S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in
Posetite Stalker BalkanZona Facebook stranu! Posetite i naš YT knanal BalkanZona YouTube channel! Subscribe! BalkanZona Admin tim
Poll
Koji browser koristite?
Mozilla Firefox
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcap39%Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Google Chrome
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcap35%Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap
 35% [ 19 ]
Opera
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcap19%Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Safari
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcap0%Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Netscape
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcap0%Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Microsoft Internet Explorer
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcap6%Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Nije naveden
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcap2%Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total Votes : 54
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» Pozdrav svima
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby sadd Wed 20 Mar 2024 - 22:47

» Veliki pozdrav
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby Kostov Thu 7 Mar 2024 - 8:43

» S.T.A.L.K.E.R. 2
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby sadd Wed 27 Dec 2023 - 8:47

» Koji modovi?!
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby puza93 Wed 5 Jul 2023 - 1:23

» S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [1.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Zov Pripjata — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby Kostov Wed 7 Jun 2023 - 19:17

» [3.0.0] S.T.A.L.K.E.R.: Senka Černobilja — prevod s ruskog i ukrajinskog
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby Kostov Sat 1 Apr 2023 - 19:58

» Pozz svima
Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeby flexerca Fri 10 Mar 2023 - 14:49

Top posting users this week
No user
Top posters
MarkedOne8
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
sadd
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
purke62
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
PoWeR
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
Placenik
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
Pr3D@tor
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
quicksilver
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
flexerca
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
djordje29
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
Dasha67
Lost Alpha mod - Page 7 I_vote_lcapLost Alpha mod - Page 7 I_voting_barLost Alpha mod - Page 7 I_vote_rcap 
Statistics
We have 643 registered users
The newest registered user is Siget

Our users have posted a total of 9852 messages in 747 subjects
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 26 on Fri 2 Aug 2019 - 16:45

Share | 
 

 Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
PoWeR
Master


Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 7 Apr 2014 - 23:31

Ali zasto Vostok pravi probleme?
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 8 Apr 2014 - 0:04

PoWeR wrote:
Ali zasto Vostok pravi probleme?
Ne Vostok kao firma nego bivši članovi od GSC-a - oni koje je Sergey najurio sa Stalker2 projekta i sada rade na Survariumu.
Bogzna  scratch  kakav su ugovor potpisali sa Sergeyem G. u GSC i kakva još imaju prava/dionice oko Stalkera. (to neznam i samo nagađam)


Back to top Go down
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 8 Apr 2014 - 16:28

Ja ne vidim problem u ovom curenju beta verzije uopce. Zasto bi to zaustavilo bilo kakav daljnji rad ili poremetilo planove!

Btw, ranije je dezowave govorio da razmislja izbaciti nedovrsenu verziju, i da se uz pomoc ostalih modera igra ispolira.
Sad palamudi kako je to trebao biti Stalker addon, znaci dodatak koji se placa? A cijelo vrijeme opet pricaju kako ne rade za lovu!? Gluposti!

Veliki problem u tom timu su ego-manijaci koji misle da znaju sve, da sve mogu sami, aka clan pod imenom Vintar.

BsTyler wrote:
Da. ..::GAMEINATOR::.. je pasvord bar meni prije par dana bio.

Hvala!
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSat 26 Apr 2014 - 22:33

Šta je Stalkeri? Čekate, a?,Hehehehehe, umesto da ste do sad odigrali beta verziju, vi čekatte. Opet je Dez slagao.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Nemanja95
Experienced
Nemanja95

Broj poruka : 175
Datum upisa : 2011-12-07
Godina : 28
Lokacija : Скадовск, Затон

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 27 Apr 2014 - 3:08

Sta ces nadaju se ljudi i sto je najgore jos veruju Dezu , a zeznuo ih je x puta. Ulazio sam danas par puta na moddb da vidim sta se desava kad ono milion komentara , a moda ni od korova kakvih ludaka ima cekace celu noc . Nego purke jel si probao bese tu betu, kavi su utisci , valja li nesto?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 27 Apr 2014 - 12:32

A i govori se da nije ni poceo da uploaduje igru
http://puu.sh/8piYP/e3ca5470dc.png
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 27 Apr 2014 - 14:56

@Nemanja95
Pa probao sam ali jako kratko, obavio sam samo prvi zadatak sa artefaktom. Malo sam po selu lutao i zavirivao po ćoškovima, tavanima i podrumima i to je sve. Grafika je ekstra, mapa Kordon iz bildova je prerađena detaljno i obogaćena do neprepoznatljivosrti.Ubačeni su neki moderni fazoni, kao što je blur kad se naglo okreneš, zamuti se slika , što me inače ne impresionira.
Kažem, razočarao sam se zbog toga što nisam mogao da se vratim merdevinama iz jednog podruma nazad. Plus me je razočaralo to što je priča u osnovi ista kao u SoC a najavljena je kao potpuno različita priča. Da će biti u fazonu, prvi dolazak Streloka u Zonu a kako stvari stoje, ovo je samo rekonstrukcija stare bildovske priče i verovatno još više usložnjena, jer je dodato dosta novih lokacija.
Noi, deluje mi da će se ovo igrati itekako a verovatno i modovati. Biće tu dosta iznenađenaj i zanimljivih momenata.Ipak, nisam u samom početku imao onaj predivni utisak, kao kad sam igrao prvi put RMA mod. Kad sam igrao lokaciju Death City, kako da igram prvi put Stalker SoC.Taj osećaj nisam imao kad sam probao LA beta. Više kao da igram neku drugu igru koja mnogo liči na Stalkera.

@PoWeR
Pa pojavili su se linkovi za skidanje na ModDB. Ima četiri linka od po 2gb. SKidam prvi a ide užasno sporo. Krenulo je relativno brzo (oko 4mb\s) i sad je palo na 1.5mb\s. Nije mi jasno zašto nije dao link za torrent a obećali su da će njega prvo postaviti.

edit
Pojavio se i torrent:
http://gameupdates.org/details.php?id=5770




PS
Hehehe, skinuo Čiča i sad seed-uje.Još nisam instalirao ali ću večeras to uraditi i da vidim to čudo. Iznenađen sam kako je brzo skinulo(4 sata i 8minuta), jer kad sam počeo imalo je samo 3 seed-era sa 100%.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 27 Apr 2014 - 19:39

ja jos dva sata moran cekat da skine Sad /bolje da sam isao skidat sa mega uploda vjerojatno bi vec sad bilo skinuto /
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 27 Apr 2014 - 23:42

Igra je brutalna, ko stari/novi SoC!
Samo laguje zbog Sun Shadows- pojede 40-50 fps
Back to top Go down
djordje29
Veteran
djordje29

Broj poruka : 339
Datum upisa : 2011-07-13
Godina : 43
Lokacija : Na ivici smisla!
Raspoloženje : Rock 'n' Roll

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 8:59

LA ne menja game play?
Back to top Go down
Sunday
Experienced
Sunday

Broj poruka : 74
Datum upisa : 2010-03-24

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 12:42

Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 14:50

I ljudi ocemo li za nekih mesec dana poceti prevod?
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 15:29

Veze ta ženska nema/pazi gleda kad ce je helić napast i to u rooki selu  No / i općenito likovi koji rade vid sa komentarima nema mi to smisla jer odi igrat igru sta gledas nekog drugog kako igra ne kužim??ali nebitno cekam patch kontrole se nedaju mjenjat qUick save /load kreša igra ,prica je zasad kao u SoC-u lokacije  drukcije hebena đungla i like it :)a mapa je ogromna,bugova koliko vidim ima jako malo sem sta noob ekipa spama da gdje je strelokov pda i to predstavlja kao bug jer ga nemogu nać ahh...mislim da je zasad opravdalo hajp samo se nadam da nije prica cijela kao u SoC-u.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
S.T.A.R.A.C.
Experienced
S.T.A.R.A.C.

Broj poruka : 103
Datum upisa : 2011-01-31
Lokacija : Flatrth

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 15:55

Skidam sa rutrackera. Torrent LA verzija 1.3000, teska 6.23gb.

Je li to to?
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 16:13

S.T.A.R.A.C. wrote:
Skidam sa rutrackera. Torrent LA verzija 1.3000, teska 6.23gb.

Je li to to?
Da.
Back to top Go down
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 18:18

Bs/Tyler wrote:
Veze ta ženska nema/pazi gleda kad ce je helić napast i to u rooki selu  No / i općenito likovi koji rade vid sa komentarima nema mi to smisla jer odi igrat igru sta gledas nekog drugog kako igra ne kužim??ali nebitno cekam patch kontrole se nedaju mjenjat qUick save /load kreša igra ,prica je zasad kao u SoC-u lokacije  drukcije hebena đungla i like it :)a mapa je ogromna,bugova koliko vidim ima jako malo sem sta noob ekipa spama da gdje je strelokov pda i to predstavlja kao bug jer ga nemogu nać ahh...mislim da je zasad opravdalo hajp samo se nadam da nije prica cijela kao u SoC-u.
Mnogo je boje sam rešiti problem nego čekati da ti ga drugi reše.Problem oko postavki u Opcijama se rešava sasvim logično, "run as administrator", bre.Znači, desni klik na prečicu i...to je to. Može i direktno u Notepad da se izmeni u "appdata" fajl "user.ltx", ako znaš šta treba izmeniti.
Kod mene je, nakon startovanja igre, bilo podešeno "static lights" i rezolucija 1024x768. Monitor mi je 21 inča i grafička HD 7750, znači fullHD, ali nije prihvatilo rezoluciju 1920x1080. Ni promene komandi (uvek stavljam da mi "T" bude Inventar, jer mi je bliže nego "I").
Nakon što sam pokrenuo kao administrator, sve je bilo OK, sve izmene su prihvaćene.Igram na maximum texture i DX10 i nemam problema (4gb ram dddr2).
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 19:26

Pa normalno da sam pokrenio igru kao admin sve pokrecem "run as administrator"Properties,Advanced... programe i igre pogotovo sta sam na Win 8,1 pro 64bit,te mi je UAC iskljucen ,kresanje igre mi je samo u slucaju mjenjanja defoltnih kontrola /npr da mi nije kviksejv/load na F6 i F7 nego F5/F8 ili sprint na shift itd...mjenjanje kontrola kroz user.ltx mi nije pomoglo...kad promjenim kreša igra.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 28 Apr 2014 - 23:18

Ja koristim Win 7 i taj problem sa Opcijama sam rešio sa "run as administrator".Što se tiče quck save, to dugme u Staleru ne koristim odavno, tačnije od prvog igranja "Priboi story" i nekih drugih modova, kod kojih je to bio problem.Od tada uvek radim save kroz meni, nikako na dugme.Evo, već imam u Kordonu 6 sejvova (poslednji je "esc6"). Super je kad imaš mogućnost da ponovo odigraš neku deonicu i da znaš (zbog imena koji si sam dao) koji je to deo.
Nadam se da će neko ko igra na Win 8 ovde objaviti rešenje tog problema.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
Ziginho
Novice


Broj poruka : 15
Datum upisa : 2012-09-10
Lokacija : Priština, Srbija
Raspoloženje : Optimistično

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 29 Apr 2014 - 19:19

Инсталирао синоћ и пробах мало...Има тај "сталкер" шмек, а бар на почетку је довољно различита од оригинала да ће вероватно бити итекако занимљива надаље! Бар ове прве локације су такође доста различите и вероватно крију доста изненађења (која треба да се људски потраже)!

Нисам имао проблема са инсталирањем (сем што тера да инсталираш иксвид кодеке) и покретањем игре са свим макс детаљима!

Оно што је можда баг јесте што не могу да рилоудујем оружје (показује да немам више метака, иако их имам). Друго, веома се брзо долази до пристојног оружја (Тос 34 и Хеклер су већ у другој мисији доступни и то по неколико комада). Такође, нисам имао прилике да ме упуцају, па не знам јел' се загине од једног метка, али сам кокнуо пар бандита и стекао сам утисак да је оружје баш снажно (не сећам се у оригиналу да сам успевао дубијем неког са једним метком из кратежа или хеклера).

Иначе, ово захтева посвећеност (што ја тренутно не могу да јој приуштим), па ћу оставити да мод пробам кад нађем више времена, али ме свакако интересују утисци и других људи.
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 29 Apr 2014 - 19:25

Ziginho, prvo moras da stavis metkove na "Belt", a i npcovi su malo slepi to bi trebao da popravi patch koji dolazi 1 maja
Back to top Go down
oblakoder
Veteran
oblakoder

Broj poruka : 212
Datum upisa : 2011-02-03
Godina : 50
Lokacija : Београд

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 29 Apr 2014 - 20:54

Скинуо са официјелног торента, пар сати скидања, инсталирао и покренуо игру без проблема. Играо само неколико минута, на статици је играбилно. Лепа је графика нема шта, видећемо каква је прича и друго. Још увек немам намеру да играм док се не појаве прве закрпе, поучен ранијим искуством са оваквим амбициозним модовима. Онда кад је овај мод најављен неки Сталкери су направили децу, а кад је мод изашао, деца су им кренула у основну школу... SmileКолико читам прве утиске мод има позитивну оцену због гигантских измена, али је пун рупа и џомби. За сада, главна замерка иде скриптерима који су подбацили. Има ово да се пегла и пегла, месецима... Ја чекам само док изађе првих неколико већих закрпа и јуриш! Саветује се не мењати Ф5 и Ф6 за снимање игре, јер ће летети. Видим да не ради дугме ЛА ОПШНС на главном менију кад изађеш из игре, ваљда ће исправити. Већ су изашле неке фине исправчице, као да се може без задршке трчати кроз воду и жбуње, руски звукови, иначе сви руси се жале да им је ИНГЛИШ ко нож у уво, како рече један, са чиме се и ја слажем, па дистанција А-лајфа са 150 на 230, итд, биће допуна на стотине, дефинитивно треба сачекати бар десетак дана. Ја сам онако из шале погледао шта има у тајницима, па ми се није баш допало, на Кордону и Ђубришту све што добијаш је храна и мало муниције. Тако да сам ја припремио (унапред) своју верзију тајника, за прве три-четри мапе, и мало сам засолио, овде Г36, онде монолит оделце, тамо кутија за поправку - рипер кит, или негде Детектор елите, итд. Сада је сваки тајник на првим локацијама лепо изненађенце, после су тајници јачи и нисам их диро... Скинуо сам неки модић са ГСЦ сајта да се занимам док чекам, ево ово:
http://stalker-gsc.ru/load/test_quests_old_story/27-1-0-8119'

ЕДИТ: Највише мрзим модове који ми натакаре муницију на појас... Ово решавам тако што отворим weapons.ltx и турим за сваку врсту муниције дупло већу количину нпр. са 20 на 40 за пиштољску, и са 30 на 60 за пушчану муницију, и увек метнем 30 за сачмару са омогућеним трејсерима, то ми је стара болест. И опет су ставили батерије, (фејспалм) јао бре, гори су од Ташка давитеља Начића...
Back to top Go down
oblakoder
Veteran
oblakoder

Broj poruka : 212
Datum upisa : 2011-02-03
Godina : 50
Lokacija : Београд

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeFri 2 May 2014 - 14:24

Данас се очекује први пач-закрпа за ЛА, сајт ап-про тренутно не ради, кажу на ВКонтакте да је то због ЛА пача:
"тех работы из-за выхода патча для ЛА"  bounce 

Чекамо...
Back to top Go down
sadd
Administrator
sadd

Broj poruka : 928
Datum upisa : 2012-01-31
Godina : 54
Lokacija : Slovenija

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeFri 2 May 2014 - 18:23

Evo šta če da bude sređeno u novoj zakrpi za LA:
Spoiler:

sa ove stranice - gsc-game.com
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeFri 2 May 2014 - 22:54

Heuhuehue, to sam ja stavio tamo Very Happy , ja sam X-RaY 2
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSat 3 May 2014 - 23:06

Prijatno iznenadjenje za moje oci,dugo zelim da opet predjem Shoc ali nikako nisam mogao da se nateram,sada bar imam volju za to.Skidam sa torenta koji je Purke ostavio,ide brzo i jedva cekam da vidim sta su tu sve natrpali.Instalacija igre deluje malo komplikovano ali ako sam uspeo sa SSoupom i ovo valjda nece biti problem.Inace pozdrav svima ,nije me dugo bilo,skocio na par meseci do Chikaga kod cure pa ako Bog da zenim se za mesec dana-opet!
Back to top Go down
coolkingeye
Moderator
coolkingeye

Broj poruka : 100
Datum upisa : 2013-01-06
Godina : 50
Lokacija : Serbia
Raspoloženje : boredom = freedom

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 4 May 2014 - 19:03

Instalirao sam Lost Alpha čisto da vidim šta je to i prilično mi se dopalo. Ali sam primetio da igra ima određenoh bagova mada nisam odmakao dalje od Agroproma... Drugar koji je postigao mnogo više susreo se sa problemom sefa u Dark Walley (gde smo našli patch za taj problem) i kasnije za još neke druge probleme. Juče sam skinuo Patch 1.3001 i na osnovu saveta http://www.4shared.com/photo/kD-OLbYrba/patch_info.html preinstalirao sam igru iz počeka, dodao patch, obrisao sve stare savegame i počeo iz početka... Nisam imao mnogo vremena tako da nisam odmakao dalje od Kordona, ali mi se čini da igra funkcioniše bolje (stabilnije) za sada uz neznatne izmene, poput zvuka u zatvorenim prostorijama koji ima određeni eho (kod Sidoroviča na primer...)...
Back to top Go down
Ziginho
Novice


Broj poruka : 15
Datum upisa : 2012-09-10
Lokacija : Priština, Srbija
Raspoloženje : Optimistično

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 4 May 2014 - 22:40

Ја инсталирао печ и додатке које је Облакодер постовао у другој теми и...толико му беше! Само црни екран и након тога физички рестарт рачунара (ако ми је за утеху, није једина игра са којом ми се ово дешава, па мислим да је време за реинсталацију виндовза). Иначе, пре инсталације печа, игра радила сасвим добро...

Ништа, сачекаћу још мало са игром...што вероватно није лоша идеја, јер верујем да ће изаћи још који печ да добро покрпи игру!
Back to top Go down
oblakoder
Veteran
oblakoder

Broj poruka : 212
Datum upisa : 2011-02-03
Godina : 50
Lokacija : Београд

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 4 May 2014 - 23:27

Taj pač što sam postavio je bio sa komentara i mislio sam da je ok, međutim kad sam danas instalirao prijavio mi je neku grešku, pa sam, ne pokrećući igru, obrisao sve što je pač nalepio u rut, onda sam skinuo novi pač sa kape teme na ap pro, isto objedinjeni 10013, i instalirao, i sad nije prijavljivao nikakvu grešku, ali nisam pokretao igru da proverim dal radi, jer žena ceo dan radi na kompu za njen posao, pa i ovo kucam s njenog laptopa. Izvinjavam se ako je do mene bilo, trebao sam da proverim to što sam postavio, no možda je kod tebe vindoza trokirala. Obrisaću taj link, šta se ja pravim pametan, imate sve da skinete na ap pro ru, a i drugde. Ja još ne planiram da počnem LA, igram lagano Old story za Čisto nebo, taman će dotle još da pokrpe Alfu, nije to još za igranje, svaki put kad odem da pogledam, ono novi i novi dodaci i trista čuda, garantovano će da izađe dodatni pač od Deza_zeza uskoro, ma ima za nedelju dve dana da bude ko bombona. Taman ja da odigram ovih par modića što sam natovario na komp, a evo ga danas izašo još jedan modić za Zov, olala (gde je obična jbn crtica na ovom ženinom frik lap topu?).
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeSun 4 May 2014 - 23:36

Ja misliom da ce sve biti lepo zakrpljeno i vraceno, kako je dez hteo da igra bude, do oktobra kada je igra originalno trebala da izadje
Back to top Go down
Ziginho
Novice


Broj poruka : 15
Datum upisa : 2012-09-10
Lokacija : Priština, Srbija
Raspoloženje : Optimistično

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 5 May 2014 - 21:29

oblakoder wrote:
Taj pač što sam postavio je bio sa komentara i mislio sam da je ok, međutim kad sam danas instalirao prijavio mi je neku grešku, pa sam, ne pokrećući igru, obrisao sve što je pač nalepio u rut, onda sam skinuo novi pač sa kape teme na ap pro, isto objedinjeni 10013, i instalirao, i sad nije prijavljivao nikakvu grešku, ali nisam pokretao igru da proverim dal radi, jer žena ceo dan radi na kompu za njen posao, pa i ovo kucam s njenog laptopa. Izvinjavam se ako je do mene bilo, trebao sam da proverim to što sam postavio, no možda je kod tebe vindoza trokirala. Obrisaću taj link, šta se ja pravim pametan, imate sve da skinete na ap pro ru, a i drugde. Ja još ne planiram da počnem LA, igram lagano Old story za Čisto nebo, taman će dotle još da pokrpe Alfu, nije to još za igranje, svaki put kad odem da pogledam, ono novi i novi dodaci i trista čuda, garantovano će da izađe dodatni pač od Deza_zeza uskoro, ma ima za nedelju dve dana da bude ko bombona. Taman ja da odigram ovih par modića što sam natovario na komp, a evo ga danas izašo još jedan modić za Zov, olala (gde je obična jbn crtica na ovom ženinom frik lap topu?).

Ма опуштено...ја испратио линк за печ који си поставио, али нисам могао да скинем с њега јер није било дозвољено ил' тако нешто...После сам га изгуглао и то је то...

Већ рекох да ми се нешто слично десило са још пар игара и да мислим да мора да падне реинстал система (мада, неће то скоро). Кажем ја, таман ће дотле лепо да покрпе ово чудо, па кад се залегне у Зону има се прврне сваки камен...ко што Сталкер и налаже Smile
Back to top Go down
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 5 May 2014 - 21:49

Bedak-imam problem sa torentom,kada ugasim komp pa ga upalim ne moze da se nastavi dawnload,to mi se nikada do sada nije desavalo.Cika Purke,jel to do torenta ili je nesto drugo u pitanju,ako je do torenta da skidam LA na drugu opciju (komp da radi ceo dan). Jel se to jos nekome desavalo?
Back to top Go down
Tajl3r
Moderator
Tajl3r

Broj poruka : 166
Datum upisa : 2012-10-27
Godina : 36
Lokacija : RH

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeMon 5 May 2014 - 23:49

Zaustavi torrent taj koji skidas pa klikni desnim klikom te Force Re-Check zatim pokreni ponovo torrent.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Durden391
purke62
Osnivač administrator
purke62

Broj poruka : 712
Datum upisa : 2010-03-10
Godina : 61
Lokacija : Novi Sivac,Srbija
Raspoloženje : <string_table>

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 6 May 2014 - 1:26

@StalkerSumadinac
Taj link što sam dao, to bi, kao, trebalo da bude zvanični torrent i normalno da će od Deza da bude na prvu loptu buć. Ne kapiram tipa, šta on glumi uopšte.Lepo skinem torent i onda "patriotski", kao nikad do sad, krenem da seed-ujem. Ko velim, za raju da se isprsim, barem onoliko koliko sam skinuo.
Ma sve je bilo OK, dok nisam restartovao komp. Posle uključim torent da seed-ujem.Nema šanse.
Ma kažem, bolesno, dečko nešto oće a ni sam nema pojma šta.
Znači, fora IP, kuki, šta li, pa šta on tu koga keca. A stvarno sam imao želju da seed-ujem danima, barem da "odužim" download.
Sve nešto konspirativno i bljak.Ma nije čudo što ga je onaj tip Barin davno otkačio.
Evo, i na DX9 mi je igra bljak.Na DX10 je sasvim OK, mada nervira blurovanje kad se okrećem.Kad igram DX8, onda imam "njesra" sa poligonima u hudu (rukama). Ajde da ne davim, crni trouglovi na šakama.
Pazi, igrao sam 15 minuta u DX9, ko da igram Far Cry 2.Nema veze sa stalker atmosferom.
Back to top Go down
https://stalkerbalkanzona.canadaboard.net
StalkerSumadinac
Experienced
StalkerSumadinac

Broj poruka : 176
Datum upisa : 2013-02-20
Godina : 41
Lokacija : ZonaSumadija
Raspoloženje : Brz na okidacu...

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 6 May 2014 - 9:49

Sve sam probao i nije htelo da radi ali sam nasao leka za brljotinu:Svaki put kada pokrenem skidanje posto iskljucim komp moram da skinem novi torent direktno sa Moddb,sa Bittorenta izbrisem onaj koji se vec skida i ubacim novi koji nastavi gde je stari stao i to svaki put!Net mi je spor pa moram u prekidima skidam tako da do sada nisam naisao na gori torent,a osam hiljada sedera imam za njega.
Back to top Go down
oblakoder
Veteran
oblakoder

Broj poruka : 212
Datum upisa : 2011-02-03
Godina : 50
Lokacija : Београд

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 6 May 2014 - 18:01

Шумадинац пробај одавде, то су директни линкови са руске друштвене мреже ВКонтакте:

http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part1.rar

http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part2.rar

http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part3.rar

http://dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part4.rar

Поводом ЛА, нисам издржао да не пробам мало, иснталирао сам само официјелни пач и уз то пар мини додатака, замену текстура оружја (саме текстуре 27кб), да може да се трчи кроз воду и жбуње, и не клима док нишаниш, ево то ако неко хоће:

http://yadi.sk/d/UofuNuVcPHA5X
http://yadi.sk/d/r-1L3kPUPHA5w
http://yadi.sk/d/jiZIkT93PHA6N

Дошао сам до Бара, први утисак ми је - одличан посао, браво! Само на пар места сам имао лагове и пад ФПС, нисам имао падове, осим са ручним рекомплет китом, то ће да оправе, и пар пута кад сам на алт-таб шалтао из игре... Задаци нису много тешки, ал су занимљиви, таман како треба, прича прати ванила причу али је другачија, истим путем идеш, исте ликове сусрећеш, али је све другачије и ново, локације су веома лепе, не само графички, има проширења испод земље која су учитана са нивоом, тако имаш тунеле испод Кордона, што ме пријатно изненадило, а у подземље Агропрома улазиш без додатног учитавања, само се спустиш кроз неколико отвора на стандардним местима. Лепо, лепо... Ремонт оружја и одела је блесав, мени се баш свиђа, права зонска народна радиност, даш Берил одело, он ти врати Севу Smileдаш му калаш и кажеш стави да може оптика, он ти врати калаш са уграђеном нескидајућом оптиком, 5+ за ова лепа изненађења. Овај мод је расадник идеја, није ко оно г..но Лост Ворлд Оригин, који је ужасно досадан и безидејан, сморио ме... Много ми се допало што из другог погледа камере пуцаш тамо где и нишаниш, то је ретко у модовима и обожавам кад има, а друго, кад нанишаниш оно ти зумира онолико колико то оружје има зум, одлично, то значи ако имаш снајпер са 15 посто зумом, толико и зумира..., а приде, на скрол точкић можеш да подешаваш даљину камере, кад хоћу да видим шири терен одаљим, кад крене нека акција приближим, што је сууупер! То што видиш своје ноге је генијална идеја, то је тако фалило у Сталкеру, има из овог мода да се преузимају неке ствари за будуће модове, сигурно. Даље, баланс повреда је добро избалансиран, НПЦ те скења сасвим фино кад му станеш на рафал, од једног метка си рањен на пола, а од два скоро мртав. И животиње су јаке, чопор свиња лако могу да те покидају, тако и треба, а бурер те два пута звекне и готов си, можда су могли за нијансу још да појачају повреде, пошто сам наместио на мастер. Све у свему, до сада сам више него задовољан Лост Алфом, свака част Дезу и његовом тиму. Судећи по броју локација биће ово један од дужих модова, надам се да има и фриплеј. Да, можда би требало да има мало више акције на локацијама, на ђубришту има само два боја, на центру локације пар бандоса, и у хангару, они се појављују кад треба да заштитиш сталкере, мислим да је на ђубришту и на свакој локацији могло да се убаци још по пар групица бандероваца... Нису баш препаметни НПЦ, мораћу да додам ову исправку, умеју забагују, ја га звекнем из даљине а он ко да ништа... Али приметио да су направили нов систем рањавања, тако нешто још нисам видео, слично нешто сам видео у неким модовима, али ово се разликује, изгледа да је и ово нека новотарија. Ко зна шта све има, добар је мод, нове идеје су најважније.
ЕДИТ: И заборавио сам да кажем, интерфејс је одлично урађен, има скале за воду и храну, ако си гладан и жедан нећеш моћи много да трчиш, добра идеја је са скалом за батеријску лампу, ал много се брзо троши, то ме нервира, не могу да нађем где се то подешава, да мало смањим износ, није у лигхт-нигхт.лтх ту кад мењам ништа не реагује, купио сам 30 батерија пред Тамну Долину, иц а бамер. Smile'
ЕДИТ 2: Како да укинем то јбно блуровање, то јест, "пливање" миша?'
ЕДИТ 3: "Nema veze sa stalker atmosferom." Да, то је тачно, ово ти је прави западњачки доживљај Сталкера, (они вероватно свршавају), ал је ипак добар мод, није баш "Пикник крај пута" атмосфера, ал може да се одмори дупе...
Back to top Go down
PoWeR
Master
PoWeR

Broj poruka : 546
Datum upisa : 2011-07-19
Godina : 28
Raspoloženje : OK

Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitimeTue 6 May 2014 - 19:24

@Oblokader ima freeplay, i na freeplay ima posebne zadatke koje tek tada dobijes. Ima bandit baza koja se nalazi kada dodjes iz cordona pa desno ides
Back to top Go down
Sponsored content




Lost Alpha mod - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Lost Alpha mod   Lost Alpha mod - Page 7 Icon_minitime

Back to top Go down
 

Lost Alpha mod

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

-
Page 7 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.T.A.L.K.E.R. BalkanZona :: S.T.A.L.K.E.R. Serijal :: S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha-
Jump to: