakav-takav da je.Trebali su da pruže ,,palac" ljubiteljima stalkera - stalkerima.Samo će sebe zajebati ovoga puta, a mi, stalkeri, smo na gubitku kako god da okreneš.
Šta ćeš, Mađar!
Back to top Go down
https://valsogard.com/
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeThu 13 Dec 2012 - 11:11

Još nešto sa Moddb-a - o GSC-ju i LA....
Quote :
Snoozle
Snoozle 3hours 6mins ago says: Online

got this from an ukraine guy I know through an internet forum, talked about stalker with him a couple of times, yesterday again because of this bitcomposer thing:

"Privit Melanie,

no, Stalker is gsc still, bitcomposer dumb people. and to Lost Alpha, this info is not dezowave it from gsc friend guy. gsc has finger more deep in Lost Alpha than people think. gsc will publisher of Lost Alpha standalone game. So you will have pay for game. dezowave make most work, gsc publish it for money.

Still much work.. engine, script, kill bugs, license deal. they aim 2013 but not expect before summer, september.

You post it but with out me name. devs will say lie, but them have good reason and delete it. So trust or not, you will see when standalone lost alpha game release.

He say lost alpha will great stalker game. Me say he will right Smile"

wtf *Very Happy ! I'll keep this in mind when LA gets released. some things make sense for me, but however, I don't care if hes right or not. I just wait for LA and will play it, when it gets released and I'll love it *;D !

Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeThu 13 Dec 2012 - 14:25

Jedva cekam da crackuju ovu igru.
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeThu 13 Dec 2012 - 14:31

@PoWeR
Polako, polako prvo da izađe i onda... ha... affraid
ustvari, ako če trebat da se plati, pa platit ču...
ali malo kasnije Arrow pirat lol!
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeThu 13 Dec 2012 - 14:56

sadd wrote:
Još nešto sa Moddb-a - o GSC-ju i LA....
Quote :
Snoozle
Snoozle 3hours 6mins ago says: Online

got this from an ukraine guy I know through an internet forum, talked about stalker with him a couple of times, yesterday again because of this bitcomposer thing:

"Privit Melanie,

no, Stalker is gsc still, bitcomposer dumb people. and to Lost Alpha, this info is not dezowave it from gsc friend guy. gsc has finger more deep in Lost Alpha than people think. gsc will publisher of Lost Alpha standalone game. So you will have pay for game. dezowave make most work, gsc publish it for money.

Still much work.. engine, script, kill bugs, license deal. they aim 2013 but not expect before summer, september.

You post it but with out me name. devs will say lie, but them have good reason and delete it. So trust or not, you will see when standalone lost alpha game release.

He say lost alpha will great stalker game. Me say he will right Smile"

wtf *Very Happy ! I'll keep this in mind when LA gets released. some things make sense for me, but however, I don't care if hes right or not. I just wait for LA and will play it, when it gets released and I'll love it *;D !

Dobro da sam bio dovoljno brz sa tim postom, jer je sad več izbrisan iz Moddb stranice

I Dezodor(Moddb)


Quote :
dezodor
dezodor 12hours 55mins ago replied:

why is the sad face? don't worry man, gsc is very much alive, they just need time, and don't worry, they wont throw away a good

profiting franchise, also you can expect more stalker games in the future.
I izvinite za možda malo offtopic-a Embarassed
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeFri 14 Dec 2012 - 8:13

More stalker game in the future.
Kako da ne! To je kao kad mi kažu, e sutra plata, brate, dok ne legne na račun, ne verujem!
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeFri 14 Dec 2012 - 9:30

Bio je Purke sve u pravu.Dezodor i Grigorovič (GSC) su se odavno slizali.Sad kao mi trebamo da se radujemo što će igra izaći, ali izaći će tek sredinom 2013. pa će onda da izmisle opet neke bagove koji će igru da odlože za kraj 2013.A do tada ćemo da tražimo razne modove ili čak i razne igre kako bismo zadovoljili potrebu stalkerovanja.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeSun 23 Dec 2012 - 22:12

I'm still speach-less, and not really the man of the words, I can only say we are very glad to be here with you, and we'd like to congratulate to all the developers and fans, because everyone is a winner here! We are now preparing a small video (the contest winners directed it), and some screens, can't really say when it will be done, because our video gurus are on xmas holiday, so we will try to make it with our basic skills...hopefully today or tomorrow Smile


Nesto od dezodora
PS
Lost Alpha je #1 za "Upcoming mods"
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeTue 25 Dec 2012 - 11:56

I jedan video

Onog za novu godinu još rade.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeTue 25 Dec 2012 - 20:45

Video ko video, ništa spektakularno ali nije ni loše.Prazan podzemni nivo bez ikakvih dešavanja, što je i za očekivati od njih jer ljubomorno čuvaju svoje čedo od lopova i ne žele da prikažu previše.Vidim da je u publici mnogima pozlilo od sreće i zadovljstva viđenim.Ne mogu , uz sve napore i ponovljena gledanja ovog "prazničnog poklona" da provalim šta je to toliko super da mnogi od toga padaju u trans.Možda treba da se dune naka travka da bi mogao osetiti i shvatiti suštinu i svu jedinstvenu lepotu prikazanog.
U Stalker serijalu ima gomila podzemnih nivo i ne vidim da je ovaj po nečemu izuzetan, barem po ovom prikazanom.Dobro, ja ne vidim , drugi vide, i tačka.
Međutim, meni se ovde nije svideo jedan jako važan detalj, koji ipak nema veze sa samim modom Lost Alpha.Ima veze sa videom, tačnije sa muzičkom pozadinom.
Po mom skromnom mišljenju, ova muzika je previše dinamična za jedan video bez ikakvih dešavanja osim prolaska kamere kroz mračne, jezive i hladne pozemne hodnike.Autor je bio tako blizu a promašio naskroz.Toliko je bio blizu da je pogodio pravu stvar, ali sasvim pogrešan deo.
Sad da znate o ćemu ja pričam, nisam bio lenj i uradio sam mali remake ovog videa.Stavio sam muzičku pozadinu, koja po mom mišljenju više leži ovoj atmosferi iz videao.
Evo pa vi samo prosudite da li grešim:
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeTue 25 Dec 2012 - 21:15

@purke62
Ja sam samo stavio video ovdje za one koji možda ne prate toliko Moddb! Cool
pa.. i vidi se da su sami pravili video, jer su ostali videi bili pravljeni od jedne grupe!
- Sječam se da sam negdje vidio, da je Dezodor u jednom forumu rekao, da im je novogodišnji video pravila jedna grupa, rekao je i ime grupe ali se ne sječam baš sad kako se zvala(bilo je na jednom ruskom forumu).
a na Moddb izjavio je da je ta grupa kao na odmoru, pa če zbog toga sami napraviti jedan video!
Quote :
video gurus are on xmas holiday, so we will try to make it with our basic skills...
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 7:56

Ma, dezdor i njegov mod. Ne zanima me dok se ne objavi. Po treći put je proglašen za naj mod na ModDB, ja bi ih odavno otpilio.
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 9:52

Sadd, ništa lično, ali zašto ti gurui nisu ranije renderovali video nego su ostavili na cedilu nekoga ko bi trebao da im bude šef - dez0dora?Bojim se da tu nisu u pitanju gurui (množina), već možda neki sporedni polutrezni lik koji igrom slučaja zna mađarski i da radi u nekom video editng programu.Otvorili su u levelu cam record funkciju, malo snimili, nabacili muziku i gotovo.Pa to kao da je nogama rađeno!Da, to kažem jer znam da bih ja mogao bolje!

Ja sam se malo, kako bi se to reklo, otvorio na YouTube-u, tačnije, na njihovom videu.Napisao sam isto što ću napisati sada i ovde.Mod se radi već 6 godina.Do sada nismo videli ni jednu alpha a kamo li beta verziju ili neki isečak iz moda kao mini-mod.Može se videti da dez0wave ima popriličan broj videa na YT channelu, ali u poslednje 2 godine svega dovoljno za prste na jednoj šaci, a u poslednjoj godini su uploadovali samo 2 videa.Pored videa koji obiluju odsutnošću ikakve akcije ili života u igri, redovno dobijamo na ModDB sajtu neke screenshotove, a pola od tih screenshotova su kalendari koje bi valjda trebali da postavimo na naše desktopove kako bismo lakše mogli da izračunamo koliko smo dana, nedelja... izgubili čekajući nešto od čega možda na kraju ne bude ništa.Kao što sam i u YT komentaru napisao, smak sveta se verovatno nije desio jer se čeka da prvo izađe ovaj mod.Pitanje je da li će to biti mod kakav smo očekivali svih ovih GODINA(!) ili će to biti samo još jedna pretrpana zbirka raznih, ruskih, već viđenih mini-modova sa izmenjenom pričom.
Što se tiče samog videa koji su prekjuče izbacili, da ne kažem ispljunuli, tu uopšte ne vidim smisao.Prikazivanje nekakvog podzemlja u Pripyatu, a 70% videa su scene iz bolnice u Limansku, obogaćene očajnom anti-stalker atmosferom sa onim tačkastim osvetljenjem koji pravi neverovatno oštre senke.Pa glupaci jedni, što ne dignete ruke od dinamičkog osvetljenja koji je i onako bio, jeste i ostaće ogromna mana X-Ray endžina!Tačnije, to je imitacija dinamičkog osvetljenja.Statičko osvetljenje je za mene bilo sasvim dovoljno, a u takvoj atmosferi sam i zavoleo stalker dok sam ga igrao na starom PC-u.Ne, oni će da nastave da furaju dinamičko osvetljenje, redvno će izbacivati neke screenshotove sa zalaskom sunca, a od gameplaya ni traga ni glasa!Sve je to fino na slici, ali kad se malo bolje pogleda, to na videu već počinje da pokazuje ozbiljne mane i besmislenost, ali, ali, ali... kako li će to sve u igri izgledati?Mogu samo da kažem ,,Oh, Long Johnson!Why I eyes ya?!".U prevodu: ,,Oh, Lost Alpha!Zašto li te igram ja?!".
I na sve to, Lost Alpha je već višegodišnji nagrađivani mod, a da mi je samo znati ko mu je i na osnovu čega dao tu nagradu.Da se razumemo - ruske igre imaju jedne osobine, zapadnjačke imaju druge osobine, dakle, imaju vrline i mane.Ako mene pitate, LA istovremeno ide američkim i ruskim putem, samo, ti putevi su u oba slučaja vezani za mane.Sve slabije i slabije komuniciraju sa fanovima i igračima, a i kad komiciraju to je samo kroz slike i neka obećanja.Ovo sve jako smrdi na Grigoroviča jer LA ide istim putem kao stalker 2.Tako se i ponašaju, baš tako kao da ceo svet čeka LA mod.Zato sam i napisao da smaka sveta verovatno nije bilo jer i on sam čeka LA mod.Čemu više smisao debate o LA modu?Dok on bude izašao, ludi Rusi iz AMK-a će izbaciti po ko zna koju verziju AMK moda koji će pored besmislica i bespotrebnog sadržaja sadržati ipak i nešto pametno i zanimljivo što će se tek kasnije naći u LA modu.A i dalje su velike šanse da od svega toga jednostavno ne bude ništa, kao da projekta nije ni bilo.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 11:12

E jesi im zabiberio Ajsiče, i neka si.Svaka ti čast.Naj smešniji je odgovor gazda dezodora.Čito ili ne objašnjenje ispod videao, pitanje i konstatacije iz tvog posta ostaju.A to pitanje je, ako smem da uprostim, "Koga bre vi više farbate i zamajavate sličicama i praznim video klipovima već godinama".
Da li je u pitanju nagradna igra ili "praznični poklon", to uopšte ne menja stvar.I dalje su to prazni video klipovi i još praznije sličice.Koliko se sećam a možda se i varam, do skoro je u podnaslovu Lost Alpha moda na ModDB stajalo "Od fanova za fanove".To više nema u podnaslovu, verovatno zato što bi mnogima to bilo gadno da pročitaju i posle taoga da keširaju lovu tim fanovima.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 13:22

Ajme meni... kakav odaziv na samo jedan video koji sam ovdje stavio scratch Smile
po svome je to i dobro Very Happy , bar se malo više događa na BalkanZoni
i novogodišnji video(2012) je pravila ova grupa:
Lost Alpha mod - Page 4 3
- AP Production (provijerio sam)
ali to nisam stavio ovdje, da bih što dokazivao ili kome štitio leđa! -(nisam se juče setio)
ja sada i ne čekam na LA., kako sam ga čekao do februara ove godine, jer sam več tada vidio
da mod-igra neče biti ove godine(predosječaj..), ali sa druge strane ne zamjeram Dezowave grupi, nek rade što oće! - od njih je mod-igra.
a za fanove ja vidim stvar tako kako je inače u životu - ako dopustim da me netko nasamari(prevari), pa.. što sam mu odmah povjerovao! Embarassed Crying or Very sad scratch
@MarkedOne8
Quote :
Sadd, ništa lično,
Nema problema! Smile , svaki čovjek ima pravo i mora da kaže šta misli,
zbog toga slobodno kaži što želiš i kad želiš. Cool
Back to top Go down
MarkedOne8
Pro Spammer
MarkedOne8

Broj poruka : 956
Datum upisa : 2010-07-04
Lokacija : Vršac
Raspoloženje : XD

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 13:37

E, upravo sam za vaš mod, STALKER SOUP, hteo da kažem kako je nasuprot onoga što je loše kod LA.Tecno je izbacio mod kakav takav je, pa makar i bagovit.I sada se trudi da to popravlja, ali barem igrači imaju da se nadaju nečemu, imaju nešto ,,opipljivo" ako me razumeš.Niko, ali niko ne može da nam garantuje da će LA ikada izaći, i da li će biti bagovit ili neće, i da li će za njega trebati originalna igra (da se plati ili kupi) ili neće.Ponavljam još jednom, mod ne postoji dok se ne izbaci barem neka alfa ili beta verzija.Mogu i ja sad, iako se više ne bavim modovanjem, da napravim svoju stranu na ModDB i da kačim slike, pravim kalendare i razne debilijade kao LA.I da sve na kraju bude happy end, i da mod bude savršen, mislim da nije vredno čekati bilo koju igru toliki broj meseci pa čak i godina, a kamo li mod.
Back to top Go down
https://valsogard.com/
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeWed 26 Dec 2012 - 22:40

sadd ne kontaš ti, mi smo ovde svi p,opizdeli čekajući taj famozni Lost Alpha!
Svaka polemika o istom je suvišna sve dok se ne objavi.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitimeTue 22 Jan 2013 - 21:11

http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/fuggetlen_magyarok_s_t_a_l_k_e_r__shadow_of_chernobyl_lost_alpha_interju
Nezaboravite google prevod
Back to top Go down
Sponsored content




Lost Alpha mod - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 

Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 4 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha-
Jump to: